Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanda durup da bir saatte satılan motor biliyorum ben izmirde.
    bir gün demiyorum. bir saat 5000 km de cantalı lastiksiz 12 model 4100 lira dan gitti 1 saatte
    sabah somada satılmış bi tane.
    sabah ilanı giriyor öglen 2 de kaldırıyor. 4.5 yazıp 4200 vermiş yetişemedim :D
    temiz 12 model kilometresiz 3-5 bin civarında lastikli cantalı ederi 4.5 filan civarında şuan gözlemlediğim bu.
    bende arayışlardayım.. takipteyim, elimde telefon önümde sahibinden.com arıyorum hergün.
    ama şunu da diyeyim. cok ceset motor var kilometresi düşülmüş boyalı. motor alacak olan adam dikkat etmeli
    kesinlikle geçenlerde bi gençle karşılaştım motor apaçi işi konuşuyor yanındakiyle satıyormuş açık egsoz yağ yakma filan varmış motorda orj. hiç kullanmadım diyor onu takacam üstündeki stickerleri filan çıkartıp bi cila atıcam bide km telini takıcam 3 bindeyken söktüydüm diyor 4 e satarım diyor

anlayacağın temizliğinden emin olduğun motoru korkma al derim ki şuan ben motor alacak olsam sıfır almam iyi bi usta bulur düşük km yağ yakmadığını kanıtlamış bi cbf alırım

valla piyasadaki 4500 e verecek olan 4700-800 yazmış motorlara bakıyorum benimkinin eline su dökemez ama inan 250cc alabileceğim bi motor olsa şuan satardım ama 4750 filan satsam motoru üstüne +1250 zor koyarım oda 6000 ediyor o parayada daelim filan var hyoya hiç olumlu bakmıyorum arkadaşımda vardı dili yandı bi kere kim sorsa çok memnundum der ama sohbet ediyoruz benim motoru kullanan herkes şahane der ama motor tırt servisten çıkmıyordu sen biliyorsun diyor =) ama onunki hyo idi st kanuni değil karbrtörlü yenilerin parça kalitesi daha düşük diyolar ama bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

yahu altın bu kadar artmadı gerçekten.adamlar çok yüksek fiyat vermişler yaa.. yorumlrınızı görünce girdim bi sahibindene.. baya güzel.. ben motoru 2750 km de aldım.. + navigasyon + 52 lt givi çanta + full koruma demiri + uzun cam vs.. yanı full + full ( sadece michelin leri ben aldım ) 4400 e almıştım..

sıfır alacak arkadaşa, bende 2. el al tertemiz al.. çorludan mehmet kardeşimize aldık, 4400 e , 800 km de motoru..çantalı demirli falan.. sıfırdan hiç farkı yok..tabi bu benim fikrim..

altın düştü, ıRamazan kardeşiniz naptı..gitti 5000 tl kredi çekti, girdi altına para elime geçmeden hesaptan hemen altına çevirdim aslında benimki para biriktirmek adına oldu ama.. 300 tl faizi var..hiçbirşey.. 12 aylık..
    ramazan abi yatırım planın vardı keşke diyeydin bi bu kardeşine borsa talebesiyiz 2 ay sonra mezun olucaz allahın izniyle =)

abi altını iyi zamanda almışsın ama 1-2 günü daha vardı az daha düşecek diye tahmin ediyoruz ama yaz aylarında temmuz ortası ve sonu gibi elden çıkartabilirsin spekülatif bi hareket olmazsa satılır abi gram fiyatı büyük ihtimal 90-95 arası olacak

ama keşke 2 hafta önce bana böyle bi plandan bahsetseydin şuan 5binin 6000 olabilirdi =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantık evliliği istersen
    tip e filan bakmam ben binerim cepim rahat etsin diyeceksen tek secenek
    cbr250
    satışı rahat parcası bol. servisi her yerde, az yakar cok kaçar. arkaya canta demri alıp canta takarsın.
    gerisi üzer adamı. bugun 8e al seneye 100 lira zarar edersin max.
    düzgün motorun her zaman alıcısı cıkar,
    Ben yaşım itibariyle tarz olarak her türlü motora bindim.Lakin bindiğim en büyük cc motor CBR 250 idi.Bir çok arkadaşım yaşlısı genci o motoru satmamamı çok güzel olduğunu falan filan dediler.Ama bunu söyleyenlerin çoğu görsel anlamda değerlendirme yapanlar olduğuna inanıyorum.

Şimdi gelelim neden gözünün yaşına bile bakmadan satmaya karar verdiğime.
    1-Yedek parça+işçilik ücretlerinin çok aşırı yüksek olması.(Bütçen çok sağlam olması lazım)
    2-Sadece yalnız bineceksen tavsiye edebilirdim.(İki kişiyle artçın için bir felaket)
    3-Çanta takılabilecek bir motor değil (Eğer eşyan ıvır zıvırın olacaksa sırt çantası kullanmak zorundasın)
    4-Frenleme mesafesi arka teker hiçte güvenli değil.(Ben bir kaç kazadan kıl payı yırttım durmuyo motor)
    5-Motor devrini çok düşürdüğün zaman vitesi 1 den başlatman gerekiyo.CBF gibi 2 ile falan kalkmıyo.
    6-Tam supersport olmadığından yüksek hızlarda motorun üzerine yatamıyorsun.Rüzgara çok maruz kalıyorsun.
    7-Orta sehpa olmadığından park ederken çok dikkatli parketmen gerekiyor.Rüzgarlı havalarda motorunu sağ tarafa yatıran arkadaşlarımız var.Yine orta sehpa olmadığından lastiğinin patladığını bi düşünsene Yada herhangi bir amaçla tekeri sökmek zorunda kalsan ön veya arka farketmez.Felakeeeet.
    Daha sayayımmı.şu an acil aklıma gelenler bunlar.Bide benle alakalı kısmı var.Yukarıda yaşımı ondan yazdım zaten.50 yaşından sonra benim tarzıma uyacak motor olmadığından.SS tarzı motorlara çok affedersin domalarak oturmak bana yakışmadığından verdim gitti.

Bu arada motorun + ları hiçmi yok abi dersen var tabiki ama - leri daha çok olduğundan bir anlık hevesle alıyorsun ama çabuk soğutuyor bilesin.

Dönelim bizim CBF meselesine.Gözünü seveyim.Demir atım benim.
    1-Parçası bol ucuz işçilik ucuz.
    2- Panelvan gibi 46 lt topcasem var yanlarada 2 çanta daha takmayı düşünüyorum yazın uzun gezilere gidecem.
    3-Sürat meraklısı değilsen 80-90-100 km Şürüş konforu Şürüş emniyeti 10 numara bana göre
    4-Yakıt biliyorsundur mutlaka CBR ın 1/2 si hemen hemen.
    5-Fiyatı CBR a göre 1/2 den az.
    6-Uzun yaşaman CBR a göre çok çok fazla
    vedkum bunu beğendi.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de benim gibi acemiysen üzerine 700 TL Honda motosiklet eğitim merkezi Güvenli sürüş 1 + Güvenli sürüş 2 ekle
    honda eğitimlerine 4bine yakın para harcayıp tüm eğitimlerini alan bi abim var tandık güvenli sürüş 1-2 yi şimdiki aklım olsa 100 lira verir en kral motorcuya 2 saatte öğrenirdim trafiğe kapalı bi alanda dedi bilmiyorum doğrumudur ama ben etrafımdaki bi kaç kişiye 1 hafta teorik (netten) 2 gün pratik eğitimle motor kullanmayı öğrettim ve hiç motora binmemiş adamlar bunlar vitesli ile başladı

bence bilinçli bi sürücü ise olabilir çocuk bin km kapalı alanda sürekli çalıştı duba yokuş vs. bence o paraya benzin al bi boş alan bul anadolu yakasındaysan bende yardım ederim seve seve =)

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Yazın cbf almayı düşünüyorum. Bu motoru 1 ay kadar kullanmdım. Sonra satmak zorunda kaldım. Beğendim cbf i. Tekrardan cbf alıcam kısmetse. Uzun yıllar ( ömür tabi bilinmez ) kullanmayı düşünüyorum. O yüzden biraz daha vereyim sıfır alayım diyorum. Kafama göre ayarlarım herşeyini. Her neyse geçen gün bi muhabbet duydum. Doğru mu yalanmı siz daha iyi bilirsini. Gri cbf lerin piyasası daha yavaşmış. O yüzden gri alma dediler. Benmde diğer motorumun rengi siyahtı. Bu gri olsun diyorum. Ne dir bu işin aslı astarı ??

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı kocaolgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 2012 model 5600 km de 6000-7000 km lik bir tura çıkacağım şimdi düşünüyorum cc yükseltmeyi ama tek alternatif cbr 250 r almak acaba diyorum kara kızımdan sonra cbr 250r nasıl olur kullanabılırmıyım cbf 150 güzel motor hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana uzun yola gittim yine gideceğim hızı az 110 km uzun yolda olmuyor bakalım henüz düşünüyorum
    bence kullanabilirsin ama biraz kapalı alanda pratik lazım 2 depo benzin harca ustası olursun bence bi gt250 değil cbr çok rahat bi motor gt250 ile başlangıç yapanlara inanamıyorum =)

Motosikleti
    Yazın cbf almayı düşünüyorum. Bu motoru 1 ay kadar kullandım. Sonra satmak zorunda kaldım. Beğendim cbf i. Tekrardan cbf alıcam kısmetse. Uzun yıllar ( ömür tabi bilinmez ) kullanmayı düşünüyorum. O yüzden biraz daha vereyim sıfır alayım diyorum. Kafama göre ayarlarım herşeyini. Her neyse geçen gün bi muhabbet duydum. Doğru mu yalanmı siz daha iyi bilirsiniz. Gri cbf lerin piyasası daha yavaşmış. O yüzden gri alma dediler. Benmde diğer motorumun rengi siyahtı. Bu gri olsun diyorum. Ne dir bu işin aslı astarı ??

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim cbr 250 ile şöyle bir sıkıntım var gerek türkiye gerek youtube da izlediğim yabancı videolarda motorun görünümü çok çok fazla eleştiriliyor.Yeni Kawasaki ninja 250 ile karşılaştırınca çok sönük kalıyor.Eğer Honda 2014 yada 2015 de cbr600r gibi çift farlı sexy bir cbr250 çıkarırsa ki bütün beklentiler bu yönde.Eski kasa cbr250 alanların çok üzüleceğini düşünüyorum(özellikle sıfır alanların).En azından ben alsam çok üzülürdüm.
    Birde bakıyorum mesela cbf 150 de devir göstergesi yok diye eleştirilmiş.Honda yeni modellere eklemiş.Yani dikkate de alıyorlar galiba bu tür eleştirileri.2011 de çıkan motora heralde 2015de bir makyaj yapılır değil mi.Sizin fikriniz nedir bu konuda?
    valla artık makyaj değil model değiştirmeli ne makyajı artık =)

ama cbr250 hakkında yazdıklarına pek katılmıyorum honda gt250 gibi büyük kasa iri bi 250cc motor getirse bunun kadar kullanışlı olmaz ve alınmaz bence ki ilk çıkan deposu laciver olanlar daha hoş şimdi yeni gelenler beyaz depolular görüntü olarak daha itici benim için ama 250cc de alıncak tek motor benim için =) duke ahh duke biraz piyasası olsa 2. el alırım sıfır cbr yerine ama 185 boyla o motor oyuncak oluyor insanın altında

Motosikleti
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kullanabilirsin ama biraz kapalı alanda pratik lazım 2 depo benzin harca ustası olursun bence bi gt250 değil cbr çok rahat bi motor gt250 ile başlangıç yapanlara inanamıyorum =)
    Neyi varki GT 250 nin ? Kullandınız mı hiç ? Ben gt 250 ile başladım. Gayet keyifli ve yakışıklı bir motor. Kalıbı cbr ile kıyaslanamaz bile. Kalitesine gelince o kadar kaliteli değildir.Ama çok torklu bir makina.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaşım itibariyle tarz olarak her türlü motora bindim.Lakin bindiğim en büyük cc motor CBR 250 idi.Bir çok arkadaşım yaşlısı genci o motoru satmamamı çok güzel olduğunu falan filan dediler.Ama bunu söyleyenlerin çoğu görsel anlamda değerlendirme yapanlar olduğuna inanıyorum.

Şimdi gelelim neden gözünün yaşına bile bakmadan satmaya karar verdiğime.
    1-Yedek parça+işçilik ücretlerinin çok aşırı yüksek olması.(Bütçen çok sağlam olması lazım)
    2-Sadece yalnız bineceksen tavsiye edebilirdim.(İki kişiyle artçın için bir felaket)
    3-Çanta takılabilecek bir motor değil (Eğer eşyan ıvır zıvırın olacaksa sırt çantası kullanmak zorundasın)
    4-Frenleme mesafesi arka teker hiçte güvenli değil.(Ben bir kaç kazadan kıl payı yırttım durmuyo motor)
    5-Motor devrini çok düşürdüğün zaman vitesi 1 den başlatman gerekiyo.CBF gibi 2 ile falan kalkmıyo.
    6-Tam supersport olmadığından yüksek hızlarda motorun üzerine yatamıyorsun.Rüzgara çok maruz kalıyorsun.
    7-Orta sehpa olmadığından park ederken çok dikkatli parketmen gerekiyor.Rüzgarlı havalarda motorunu sağ tarafa yatıran arkadaşlarımız var.Yine orta sehpa olmadığından lastiğinin patladığını bi düşünsene Yada herhangi bir amaçla tekeri sökmek zorunda kalsan ön veya arka farketmez.Felakeeeet.
    Daha sayayımmı.şu an acil aklıma gelenler bunlar.Bide benle alakalı kısmı var.Yukarıda yaşımı ondan yazdım zaten.50 yaşından sonra benim tarzıma uyacak motor olmadığından.SS tarzı motorlara çok affedersin domalarak oturmak bana yakışmadığından verdim gitti.

Bu arada motorun + ları hiçmi yok abi dersen var tabiki ama - leri daha çok olduğundan bir anlık hevesle alıyorsun ama çabuk soğutuyor bilesin.

Dönelim bizim CBF meselesine.Gözünü seveyim.Demir atım benim.
    1-Parçası bol ucuz işçilik ucuz.
    2- Panelvan gibi 46 lt topcasem var yanlarada 2 çanta daha takmayı düşünüyorum yazın uzun gezilere gidecem.
    3-Sürat meraklısı değilsen 80-90-100 km Şürüş konforu Şürüş emniyeti 10 numara bana göre
    4-Yakıt biliyorsundur mutlaka CBR ın 1/2 si hemen hemen.
    5-Fiyatı CBR a göre 1/2 den az.
    6-Uzun yaşaman CBR a göre çok çok fazla
    abicim yaşın itibariyle haklısın senin için inazuma belki daha uygun bi motor olurdu ama parça fiyatları sana çk ağır gelir cbr a çok demişsin

250cc de cbr kadar parçası ucuz olan başka motor yok en ucuzuna pahalı demişsin abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazın cbf almayı düşünüyorum. Bu motoru 1 ay kadar kullanmdım. Sonra satmak zorunda kaldım. Beğendim cbf i. Tekrardan cbf alıcam kısmetse. Uzun yıllar ( ömür tabi bilinmez ) kullanmayı düşünüyorum. O yüzden biraz daha vereyim sıfır alayım diyorum. Kafama göre ayarlarım herşeyini. Her neyse geçen gün bi muhabbet duydum. Doğru mu yalanmı siz daha iyi bilirsini. Gri cbf lerin piyasası daha yavaşmış. O yüzden gri alma dediler. Benmde diğer motorumun rengi siyahtı. Bu gri olsun diyorum. Ne dir bu işin aslı astarı ??
    hocam cbf in grisi artık üretilmiyor 1 yıl önce benim aldığım seri sondu diye biliyorum ve 150 lira filan ucuza veriyordu güngör motor

şuan sıfır sadece kırmızı ve siyah var ama şu vazgeçilmez bi tercih ki siyahın satımı daha kolay oluyor nedeni belli değil

ben kırmızı alacaktım sırf o yüzden siyah aldım =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Neyi varki GT 250 nin ? Kullandınız mı hiç ? Ben gt 250 ile başladım. Gayet keyifli ve yakışıklı bir motor. Kalıbı cbr ile kıyaslanamaz bile. Kalitesine gelince o kadar kaliteli değildir.Ama çok torklu bir makina.
    evet kullandım şileye gittim geldim bi çok kez kadıköy yaptım

neyimi var hocam yapmayın cbfide kullanmışsın onuda

herşeyden önce tek standartı kalıp gösteriş hava olan alıyor o motoru zaten

motor yatmıyor başı yatıyor kıçı hiç oralı değil

pozisyon berbat kullanımı yeni başlayacak adamı çoook çoook zorlar

frenler arka fren hissiz ve çok çabuk kitliyor ve ön fren görevini görmüyor durmuyor motor evet sınıfında çok hızlı gösterişli ve kalıplı bi makina motordan anlamayan adam hevesle ilk onu alır hepsi arasından amma sonuçlar çok fena okuyoruz forumda duyuyoruz ortamlarda

o yüzden başlangıç motoru olarak 250cc önerenleri anlamıyorum gt250r ı önerenleri hiç anlamıyorum

cbr evet küçük tıfıl filan ama baskettede oyun kurucu en kısa olan ve en uzun süre takımda ve oyunda kalan adamdır =)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bazı mallara şaşıyorum ben ya :D
    ben cbf aldım sattım ybr aldım sattım bir de bora aldım sattım. 2006 dan beri 3 motor değiştirdim.
    bizim bi caycı var burada, her sene bi tane çinli alır 2000 liraya. 2 sene sonra çöp olur atar, satar birine verir.
    paran yoksa bilader, cbf pahalı diyeceksen.
    alacaksın bi tane kanuni breton 750 liraya sanayi de binecen plakasız.
    bozuldu mu da çöp konteynırın yanına bırakıvercen
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    13' CBR 250 R
    Bugü n bir heves gittim Shad SH29 çanta aldım taktım ancak taktıktan sonra çok küçük geldi gözüme.
    Kask bile zar zor sığıyor. Pek içime sinmedi açıkçası.
    Yarın gidip Shad SH33 ile değiştireceğim.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    [QUOTE=cd0345;3002452]abicim yaşın itibariyle haklısın senin için inazuma belki daha uygun bi motor olurdu ama parça fiyatları sana çk ağır gelir cbr a çok demişsin
    250cc de cbr kadar parçası ucuz olan başka motor yok en ucuzuna pahalı demişsin abi[COLOR="Silver"]

O zaman CBR parçasından bir örnek o zaman sana 2013 şubat ayında seyir halindeyken bir köpeğe vurdum.Ön fren alt merkezinin ön amortisöre bağlandığı yerde bir ara parça var.Ay şeklinde döküm alüminyumdan yapılmış.O parça kırıldı.Serviste tam 21 gün parça bekledim.Ve sonuç.230,00 Tl. ödedim.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    yarın ortalama 1022 km lık bı tura cıkıcam arkadaslar. ''çorlu-tekirdağ-şarköy-gelibolu-eceabat-çanakkale-ezine-ayvacık-edremit-burhaniye-ayvalık-cunda adası. '' şans dileyin yol üstünde olan arkadaslar varsa çaylarını içeriz

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bol şans sağlık la git lastik malzemesi al yanına sakın unutma
    Permatiq59 bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle geçenlerde bi gençle karşılaştım motor apaçi işi konuşuyor yanındakiyle satıyormuş açık egsoz yağ yakma filan varmış motorda orj. hiç kullanmadım diyor onu takacam üstündeki stickerleri filan çıkartıp bi cila atıcam bide km telini takıcam 3 bindeyken söktüydüm diyor 4 e satarım diyor

anlayacağın temizliğinden emin olduğun motoru korkma al derim ki şuan ben motor alacak olsam sıfır almam iyi bi usta bulur düşük km yağ yakmadığını kanıtlamış bi cbf alırım

valla piyasadaki 4500 e verecek olan 4700-800 yazmış motorlara bakıyorum benimkinin eline su dökemez ama inan 250cc alabileceğim bi motor olsa şuan satardım ama 4750 filan satsam motoru üstüne +1250 zor koyarım oda 6000 ediyor o parayada daelim filan var hyoya hiç olumlu bakmıyorum arkadaşımda vardı dili yandı bi kere kim sorsa çok memnundum der ama sohbet ediyoruz benim motoru kullanan herkes şahane der ama motor tırt servisten çıkmıyordu sen biliyorsun diyor =) ama onunki hyo idi st kanuni değil karbrtörlü yenilerin parça kalitesi daha düşük diyolar ama bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

ramazan abi yatırım planın vardı keşke diyeydin bi bu kardeşine borsa talebesiyiz 2 ay sonra mezun olucaz allahın izniyle =)

abi altını iyi zamanda almışsın ama 1-2 günü daha vardı az daha düşecek diye tahmin ediyoruz ama yaz aylarında temmuz ortası ve sonu gibi elden çıkartabilirsin spekülatif bi hareket olmazsa satılır abi gram fiyatı büyük ihtimal 90-95 arası olacak

ama keşke 2 hafta önce bana böyle bi plandan bahsetseydin şuan 5binin 6000 olabilirdi =)
    la ne diyorsun.. 5000 6000 ya hüseyin senle bi tanışamadık

kardeş istihbaratı aldım.. altın almadım daha..para türk lirası olarak duruyor hala

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

halil gri miri al bi tane cbf. seninki sudan ucuza gitti zaten..

bu arada, hatırlıyon mu yanlaya yanlaya yola çıkmıştık.. resmen 45 derece ile gidiyoruz..la ne gündü ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın ortalama 1022 km lık bı tura cıkıcam arkadaslar. ''çorlu-tekirdağ-şarköy-gelibolu-eceabat-çanakkale-ezine-ayvacık-edremit-burhaniye-ayvalık-cunda adası. '' şans dileyin yol üstünde olan arkadaslar varsa çaylarını içeriz

kardeş bende geliyorum hadi hayırlısı motor 10000 km yi geçecek..sonumuz hayrola..

ethem abiye derdim abicim nasıl yaparsın 20.000 km leri diye.. şuraya bak, kaç ayda ne kadar oldu
    birGarip..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ramazan hocam iyi geziyosun valla sen
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    KapÇık
    ramazanın nıyetıde bozduk yarın yıne yollardayız

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    walla geziyorum abi.. mehmet saolsun tam kafa dengi arkadaş..MT sayesinde tanıdığım dost edindğim nadir insanlardan biri

Mehmet, gazamız müberek olsun
    Permatiq59 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    amin dostum sabah 9 da corluda ol. ben işyerine motorla geldim anca 9 da corluya gırerım bende, malum silivriden. ordan tekırdag basıcaz tekırdagdan sonrasında yolumuz uzun

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Nereye gidiyonuz gene bir ara izmitte yapında buluşalım olmuyo böyle..
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler