Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı superkaos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewt kardeş il bakım 1.000'de ben cumrtesi günü götürcem 870 km benımkı 10 günde
    ohh maşallah alah kaza bela vermesin daha çok kilometre yaparsın insallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun ilk resimleri

evetttttt sana yanlış yazmışım........

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hayırlı olsun, tüm yeni motor alan arkadaşlara...
    peyami motor yakıyor MAŞALLAH

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı brkcrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, tüm yeni motor alan arkadaşlara...
    peyami motor yakıyor MAŞALLAH
    eyvallah hocam sağolsın.

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    ohh maşallah alah kaza bela vermesin daha çok kilometre yaparsın insallah
    eyw senin motorda da arka freni basınca tık tık die ses geliyomu balatadan???

Motosikleti
    honda CBF150
    eyw senin motorda da arka freni basınca tık tık die ses geliyomu balatadan???
    cumartesi ilk defa bindim o kadar heyecanlıdım. tam bilmiyorum ama gelmiyordu sanırım. ilk fırsatta dikkat ederim.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bizim CBFlerde neden on lastikle arka lastiklerin desenleri farklı?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim CBFlerde neden on lastikle arka lastiklerin desenleri farklı?
    aslında farklı değil, ön 80 arka 90 olduğu için önde tek kanal var arkada 3 kanal var. tabi birde ön ile arkanın dengesi tutunması vs farklı olduğu için farklı olmasıda lazım.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    Honda Ncx700
    http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-f...onse-11884.htm

Kulaklarınızın pası gitsin...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında farklı değil, ön 80 arka 90 olduğu için önde tek kanal var arkada 3 kanal var. tabi birde ön ile arkanın dengesi tutunması vs farklı olduğu için farklı olmasıda lazım.
    Ya dün dönüşta motoru biraz yatirimde dönim dedim ön teker bir karış bir kaydı akla gökü secer oldum ama kayıyormuş salak lastikler.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya dün dönüşta motoru biraz yatirimde dönim dedim ön teker bir karış bir kaydı akla gökü secer oldum ama kayıyormuş salak lastikler.
    Durolarla benimde başıma 2 defa geldi aynı durum. Birisinde kavşaktan sola dönecekken yatırdım hafif motoru hızım 10 yada 20
    İki lastik birden sağa doğru sanırım 5cm civarı kaydı. Sol ayağımı yere koyarak dengemi sağlayabildim.

Motorunu yeni alan arkadaşlar en kısa zamanda Duro'ları değiştirmenizi tavsiye ederim
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    ne pası beaa bu ne böyle adam 299 da kalmış üzüldüm 1 saniye daha gitse 300 km hıza ulaşacaktı ama genede imrendim,jr duymasın yoksa şimdi büyük cc den bi başlar 1000 cc kullnan adama cbf aldırır wallaha yok şöyle az yok iki bir depo dünyayı geziyoruz.ikinci kişi itikliyormu ne yapıyorsa artık

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bulaşmayın..

bugün hayallerimin motoru silverwing 600 abs kullandım...bir süre yastayım yazamayacağım
    Mutlaka güzel motordur ama onun için kapalı bir garajın ve içi dolu bir cebe ihtiyacın olacak.

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 2009 model 25000 deki motorumu yeni taşındığım evde koyacak yer ve evin yolunun aşırı bakımsız (balçık çamur yani, belediyenin yapmasını bekliyoruz) olmasından dolayı 2 hafta kadar önce sattım. Belediye yolumuzu yapınca inanırmısınız tekrar cbf 150 alıcam. Başka motoru gözüm görmüyor. Ben senede yeri geliyor 20-25 bin yapan insanım. Şehir içi de çok aktif kullandığımdan dolayı ve uzun yolda da beni üzmediğinden dolayı böyle düşünüyorum. 500-600 cc motoru şehir içi kullanımda ne kadar aktif kullanabilirsiniz değil mi =? Yakıt- Ağırlık- Yakıt ve bakım maliyetlerindeki maliyet düşünüldüğünde inanın uzun yol+şehir içi için cebinizin dostu cbf 150. Şimdilerde yolumuz yapılırsa hayallerimi 45 lt çanta demirli, koruma ve kafa grenaj koruma demrili, siyah depo kılıflı ve yüksek ön rüzgar camı olan sıfır km siyah bi cbf süslüyor.
    Ne diyelim hayırlısı olsun. cbr125 in enjeksiyonlusu gelmiş, ister misin?

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfirullah Ekmel. Lafı bile olmaz
    18:40 ta motor üstünde olacağım doğru. İş çıkışı eve dönüş zamanım.
    11'de ise yatmıştım. Doğru tahmin etmişsin

Yukarıda bi yerde de yazmıştım Ulusan'daki eleman bu sefer 15 liradan aşağı vermedi. Yine "Abi geçende almıştım 10 liradan 2 tane bu seferlikte ver" dedim ama nafile.

Keşke 10 lira olsaydıda 2 tane alsaydım ama ne yapalım. Nasip.
    Hayırlı olsun Bujin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 ----------

Hakkında hayırlısı olsun Ethem hocam.
    Umarım gönlüne göre bulabilirsin, yalnız aklıma takıldı niye siyah ? kırmızı güzeldi

Kırmızıcılar siyahı seviyor, siyah motor sahipleride kırmızı güzel diyor.
    Nasıl olacak bu iş
    Bende gaza gelip platinyum buji takmıştım ama ucuzundan. Sonra tırsıp çıkardım ucuzundan normal bakır buji taktım. 5000 km götürsün yeter.
    ngk bende almak isterdim ama 15 de sanki çok gibi.+ kargo benim için.

Benim de ilk düşüncem mavi bir motor almaktı, ona görekaskımı filan aldım. Ondan sonra kırmızı alamadım.

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbf 150 de değişiklik olacak mı yada cbf 125 gelecek mi? bilen duyan var mı? spacy 110 gelmeyecek dediler,işte sitesinde var...valla bu honda yüzünden motor alamıyorum sıra bu yazda cbf'ye gelmeyecek sanırım

Hocam 0 alacaksan zam gelmeden al derim yoksa cbf125 in gelmesini daha çok bekleriz.

beni tanıyanlar inanır. benim cbf'de olmasını istediğim başka birşey yok.

sanırım benim beyni gizlice analiz ettiler. motoru ona göre yaptılar
    Şimdi arka fren disk olsaydı fena mı olurdu. Yada fabrika lastiği michelin olsa idi. Veyahut far aydınlatması fabrika çıkışı xenon. Veyahut veyahut enjeksiyon,... Yok daha neler tövbe tövbe.

motorumun ilk resimleri

Hayırlı olsun.

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır kardeş bi mesaj attım bu motorun bu ilanla hiçbir alakası yoktur diye değerlendirirler umarım ..bide ben 14000 de satmıştım burda km 7000 komik yani
    İlanı pasif hale getirmişler.

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durolarla benimde başıma 2 defa geldi aynı durum. Birisinde kavşaktan sola dönecekken yatırdım hafif motoru hızım 10 yada 20
    İki lastik birden sağa doğru sanırım 5cm civarı kaydı. Sol ayağımı yere koyarak dengemi sağlayabildim.

Motorunu yeni alan arkadaşlar en kısa zamanda Duro'ları değiştirmenizi tavsiye ederim
    michelin lastik 200 tl, kayma anı paha biçilemez.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ya sev ya terket sibiyefi mimoza

bizi sibiyefe bağlı tutan neden ona olan aşktır. mangır değil ismail anlatsın size ne çok severim ben motorumu. ne silvır altıyüzler ne egzaytink beşyüzler istedi de vermedim kendimi

2 kişi her yere yetiyor bize valla. az yakması yok mu hele. en son ne zaman benzin almıştım ben ya
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda Ncx700
    lastikleri ekimde değiştirmeyi düşnüyorum durolar yazı bitirir sert lastik yazın yağısta yok

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    evet duroların maskesi soğuk havada düşüyor. soğukta dıriftler başlayınca paldır küldür aldık taktık ircleri.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    evet duroların maskesi soğuk havada düşüyor. soğukta dıriftler başlayınca paldır küldür aldık taktık ircleri.
    benim arka lastik daha yeni önde hafif derin bir cizik var yazın tehlikeli olabilir diye düşünüyorum ön ve arka duro ama hiç güven vermiyor hele birde tecrübe pek olmayınca en ufak frende kayıyor. bir sıkıntı daha motora 4-5 gün binmediğimde çalıştırmak için uğraşıyorum niye bilmiyoırum buji olabilir yada hava ayarından. şu havalar bi düzelde bakıma alacağım motorumu.eğer hala sıkıntılarım devam ederse sizlerin tecrübesine dayanacağim by motoruyla aşk yaşayan jr sen hangi lastiği tavsiye edersin benim gibi acemi bir sürücüye... sen az yakan güvenli lastiklerden iyi anlarsın

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    selam cbf'ci kardeşler 1 haftadır yazamıyordum sakaryadaydım sakaryadan geldım motorumu özlemiştim bugun binmek istiyordum ama çok fena soğuk almışım şuan yatıyorum

mimoza cbf benimde motor 1 haftadır çalışmıyordu geldiğimde dedim bi marşa basıyım çalışcakmı sorunsuz tek marşta aldı bujide de sorun olabilir aküde de cbfte tek korktğum şey ayak marşı olmadığı için çalıştırma problemio yüzden prize takılıp akü şarj eden cihazlar var onlardan alıcam yakın zamanda...birde bu lastik konusu çok sıkıntı imkanı olan değiştirsin hemen duroları,ben mişlen kullanıyorum çok memnunum ama bu lastikleri motoru aldığım arkadaş takmış 200 tl çok pahallı daha uygun ırc pirelli vs olabilir durolardan kat kat iyidirler ama paraya kıyıp mişlen alıp rahat rahat gezilebilirde denge viraj herşey çok değişiyo güven geliyo kendine...

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam cbf'ci kardeşler 1 haftadır yazamıyordum sakaryadaydım sakaryadan geldım motorumu özlemiştim bugun binmek istiyordum ama çok fena soğuk almışım şuan yatıyorum

mimoza cbf benimde motor 1 haftadır çalışmıyordu geldiğimde dedim bi marşa basıyım çalışcakmı sorunsuz tek marşta aldı bujide de sorun olabilir aküde de cbfte tek korktğum şey ayak marşı olmadığı için çalıştırma problemio yüzden prize takılıp akü şarj eden cihazlar var onlardan alıcam yakın zamanda...birde bu lastik konusu çok sıkıntı imkanı olan değiştirsin hemen duroları,ben mişlen kullanıyorum çok memnunum ama bu lastikleri motoru aldığım arkadaş takmış 200 tl çok pahallı daha uygun ırc pirelli vs olabilir durolardan kat kat iyidirler ama paraya kıyıp mişlen alıp rahat rahat gezilebilirde denge viraj herşey çok değişiyo güven geliyo kendine...
    teşekkür ediyorum aslında bende mişlenciyim arabama mişlen taktım 60 la kavşağa griyorum fren desen o biçim kaymak nedir bilmyor ama gel gelelim çok pahalı 200 iyi para hakkını veriyor o başka tabii bakalım bi arkadaşım var kar almam senden dedi verdim lastik ebatlarını yarın öbürgün haber verecek eğer çok tutmazsa mişlen alacağim hadi hayırlısı bakalım.havalar bu hafta soğuk olacak soğuk almışsan kendine dikkat et evde ilacın varmı varsa sen ismilerini yaz bende ne işe yaradığını söylerimmm

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun Mücahit

Ayak marşına hiiiç takılma 3 metrelik düz alanda bile ayaklarla iteleyip çok kolay vurdurarak çalıştırılabiliyor Test edildi onaylandı.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler