Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sağolasın inşallah =) fuar davetiyelerimi aldım 4 tane ama dah bulmaya çalışıyorum malum çevre geniş isteyen çok lazım olan varsa bulmaya çalışırım özellikle şehir dışından gelecek arkadaşlara =) ethem abi nihat abi koray abi hepinizi bekliyorum ona göre=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

bence çok yakmışsın 3,5 litre yakmışsın kaba bi hesapla
    valla cihad ben gidicem kesin ancak davetiyem şuan yok ayarlarsan güzel olur hatta beraberde gidebiliriz özellikle hafta içi hem tenha oluyor hemde tüm motorları deneyebiliyosun.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    evet arkadaşlar bayiden müjdeyi aldım =)

cbr 500rr türkiyeye geliyor =) fuarda olacak ve honda atv ve 250cc cross enduro tarzı birşey getiriyormuş

ancak 500rr bomba süprizmiş bayiden aldım bilgiyi muhabbetim olduğu için gizli ama söyleyeyim dedi

ve pendiğe altan motor http://www.altanmotor.com.tr/

suzuki ve sym bayisi açılmış çok ilgili ve muhabbeti sağlam gerçek motorcu adamlar tr riders üyesi idi konuştuğum adam

ve ethem abim senin gts 250 evoların makyaj kasası geliyormuş =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla cihad ben gidicem kesin ancak davetiyem şuan yok ayarlarsan güzel olur hatta beraberde gidebiliriz özellikle hafta içi hem tenha oluyor hemde tüm motorları deneyebiliyosun.
    çok iyi olur abim =) hatta benim ufak kardeşim vardıya tek gelirsen onuda senin artçın yapabilirim =)

abi davetiye bulurum ben sana ama hangi gün saat kaçta gideceğiz onu haberleşelim =) 0538 213 77 85 ;)
    Garip ve dockerengin bunu beğendiler.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125

cbr 500rr türkiyeye geliyor =) fuarda olacak ve honda atv ve 250cc cross enduro tarzı birşey getiriyormuş

ancak 500rr bomba süprizmiş bayiden aldım bilgiyi muhabbetim olduğu için gizli ama söyleyeyim dedi

ve pendiğe altan motor http://www.altanmotor.com.tr/

suzuki ve sym bayisi açılmış çok ilgili ve muhabbeti sağlam gerçek motorcu adamlar tr riders üyesi idi konuştuğum adam

ve ethem abim senin gts 250 evoların makyaj kasası geliyormuş =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

çok iyi olur abim =) hatta benim ufak kardeşim vardıya tek gelirsen onuda senin artçın yapabilirim =)

abi davetiye bulurum ben sana ama hangi gün saat kaçta gideceğiz onu haberleşelim =) 0538 213 77 85 ;)
    gts 250 evo makyajlı kasa nasılki yahu araştırdım bulamadım

yahu ben bu ara motordan motora atlıyorum yaz gelse de motora binsem unutsam şu işleri. bi gts evo bi cbr250r Nihat kardeşim soktun aklıma şu motoru.. en basiti arka lastik een uygun 380 tl yahu. :( walla ne dim..500rr falan filan boş bunlar en güzeli cbf
    cbr125cbr ve blueway2 bunu beğendiler.
    birGarip..

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yahu ben bu ara motordan motora atlıyorum yaz gelse de motora binsem unutsam şu işleri. bi gts evo bi cbr250r Nihat kardeşim soktun aklıma şu motoru.. en basiti arka lastik een uygun 380 tl yahu. :( walla ne dim..500rr falan filan boş bunlar en güzeli cbf
    sym sitesinde anasayfa katalog kısmında 8-9. sayfada

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

abi gülü seven dikenine katlanır =)

ben parça maaliyetine katlanacak olsam kalitede çığır açmış duke 200 alacağımda =) maddiyat ahh ahh =)

şuan öğrenci bütçesiyle bana uyacak makina cbr gibi görünmekte sym wolf egsoz hariç şahane ama 2. el piyasası yok =)
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    yok abicim eski kasası daha güzel bence.sade hoş..

ethem abi ? yorumunu merak ediyorum
    birGarip..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Abi benim Allaha şükür durumum iyi bekarım ve borcum yok şükür ancak herkes gibi parayı kolay kazanmıyorum hem okuyorum hem çalışıyorum ortaokuldan beri evden uzak okumaya çalışıyorum. O yüzden çok düşünüp seçenekleri eleyip en doğru kararı vermeye çalışıyorum.Beni tanıyanlar bilir paramın karşılığını alabilceğim aynı zamanda bana konfor ve keyif veren satarken minumum zararla satabileceğim ürünü alırım. Bana neden cbr aldın dersen abi. Öncelikle servis cbf te olduğu gibi sonra yakıt cbfle hemen hemen aynı yarım litre fazlası var. Parçası ucuz cbf gibi muadilleriyle arasında dağlar kadar fark var. yan grenajı 54 lira kanunin bile gt250r ın 400-500 civarı hatta daha fazla. Sym güzel motor sağlam motor ama 2.elde zararı çok koraya wolf250 aldık 9500 mi ne aldı şimdi satsa 6ya zor gider aylarca beklersin satılsın diye, mesela 1000 bakımı için yağ filtresini değiştirdik 27 dolar cbrın yağ filitresi 11tl yani aynı paraya ben 4 kere yağ filtresi değiştiririm bu en basit örneği. Bu gün aldığın cbr250 yi maxsimum 1000-1500tl zararla satarsın 2.elde seni üzmez. Bunun haricinde torku malzeme kalitesi çok güzel inan üzerine oturduğumda 10senedir bu motoru kullanıyor gibiydim. Kesinlikle ss değil yormyor oturuşu rahat babamı artçı alırım genelde 53 yaşında cbften daha rahat olduğunu daha konforlu yolculuk yaptığını söyledi Hız konusuda önemli 6. vitese alıyorum 80-90 sabit gidiyorum kamyon otobüs araba farketmez vites düşürmeden gazı açıyosun 130-140 çıkıyor hemen düşünmüyosun geçermiyim geçemezmiyim diye. 250cc kategorisinde bizim gibi kullanıcılar için tek tercih. Neden dersen
    1-st kanuni gt250r tam ss oturuş pozisyonu artçın ve senin için eziyet,pahalı yedek parça kalitesiz servis
    2-ninja 250r oda tam ss artçı ve sen rahatsızsın z-motordan herkes şikayetçi pahalı yedek parça
    3-sym wolf kaliteli işçilik çok pahalı yedek parça birde açıkçası 10bin lira verdikten sonra insan marka arıyor (şahsen almam) bu durumda zaten 2. ele yansıyor 2.eli malesef ölü
    4-ktm duke200 zaten artçıyı unut kısa arka selesi var parçası pahalı servis için sürekli istanbula gidemem diğerlerine nazaran 2.eli az
    5-scooterlar tarzım değil zaten vitesli değil o yüzden hiç bakmadım
    6-cbr 250, ucuz parça,diğrelerine göre düşük yakıt, alt devirlerde daha hızlı daha torklu (son hızla bizim işimiz yok),yaygın servis malum, sportouring otoruş pozisyonu lazımsa topcase tak artçı rahat, 2.eli sürekli var minumum zarar.
    şimdi bu tabloya bakarak cbr250 aldım isabetli karar verdiğimi düşünüyorum benim amacımı yazdım servis,konfor,ucuz parça,minumum zarar bunların hepsi cbrda var. cbf kullandığım ve ihtiyaçlarımızı bildiğim için şiddetle tavsiye ederim
    ethemm76, cd0345 ve poseidonz bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Süper yorumlamışsın. Beni tek düşündüren eşim. Arkası biraz dar gibi geldi ve küçük. O rahat edemz diye vazgeçmiştim ve lastik fiyatını görünce " lastiği bu kadarsa oohooo" diye yorum yapmıştım. En güzel sekilde özetlemişsin teşekkürler.

6. Vites olduğunu bilmiyordum bu güzel birşey. Ne kadar yüksek vites+ne kadar düşük devir = az yakıt demek. Bu arabalarda da öyledir. 6. Vitesten gazlamasa süper birşey Cbf te gerçekten çok terettütte kalıyor insan. Ki ben uzun yol severim.

Bu motorda resim olarak gördüm birkaç kere de görmüştüm ama dikkat etmedim tek sevmediğim şey depo. Çok yaparız duruyor bence. Bide arka kısmı. Arka koltuğu diyelim lastik ile arka kısım arası hiç hoş değil ki, görmek iyice incelemek lazım.

Ama bu açıklamalar beni aydınlattı teşekkürler

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    bende aranıza dün katıldım 2010 model cbf im var su anda 22500 km lerde gecen 7 ay once aldım 18200 deydi servis bakımlı düzgün bir motor zaten titiz oldugum için üzerine titrerim herkese merhaba bunlarda fotolar biraz kötü 2mp cekildi

buda bir fethiye manzarası

bu ledli göstergemden bi görüntü motorda stop hariç komple led aydınlatma yaptım led olarak ebaydan aldığım smd led kullandım sinyaller için normal led

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

bunlarda kullandığım led ve flasör

bunlarda eskiler
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?

Honda CRF250L modelini getirecek. Bu arada CBR500R inşallah uygun fiyata gelir de ss sevenler alır.

cnkdgrmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-N
    Hondanin buraya varadero 125-250 getirmesi lazim

Ss motorlarin her cinsini getirdi cbr 125 cbr250 bir eksigimiz endrolarin kucugu kaldi

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    bence getirilmesi gerek artık nerdeyse hic olmayan 500 lik çift silindir nakedler cbf kawasaki er6 dan başka yok çift silindir cb 500 f lazım
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    yok abicim eski kasası daha güzel bence.sade hoş..

ethem abi ? yorumunu merak ediyorum
    Bende baktım biraz önce sym sitesinden new versiyona, banada new versiyonu oldukça kötü göründü. 2011-12 kasa bence daha da güzel. Biraz yamaha x-max 250 den alıntı var gibi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Süper yorumlamışsın. Beni tek düşündüren eşim. Arkası biraz dar gibi geldi ve küçük. O rahat edemz diye vazgeçmiştim ve lastik fiyatını görünce " lastiği bu kadarsa oohooo" diye yorum yapmıştım. En güzel sekilde özetlemişsin teşekkürler.

6. Vites olduğunu bilmiyordum bu güzel birşey. Ne kadar yüksek vites+ne kadar düşük devir = az yakıt demek. Bu arabalarda da öyledir. 6. Vitesten gazlamasa süper birşey Cbf te gerçekten çok terettütte kalıyor insan. Ki ben uzun yol severim.

Bu motorda resim olarak gördüm birkaç kere de görmüştüm ama dikkat etmedim tek sevmediğim şey depo. Çok yaparız duruyor bence. Bide arka kısmı. Arka koltuğu diyelim lastik ile arka kısım arası hiç hoş değil ki, görmek iyice incelemek lazım.

Ama bu açıklamalar beni aydınlattı teşekkürler
    Abi lastik olayına takılma sonuçta ne marka motor alırsan al michlen lastiklerin fiyatı pahalı. yani tüm 250cc lerin lastikleri hemen hemen aynı ölçü ve fiyatta hiç bir markada 250cc lerine micheln yada metzeller lastikle satmıyor hepsinde shinko,duro,irc vs var yani muadil markalar. Arka sele küçük gibi duruyor ancak oturuş pozisyonu tam ss olmadığından touring tarzı olduğundan artçı rahat ediyor dediğim gibi babam 53 yaşında cbften sonra bu motordan inmedi adam yol yapalım diyor sen birde topcase takarsan zaten sorunun hepten çözülmüş olur. Diğer çamurluk arka kısım görsel o konuda birşey bilmem ancak en kısa zamanda seninle cihadı cbr250 ile görmeyi bekliyorum

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Nihat çım cbr 250 hayırlı olsun, sıklıkla cbf 150 den sonra almak istediğinden bahasederdin, şimdi sahip olduğuna çok sevindim. İyi günlerde kazasız belasız kullanman dileği ile.

Motosikleti
    PCX 125
    İnşallah. Şimdi motor arkası büyük uzun ince. Eşim oturacak sonuçta iğrenç görüntü olmasını istemiyorum çanta falan taktığımda nasıl olur bilemem. İnşallah bakalım hayırlısı. Honda olsun da , ne olursa oldun binerim

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihat çım cbr 250 hayırlı olsun, sıklıkla cbf 150 den sonra almak istediğinden bahasederdin, şimdi sahip olduğuna çok sevindim. İyi günlerde kazasız belasız kullanman dileği ile.
    saol abi çok teşekkür ederim. Nasip oldu aldık işte aklımda hep cbr vardı kısmet oldu. Ama cbf i unutmak olmaz. Türkiyede honda işini biliyor abi servis parça sıkıntısı yok büyütsem büyük ihtimal yine gider honda alırım şu çift silindir 500cc ler gelsinde bir kaç seneye nedir ne değildir belli olur bizde ona göre rotamızı çizeriz abi korayda 250cc aldı bende artık senide sym gts evo ile aramıza katılmanı bekliyoruz şöyle havalar iyi olsunda biraz yol yapalım özledim valla ama bu sefer tekirdağ tarafına kaçalım

Motosikleti
    12" CBF 150
    Abi benim Allaha şükür durumum iyi bekarım ve borcum yok şükür ancak herkes gibi parayı kolay kazanmıyorum hem okuyorum hem çalışıyorum ortaokuldan beri evden uzak okumaya çalışıyorum. O yüzden çok düşünüp seçenekleri eleyip en doğru kararı vermeye çalışıyorum.Beni tanıyanlar bilir paramın karşılığını alabilceğim aynı zamanda bana konfor ve keyif veren satarken minumum zararla satabileceğim ürünü alırım. Bana neden cbr aldın dersen abi. Öncelikle servis cbf te olduğu gibi sonra yakıt cbfle hemen hemen aynı yarım litre fazlası var. Parçası ucuz cbf gibi muadilleriyle arasında dağlar kadar fark var. yan grenajı 54 lira kanunin bile gt250r ın 400-500 civarı hatta daha fazla. Sym güzel motor sağlam motor ama 2.elde zararı çok koraya wolf250 aldık 9500 mi ne aldı şimdi satsa 6ya zor gider aylarca beklersin satılsın diye, mesela 1000 bakımı için yağ filtresini değiştirdik 27 dolar cbrın yağ filitresi 11tl yani aynı paraya ben 4 kere yağ filtresi değiştiririm bu en basit örneği. Bu gün aldığın cbr250 yi maxsimum 1000-1500tl zararla satarsın 2.elde seni üzmez. Bunun haricinde torku malzeme kalitesi çok güzel inan üzerine oturduğumda 10senedir bu motoru kullanıyor gibiydim. Kesinlikle ss değil yormyor oturuşu rahat babamı artçı alırım genelde 53 yaşında cbften daha rahat olduğunu daha konforlu yolculuk yaptığını söyledi Hız konusuda önemli 6. vitese alıyorum 80-90 sabit gidiyorum kamyon otobüs araba farketmez vites düşürmeden gazı açıyosun 130-140 çıkıyor hemen düşünmüyosun geçermiyim geçemezmiyim diye. 250cc kategorisinde bizim gibi kullanıcılar için tek tercih. Neden dersen
    1-st kanuni gt250r tam ss oturuş pozisyonu artçın ve senin için eziyet,pahalı yedek parça kalitesiz servis
    2-ninja 250r oda tam ss artçı ve sen rahatsızsın z-motordan herkes şikayetçi pahalı yedek parça
    3-sym wolf kaliteli işçilik çok pahalı yedek parça birde açıkçası 10bin lira verdikten sonra insan marka arıyor (şahsen almam) bu durumda zaten 2. ele yansıyor 2.eli malesef ölü
    4-ktm duke200 zaten artçıyı unut kısa arka selesi var parçası pahalı servis için sürekli istanbula gidemem diğerlerine nazaran 2.eli az
    5-scooterlar tarzım değil zaten vitesli değil o yüzden hiç bakmadım
    6-cbr 250, ucuz parça,diğrelerine göre düşük yakıt, alt devirlerde daha hızlı daha torklu (son hızla bizim işimiz yok),yaygın servis malum, sportouring otoruş pozisyonu lazımsa topcase tak artçı rahat, 2.eli sürekli var minumum zarar.
    şimdi bu tabloya bakarak cbr250 aldım isabetli karar verdiğimi düşünüyorum benim amacımı yazdım servis,konfor,ucuz parça,minumum zarar bunların hepsi cbrda var. cbf kullandığım ve ihtiyaçlarımızı bildiğim için şiddetle tavsiye ederim
    aynen nihat abi katılıyorum o yüzden sağa sola saldırsamda cbrdan başka birşey göremiyorum =) 250cc olarak alacağım motor eğer allah izin verirse cbr olacak gibi bi kere hondaya takıldık ya daha ayrılmayız gibi =) ya italyan tutulmuyor pahalı ve parça pahalı tutulsa birazda uygun olsa duke 390 abs gelecekmiş bu sene diye biliyorum o acayip tutulurdu çok şekil makina ama =)

abi bizim arkadaş bi dönem gt250r kullandı sonra 600rr aldı şimdi araba aldı ama o gt nin bakım maaliyeti 600rr ile çok uçurum yok denecek kadar pahalı demişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence getirilmesi gerek artık nerdeyse hic olmayan 500 lik çift silindir nakedler cbf kawasaki er6 dan başka yok çift silindir cb 500 f lazım
    http://www.indiapricebuzz.in/bikes/w...-cb500f-01.jpg
    evet cb500f çok güzel gelirse ve yakıt tüketimi nc700 gibi olursa fiyatıda şöyle 13-14 ü geçmese keşke babamı allem eder kallem eder aldırırım =) ama hayal bu fiyatlar =) nc 700 ilk geldiğinde 16 veya 15 bindi şimdi kaç para olmuş....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende baktım biraz önce sym sitesinden new versiyona, banada new versiyonu oldukça kötü göründü. 2011-12 kasa bence daha da güzel. Biraz yamaha x-max 250 den alıntı var gibi.
    bencede ethem abi 2011-12 kasa beyaz renk çok şahane bizim burada var bi tane görüyorum sürekli bi egsoz taktırmış sesi çok güzek böyle rahatsız etmez ama seni tatmin eder güzel bi sesi var apaçi egzozu gibi değil on numara ya =) ama cbr varken vaz geçip almam =) tabi tercih meselesi abi çok rahat ve kullanışlı bi scooter ben scooter sevmem pek ama beni bile etkileyen tek scooter

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    italya sitesinde cb500f 5500 eurocuk yazmıslar türkiyede kaca olur acep ingiltereyede martta geliyormus. buda fransadan teknik veriler http://moto.honda.fr/honda_CB500F_103_SpecificationsTechniques.html 100km de 3.7 lt ruya gibi arkadaş

Motosikleti
    12" CBF 150
    Abi lastik olayına takılma sonuçta ne marka motor alırsan al michlen lastiklerin fiyatı pahalı. yani tüm 250cc lerin lastikleri hemen hemen aynı ölçü ve fiyatta hiç bir markada 250cc lerine micheln yada metzeller lastikle satmıyor hepsinde shinko,duro,irc vs var yani muadil markalar. Arka sele küçük gibi duruyor ancak oturuş pozisyonu tam ss olmadığından touring tarzı olduğundan artçı rahat ediyor dediğim gibi babam 53 yaşında cbften sonra bu motordan inmedi adam yol yapalım diyor sen birde topcase takarsan zaten sorunun hepten çözülmüş olur. Diğer çamurluk arka kısım görsel o konuda birşey bilmem ancak en kısa zamanda seninle cihadı cbr250 ile görmeyi bekliyorum
    tabi abi şimdi bizimle uzun yol sana biraz sıkıcı gelir sen aççan gazı biz aynadan kaybolcaz olmaz öyle =)
    bi alakta inşallah uzun yol yapalım =)

bu arada abi davetiyen hazır bende ancak hafata sonu ve hafta içi davetiyesini ayrı yapmışlar hafta içi gideceksek 2 kişik bi davetiyem var bi kaç tane daha bulmam gerekir =) ama güngörü arayıp ayırttırabilirsin kişi başı bi tane veriyor onlar ama sen şehir dışından geleceksin ya ayırır veya bana verirlerse ben alırım ben yine arkadaşlardan isteyeceğim bakalım =)

bu arada abi daha bu gün kadıköyde tamda benim yapmak istediğim gibi bi cbr 250 gördüm =)

three colour xenon takmış sanırım metzeler takım takmış belkide michelin ama desenler metzeler gibiydi

arkaya

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.bikebiz.com.au/product_images/u/789/cases-B47-BLADE__19736_zoom.jpg&imgrefurl=http://www.bikebiz.com.au/products/Givi-B47-Monolock-Topcase-47L.html&h=500&w=500&sz=42&tbnid=eJGw-pL0qWHy_M:&tbnh=121&tbnw=121&prev=/search%3Fq%3Dgivi%2Bblade%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&z oom=1&q=givi+blade&usg=__mf3HEuF04J_yR1zG0JUppl6dO 54=&docid=P8m1qcU4g7bN7M&hl=tr&sa=X&ei=eiwdUfafAsf DtAbHroCoDg&ved=0CDMQ9QEwAg&dur=4358

bu topcasenin kırmızı reflektif kısımları beyaz olanını takmış beyaz ve ortadan 3 şerit kırmızı mavi ve turkuaz gibi bi ton şerit geçirmiş çantada

beyaz ampül takmış çanta altın üçgen f1 çakar diye bilinen stoplardan takmış ve tankpad olarak

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&biw=1024&bih=606&q=cbr+250+r+tank+pad &bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=Vi0dUc3uIsjlsw aLtoHIBg#um=1&hl=tr&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=cbr+250+ r+tank+pad+kartal&oq=cbr+250+r+tank+pad+kartal&gs_ l=img.3...3470.4032.2.4270.6.6.0.0.0.0.158.298.5j1 .6.0...0.0...1c.1.3.img.BuiRMp9iFyQ&bav=on.2,or.r_ gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42452523,d.Yms&fp=3c984e85913 f2782&biw=1024&bih=606&imgrc=dc_vSDQtGvK1WM%3A%3Br zkG6Qu--M9boM%3Bhttp%253A%252F%252Ffs7.motosport.com%252Fi s%252Fimage%252FMotosport%252FKEI-TP-017_is%253F%2524productdetail264%2524%3Bhttp%253A% 252F%252Fwww.motosport.com%252Fmotorcycle%252F2012-honda-cbr250r--YOSHIMURA-TRC-SLIPON-EXHAUST-STAINLESS-STEEL-WITH-CARBON-FIBER-END-CAP%3B264%3B264

bundan takmış

bu tankpad den al nihat abi tak senin motora şahane yakışıyor =)

ve sanırım tiger egsoz du ama scorpion da olabilir carbon tüp egsoz takmış seside güzeldi

jantlar siyaha boyanmış kırmızı jant şeridi çok güzel olmuş ama 3 renk parçalı keiti jant şeridi daha güzel olabilirdi =)

offf abi sen niye aldın bu motoru bak rüyama giriyor =)

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Var ya zevklerimiz aynı cihad tam aklımda olanlar. 3 parça keiti jat şeridi ve kartal tank ped (sonuçta beşiktaşlıyız benim topcase vermedim zaten onunda üst tarafını beyaz kaplayıp kırmızı mavi şerit çektirmeyi düşünüyorum çantaya ozaman güzel olacağını düşünüyorum. bu günde zaten egzosu karbon kaplattım çok yakıştı. Ben orijinal egzosta kalmayı düşünüyorum sonuçta 250cc makina ses ve performans beklemek yanlış oluyor birde 1000-1500tl egzosa veremem birde forumda bir kaç kişi orjinal dışında egzos kullanınca yağda sıkıntı oldu motorları yediler yani zaman ayarı yapılmamış yeniden ecu yazmak gerekiyor o yüzden o işlerle uğraşamam 4 silindir makina alırsak takarız artık. yanlız ben bakıma falan gelince yine beraber gideriz cihad şu tank ped olayınıda hallederiz kocaelide doğru düzgün motorcu yok biz bu gidişle honda dan zor vaz geçeriz ben sana diyim şu 500rr ı da merak etmeye başladım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler