Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka bağlantı demiri alsan daha iyi olur çünkü çantan büyük. Bence 35lt den sonra kesinlikle takılmalı hem daha sağlam hem daha güzel görünüyor Yan grenajları korumasıda avantajlı.
    Motomaxtaki kampanya yenimi detay verebilirmisiniz? her üründemi ikincisi %50?
    yeni sayılır abi 2 hafta olmadı sanırım evet her üründe ama en ucuz olan ürünün yarısını ödüyorsun

o yan grenajlara inmeyen şekli var bide çanta demirinin daha uygun böyle birşey düşünen olursa bizim burda satılıyor nettede var sahibindende burdaki motorcunun ilanı başka bi yerdede görmedim bunu almak isteyenler güvenlidir alabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6557528/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Evet linkteki bağlantı demiri güzelmiş uzun olanın kısası uzun olan biraz pahalı buda iş görür zaten.
    Motomaxtaki kampanya iyiymiş %50 falan olunca insanın alası geliyor eldivenle bota ihtiyacım var aslında bot çok lazım oluyor ya bileklerden üşütüyorum sürekli.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet linkteki bağlantı demiri güzelmiş uzun olanın kısası uzun olan biraz pahalı buda iş görür zaten.
    Motomaxtaki kampanya iyiymiş %50 falan olunca insanın alası geliyor eldivenle bota ihtiyacım var aslında bot çok lazım oluyor ya bileklerden üşütüyorum sürekli.
    evet güzel oluyor o çanta demiri diğerinin aynı zaten boy olarak sadece aşağı gelmiyor ve buna görede yan çanta taşıma demiri satılıyor buna uyan

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben çantanın içinden çıkan montaj aparatlarından 2 tanesini deliklere denk getirip tutturdum, şöyle arkadaşla tuttuk asıldık falan oynamadı sağlam oldu, bir kaç tane de sağlamından plastik kelepçe attım. Ama dediğiniz gibi demiri değiştirmek daha iyi olucak sanki. Şimdilik bu şekilde dursun da olmazsa bir şekil uydururum. Ramazanda oruç kafa pek uğraşamadım açıkçası

Ben de ne zamandır pantolon alayım çanta alayım derken kampanyayı görünce hadi alayım oldum. Üstüme göre de deneyince pantolonu güzel oldu. Geçen ay Almanya'ya gitmiş orda pantolon bakmıştım çok pahalıydı hemde üstüme güzel olan model ucuzlarda bulamamıştım. 100€ etiketli pantolon motomax ın kampanyayla baya uyguna geldi. Aslında ben de bir motor botu almak istiyorum, normal bot giyip üzerine ayakkabı koruyucu takıyorum ama akşama kadar motor botuyla dolaşmak da istemediğimden şimdilik kaldı. Seneye de onu alırız inşallah

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa cbf 150 nin gösterge saati komple 1180 tl ( binyüzseksentl )
    eksi kasanınki 180 tl
    yanlış okumadınız ben aradım 4 serviside sordum.. ama parça parça satılırmı bilmiyorum ama çok zor gibi.
    Honda bu konuda inanılmaz saçmalamış, yeni kasaların gösterge panelinin fiyatını 10 kat arttıracak ne var acaba, sormak lazım. Bende Allah tan bi tane eski 2009 modelden kalma eski gösterge paneli var Devir saatsiz, geçenlerde elimden geçti. km si 25 binde. Gerçi kardeşimin eski motoruna ait. Gerçi artık dl-650 ye biniyor, ne yapacak eski cbf inin gösterge panelini dimi

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Selam ey cemaat-i müslimin;
    Geçen günlerde yolda giderken motorumun sol aynası düştü ve kırıldı. Daha önce de diğer aynası düşmüştü garantiden değiştirmişlerdi bunu da garantiden değiştirdiler. Neyse hazır gitmişken 1 saat sürer dediler bende motorumun 8000 bakımını yaptırdım. Arka dişliyide değiştirmek istiyordum onuda söyledim ve arka dişliyi 42 orijinal dişliyle değiştirttim. Aslında çok kararsızdım ön dişliyimi büyütsem yoksa arka dişliyimi küçültsem derken zaten ön dişlinin orjinalinin olmadığını öğrenince arka dişliyi 42 yaptırdım.
    Aman yarabbi iyiki yaptıurmışım. Artık motor çok rahat bi şekilde 80-85 km hızla yol alırken 110-115 gibi hızlara da zorlanmadan çıkıyor. Tabi bunda dişli kadar yeni değişen yağ ve bujininde etkisi vardır ama 42 dişliyi hala taktırmamış arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyoruım hem motor hemde siz daha huzurlu oluyorsunuz. 5. vitesi artık şehir içinde kullanmaya gerek kalmadı desem yeri var 5. vites ekonomi vitesi oldu resmen. Sol şeritten gidebilir oldum yahu süper gerçekten.
    Gelelim bunların kaça malolduguna işçilik, 42 dişli, yağ ve buji hepisiciği 125 Tl tuttu. İlgilenenlere duyurulur.
    Bu arada 35 litreden daha hacimli çanta kullanacak arkadaşlar bence arka çanta demirini taktırmalı. Daha sağlam, daha güvenli tartışmasız.
    Hondahastasi bunu beğendi.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Yeni kasalar da orjinal 43 t yi 42 t ile değiştiripte şikayet etmek mümkün değil, zaten şikayet eden de yok. 42 t ile motor çok güzel bi vites oranı yakalıyor. 42 t ni iyi günlerde kullan

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasalar da orjinal 43 t yi 42 t ile değiştiripte şikayet etmek mümkün değil, zaten şikayet eden de yok. 42 t ile motor çok güzel bi vites oranı yakalıyor. 42 t ni iyi günlerde kullan
    ben 38 lik disli taktim 1 2 3 4 5. 120 km hizi goruyorum duzde
    rampalarda da gayet guzel cekiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yakıt sarfiyatın artıcak,cbf150nin amacı yakıt sarfiyatı değilmiydi?

Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 38 lik disli taktim 1 2 3 4 5. 120 km hizi goruyorum duzde
    rampalarda da gayet guzel cekiyor.
    Ben 42 de bile bayaa bi çekiş azalması hissettim 5. viteste 38lik dişliyle falan 4. vites bile çoğu yerde zorlanır sürekli vitesle oynaman gerekir diye düşünüyorum 42 ideal.
    ONE LIFE LIVE IT

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    aldığımdan beri 500 km yaptım bakalım..biraz çok yakıyor gibi geldi bana tam ölçmedim yedeğe düşmek üzereyim düşsün ölçmüş olacam.Arka dişliyi bende değiştirmeyi düşünüyorum 100 ü alana kadar çok zorlanıyor.hedefimde uzun yol var 42 bana en uygun sanırım..Motora iyice alıştım gerçekden çin malından uzak durulmalıymış.yolda giderken rahat gidiyorum en azından..arıza ihtimali düşük..Bayrama kadar 4000 bakımını yaptırsam süper olur..Garantiden de şu tekleme işini çözdürürsem tamamdır
    birGarip..

Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığımdan beri 500 km yaptım bakalım..biraz çok yakıyor gibi geldi bana tam ölçmedim yedeğe düşmek üzereyim düşsün ölçmüş olacam.Arka dişliyi bende değiştirmeyi düşünüyorum 100 ü alana kadar çok zorlanıyor.hedefimde uzun yol var 42 bana en uygun sanırım..Motora iyice alıştım gerçekden çin malından uzak durulmalıymış.yolda giderken rahat gidiyorum en azından..arıza ihtimali düşük..Bayrama kadar 4000 bakımını yaptırsam süper olur..Garantiden de şu tekleme işini çözdürürsem tamamdır
    Ramazan bey tahminim site içinde sürekli düşük viteste gezdiğiniz için de biraz yüksek olabilir yakıtınız biraz daha uzun yolda daha düşük devirle kullanmaya başladığınızda düşecektir. Artı motoru aldıktan sonra hiç hava filtresini değiştirdiniz mi veya temizlediniz mi, yağını değiştirdiniz mi, bujiye baktınız mı bunları da es geçmeyin derim kolay gele keyifli sürüşler.
    Garip bunu beğendi.
    ONE LIFE LIVE IT

s.a
    ilginenler olursa diye buradan paylaşıyorum ilanı,
    ilan sahibi yabancı değil,tanıdıktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95224677/detay
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    Selamın Aleyküm Millet!

Dün aldım ilk motorumu, tabii ki CBF! ehliyet kapıda, arka çanta, açılır kask, ceket, eldiven, dizlik cumartesiye, öğrenmesi ölene kadar!
    Aranızda yer varsa beni de alın
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Kaplanboğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm Millet!

Dün aldım ilk motorumu, tabii ki CBF! ehliyet kapıda, arka çanta, açılır kask, ceket, eldiven, dizlik cumartesiye, öğrenmesi ölene kadar!
    Aranızda yer varsa beni de alın
    Aramıza hoş geldin kardeşim, hayırlı olsun yeni motorun, sıfır mı aldın ? İkinci el mi ? Foto eklersen bizde sevincine ortak olalım.
    Kaplanboğa bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kullanmaya yeni basladigindan ve dusuk vites yuksek devir cevirdiginden biraz fazla yakmis olabilirsin ama olda olsun olsun normalden 0,5Lt kadardir. Oncelikle su tekleme isini cozmeye bak
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    yedeğe geçtim..346 km de..çok çok fazla yakıyorum..3.1 lt ..ama sürekli dur kalk en az 30 snde bir vites değiştir vs vs ..bakalım ehliyetten sonra ne yakacam tavsiyerler için teşekkürler.
    birGarip..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yedeğe geçtim..346 km de..çok çok fazla yakıyorum..3.1 lt ..ama sürekli dur kalk en az 30 snde bir vites değiştir vs vs ..bakalım ehliyetten sonra ne yakacam tavsiyerler için teşekkürler.
    yo normal degerlerin ethem abide ortalama 350km civari gidiyor ben istisnayim benim motor ozel uretim sanirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim motorum 460 kmde yedeğe düşüyor sonra 580 civarıda dımdızlak kalıyor.2012 model cbf 150 hiçbir modifikasyon yok mekanik anlamda 48 litrelik çantası artı full koruma demiri yan çanta demirleri ve uzun tur camı var motorun.
    genelde iki kişi kullanıyorum ve yağım castrol 20 40

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    bende 450 km yapıyorum ortalama ve motorumda sadece koruma demiri ve arka çantası var... 1 depo ile (yedeğe düşmeden) en az 448 en çokda 488 km gittim gayet ekonomik bir motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler