Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi siyah alcaktım yanımdaki2 arkadaşım kırmızıda ısrar eti sonra kim görse yakışmış dedi artık aldım atıcak halim yok napam böle kalcak ayrıca sele naylonunu yırtma sebebimde oydu her frende one doğru kaymak sonra poponu ileri atmak insanı yoruyor:D:D
    aga sen yinede düşün...

Konuyu Toplam 40 Üye okuyor. (17 Kayıtlı üye ve 23 Misafir) mete_han, juno, alper150zc, Canasil07, ermanay, !Lk£®, semihg, AydoganX, worldwideweb, kizilkurt, fctavsan, unsaloc, crux2006, jr., ZS805, rman, gedelekli

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1HvO60CiU

bu arada cbf 150 bereketi yaşanıyor hem forumda hem de yollarda...

ben istirahate çekilir...size iyi geceler olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga sen yinede düşün...

Konuyu Toplam 40 Üye okuyor. (17 Kayıtlı üye ve 23 Misafir) mete_han, juno, alper150zc, Canasil07, ermanay, !Lk£®, semihg, AydoganX, worldwideweb, kizilkurt, fctavsan, unsaloc, crux2006, jr., ZS805, rman, gedelekli

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1HvO60CiU

bu arada cbf 150 bereketi yaşanıyor hem forumda hem de yollarda...

ben istirahate çekilir...size iyi geceler olsun...
    metehan abi yakında gri cbf150 patlaması yaşanıcak her yerdeler:DD:D:
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    honda cbf 150
    slm arkadaşlar yeni üyeyim..... yeni cbf alanlara hayırlı uğurlu olsun,herkesi Allah kaza ve beladan korusun... arkadaşlar kısmet olursa ben de cbf 150 alcağım. fakat işim çok zor. çünkü ben mardindeyim en yakın bayi gaziantep'de (400 km). İstanbul'dan almayı düşünüyorum fiyat daha cüzi. ikamet mardinde olduğu için plaka,ruhsat burada çıkmalı zaten. istanbul D&B bayiden plaka ve ruhsat hariç 3.450 fiyat aldım diğerleri hep 3.765. hiç bir yerde motorsiklet yok, mayısta gelecek kapora yollamayı düşünüyorum... tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum: ne yapmalıyım. teşekkürler

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı uğurlu olsun...

depo kılıfı olmamış dostum...karar senin tabi ama o kılıf ahengi bozmuş...

sele naylonunu yırtmazsan her frende öne doğru kayarsın...

dostum bu tüketimler benzin zamlarından sonra bana biraz zor gibi geliyor...

evet sıfır motorlarda 2 ay sele naylonu kalmalı...rodaj gibi bişey...fabrika böyle istiyor...
    metehan abi zam gelirse verdiğin para artıyor. ama full depoyla hep aynı km'yi yaparsın. burada lt ve km'den bahsettiğimiz için bir şey değişmiyor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    metehan abi siyah alcaktım yanımdaki2 arkadaşım kırmızıda ısrar eti sonra kim görse yakışmış dedi artık aldım atıcak halim yok napam böle kalcak ayrıca sele naylonunu yırtma sebebimde oydu her frende one doğru kaymak sonra poponu ileri atmak insanı yoruyor:D:D
    Anesin depo kılıfları öyle fosforlu gibi ama zamanla soluyor daha güzel bir kırmızı olur bir sene sonra ilk fotoğraflardan eser kalmaz. Benim koyu vişne çürüğü rengindeydi şimdi biraz daha açık renge döndü geçen sene yenilemiştim kılıfı. (ondan önceki soluk pembeye gelmiş ) Alper aklında olsun hafta sonu bir yerlere gideceksen haber ver bahaneyle tanışırız.

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites 1 den 2 ye geçişte bendede o ses mevcut.bir şangırtı anlamak mümkün değil.
    Servise de götürdüm gayet normal dediler yolladılar.500 bakımına kadar devam ederse çekecekleri var benden böyle olmamamı bence.yavaş geçirirken ses yok biraz hızlı geçiriyim diyorsun.. cık üstüne düşmeyegörelim arkadaş..
    ayni sorun bendede mevcut....

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi zam gelirse verdiğin para artıyor. ama full depoyla hep aynı km'yi yaparsın. burada lt ve km'den bahsettiğimiz için bir şey değişmiyor.
    jr yedek hariç bir depoyla 460km sen kaç yapmıştın

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    415 ama iki kişiyiz biz sürekli ve şehir içi

güzel değer..yoksa sen de mi 70çisin

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    415 ama iki kişiyiz biz sürekli ve şehir içi

güzel değer..yoksa sen de mi 70çisin
    80-90 ama yol durumuna göre devri ayarlayınca uzun yolda böyle oluyor, beylikdüzüist-enez edirne gidip dönmüştüm.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben çok sabırlıyım valla. o kadar sakin kullanıyorum ki orijinal zincir 8 binde hala bollaşmadı.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anesin depo kılıfları öyle fosforlu gibi ama zamanla soluyor daha güzel bir kırmızı olur bir sene sonra ilk fotoğraflardan eser kalmaz. Benim koyu vişne çürüğü rengindeydi şimdi biraz daha açık renge döndü geçen sene yenilemiştim kılıfı. (ondan önceki soluk pembeye gelmiş ) Alper aklında olsun hafta sonu bir yerlere gideceksen haber ver bahaneyle tanışırız.
    tanışırız bi gün şimdilik 1 kere sefaköye gitim ondada pişmano ldum çünkü e-5te yavas gitmek mümkün değil bide gaza geldim bi ara kısa süre 95 gordum bıraktım 80 kaç kere çıktım saymıyorum bile nabıyım alet gidiyor şimdi içim acıyor semt içinde 1 viteste 10kmle ile geziyom :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    alper motorun hayirli ugurlu olsun...

arkadaslar vitesteki sanzimadan gelen ses bende de mevcut ozelikle motoru yuksek hizda debriaj sikipta viteslerle oynayinca daha bariz...

firenin cok asagida tutma meselesini ise sinan kardesimden aldigim bilgi dogrultusunda duzeltim su an gayet iyi durumda...

arkadaslar bu hafta full yagmurlu havalar hafta sonu hava duzgun olursa gezi yapicam.. (karadeniz kiyilarina dogru) gelmek isteyen arkadasim olursa haber vermesi yeterli...

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    tanışırız bi gün şimdilik 1 kere sefaköye gitim ondada pişmano ldum çünkü e-5te yavas gitmek mümkün değil bide gaza geldim bi ara kısa süre 95 gordum bıraktım 80 kaç kere çıktım saymıyorum bile nabıyım alet gidiyor şimdi içim acıyor semt içinde 1 viteste 10kmle ile geziyom :D
    Rodaj diye bir şey anlatmadılar mı sana heyecan yapma zamanın var uzun uzun binersin de basarsın da 95 dediğin 7000 devirden aşağıda olmuyor. 1. vites de tehlikeli bir sadece kalkış için kullanılmalı en başa dönmiyelim.

Beylikdüzünde kaç kişiyiz. Karşıda oturanlar geziyor izmit gölcük şile vs. Biz de buralarda gezelim. Avcılarda da epey motosiklet alan var. Tertipleyelim birgün çatalca balık organizasyonu

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Banka kredisiyle cbf 150 almayı düşünüyorum, bi kaç yeri aradım ama sankı hepsi birden ağız birliği yapmış gibi elimizde motor yok nisan da gelıcek dıyorlar
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    yeni motorlar hayırlı olsun. allah kaza bela ceza göstermesin.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Bende kısmetse yaza Beylikdüzüne taşınıyorum artık yeni motorumla bol bol buluşma düzenleriz inşallah

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 3 normlu yeni cbf sahipleri size önemli bir sorum var motorunuzda belli bir devirden sonra titreşim oluşuyormu?
    6000 devire kadar herhangi bi titreşim yaşamadım.
    Belki daha yüksek devirlerde olabilir. Ama ben motoru henüz zorlamıyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    @Apler150zc kardeşim, yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullan. Kırmızı gerçekten kendini bir başka gösteriyor.Bende Güngör Motordan bi kaç hafta içinde teslim alıcam bir aksilik olmazsa, bu benim ikinci cbf 150 motosikletim olacak. Daha önce 2008 yılında 2009 almıştım. 25 binde satmıştım. Oda kırmızı idi. Şimdikide kırmızı olacak inşallah. Ufak bir tavsiye, elbette zevk meselesi ama, kırmızı motora siyah depo kılıfı çok daha şık duruyor.

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün denizbank 'ı aradım ve halen kredi talebimin incelemede olduğunu söyledir, oooofffffff inşallah olumlu sonuç gelir.

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    bir saat önce banka aradı beni kredim onaylanmış. inş. seninki de tez zamanda onaylanır. balıkesirde bir tane motor kalmış o da gri. ben siyah istiyordum aslında ama nasip işte. işyerindeki arkadaşlar grinin daha güzel durduğunu söylüyorlar, inş beni rahatlatmak için söylemiyorlardır. Abolgi ağabeyimizin motorunun fotoğraflarını görünce gri hakkında içimde sempati oluşmadı değil . 3750 tl ye alıyorum inş. 150 tl de amasya ya kargo olacak. bu motorun balıkesirde olduğunu topikte paylaşan (asil17) ye ve karşılaştığım sorunlardan dolayı çıkmaza girdiğimde bana imzamdaki hedefimden vazgeçmemem konusunda destek olan (slameram) ve daha motoru almadan birçok bilgiye sahip olmamı sağlayan siz değerli arkadaşlara sonsuz teşekkürler...
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler