Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde de var devir saati
    ben olmayanlardan bahsetmiştim. Gerçi söyle bir durum var.

2010 model 10 bin km olmamış lastikleri pirelli yada metz- michelin tarzı değişmiş. Zinciri oringli olmuş. Arka çantası korumademirleri. Devir saati olan bir motora 3700 veririm o ayrı mevzu :D

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun tayyip'e. tamda bekliyordum böyle birşeyi. oldum olası bir işe yaradı galiba.
    Sene 2006 da babam gelipte ötv zammı yapmadı ben 2004 ten beri motosiklet forumlarındayım yüzde 22 yapanda aynı hükümet aynı kadro biraz balık hafızamızı tazeleyelim ne değiştide indirim oldu ?
    Biri Beni Durdursun !!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rebornx4 istediğin fiyat nedir motor için ? Eğer ikinci el fiyatları tatmin edici bir rakama düşerse sıfırdan vazgeçebilirim. Tabiki alacağım motorun duruma bağlı.
    Kardeş vallahi şuan için net bir fiyat söyleyemem. ozkan.alper@hotmail.com ekle ordan konusalim.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu indirim güzel oldu az önce fuar tam kapanırken 3.750 ye anahtar teslim yan ayaklık dahil cbf 150 aldık gerçekten fiyatlar müthiş düştü 2. elin durumu ne olucak belli değil valla..çok merak ediyorum fiyatlar 1-2 ayda oturur ama şuan sıfır alanlar yaşadı arkadaşa aldık adam memnunnerdeyse 3.500 3.600e 2. el alıcaktı temiz ama sıfır aldı
    Hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın

Valla piyasa epey bi sallanacak gibi gözüküyor
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    CBF 150
    Aynen sizin gibi dusunuyorum. Ben de ayni egitimi aldim. Daha once hic motor kullanmamistim. Orada guven kazandim.OTV dususu ile birlikte hemen motoru ismarliyorum.Fazla zorlamadan yillarca, kilometrelerce zevk icin bu motora binmeyi dusunuyorum. Kazasiz surusleriniz olsun....

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Yaşasın kalabalıklaşıcaz galiba

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sıfırı 3750 ye düşmüş ama ikinci eller düşmemiş sahibinden.comda
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onların ötv indirimi ve sıfır fiyatından haberleri yok onedenle ben ilgilendiğim bi kaç motosiklet için sahiplerine mesaj attım. Fiyat teklif ettim işlerine gelirse...
    Biri Beni Durdursun !!!!!

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Bugün bende fuardaydım.Uzun uzuun cbf 150 yi inceledim.Honda standına gelmeden önce yamahanın standına da uğramıştım ve orada ilk defa ybr 125 i yakından görüp üzerine binme şansı buldum.Ama beğenmedim be abi:(Motorda ne biliyim bi bisiklet havası var.Malzeme kalitesi hoşuma gitmedi.Oturuyorsun koltuğu bakıyorsun kadrana ama yok abi ya alet göz doldurmuyor.Cılız boş beleş bi yapısı var.Orasını burasını biraz mıncıkladım kurcaladım kullanılan malzeme kalitesi plastiği ne biliyim bana çok basma kalıp geldi,basit geldi.Sonrasında hondanın standına geçtim ki şunu söylemeden geçemiycem honda gerçekten süper bi stand kurmuş.O stand tasarımı gerçekten takdire şayan dı onu söylemeliyim.Şu ana kadar bırak cbf 150 yi kullanmayı daha ona dokunamamıştım bileAma bugün bu geleneği bozdum ve uzuun uzun üzerine oturup kurcaladımBoyum 1.72 ve oturup ayaklarımı yere koyduğumda motora çok rahat hakim olabileceğimi anladım.Ayaklarımı yerde koyduğumda topuklarım dahi yere basıyordu.Sonrasında şöyle oturupda o konsola baktığın zaman alet göz dolduruyor be abicim.Valla hah diyosun adamlar yapmış motor olmuş budur diyorsun.Koltuğu bi kere bana çok rahat geldi.Uzunca km ler üzerinde seyahat yapılabilir izlenimi verdi.Malzeme kalitesi ve göz doldurma açısından ybr 125 den kat be kat daha iyi onu bi kere söylemeliyim.Oradaki honda yetkilisi arkadaşla iki ara bi dere muhabbetimde aklıma gelen herşeyi sordum sağolsun büyük bi sabırla hepsine cevap verdi.Motorun fuara özel fiyatı 3750 ama tabi bu fiyata plaka ruhsat masrafları da dahildi ayrıca motora ilaveten birde yan ayaklık takabiliyolar.uzun uzun motorun üzerinde oturup motoru iyi bi inceledim ve vites geçişlerindeki yumuşaklık dikkatimi çekti.Daha serttir diye tahmin ettiğim vites geçişleri gerçekten bi hayli yumuşaktı.Fuara cbf 150'nin siyah ve gri rengini getirmişlerdi ve motora ilgi bi hayli yoğundu.Sürekli motorun etrafında bi kalabalık kitle vardı ve herkes motoru yakından inceliyordu.Oradaki yetkililerle görüşmemde ellerinde motor kalmadığını mart'ın 1i gibi veya mart başlarında 2011 cbf lerin geleceğini söylediler.Ben her ne kadar bursa da oturup sırf cbf 150 için istanbula fuara gelsemde onu burada alamadım.Fuarda alırsam eğer bana kazancı trafik masraflarından yırtmak olacak o da topu topu 200tl tutuyor zaten o motoru birde bursaya getirmesi varki o olayın en alengirli kısmı.Henüz ehliyetim yok binmeye binemessin ambara versen 200 den aşşağı mümkünatı yok gelmez.Yine bursadan bi şekilde motoru alma kararı aldım.Hayırlısı olsun bakalım.Kısaca fuar izlenimlerim bu şekildeydi...Güzel cbf 150'm bugün iyice içime sindi ve tamamdır dedimHadi hayırlısı
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    altın her zaman altındır 2 elde sıfır alıp imzayı attım geri alın desen 500 gayme düşerler. iki gün piyas düştü diye elinizdekileride yerlere atmayın bence en azından 4-6 sen kullanın ondan sonra sıfırıyla arasında ne kadar fark var hesabına bakarsınız hevesinizi aldıktan sonra iş bitmiştir o zaman gözünüm yasına bakmazsınız

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    bu motorları alıp satmak için mi alıyorsunuz? yoksa motor sevgisi olduğu için mi? ben 20 gün önce 2nci cbf 150 yi aldım ve bu indirimden hiç rahatsız olmadım. Helal koçuma deyip sürüşün zevkini çıkarıyorum. O kadar.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorları alıp satmak için mi alıyorsunuz? yoksa motor sevgisi olduğu için mi? ben 20 gün önce 2nci cbf 150 yi aldım ve bu indirimden hiç rahatsız olmadım. Helal koçuma deyip sürüşün zevkini çıkarıyorum. O kadar.
    o da güzelmiş,doğru fikir
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar, malumunuz ÖTV düştü. 2.elde 1.elde motor alacak olanlar biraz beklesin zannımca. Fiyatlar 1-2 aya kadar oturur. 250cc altı çok sallandı. Ben ve benim gibi diğer 250cc ye kadar tüm motosiklet sahiplerinin, motosiklet 2.el değerleri %10-20 arası düştü.

Motosikletinizi satıp gene 250cc ye kadar moto alacaksanız sorun yok. Ancak yükseltmek isteyenler için nakit bitti-gitti malesef. Benim tertemiz 2010 model cbf150im bakalım kaça satılacak. Bu arada almak isteyenler benimle iletişim kurabilir (ozkan.alper@hotmail.com)
    Evet bir anda ötv düştü, bence düşmesi iyi bir şey. Özellikle sıfır motosiklet alacaklar için.

Motosiklet kullanımı yaygınlaştırılsın

valla bu indirim güzel oldu az önce fuar tam kapanırken 3.750 ye anahtar teslim yan ayaklık dahil cbf 150 aldık gerçekten fiyatlar müthiş düştü 2. elin durumu ne olucak belli değil valla..çok merak ediyorum fiyatlar 1-2 ayda oturur ama şuan sıfır alanlar yaşadı arkadaşa aldık adam memnunnerdeyse 3.500 3.600e 2. el alıcaktı temiz ama sıfır aldı
    Ben buradan yediğimiz ötv+kdv kazığını anlıyorum, başka birşeyde aklıma gelmiyor. Bizim milletin de hakkı iyi motora, arabaya binmek; kurallara uymak şartıyla.

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın

Valla piyasa epey bi sallanacak gibi gözüküyor
    Ben olsam sıfır aldığım motoru şu şartlarda satmam ama çok acil bir durumda herşey olabilir tabii.

Alıntı challenger62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen sizin gibi dusunuyorum. Ben de ayni egitimi aldim. Daha once hic motor kullanmamistim. Orada guven kazandim.OTV dususu ile birlikte hemen motoru ismarliyorum.Fazla zorlamadan yillarca, kilometrelerce zevk icin bu motora binmeyi dusunuyorum. Kazasiz surusleriniz olsun....
    Tebrik ederim, her şeyin eğitimi alınmalı buna yaya eğitimi bile eklense güzel olur.

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşasın kalabalıklaşıcaz galiba
    Öyle gözüküyor. İnş. herkes tam donanımlı ve eğitimli olur.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmak isteyenler düşürecek ya da satmaktan vaz geçecek, sabır.

Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bende fuardaydım.Uzun uzuun cbf 150 yi inceledim.Honda standına gelmeden önce yamahanın standına da uğramıştım ve orada ilk defa ybr 125 i yakından görüp üzerine binme şansı buldum.Ama beğenmedim be abi:(Motorda ne biliyim bi bisiklet havası var.Malzeme kalitesi hoşuma gitmedi.Oturuyorsun koltuğu bakıyorsun kadrana ama yok abi ya alet göz doldurmuyor.Cılız boş beleş bi yapısı var.Orasını burasını biraz mıncıkladım kurcaladım kullanılan malzeme kalitesi plastiği ne biliyim bana çok basma kalıp geldi,basit geldi.Sonrasında hondanın standına geçtim ki şunu söylemeden geçemiycem honda gerçekten süper bi stand kurmuş.O stand tasarımı gerçekten takdire şayan dı onu söylemeliyim.Şu ana kadar bırak cbf 150 yi kullanmayı daha ona dokunamamıştım bileAma bugün bu geleneği bozdum ve uzuun uzun üzerine oturup kurcaladımBoyum 1.72 ve oturup ayaklarımı yere koyduğumda motora çok rahat hakim olabileceğimi anladım.Ayaklarımı yerde koyduğumda topuklarım dahi yere basıyordu.Sonrasında şöyle oturupda o konsola baktığın zaman alet göz dolduruyor be abicim.Valla hah diyosun adamlar yapmış motor olmuş budur diyorsun.Koltuğu bi kere bana çok rahat geldi.Uzunca km ler üzerinde seyahat yapılabilir izlenimi verdi.Malzeme kalitesi ve göz doldurma açısından ybr 125 den kat be kat daha iyi onu bi kere söylemeliyim.Oradaki honda yetkilisi arkadaşla iki ara bi dere muhabbetimde aklıma gelen herşeyi sordum sağolsun büyük bi sabırla hepsine cevap verdi.Motorun fuara özel fiyatı 3750 ama tabi bu fiyata plaka ruhsat masrafları da dahildi ayrıca motora ilaveten birde yan ayaklık takabiliyolar.uzun uzun motorun üzerinde oturup motoru iyi bi inceledim ve vites geçişlerindeki yumuşaklık dikkatimi çekti.Daha serttir diye tahmin ettiğim vites geçişleri gerçekten bi hayli yumuşaktı.Fuara cbf 150'nin siyah ve gri rengini getirmişlerdi ve motora ilgi bi hayli yoğundu.Sürekli motorun etrafında bi kalabalık kitle vardı ve herkes motoru yakından inceliyordu.Oradaki yetkililerle görüşmemde ellerinde motor kalmadığını mart'ın 1i gibi veya mart başlarında 2011 cbf lerin geleceğini söylediler.Ben her ne kadar bursa da oturup sırf cbf 150 için istanbula fuara gelsemde onu burada alamadım.Fuarda alırsam eğer bana kazancı trafik masraflarından yırtmak olacak o da topu topu 200tl tutuyor zaten o motoru birde bursaya getirmesi varki o olayın en alengirli kısmı.Henüz ehliyetim yok binmeye binemessin ambara versen 200 den aşşağı mümkünatı yok gelmez.Yine bursadan bi şekilde motoru alma kararı aldım.Hayırlısı olsun bakalım.Kısaca fuar izlenimlerim bu şekildeydi...Güzel cbf 150'm bugün iyice içime sindi ve tamamdır dedimHadi hayırlısı
    Hayırlısı dilkelerimle, fuar oldukça verimli geçmiş gibi duruyor. İnş. eksik olan korumalarını da furadan temin etmişsindir. Sonra pahalıya mal oluyorda.

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın her zaman altındır 2 elde sıfır alıp imzayı attım geri alın desen 500 gayme düşerler. iki gün piyas düştü diye elinizdekileride yerlere atmayın bence en azından 4-6 sen kullanın ondan sonra sıfırıyla arasında ne kadar fark var hesabına bakarsınız hevesinizi aldıktan sonra iş bitmiştir o zaman gözünüm yasına bakmazsınız
    Ya da bu motor bana yeter hem şehir içi lazım da oluyor deyip devam edersiniz.

Sizede helal olsun.

Alıntı KARA_MURAT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o da güzelmiş,doğru fikir
    Birkaç gündür yoktun, arayı açma.

Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mmucit : teşekkür ederim dostum forum u takip ediyordum bayadan beri verdiğin bilgilerle herkesin kararına yardımcı oluyorsun ve soruları cevaplıyorsun inşallah bilgi paylaşımın hep devam eder

Teveccühünüz, artık ne biliyorsak. Yanlışımız varsa düzeltimesi dileklerimle.

mmucit kardeşim istisnalar olabilir tabiki, olacaktır da, benim anlatmak istediğim bu olay bu topikte belki de farkında olmadan paranoya haline geldi. kimse bilinçli ve teknik bir yorum yapmıyor, herkes acaba diyor. belki fabrikayla konuşma imkanımız olsa şu hız kesici muhabbetini karbüratördeki ilave sistem gereksiz hale getirmiştir, araştırıyorum. her türlü değişim gelişimin göstergesidir. ben yorumlara genel anlam katmak istedim, bugün hangi motoru getirirsen getir sıkışınca, ama segmandan, ama pistondan, ama silindir kapağından mutlaka bir yerinden kaçıracaktır. inanmayacaksın belki ama ben bujiyi yerinden fırlatan motor gördüm(arabada). tekrar herkese hayırlı geceler diliyorum.
    Tabii ben buna da katılıyorum ama Honda var Honda tr var. Bu konuda ufak bir çekinge olmaya başladı bende. Yoksa tabikide çok sıkıştırmamalı motorları, gitmiyor bu diyerek.

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihahaha ilk çıktığı zamanki fiyatına geldi neredeise)
    Aynen öyle.

valla ilk fiyatına geldi şimdi 2. el 2007 motora 3.500 isteyenler napıcak bakalım2. el piyasası resmen çorba olmuştu
    Ya fiyat düşecekler ya da satmayacaklar.

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçimlerden sonra yine bir ayar çekereler nasılsa...
    Olabilir, bu sebeple seçimden önce motoru almak lazım.

Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu çok iyi oldu buna gerçekten çok sevindim.Yeni alan arkadaşlar içinse üzücü bi haber tabi.Yeni fiyatlar honda'nın sitesine de yansımış yeni fiyat 3765 TL olarak gözüküyor.

Şu benzin fiyatlarındaki vergileri düşürsünler asıl.Benzin için verdiğim vergileri ben helal etmiyorum.1 litre benzin nasıl 4tl olur aklım zihnim ermiyor bu durumu kabullenemiyorum.Haram zıkkım olsun nalet olsun bu düzene
    Bu indirim benzin tüketimine de katkı sağlayacak.

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce CBF150 mi aldım. gri renk seçtik. koruma demiri , yan ayak, çanta demirleri (arka ve yan) 3750 tl peşin. plaka vs işini ben halledeceğim ankara'lı işi bilen arkadaşlarımdan yardım isteyeceğim .
    Hayırlı olsun.

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun @abolgi. İndirimli fiyattan alabilmen çok güzel olmuş.
    Ekstra yanında aldıklarında çok iyi.
    Güle güle kullan

Plaka vs. işlemleri için "http://www.ankara.pol.tr" adresinden online randevu alıyorsun. Eskisi gibi emniyete sabah gidip akşama kadar sıra bekleme dönemi bitti.

Gerekli bilgiler o sayfada da mevcut zaten:

Not Mesajı: FATURALI ARAÇLARIN TESCİL İŞLEMLERİ (Yeni Kayıt)

1. Fatura
    2. Uygunluk belgesi.
    3. Özel Tüketim vergisi makbuzu (Aslı)
    4. Trafik sigortası.
    5. Şoförler odasından Yeni kayıt dosyası.
    6. Şirketler için imza sirküsü ve Ticaret Odası kayıt sureti.

NOT : Fatura kesim tarihiden itibaren 3 ay içerisinde tescil zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi halde KTK. 20/1-e maddesince cezai işlem uygulanacaktır.

1-2 ve 3 nolu maddelerdeki kağıtları Honda Efe'den alıyorsun.
    4 nolu maddeyi en uygun fiyatı nereden bulabilirsen o sigortacıdan yaptırıyorsun. (Sigorta şirketine göre ortalama 40-60 TL arası değişir)
    5 Nolu maddeyi emniyetten 2 liraya alıyorsun
    6 hakkında bilgim yok, şahıs üzerine olacaksa gerek yok zaten.
    Güzel bilgi. Teşekkürler.

Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe günü bağlantısını yaptığım cbf150 için Ankara efe hondadan arayıp ötv indirimi olduğu,motorun fiyatının 3750 tl ye düştüğünü söylediler..acaip sevindim valla..pazartesiye teslim alıyorum..
    Hayırlı olsun.

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıyorum, sıfır gibi 2007 model "mavi" özel renk cbf 150 , 3500tl, fiyatta ufak bir pazarlık durumu olabilir

Yeni model alacaklara hayırlı olsun diyorum.

Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2008. Ben motorumu sıfır almış gelmişim. İnternetten baktım aldıgım motor neyin nesi diye. Tabi ben doğru dürüst araştırmadan Honda markasına güvenip aldıgım için forumlardan haberm yok. Öyle yazılar gördüm ki sabahına motoru geri vermeye gidecektm. Sene 2011 aynı motor aynı forum aynı tartışma.Benm motorumun sadece yağı,bujisi değişti.Zinciri,hava filtresi bile aynı duruyo.Yakıtı da değişmedi 100km/2.5L Bazı abilerimizin talihsizliklerle karşılaşması gayet normal. Ben 3 senedir ybr-cbf-tvs karşılaştırması okuyorum bu forumda,ve hiç bir yere varılamadı varılmayacak da. Demek ki üç motordan birbirinden kötü.Hepimizin birer Ducati alalım o zaman.İyi akşamlar
    Onun da mutlaka kusurları vardır.
    -------------------------------------------------------
    Yeni ucuz cbf150 liler hayırlı olsun.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

cihan_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Herkese merhaba. Sizlere bir sorum olacak. Motosikletimin lastiklerini değiştireceğim. Fakat balans ayarı yaptırmak zorunda mıyım? Teşekkürler.
    Hızlanmak motorun işidir, ancak onu durdurmak sürücünün becerisidir.

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı cihan_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Sizlere bir sorum olacak. Motosikletimin lastiklerini değiştireceğim. Fakat balans ayarı yaptırmak zorunda mıyım? Teşekkürler.
    ne zaman bu iş için gitsem servisinde burdaki ustanın da bu motorlarda balans ayarı diye birşeyin olmadığını savunduğunu belirteyim
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı cihan_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın yer yapar hocam. ben buz motordan aldım orası yapmıstı.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın yer yapar hocam. ben buz motordan aldım orası yapmıstı.
    Nasıl olsa lastik değiştirmek için jantlar sökülecek, aldığın yer yapmasa bile bir balanscıya kontrol ettir diye düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:50 ----------

Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman bu iş için gitsem servisinde burdaki ustanın da bu motorlarda balans ayarı diye birşeyin olmadığını savunduğunu belirteyim
    o zaman o usta işi bilmiyor yada işine gelmiyor. bizim jantlar aliminyum olduğu için normal araçlar gibi balans yapıp ağırlık çakabiliyorlar.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    honda fuarındaki satıstan sorumlu eleman zam yapılabiliceğini söledi ama ne kdr doru bilmiyorum 4200 civarı olucakmıs :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balans ayarı yok düyen ustaya usta diye gitmeyin bencebalans ayarı olmaz olurmu yabende yaptırmıştım ağırlık taktılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:07 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda fuarındaki satıstan sorumlu eleman zam yapılabiliceğini söledi ama ne kdr doru bilmiyorum 4200 civarı olucakmıs :S
    eğer zam olursa motoru fuardan alanlar çok şanlı olmuş olur 3.750 herşey dahil çok iyi bi fiyat...fuardan almayıp şimdi gidenler 3.750+plaka,ruhsat...

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Valla ben lastiği değiştirdiğimde balans yapayımmı dedi, şimdi hatırlamıyorum ama biraz fazla para istedi diye herhalde yaptırmadım. Bir de otomobilden alışkanlık, lastik janta iyice oturmadan tam sağlıklı balans bence olmuyor diyerekten yaptırmadım. Başta sallıyordu. (zaten cbf lerin çoğu sallıyor sanıyorum) iki sallama herhalde birleşti ve birbirini sıfırladı ya da lastik alıştı bilemiyorum şimdi gayet iyi.

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250

cbf 150' im

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler