Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her türlü ajitasyon, itinayla yapılır.
    imza: meto

fiyatı 3250'den 3400'e çıkarmışsın?
    ne o? az mı geldi ilk fiyat?
    ALLAH gözünü doyursun. aç panda...
    kanka valla uyandırdılar...yaz dediler...fiyatı yyükselt falan...bizim cahallığımız işte...kuruş inmem...elimi öpene veririm...

tarkan abi sağol...beni artık cbf 150 topiğinde tutmayınn...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mete_han üzüldüm ya! Neyse umarım en kısa zamanda satarsın. Babaya destek olmak motoru olmaktan iyidir, dert etme. Bir gün gelir daha iyisini alırsın usta, ne demek bi daha alamam filan. Keşke başka bir yolu olsaydı da satmak zorunda kalmasaydın. Hayırlısı olsun ne diyelim, umarım herşey yoluna girer.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete_han üzüldüm ya! Neyse umarım en kısa zamanda satarsın. Babaya destek olmak motoru olmaktan iyidir, dert etme. Bir gün gelir daha iyisini alırsın usta, ne demek bi daha alamam filan. Keşke başka bir yolu olsaydı da satmak zorunda kalmasaydın. Hayırlısı olsun ne diyelim, umarım herşey yoluna girer.
    yahu üzülmez o agility 125 alıcakmış bana söyledi zaten gözü vardı.Benide kandırıcaktı son anda yırttım

not:abi nasıl yalan söylüyorum ama
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    abiler herşey olacağına varırrr...ben artık takmıyorum bbu hayatı...niye dert ediyimki...

erdo valla motor olsun mobilet olsun be...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete Han'dan Satılık 1000 Km CBF 150...3400 YTL - Bugün, 18:30 PM

Arkadaşlar merhaba...Öncelikle üzgün ve süzgünüm...canım motorumu daha 2 saat önce 1000 bakımına götürdüm...bana sanki konuşuyor yav...diyorku ey sahip bana nasıl kıyarsın...bir aşk bu vallahi...Şimdi diycenizki hayrola motorola mete handro...abi anlatayım...

Biz ev alırken biraz dolandırıldık...8 yıl devam eden davamız aleyhimize sonuçlandı...Daha doğrusu 12 daire birden konu komşu hatta mahallemizdeki bayağı bir şakiri Sivaslı müteahhit dolandırdı...Kaba İnşaat ev almıştık...sonra toprak sahibi aleyhimize işgaliye davası açtı kazandı...dava sonuçlandı...Bu arada müteahhit iflas ettim ayağına yattı...noter satış sözleşmesinde iki kelime yok diye kaybettik davayı...o iki kelimede "TAPUYA ŞERH"...koydurma kelimesiymiş...tabi biz keklendik...Müteahhit hepimizi dolandırdı...sonra iflas ettim dedi...toprak sahibide davayı kazanınca bizim para vermemiz kesinleşti belli bir miktarda...yine mal sahibi insaflı çıktı vs.vs...bu arada yine karşı avukata para vermemiz falan durumları oluştu...10.000-12.000 ytl civarı...pedere takviye bazında...olaya el atmam lazım...bu nedenlerle motorumu satmak zorundayım...sağdan soldan toparlamaya çalışıyoz işte...

istediğim rakam 3400 ytl...artık zamda işimize yaradı hani......

motor 1005 km de...

siyah...

koruma demiri var...

bu kuryelerde olan elcikler var ya ondan var...

yan ayak taktırdım...

branda hediyem olsun...su geçirmez adam gibi bişey...

bu kadar....kask mask veremem...kusura bakmasın kimse...şimdi sahibinden .com ada ilan vericem...ama motoru aldığınızda km 1100 mü olur...1200 mü olur orasını bilmem...çünkü geziniyom...

haydi hayırlısı bakalım...bundan sonrada motor alamayacağım orası malum....

iletişim

537 335 22 33...Mete Han....İşyerim Maçkada ....gel gör...

ciddi olmayanlar aramasın...lakayıt tipler olursa küfrederim... abi motor kaç basıyo diye arayan olursa girişirim...

kazası mazası yok çok şükür...

Alp en çok sen sevinirsin len dimi...

http://www.motosiklet.net/forum/satm...-3400-ytl.html
    Takma kafana bu günlerde gelir geçer ilerde ne olacağı belli olmaz daha iyilerini alırsın inşallah ama şahsen ben çok üzüldüm neyse can sağlığı olsun

inşallah zayuf biri alırda motosiklet işkenceden kurtulur çin işkencesi dedikleri bu olsa gerek

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Tapuya şerh kaydı aslında çok önemli taşınmazlar için ama sen haklısın sadece hukuçular ve dolandırıcılar bilir bunu Metehan Gerçekten üzüldüm hem dolandırıcılığa hemde motorla ilgili duruma ama hayatta daha önemli şeyler var tabi.Umarım çabuk atlatırsınız.

Motosikleti
    dede sen al bari 1100 lüğüde ona sevinek artık...benden geçti...

Cüneyt vallahi bizim buralarda kaba ev alan herkes böyle çarpılmış...toprak sahibide müteahhitde Sivas Zara'lı...gerisini anla kanka işte...11 yıl önceki mevzu...yeni sonuçlandı...adaletde maşallah pek hızlı ha...

Barış abi sorma yav...kısmet işte...

kankalar herif buralarda elini kolunu sallayarak geziyor...kendi kız kardeşinide dolandırdı yani...daha ötesi mi var...

sağol aykan kardeş...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete bir motoruda al 2000 km bin be bu nedir ..bahtsız bedevi misali ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım çok sıkıldı şimdi biz kimle gezcez ya bu mütahitleri dinamitle uçurmak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herşeyde bi hayır vardır. Şer de bile

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    250 alırsın daha sonra abi daha iyi hayırlısı olsun .

Motosikleti
    honda cbf 150

Zor Zamanlar

merhaba
    öncelikle herkese selam ben sizi firsat buldukca takip etmeye calışıyom ama malum ogrenci oldugum icin bide bizim yurt ortamına daha yeni internet geldigi icin daha yeni yeni takip ediyorum

bende cbfliler kervanına katımaktan cok buyuk mutluluk ve seref duyuyorum
    yani bu motor harbi adamı ucuruyor
    6 aydır taksit odiyom Daha 2 hafta önce kavusabildim cbfime
    tabii rodaj benim en cok sıkıntı cektiğm nokta cunku daha once bi 150 lik scooter kullandigim için motoru max devirlerde kullanmak bende bi saplantı oldu
    mesela bu motorda iken daha 50 km 100 yaptım
    dahasi ilk yuzu ben yapmadım benim teknik servis motoru bizim mekana getirirken yapmıs tabii bundan sonra haberim oldu
    su an kendim motorun rodajının icine ....tmiş gibi hisssediyorum acaba benim motor sizinki gibi ilerde 120 -110 basarmı diye dusunup
    kendimi yiyom içime dert oldu
    acaba son hız konusunda rodaj o kadar onemli mi cidden umarım degildir.
    siz bu rodaj belasından nasıl kurtuldunuz ya bassan basılmıyo yok ikide bi vites degistir beni kontak etti bu olay yaa

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı motoknight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    öncelikle herkese selam ben sizi firsat buldukca takip etmeye calışıyom ama malum ogrenci oldugum icin bide bizim yurt ortamına daha yeni internet geldigi icin daha yeni yeni takip ediyorum

bende cbfliler kervanına katımaktan cok buyuk mutluluk ve seref duyuyorum
    yani bu motor harbi adamı ucuruyor
    6 aydır taksit odiyom Daha 2 hafta önce kavusabildim cbfime
    tabii rodaj benim en cok sıkıntı cektiğm nokta cunku daha once bi 150 lik scooter kullandigim için motoru max devirlerde kullanmak bende bi saplantı oldu
    mesela bu motorda iken daha 50 km 100 yaptım
    dahasi ilk yuzu ben yapmadım benim teknik servis motoru bizim mekana getirirken yapmıs tabii bundan sonra haberim oldu
    su an kendim motorun rodajının icine ....tmiş gibi hisssediyorum acaba benim motor sizinki gibi ilerde 120 -110 basarmı diye dusunup
    kendimi yiyom içime dert oldu
    acaba son hız konusunda rodaj o kadar onemli mi cidden umarım degildir.
    siz bu rodaj belasından nasıl kurtuldunuz ya bassan basılmıyo yok ikide bi vites degistir beni kontak etti bu olay yaa
    rodaj onemli tabi, acikcasi ne kadar devirli kullandigin bilmiyorum ama bence biraz sabirli ol derim.. zaten havalar yeni yeni duzeliyor.. tam bahar geldiginde senin de rodaj bitmis olur..
    ondan sonra istedigin gibi gaz kesebilirsin

Shakulin

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Biraz önce motoruma kasko arıstırması yaptım ve Honda CBF 150 me kasko yapacak bir yer bulamadım. En son Ilke Sigorta Moto-Kasko yu aradım, onlar da çalınma kapsamı vermiyorlar. Çalınma hariçte 900 YTL fiyat verdiler, şaka gibi valla
    Bir halat şeklinde kilit birde disk kilidi aldım , bunlardan sonra Motor Allaha emanet. Belki fuardan da alarmlı bişey alırım , 900 YTL ye motoru kilit manyağı yaparım valla Kaldı 815 YTL
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı Pardaillan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir halat şeklinde kilit birde disk kilidi aldım , bunlardan sonra Motor Allaha emanet. Belki fuardan da alarmlı bişey alırım , 900 YTL ye motoru kilit manyağı yaparım valla Kaldı 815 YTL
    eheh valla oyle..

Shakulin

Motosikleti
    cbf 150 siyah
    ben cbf ye alarm taktırdım harika oldu gercekten ve bi sorun yasamadım şimdiye kadar

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı asibeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbf ye alarm taktırdım harika oldu gercekten ve bi sorun yasamadım şimdiye kadar

hangi alarmi takdirdiniz ?
    fiyat ? link ? desibel ?

Shakulin

Motosikleti
    cbf 150 siyah
    araba alarmı benim taktırdıgım yani arabadan cıkan sesi veriyor yüksek yani vede tok sesi var kontagı kapattıktan sonra otomatik devreye giriyor normal fiyatı 80 ytl ama 60 a taktırdım ben tanıdık yer oldugu için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aküden yemesin 10 gun sonra Marş basmıo die yazmada

Çukurlarada Dikkat edin, Dün lastik patladı daha dorusu jant ağilmiş aradan kaçırdı Gölbaşında Lastikçi aradık pazar gunu saat 5
    saolsun shakulin abicim buldu hallettik Yokki bi cbr ımız kapatıp gidelim

Motosikleti
    Honda CBF 150
    İyi bi alarm varsa söleyinde taktırayım , bir suru yerden farlı farklı fiyat alıyorum.
    Ozen motorun arkasındaki elektrikcide alarm getirtmiş birde ona sorucam benden once yolu duzen olursa paylaşımlarını bekklerim ;=)
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler