Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı meapa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa, bir de motoru "engine run/off switch" (kırmızı düğmeden mi), yoksa kontaktan mı kapatmaliyız? İkisi arasında bir fark var mı?
    (Not: 'babaçi'ye hızlı yanıtı için teşekkürler)
    çoluk çocuk ne işe yaradığını bilmediğinden anahtarı kaptırma riskine karşı ben hep düğmeden kapatıyorum

teknik olarak bir sorun yaratırmı bende bilmiyorum

benim oğlanlar biraz meraklıdır o sebebten
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Öncelikle hayırlı olsun motorunuz ve hoş geldiniz. Motor yağını 1000 km den önce değiştirebilirsiniz ben 1000 km de değiştirdim 1 hafta önce. Ayna içinde yamaha ybr aynası takanlar var işe yaradığıda söyleniyor ama ben iyice ayarladım ve korumalı ceketle bile gayet rahat görüyorum arkamı tercih meselesi biraz. Saat konusuna gelirsek bende eksikliğini hissediyorum yakın zamanda alıcam bi tane genelde bütün motor mağzalarında var.

Motosikleti
    honda cbr 600
    abı bende bu honda cbf 150 cc nin 2008 model kırmızısı vardı ve ben onu ilk aldımda 3750 tl ye aldım ve bi kazada motor hurdaya cıktı ve şimdi adamlar ankarada honda bayısınde 2010 modeli 4850 tl diolar ve simdi o hindistandan gelen motorlarda 2011 model olacana göre o motorları 5000 tl den asagı satmazlar bence ben ankarada motorla paketçilik yapıyorum saygılarımla

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı paketçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı bende bu honda cbf 150 cc nin 2008 model kırmızısı vardı ve ben onu ilk aldımda 3750 tl ye aldım ve bi kazada motor hurdaya cıktı ve şimdi adamlar ankarada honda bayısınde 2010 modeli 4850 tl diolar ve simdi o hindistandan gelen motorlarda 2011 model olacana göre o motorları 5000 tl den asagı satmazlar bence ben ankarada motorla paketçilik yapıyorum saygılarımla
    5.000 tl cbf ye verilir mi bilmiyorum.Başka bi bayii ile konuş bence.Neler oluyo bu Hondaya.Yeni modellerin Hindistandan geleceğini bayii mi söyledi?

meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box
    Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.000 tl cbf ye verilir mi bilmiyorum.Başka bi bayii ile konuş bence.Neler oluyo bu Hondaya.Yeni modellerin Hindistandan geleceğini bayii mi söyledi?
    Ben anlayamadım! Honda CBF'den mi söz ediyoruz? İki gün önce aldım, pazartesi günü plakasını taktıracağım. Plaka da dahil tüm masraflarıyla 2011 model bana 4400 TL'ye mal oldu?

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Ben anlayamadım! Honda CBF'den mi söz ediyoruz? İki gün önce aldım, pazartesi günü plakasını taktıracağım. Plaka da dahil tüm masraflarıyla 2011 model bana 4400 TL'ye mal oldu?
    Ben de anlayamadım.Onun için sordum. Bu arada motosikletin hayırlı olsun.Güle güle kullan

Aaa, bir de motoru "engine run/off switch" (kırmızı düğmeden mi), yoksa kontaktan mı kapatmaliyız? İkisi arasında bir fark var mı?
    (Not: 'babaçi'ye hızlı yanıtı için teşekkürler)
    o buton acil durumlarda çok işe yarıyor. bir de mesela yayladan aşağı iniyorsun 30 km full iniş. motoru stop etmek istediğin anlarda butondan stop ediyorsun ardından çalıştıracağın zaman butonu açıyorsun çalışıyor(vitesteyken)kontaktan kapatırsan açacağın zaman kontağı çevirmen gerekiyo filan. kullanan bilir değerini

bir de benim gaz kolu 1-2 haftadır takılı kalıyor. sadece son gaz verince takılıyor bu durumda acil olarak o butona basıyorum. tamirci halattandır dedi ama tamirciye götürdüğümde takılmadı

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı paketçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda parayı nakik olarak ödersen 4000 tl ye bulursun.

Motosikleti
    CBF150 2009, F650 2003
    Selamlar arkadaslar,

Gecen ay 2009 model CBF150 satin aldim. Motorumu teslim aldigim gun tatsiz bir olay yasadim. Asfalt ile ilk bulusma ve motorcu dayanismasi basligi altinda Moto Sohbet forumunda yazdigim kaza sonrasi lastikleri degistirmek icin Izmir Kahramanlar ve Basmanede yarim gun taze lastik aradim ancak kaucuk olmasina ragmen oldukca sert Kore mali lastikler disinda bir sey bulamadim.

Yakin zamanda lastik degistirmis arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var, simdiden tesekkur ederim.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı flok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaslar,

Gecen ay 2009 model CBF150 satin aldim. Motorumu teslim aldigim gun tatsiz bir olay yasadim. Asfalt ile ilk bulusma ve motorcu dayanismasi basligi altinda Moto Sohbet forumunda yazdigim kaza sonrasi lastikleri degistirmek icin Izmir Kahramanlar ve Basmanede yarim gun taze lastik aradim ancak kaucuk olmasina ragmen oldukca sert Kore mali lastikler disinda bir sey bulamadim.

Yakin zamanda lastik degistirmis arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var, simdiden tesekkur ederim.
    micheln diyorum

takımı şuan 190 tl civarı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Selamlar arkadaslar,

Selamlar, geçmiş olsun. İzmir'de olduğunu belirtmişsin ancak söylemeden geçemeyeceğim. Ben takım dahil 170 TL'ye hallettim. KESİNLİKLE MICHELIN
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Selamlar arkadaslar,

selamlar hosgeldınız bende mıchelın dıyenlerdenım kendı motorumda kunlanmadım baska bı motorda az test etme fırsatım oldu bı dahakı degısıme bende mıchelın almayı dusunuyorum sızede onerıyorum izmirde kahramanlarda degılde bayraklıda buz motordan mıchelın bayısı oluyor onlara ugrayıp satın alabılırsın esnaf ınsanlardır her acıdan yardımcı olurlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

Alıntı E_TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar zincır yağı ne kullanıyorsunuz ve en güzel hangi ürünle zincir temizlenir?
    üstad shell castrol ve mobıl1 yamalube ve bı kac marka daha kunlandım kalıtelerı bırbırıne yakın su anda shellınkını kunlanıyorum zıncır yagı olarak memnunum zinciri temızlemek ıcın ıse en pratık ve en ucuz urun olarak bıldıgın gaz yagını benzınlıkten temın edıp rahatlıkla kunlanabılırsın zıncır temızlıgının ılacıdır kendılerı

Motosikleti
    CBF150 2009, F650 2003
    Cok tesekkurler, Sayin Muratgul

Bayrakli daki Buz motor aratip lastikleri aldiracam simdiden. Yerini kabaca tarif etme imkaniniz var mi acaba?

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Cok tesekkurler, Sayin Muratgul

Bayrakli daki Buz motor aratip lastikleri aldiracam simdiden. Yerini kabaca tarif etme imkaniniz var mi acaba?
    adliyeyi geçiyorsun kavsaktan saga donuyorsun manavkuyuya dogru, solda iş bankası kalıyor sagda buz motor. hatta gelmeden 50 mt kadar once superonlinenin burosu var sagda onu gorunce yavaslarsın

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, 02 Ağustos ta yani bugün, Beşiktaşta ki Anes Motora Hakan Beyden 2011 model cbf 150 lerin geleceğini öğrendim. Başka bi forum sitesinde bu link altında Hakan Beyle yazışılmış ve Hakan beyde cevaplamış.

http://www.motoyol.com/forum/kakara-...0-hakknda.html

İstanbul' dan Anes Motor a yakın olan arkadaşlardan 2011 modeller geldiğinde fotolarını çekebilecek, bilgi alabilecek, mesela Hindistandaki Enj.. lu devir saatli vb modelin geleceği söyleniyordu. Acaba gelen motor gerçekten bu mu olacak ? Fiyatı nasıl ? Gibi foruma bilgi ulaştırabilecek arkadaş varmı aramızda ? Bu bilgi siteye bir an önce yansıtılabilrse çok iyi olur, en azından şu sıralar sıfır cbf düşünen arkadaşlara da yardımcı olmuş oluruz.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 02 Ağustos ta yani bugün, Beşiktaşta ki Anes Motora Hakan Beyden 2011 model cbf 150 lerin geleceğini öğrendim. Başka bi forum sitesinde bu link altında Hakan Beyle yazışılmış ve Hakan beyde cevaplamış.

http://www.motoyol.com/forum/kakara-...0-hakknda.html

İstanbul' dan Anes Motor a yakın olan arkadaşlardan 2011 modeller geldiğinde fotolarını çekebilecek, bilgi alabilecek, mesela Hindistandaki Enj.. lu devir saatli vb modelin geleceği söyleniyordu. Acaba gelen motor gerçekten bu mu olacak ? Fiyatı nasıl ? Gibi foruma bilgi ulaştırabilecek arkadaş varmı aramızda ? Bu bilgi siteye bir an önce yansıtılabilrse çok iyi olur, en azından şu sıralar sıfır cbf düşünen arkadaşlara da yardımcı olmuş oluruz.

Ooo Ethem abi nerdesin abicim sen ya...Bir gittin tam gittin,ortalardan kayboldun bir anda.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo Ethem abi nerdesin abicim sen ya...Bir gittin tam gittin,ortalardan kayboldun bir anda.
    Motoru satınca biraz ister istemez uzaklaştım ortamdan, aslında sıkı bi şekilde takip ediyorum ama yazmıyorum dediğin gibi. 2 senede 30 bin km yaptım. 2009 model di. Sattım, ama hala aklım cbf te kaldı diyebilirim.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satınca biraz ister istemez uzaklaştım ortamdan, aslında sıkı bi şekilde takip ediyorum ama yazmıyorum dediğin gibi. 2 senede 30 bin km yaptım. 2009 model di. Sattım, ama hala aklım cbf te kaldı diyebilirim.
    Şimdi neyapıyosun Ethem abi,varmı almayı düşündüğün bir arkadaş?
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi neyapıyosun Ethem abi,varmı almayı düşündüğün bir arkadaş?
    Kafam inanılmaz karışık, ne alacağımı bilmiyorum desem yalan olmaz, sahibinden e girerek farklı marka ve model olmak üzere motosikletlere bakabiliyorum. En sonunda yine kendi kendime düşünüyorum cbf 150 gibi motor mu var diye. Al bitane falan, şu an bir belirsizlik varmış gibi görünse de tekrar bir cbf 150 alabilirim. Bakalım zaman göstericek, işte bu yüzden 2011 cbf lerin bilgisi peşinde koşuyorum

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben de enjektörlü model çıkar ümidiyle 2.el'e yöneldim. Memnunum, acemiliğimi atmış oluyorum. Aldığım motoru elden çıkartır eğer enjektörlü model gelirse alırım. Şu anki modelin eski modellerden bir farkı yok. Acaba 2011 model enjektörlü olanlardan mı ben de merak ettim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler