Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a
    ilginenler olursa diye buradan paylaşıyorum ilanı,
    ilan sahibi yabancı değil,tanıdıktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95224677/detay
    plakaya edilen masrafı bile yazmış ya helal olsun sıfırından fazla fiyat çekmek sadece bizim memlekete has bişey anlaşılan hemde 4000 km yapmış motora

bide böyleleri var http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95271145/detay
    dört tane lamba takınca f16 oluyo ya motor

al bitanede enjeksiyonlu çıkmışta biz duymamışız http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95244446/detay hemde az yakıyomuş
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    O bir şey mi ben satarken bakımların fiyatlarını bile ekleyeceğim .
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bir şey mi ben satarken bakımların fiyatlarını bile ekleyeceğim .
    yakın zamanda satarsan haberleşelim kardeş tanıdığız nasılsa garantideki bakımlara karışmam amma
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    yeni aldıgım cbf yi aldıgımdan beri uğraşıyorum ara sıra.
    dün jant reflöktörlerini yaptım, arkadaşdan aldıgım eski kasanın vites göstergeli saatini motora monte ettik,
    üzerindeki devir saatli,sini 100 tl ye konya daki bir arkadaşa sattım, eski vites göstergelisini 50 tl ye aldım.
    şimdi de aldıgım saatin içini kırmızıya boyadım kurumasını bekliyorum.
    buyrun resimler.

ahmet-42 bunu beğendi.
    98 Beygir.....

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    cihan abi resimler açılmıyor yoksa bendemi hata
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Kaplanboğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm Millet!

Dün aldım ilk motorumu, tabii ki CBF! ehliyet kapıda, arka çanta, açılır kask, ceket, eldiven, dizlik cumartesiye, öğrenmesi ölene kadar!
    Aranızda yer varsa beni de alın
    hayırlı olsun erdem kardeş tekerin düz bassın kazasız belasız uzun kmlere inşallah ;) bence bi kan akıt nazardan kazadan beladan korusun diye ( öneridir)

kendini tamamen tanıtsan nerede oturuyorsun filan senle iletişimimiz daha iyi olur =) profil bilgilerine eklesen mesela herşeyini ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:32 ----------

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aldıgım cbf yi aldıgımdan beri uğraşıyorum ara sıra.
    dün jant reflöktörlerini yaptım, arkadaşdan aldıgım eski kasanın vites göstergeli saatini motora monte ettik,
    üzerindeki devir saatli,sini 100 tl ye konya daki bir arkadaşa sattım, eski vites göstergelisini 50 tl ye aldım.
    şimdi de aldıgım saatin içini kırmızıya boyadım kurumasını bekliyorum.
    buyrun resimler.
    http://yukleresim.com/di/Q4NI/2012-07-31_20.jpghttp://yukleresim.com/di/DA5B/2012-07-31_20.jpg

http://yukleresim.com/di/NZ9R/2012-07-31_20.jpghttp://yukleresim.com/di/TYNK/2012-07-31_20.jpg
    bende göremiyorum cihan bey başka bi siteden upload etseniz

Selam arkadaslar benim shad 42 çantamı satıyorum yanında orjinal sirtlik ve fren lambası var oda orjinal isteyen olursa kargo ücreti benden benim satma sebebim daha büyük çanta almam mesela givi 55 alacam yardımcı olursanız teşekkür ederim arkadaslar hepinize kazasiz sürüşler inşallah

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Hondahastasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar benim shad 42 çantamı satıyorum yanında orjinal sirtlik ve fren lambası var oda orjinal isteyen olursa kargo ücreti benden benim satma sebebim daha büyük çanta almam mesela givi 55 alacam yardımcı olursanız teşekkür ederim arkadaslar hepinize kazasiz sürüşler inşallah

ne kadar istiyorsun resim falan yokmu onu da ekleseydin keske..sahibinden.com a verseydin ilan
    rahmi34 ve Kaplanboğa bunu beğendiler.
    birGarip..

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin kardeşim, hayırlı olsun yeni motorun, sıfır mı aldın ? İkinci el mi ? Foto eklersen bizde sevincine ortak olalım.
    2. el aldım kardeşim ilk sahibinden cillop gibi bakmış, rodajını motorun bakımını ihmal etmemiş en yakın zamanda yüklerim fotolarını inşallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Akıtıcam kardeşim doğru diyosun da ne kesiyim izmirde oturuyorum balık kanı olurmu ki
    yakınlardaysan ya da işin düşerse gel bi mangalda kahve içelim (:

Selam arkadaslar shad 42 çantamın sıfır fiyatı 270 tl sirtlik 35 tl frenlambasi 50 tl ben yarı fiyatını istiyorum alana şimdiden hayırlı olsun herkese keyifli sürüşler telefon numaram 05416887377

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    garip 1701 kenar koruma demirlerin çok güzel olmuş kazasız belasız kullan inşallah...nerede yaptırdın fiyatı ne kadar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:46 ----------

honda cbr 250 mi, yamaha fz6 fazermi, kawasaki ninja 250 mi..derken en son kafam bozuldu dün honda cbf 150 aldım 0 km.. 4.800 tl. çok güzel bi motormuş gerçekten...kanuni seyhan 150 cc.den sonra...kanuniyi 1 gün ilan verdim 2.gün sattım.3.günde bunu aldım...herkeze hayırlı sürüşler arkadaşlar...
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    hayırlı ugurlu olsun arkadaşım..koruma demirleini ben yaptırmadım.bilmiyorum fiyatını..2. el aldım.
    birGarip..

Motosikleti
    Sağol kardeşim.teşekkür ederim...

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Kaplanboğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el aldım kardeşim ilk sahibinden cillop gibi bakmış, rodajını motorun bakımını ihmal etmemiş en yakın zamanda yüklerim fotolarını inşallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Akıtıcam kardeşim doğru diyosun da ne kesiyim izmirde oturuyorum balık kanı olurmu ki
    yakınlardaysan ya da işin düşerse gel bi mangalda kahve içelim (:
    çok iyi olur hastasıyım közde kahvenin =) ancak istanbuldan orası zor ya şimdilik =) yanıma arkadaş bulsam bi kaç günlüğüne bi uzun yol düşünürüm o tarafa ama malesef istanbulda oturmama rağmen eski arkadaşlarımdan başka hiç böyle cbf çi bi arkadaşım yok yada muadil bi motoru olan =) en düşük arkadaşım 250cc onada yetişemiorum ya scooter olmasına rağmen =)

bu arada ben horoz kesip muuhtaç bi aileye vermiştim sende öyle yap istersen ;)

Motosikleti
    Arkadaşlar bu cbf.nin rodajini nasıl yapacaz.tecrübeli cbf cilerden cvp.bekliyorum.makina daha 20 km.de.şimdiden tskll.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fatih rodaj sırasında bol bol vites değiştir ve 4500 deviri fazla geçme sonra yavaş yavaş deviri arttır ve asla sentetik yağ kullanma hep mineral yağ kullan.Castrol 20 40 yada ipone 20 50 kullan.Ani hızlanmalar yapma.İlk çalıştırmalarda 3 dakak ısınmadan motor haraket etme.Tek kontakta 20 km yol yapmaya özen göster ve tek kontakta asla 1 saaten uzun motoru kullanma.mümkünse şehir içinde dur kalk ve bol vites değiştirerek bitir rodajını.Bu konuda başkalarını dinleme çünkü saçma sapan uzun yol yap falan dicekler sentetik yağ kullan dicekler falan da filanda.Bu arkadaşlar daha önce motora değil otobüse binmiş arkadaşlar.hava sogutmalı bir motorun ve genelde anlamda yüzde 80 motorlar böyle rodajı gerçekletirilir.Sentetikten uzak durrrrrr.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi olur hastasıyım közde kahvenin =) ancak istanbuldan orası zor ya şimdilik =) yanıma arkadaş bulsam bi kaç günlüğüne bi uzun yol düşünürüm o tarafa ama malesef istanbulda oturmama rağmen eski arkadaşlarımdan başka hiç böyle cbf çi bi arkadaşım yok yada muadil bi motoru olan =) en düşük arkadaşım 250cc onada yetişemiorum ya scooter olmasına rağmen =)

bu arada ben horoz kesip muuhtaç bi aileye vermiştim sende öyle yap istersen ;)
    Aynen bende düşünüyordum böyle..Çevremde hiç tanıdık motorcu yok bırak CBF yi.. Ne dersin bi Çanakkale yapmaya benimle..yada Edirne ..İzmir de olabilir aslında..ama Cumartesi pazar sadece..Bayramdan sonra olur anca.Malum, yarın direksiyon sınavım var...
    birGarip..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız? 2 hafta il dışındaydım bugün aslan parçasını çıkartıyım dedim. Maşallahı var 2 hafta hiç çalışmadı tek marşta aldı sıkıntısız
    Garip bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    Alıntı Hondahastasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne kadar istiyorsun.bi foto atarmısın

Canatanin yenisi 270 sirtlik 35 fren lambası 50 ben yarı fiyatını istiyorum kargo ücreti benden tlf 05416887377

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler