Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Lastik ve motor koruma demirine bakayım o zaman alır almaz. Ya çanta çok mu kurye gibi gösterir diyorum ama çantasız da sanki bi uzvu eksik gibi oluyor insanın. Bakalım hayırlısı bi alayım da, sanırım yiba çarşısına gider her ihtiyacı ordan alırım.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    koruma demirlerine tam olarak yan çanta demirleri ön taraf dahil 200 de fazla vermeyin.. olmadı internetten alırız size ucuz .daha hesaplı olur.size yardımcı olurum.

lastik konusunda feyizoğlu anes motor sahibinden.com gibi hesaplı yerler var. kargo dahil taktırma parası dahil 240 ı geçmek ki kesinlikle şart lastik..mutlaka değiştirmelisiniz daha iyi güven için. çok kayıyor çünkü diğeri. yeni lastik ayrı bir güven veriyor. çünkü motor üstünde değil lastik üstünde gidiyoruz. haa sen taktırdın mı dersen hayır daha almadım yeni motordan bahsediyorum

bu arada..yıba çarşısına çook giderdik eskiden..gerçekten çok ucuz olurdu.. bisikletler sıralı olurdu dükkanların önünde ki, sanki daha çok vardı bisiklet eskiden dükkan önlerinde.. hiç unutmam ilk 21 vites bisikletimi ordan almıştım.. k.örene kadar sürmüştüm.. ne zevkliydi ama

oğuzhan40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    valla kardes sibop ayarı istiyorsan D&B den baska bi yere gitmiceksin,ben daha bugun ordaydım ve senin gibi sibop ayarından şikayetçiydim.saolsun metehan abimizinde selamıyla işimizi en güzel şekilde halledip motoru teslim ettiler..fiyatıda bişey değil 21 tl ve ben ümraniyeden avrupa yakasına gecerken yolda denedim motor saat gibi olmuş ve dedimki iyiki gitmişim..kesinlikle tavsiye ederim oraya gitmeni..
    mücahit_89 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Salı günü, yani bugün 940 küsür km yapmış motorumu ümraniye d&b motora ilk bakımına götüreceğim. Sabah saat 9.30 civarında çıkmayı düşünüyorum. Malum; 10'dan itibaren tırlar trafiğe çıkıyor. Umarım pek uzun sürmez, işlemlerin halledilmesi. D&B'yi tercih eden abilerin selamı ile gideceğim, bilginiz ola.
    oğuzhan40 bunu beğendi.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı oğuzhan40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardes sibop ayarı istiyorsan D&B den baska bi yere gitmiceksin,ben daha bugun ordaydım ve senin gibi sibop ayarından şikayetçiydim.saolsun metehan abimizinde selamıyla işimizi en güzel şekilde halledip motoru teslim ettiler..fiyatıda bişey değil 21 tl ve ben ümraniyeden avrupa yakasına gecerken yolda denedim motor saat gibi olmuş ve dedimki iyiki gitmişim..kesinlikle tavsiye ederim oraya gitmeni..
    aynı duyguları d&b motorda çok kez yaşadımgenel bakımlarda sibop ayarında vs kesinlikle d&b motora gidin arkadaşlar...

oğuzhan40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    aslın mesele sibop ayarı veya motorda değil adamlar gercekten cok alakalı en azından sordugun sorulara cevap veriyorlar ve güler yüzlüler ve bu herseye bedel o kadar yoğun çalışmalarına ragmen buna diğer elemanlarda dahil oldukça iyimser yaklaştılar..saolsun gökhan bey kendi ilgilendi,elemanlardan çok çalışıyor valla helal olsun çalışmayı seven insanı her zaman takdir etmişimdir...

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan biraz araştırdıktan sonra kararımı verecem.Büyük ihtimalle sıfır alacam.2.el kumar oluyor.Rus ruleti gibi.Kafamdan geçen marka ve modelleri yazayım.
    1-SYM Wolf 250 İ %70 Beyaz
    2-HONDA NC 700 X %50 Beyaz
    3-HONDA CBF 150 %99 Siyah
    4-SUZUKİ V Strom 650 %40 Gri
    5-YAMAHA YBR 250 %30 Mavi
    6-YAMAHA YBR 125 %20 Mavi
    7-HONDA CBR 250 %50 Siyah

Sıralama böyle, yüzdelerinide, renk tercihlerimide verdim.Araştırmalarımı yapayım tek tek eleyecem.Bu hafta sonu sonuçlanır.
    benimde tavsiyem Ramazan gibi Nc 700 olcak Salim abi, hem gösterişli, hem az yakıyor, hem yetkili servis ağı

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan biraz araştırdıktan sonra kararımı verecem.Büyük ihtimalle sıfır alacam.2.el kumar oluyor.Rus ruleti gibi.Kafamdan geçen marka ve modelleri yazayım.
    1-SYM Wolf 250 İ %70 Beyaz
    2-HONDA NC 700 X %50 Beyaz
    3-HONDA CBF 150 %99 Siyah
    4-SUZUKİ V Strom 650 %40 Gri
    5-YAMAHA YBR 250 %30 Mavi
    6-YAMAHA YBR 125 %20 Mavi
    7-HONDA CBR 250 %50 Siyah

Sıralama böyle, yüzdelerinide, renk tercihlerimide verdim.Araştırmalarımı yapayım tek tek eleyecem.Bu hafta sonu sonuçlanır.
    aynı durumda ben olsam;ybr 125 çıkarırım listemden çok ufak çok güçsüz,cbr 250yi çıkarırım listemden oturuş pozisyonu arka çanta sırıtma olayı yüzünden,ybr 250 yi çıkarırım listemden piyasası bi acayip temizini bulmak zor,

nc700x ve wstorm zaten ayrı bi dünya hayallerimi süsleyen makinalar ama şuanli kafamla alırım 250 cc ne yakıtı zorlar ne bakımı zorlar çok gezer çok zevk alır keyfime bakarım,

250 cc de wolf 250 çok hoşuma gidiyor tipi yakıtı kullanıcı yorumları ama inazumada rahatlık ve marka olması cezbediyor...

bunları düşünmeden bir karar vericek olursam alırım wstorm bakarım keyfimebazen görüyorum bildiğin at gibi motor üstündeki insana bile heybet katıyor alet çok bahsettik yine rüyalarıma gircek sonra dayanamayıp alıcam şu motoru

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı gitaryolcusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salı günü, yani bugün 940 küsür km yapmış motorumu ümraniye d&b motora ilk bakımına götüreceğim. Sabah saat 9.30 civarında çıkmayı düşünüyorum. Malum; 10'dan itibaren tırlar trafiğe çıkıyor. Umarım pek uzun sürmez, işlemlerin halledilmesi. D&B'yi tercih eden abilerin selamı ile gideceğim, bilginiz ola.
    yarın sabah 3 motorcu d&b de olucaz, öncelikle ümraniye ikea da buluşcaz. istersen sende gel direkt ikea ya tanışmış oluruz. sabah 9.30 da. iletişim: 538 264 78 21
    not: face ten yazdım cevap gelmeyince burdan yazayım dedim . ben yatar iyi geceler herkese
    blueway2 ve cd0345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah 3 motorcu d&b de olucaz, öncelikle ümraniye ikea da buluşcaz. istersen sende gel direkt ikea ya tanışmış oluruz. sabah 9.30 da. iletişim: 538 264 78 21
    not: face ten yazdım cevap gelmeyince burdan yazayım dedim . ben yatar iyi geceler herkese
    Hocam malum facebook yabancılardan gelen mesajlaru diğer kutusuna atıyor. O yüzden geç gördüm. Numaranı kaydettim. Bi ayna siparişi vermiştim. Sabah 9'dan önce elime ulaşırsa hemen takarım zaten. Sonrasında iletişime geçerim. Kargo da sıkıntı olmaz ise; yarın ikea'da mutlaka görüşürüz.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Bu sabah ki buluşmanın sonun da çekildiğimiz hatıramız
    sırasıyla; cd0345 (Hüseyin) - blueway2 (Aziz Abi) - rahmi34 (Ben)
    Garip, blueway2, gitaryolcusu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Sabah ödemeyi yaptım inşallah akşam veya yarın sabah ben de CBF 150 ile aranızdayım. 4600e aldım nakit, fiyat uygun mudur?
    Garip ve cd0345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah ödemeyi yaptım inşallah akşam veya yarın sabah ben de CBF 150 ile aranızdayım. 4600e aldım nakit, fiyat uygun mudur?
    anahtar teslim mi? yoksa sadece motor mu?

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    arkadaşlar amortisor ayar anahtarını nerden bulabilirim servise sordum yok dedi fazla olan satmak isteyen varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun cok iyi bir karar küçük cc motorlar içinde fiyat anahtar teslimse uygun ama başka bir başlıkta 90 100 km/h hızla sabit gidebilirmiyim diye sormuşsunuz cbf bunu yapamaz sadece bu yönden sizi pişman edebilir onun dışında çok iyi bir tercih güle güle kullanın
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar amortisor ayar anahtarını nerden bulabilirim servise sordum yok dedi fazla olan satmak isteyen varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

hayırlı olsun cok iyi bir karar küçük cc motorlar içinde fiyat anahtar teslimse uygun ama başka bir başlıkta 90 100 km/h hızla sabit gidebilirmiyim diye sormuşsunuz cbf bunu yapamaz sadece bu yönden sizi pişman edebilir onun dışında çok iyi bir tercih güle güle kullanın
    düz yolda 90-100 sabit gidiyor sıkıntısız , ama sağlıklı kullanımı 80-90 dır tabi ki. anahtarıda demircide yaptırabilirsin aslında?

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    rahmi abi şu hız konusunda bir anlaşamayacağız seninle

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

3-4 cbf kullanıcısı ile sohbet ettim sabit 90-100 ile gittiklerini söylediler . Hatta 100 den aşağı bütün gezi boyunca düşmeyende var .

Motosikleti
    Arkadaşlar anahtar teslim değil motorun liste fiyatı 4890'dı motoru ben 4600e aldım. 1 lira indirim yapmayan (önceki motorumda) Yamaha'nın yanında bu politikayı sevdim. En azından pazarlık yaptım...

Bu arada benim eski Cub'ım şehirler arasında iki kişi aralıksız 80-90 ile gidebiliyordu ve alet 7 beygirdi. Heralde bunla da sabit 90ı yakalarız tabi rampada iş değişebilir ama olsun.

hunter45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150/2008
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilyayı tek olarak bulamazsın zaten bu bilyalar rulmanın bilyaları ve değiştirilemez. Ya rulman değişecek ya da krank kompledir rulmanlarla birlikte, o şekilde değişecek. Değişmesi kolay değildir, motor inmesi gerekir. Usta idare eder diyor ise sese alışacaksın. Sürmeye devam edeceksin.
    Teşekkür ederim,, aklıma takılıp duruyor bu hafta sonu vereceğim ustaya,,inşallah sadece rulmanlar değişir..birde yüksek devirlerde çırıltılı değişik bi ses geliyor usta piston vuruyor dedi,, bütün cbf ler böyledir dedi...ben bunları sessiz sakin bilirdim ama sürmesi gerçekten çok zevkli

Motosikleti
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah ki buluşmanın sonun da çekildiğimiz hatıramız
    sırasıyla; cd0345 (Hüseyin) - blueway2 (Aziz Abi) - rahmi34 (Ben)
    http://img28.imageshack.us/img28/123/4kzn.jpg

Dün söylediğim gibi. Ben hala aynayı bekliyorum.

Tur camı da almışıdım, o da gelmedi. Depo kılıfı geldi bi tek. Onu taktım. onun da, depo kapak yeri biraz sıkıntılı oldu gibi. Yanlardan gerilmesi lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler