Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Dün 2008 model 8600 km.'de temiz bir cbf düştü. Extra olarak sadece küçük bir arka çantası ve koruma demiri var. Lastikleri orjinal lastikleri. En son 2900 bıraktı. Ne dersiniz sizce de uygun mu?

bakımları aksatılmadan serviste işli ise ve motor dış görünüş olarak temizse çizik vs yoksa fiyat iyi gibi...bir arkadaşa almıştık 6.000 kmde 3.000tl çıplak motor koruma demiri canta yok ama dış görünüşü temizdi...

son olarak servise gösterilip onay alınırsa fiyat iyiymiş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Selamlar. Dün 2008 model 8600 km.'de temiz bir cbf düştü. Extra olarak sadece küçük bir arka çantası ve koruma demiri var. Lastikleri orjinal lastikleri. En son 2900 bıraktı. Ne dersiniz sizce de uygun mu?
    mücahitin dediklerinin aynısı

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımları aksatılmadan serviste işli ise ve motor dış görünüş olarak temizse çizik vs yoksa fiyat iyi gibi...bir arkadaşa almıştık 6.000 kmde 3.000tl çıplak motor koruma demiri canta yok ama dış görünüşü temizdi...

son olarak servise gösterilip onay alınırsa fiyat iyiymiş...
    Eyvallah.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Alıntı ultima55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yardımcı oldunuz, sayenizde kafamdaki soru işaretleri kayboldu. Çok teşekkür ederim.
    Rica ederim, hepimiz o yollardan geçtik.

Siyahatmaca abi, verdiğin bilgilere göre fiyat normal bence. Eğer bakımları aksatılmamışsa , bir problemi yoksa alınabilir.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum beyler...bugün güzel bir gündü...Çınarcık olurda keyifli bir gün olmazmı...

53.000 km oldu benim düldül...

Erdi ben ve mücahid yardırdık...ama makaranında dibine vurduk...Erdi sağolsun motor sürüş stili ve Angaralı olması nedeniyle bizi çok güldürdü...

Allah ikisindende hoşnut olsun...sağolsun varolsunlar...güzel gezi oldu...yaylaya yarı yolda geri döndük...Dipsiz göl denen yerde bayağı takıldık...yarın bir topik açarız...şimdilik bir kaç kare eklemek istedim...

sonrai rotamız Uçmakdere olur...1 aydır paşaların peşindeydim hadi gelin diye...mıymıylandılar ama bugünkü gezi muhtemelen bu bekleyişe değdi...

Feribotta..Teşvikiye Köyünde Çınarcık da çay manyağı olduk...

1 yıl boyunca içtiğim toplam cigarayı bugün tüttürdüm(keyiften)

Ve tabi ki köftenin ağa babasını yidik...1 kilo 32 taneyi löpledik hacılar...

Köfte gören cbf 150 ci Mücahid...

arkası yarına...asıl fotolar Mücahid Paşada...
    doga olaylarıa hastayım abı gezmek için güzel yerler , bazı dogal güzelliklere ve küftelere doyum olmaz her seferınde yrı bır zevk verir insana . güzel gezmişsiniz metehan ustam helede su makınaların 3 lu 5 li grup oldumu degme keyfıne insanın
    eğlenceniz daim olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    birazdan gezi topiği açıcam daha keyifli kareler olacak elvıs biraderim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazdan gezi topiği açıcam daha keyifli kareler olacak elvıs biraderim...
    Metehan abi yine iyi gezmişsiniz vallahi
    Fotoları görünce birden karnim acikti
    19 mayıs-21 mayıs arası Bizimde bi kamp gezimiz olcak..İnş Cbf'i o zamana kadar almış ve o geziye katılmış olurum..
    Fotoları sizden eksik etmicem

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Metocum küftelerle beraber senin fotoğrafın nasıl olmaz Bi yanlışlık var bu işte Gezi topiğini bekliyorum.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim, hepimiz o yollardan geçtik.

Siyahatmaca abi, verdiğin bilgilere göre fiyat normal bence. Eğer bakımları aksatılmamışsa , bir problemi yoksa alınabilir.
    35 42 Merkez, anlaşıldı tamam...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    2009 model 1,000km de cbf150 var. fiat 3.5. aksesuarsız.

Motosikleti
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi yine iyi gezmişsiniz vallahi
    Fotoları görünce birden karnim acikti
    19 mayıs-21 mayıs arası Bizimde bi kamp gezimiz olcak..İnş Cbf'i o zamana kadar almış ve o geziye katılmış olurum..
    Fotoları sizden eksik etmicem
    inşallah...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metocum küftelerle beraber senin fotoğrafın nasıl olmaz Bi yanlışlık var bu işte Gezi topiğini bekliyorum.
    Valla beyler kimle gittiğiniz çok önemli...adamlar harbi makara ve sağlam çocuklar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    cbf de ufak değişiklikler yaptım. bazı gri bölgeleri siyaha boyadım.direksiyonu yükselttim. 1-2 ufak aksesuar

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    blue white valla abicim süper olmuş dreksiyona ve ondeki boynuzlara bayıldım

bu arada motordaki zenon tasın içindeki sanki orjinal gibi duruyoro ampul bizim motora uyuyormu yoksa silikonlumu oda hiç belli olmuyor..

bide o elcikler allah korusun birinin biyerne batarsa fena olur

Motosikleti
    Barışcım makinanın maşallahı var...nazar değmesin...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Barış güzel bi çalışma olmuş, emeğine sağlık. Bu arada arkaya 41 diş dişliyi takmışsın. 40 dişli ile motor kaldırmadı mı ? Galiba ilk etapta 40 ı takmıştın. Bu arada bilmeyenler için 40 ve 41 dişli göndermiştim Barış arkadaşımıza, bu yüzden şekillerinden dişlileri tanıyorum. 41 dişliden memnunmusun =?

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    malesef uymuyor normalde, uydurmak içinde bayağı cebelleştim.kenarlarını yuvaya göre kesmek zorunda kalıyorsun. tutturmasıda silikonla. uğraştırmıştı ama iyi oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:42 ----------

ethem 40 takılıydı ve memnundum.çünkü arkama artçı almadan binerim genelde.zincirde pay kalmayınca 41 i taktım bende. bir boşlukta zincirden bakla alıp 40 a geçerim tekrar.ama 40 dişliden çok memnundum.orjınal 42 yaramaz bana göre

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef uymuyor normalde, uydurmak içinde bayağı cebelleştim.kenarlarını yuvaya göre kesmek zorunda kalıyorsun. tutturmasıda silikonla. uğraştırmıştı ama iyi oldu
    evet güzel olmuş fara baktığın zaman sanki orjinal yuvasına oturmuş gibi bir görüntü var...valla benim aldığım okadar ince değil maşallah etrafında birde demir var mercekli gibi tuhaf bişey...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 takılıydı ve memnundum.çünkü arkama artçı almadan binerim genelde.zincirde pay kalmayınca 41 i taktım bende. bir boşlukta zincirden bakla alıp 40 a geçerim tekrar.ama 40 dişliden çok memnundum.orjınal 42 yaramaz bana göre
    Zincir kopması gibi bi olumsuzlukla karşılaşmamak adına bence kaliteli bi zincirle beraber 40 dişliyi tekrar tak. Mesela Aydoğan arkadaşımızda halen varmıdır bilmiyorum ama 45 tl ye o-ringli zincir gönderiyordu isteyene. Şu anda benim zincirim bitik olsa kesinlikle alırdım, hatta durumum olsa alır kenera bile koyardım. Yarın öbürgün zincirim bittiğinde takmak için elimde bulundururdum.

@blue white
    Sanırım gidonu yükseltmen ve sivri gidon topuzları chopper,cruiser sevdandan ileri geliyor
    Sadece o sivri topuzları yakıştıramadım. Bence chopper tarz motorlara daha çok yakışıyorlar. Onun haricinde gerçekten çok güzel değişiklikler yapmışsın. Emeğine sağlık. Allah kaza bela vermesin.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @blue white
    Sanırım gidonu yükseltmen ve sivri gidon topuzları chopper,cruiser sevdandan ileri geliyor
    .
    tam tersi Barış aslen SS ci... bundan önceki makinası Suzukı gsxr 1000 K5 di...yani aşmışlardan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler