Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar bu 29 ekim kortejine katılmayı düşünen varmı yada geçmiş senelerde katılan ben sözlümle birlikte gitmyi düşünüyorum gelen arkadaşlar olursa mutlaka görüşmek isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

özellikle servis kullanmayan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir başlık

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...i-anlatim.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ben geçen 29 ekimde katıldımda ben memnun kalmadım trafik açısından bu sefer korteje katılmayacam direk edirnekapıda olacam
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,
    henüz motorumu alamadım ama Allah hayırlı bir kısmet çıkarırsa yakında Honda CBF 150cc almayı istiyorum
    2011-2012 model arasındaki olumlu olumsuz farklar nelerdir
    Birde bu 150cc CBF motorlarda oluşabilen kronik problemler var mı 2. el alırken dikkat etmem gereken
    Herkese iyi forumlar

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz motorumu alamadım ama Allah hayırlı bir kısmet çıkarırsa yakında Honda CBF 150cc almayı istiyorum
    Birde bu 150cc CBF motorlarda oluşabilen kronik problemler var mı 2. el alırken dikkat etmem gereken
    Herkese iyi forumlar
    Niyetin hayırlı olsun inşallah, geçmiş sayfalara dönerek okursan merak ettiğin tüm bilgiler gani gani geçmişte mevcut.

ön camı değiştirmenizi tavsiye ederim arkadaşlar
    25-30 tl gibi fiyatlara uzun tur camı bulabiliyorsunuz
    çokta iyi oluyor

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Herkese iyi forumlar
    herhangi bir cbf alabilirsin model yıl farketmez hepsi iyi problem felan yok
    bu efe mut'lu

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar peki sizce 2. el alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
    Yağ yakma sorunu varmış dayımdan duymuştum internette de bazı arkadaşların bu sorunu yaşadığını okumuştum çok gözde büyütülecek bir durum mu?
    İkinci el alırken ne gibi sorunlar göze batmamalı sizce yada ne gibi sorunlar olursa muhakkak dikkate almalıyım?
    Bir de son olarak 2011-2012 model arasındaki olumlu olumsuz farklar nelerdir?

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar peki sizce 2. el alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
    Yağ yakma sorunu varmış dayımdan duymuştum internette de bazı arkadaşların bu sorunu yaşadığını okumuştum çok gözde büyütülecek bir durum mu?
    İkinci el alırken ne gibi sorunlar göze batmamalı sizce yada ne gibi sorunlar olursa muhakkak dikkate almalıyım?
    Bir de son olarak 2011-2012 model arasındaki olumlu olumsuz farklar nelerdir?
    Merak ettiğin tüm bilgiler geçmiş sayfalarda var, ayrıca 2011 ve 2012 kasa yeni kasadır ve aynıdır.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ya arkadaşlar, bu komple zincir koruma muhabbeti ne oldu, kimsenin Sirkeci' ye yolu düşmedi mi ? Alacaktık falan, unuttuk gitti Bayrama temiz temiz jantlarımızla gireydik eyiydi

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    :D aynen, yağ çöze devam. ufak bi sorum var, yarın 250 km İzmir Muğla yolculuğu düşünüyorum, yağmur yağıcakmış
    tekerlerim Mişlen 5000 km civarında bana yağmurda kullanım için bi kaç tüyo verirmisiniz e dostlar?

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Kaplanboğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D aynen, yağ çöze devam. ufak bi sorum var, yarın 250 km İzmir Muğla yolculuğu düşünüyorum, yağmur yağıcakmış
    tekerlerim Mişlen 5000 km civarında bana yağmurda kullanım için bi kaç tüyo verirmisiniz e dostlar?
    Canavar gibi 5000 km de michalen lastiklerin var. Tiyoya ihtiyacın yok. Yağmurda kullanabileceğin en iyi lastiğe sahipsin zaten. Ha şunu söyleyebilirim. Sen yinede yağmurda olsa michalen kaymaz diye kendini kritik posizyonlara sokma, duro varmış gibi emniyeti elden bırakma, michalen seni asla üzmez. Tek gideceksen, bi benzinlikte lastik hava basınçlarını güncelle, önü 28 arkayı 30 yap, yağmurdan korkma.

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    eyvallah Ethem abi gene yetiştin imdadıma, kışlık montum var ama pantolon yok, bi de yağmurda kaskla görüş nasıl oluyor onu merak ediyorum abi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yağmurda kask işi çok kötü oluyo arabada sileceğe alışınca birden çok tuhaf oluyo ilk yağmurla karşılaşmam aklıma geldi birden elinle siliyosun yapıcak bişi yok. Bazı kaliteli eldivenlerin avuç içinde özel bir bez ile yapıyolar onlar baya iyi siliyor camı revit in öylebir modeli vardı.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Rüzgar konusunda ön camı sizce başarılı mı? Bendeki uzun tip ve varlığı - yokluğu belli değil adeta.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar konusunda ön camı sizce başarılı mı? Bendeki uzun tip ve varlığı - yokluğu belli değil adeta.
    Havalar biraz soğusun, sök bi dene, farkı o zaman gerçekten anlarsın, göğsüne gelen soğuk rüzgarı komple keser. Bi olumsuzluğu var, uzun camın üst kısmı kask hizasına yakın olduğundan camın hemen üstünden aşan rüzgar kaska vurur. Ama bunada zamanla alışırsın. Uzun camın konforuna öyle alışmışım ki, yaz başında söküp orjinalini takayım dedim. Söktüm bi 20-30 km yol yaptım. Eve döndüğümde koşa koşa uzun camı tekrar geri taktım. Alışırsan da vazgeçemezsin, zaten kışın o camsız olmaz. Zaatürere olur insan yaw Kışın ben motorumu sürücem diyende uzun cam mutlaka olmalı.

Biri yazsın da bende maydonoz loayım diye bekliyordum günlerdir. Allah senden razı olsun kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Yaw bu zincir muhafazayıda unuttuk gitti hıı Kimse bişey bahsetmez oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Ramazan kardeşim, nasılsınız ? Tekirdağ da şiddetli yağmur yağmış galiba. Haberlerde izlemiştim. Bi sıkıntı yok değil mi ?

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    abi zincir muhafaza için gidecektik pazar günü çerkezköyden eminönüne.ev sahibi ile de görüşmek için..büyük çekmecede görüştük.gidemedik..ordan da direk otobana çıktık gebzeye indik..altımızdaki araba connect ti..yasaklı yola falan girme korkusuyla girdik..uğrayamadım..

evet abi tekirdağ yağmur sel altında..önceki gün saray ilçesi idi.şimdi de çerkezköy sular altındaymış.Ben şimdi ankaradayım...tv de gördüm şok oldum..bizim apartmanda bir sorun yokmuş ama şehir merkezi ve çalıştığım fabrika çok kötü olmuş..hayırlısı diyelim..

bu arada, evi aldık.motorumu satmaya gerek kalmadan çok mutluyum..Allah olmayanlara versin..
    birGarip..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zincir muhafaza için gidecektik pazar günü çerkezköyden eminönüne.ev sahibi ile de görüşmek için..büyük çekmecede görüştük.gidemedik..ordan da direk otobana çıktık gebzeye indik..altımızdaki araba connect ti..yasaklı yola falan girme korkusuyla girdik..uğrayamadım..

evet abi tekirdağ yağmur sel altında..önceki gün saray ilçesi idi.şimdi de çerkezköy sular altındaymış.Ben şimdi ankaradayım...tv de gördüm şok oldum..bizim apartmanda bir sorun yokmuş ama şehir merkezi ve çalıştığım fabrika çok kötü olmuş..hayırlısı diyelim..

bu arada, evi aldık.motorumu satmaya gerek kalmadan çok mutluyum..Allah olmayanlara versin..
    Ramazancım ben seni kast etmedim ya zincir muhafaza için. ortaya yazdıydım, başka alan olmadı mı falan diye yazayım dedim

Tekirdağ' in durumuna üzüldüm inan. Allah yardımcıları olsun zor durumda olanların.
    Bu arada ev almış olmanıza ve motorunun satılmamış olmasına çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun, ağız tadı ile oturun inşallah.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar herkesin kurban bayramı şimdiden kutlu olsun herkese ailesi yakınları ve sevdikleriyle nice bayramlara mutlu mesut kavuşmalarını dileğiyle...

Hüseyin Cihat DOĞAN

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

ramazan abi eviniz hayırlı olsun valla bende motoru satmak zorunda kalabilirim aynı sebepten ama bakalım =)
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bende tüm arkadaşların bayramını kutluyorum. Hepinize iyi bayramlar.
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    herkese iyi bayramlar..bayramınız mübarek olsun..
    birGarip..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler