Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 2,6 lt/100 km rekorumu geçmişsin ismail hayırlı olsun. ama şöyle bir sorun var. biz iki kişi biniyoruz
    Evet öyle oldu Evren. Siz iki kişisiniz ama bende tek başıma 95 kilo ile pek hafif sayılmam

Demekki tek kullanıcı ile (en fazla 60 kilo civarı olacak) ve sürekli sakin kullanımda bu motora 2,0 lt/100 km. verisi pek uzak olmasa gerek.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ya bu eleman ne yapmaya çalışmış

benim resmi de araklayıp koymuş zaten akıl yumağı

http://www.sahibinden.com/satilik_de...XQQdisplayitem
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

jazztime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX

Böyle hasta ruhlu insanlarla bende uğrastım zamanında halada ne yapmaya çalıştıklarını anlamış değilim.
    ***** GİDECEĞİ LİMANI BİLMEYEN KAPTANA HİÇBİR RÜZGAR YARDIM EDEMEZ *****

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet öyle oldu Evren. Siz iki kişisiniz ama bende tek başıma 95 kilo ile pek hafif sayılmam

Demekki tek kullanıcı ile (en fazla 60 kilo civarı olacak) ve sürekli sakin kullanımda bu motora 2,0 lt/100 km. verisi pek uzak olmasa gerek.
    Bak kilo vermek icin bir bahane daha sağlıktan değilden daha cok gezmek icin kilo verilir
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Yuh ya, abi internete koyacağın resimlere nick damgası vurmak lazım aslında
    Adam google görsellerde cbf150 diye aratıp en fiyakalı resimleri koymuş.
    E senin küheylanında çantalı hali varaderodan farksız

Neyse ilan en azından pasif edilmiş. " Bu ilan sahibinden.com tarafından askıya alınmıştır. ".

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kilo vermek icin bir bahane daha sağlıktan değilden daha cok gezmek icin kilo verilir
    Haklısın

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Yan çantaları çok kibarmış.Bunun markasını,fiyatını veya nerde bulabileceğimizi bilen varmı?
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    aydoğanx böyle yakıtlar yakma kıskananlar olabilir :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çantaları çok kibarmış.Bunun markasını,fiyatını veya nerde bulabileceğimizi bilen varmı?
    eğer jr.ın çantaları soruyorsan sanırım feyizoğlundan almıştı.

Aşağıdaki ilana bi göz atın arkadaşlar, alüminyum çanta takmış sahibi.
    Tam bir enduro havası yakalanmış, ama sanki biraz büyük gelmiş ve sırıtmış gibi.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...m?tab=megafoto

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 ----------

Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydoğanx böyle yakıtlar yakma kıskananlar olabilir :D
    Ekmel, buji değişimi sonrası yakıtı ölçtünmü hiç ?
    "Yanlış buji kullanıldığı için motor çok yakıyormuş" diyebilirmiyiz?

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    o ilanı bende görmüştüm ama biraz değil baya büyük gelmiş :D başka bir ilanda da tekerlekli bavullardan takmıştı eleman motoru çantalara takmış gibi duruyordu :D

bujiden sonra yakıtım düştü evet, tam yük iki kişi uzun yol dipgazda 4e yaklaşan yakıtım buji değişiminden sonra 3,5a düştü ve gayet tatmin etti. hatta dipgaz kullanmadığım bir bölümde 3,1 yaktı ki o yükle uzun zamandır elde edemediğim bir orandı.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    YOK yok bu çok abartı olmuş.

Benim sorduğum Jr. verdiği linkteki çantalar...çok kibar
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK yok bu çok abartı olmuş.

Benim sorduğum Jr. verdiği linkteki çantalar...çok kibar
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45851

sitelerde mevcut fiyatıda normal...ama sirkecide 90 tlye sormuştum aynısını...benim kappa 46 fazlasıyla yetiyor yan çantaya gerek kalmıyor yoksa alıcaktım bende...çok hüş duruyor ve arkada artçıyı engellemiyor...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler cihan abi ile konuştum. Bu pazar günü bende xenonlanıyorum. Yetti gayri artık mum ışığından. Gece gidiyoruz zaten Allah kerim mübarek. Şu xenonu takalımda bakalım nasıl bir iş olacak. İnş. güzel olur.
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün gece yazacaktım site error verdi,
    xenon hakında size ben yarımcı olacagım geriki sayfada da yazdıgım gibi, xenon olayını ben yaparım,
    ancak yaptıracak kişiler benimle irtibata geçip ne istedigini öğrenmem,
    yani xenonu ben mi alıp takacagım yoksa siz mi getirip takacağım,
    tercik sizin,
    ancak öyle 100 tl ye olsun bitsin diyorsanız hiç almayın derim 3 5 gün içinde normal fardan farkı kalmaz,
    he demiyorum 500 tl lik de alın diye orta şekerli olanları alın taktırın,
    burdan bir arkadaş benimle görüştü bir ampül tamam bir kişi daha bulursak xenon seti alıp takacağım,
    kim ister ortak olmak.
    bu arada xenon fiyatlarına da bu hafta sonu bakacagım,
    içşilik olarak motor başına 50 tl alırım, xenonu ise dedigim gibi fiyatını sorup ne marka oldugunu öğrenip buraya yazarım,
    benim cep : 0536 411 8715,
    eger taktırmak isteyen olursa arasın beni.

Selamlar beyler nasılsınız...bu aralar sadece okuyorum forumu...maşallahınız var...makinanızda çenenizde klavyenizde pek sağlam...

Şimdi ben buradan Cİhan arkadaşımı zenon hususunda önermiştim...Ama bazı sıkıntılar oluşmuş...arkadaşların içine sinmedi...takanında taktıranında...Reborn kardeşimin makinası elektrik sorunu yaşamış motoru bizim Doğu Batı Motordan Ali abi işi bitirmiş...Ali Abide 1 aylık ameliyat sonrası istirahtini bitirip tükkana gelmiş bilginiz ola...Cihanda artık bu zenon işine bulaşmak istemediğini söyledi...bende artık bu zenon hususunda kendisine referans olamayacağımı burdan belirtiyorum...

En sağlamı yetkili servise uğramanız... aman abi iki kuruşluk zenon için bana laf gelmesin lütfen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hocalar

kumaş çanta düşünene benim tex markadan ziyade motomaxtaki difileri şiddetle öneriyorum. tam siyah sibiyef için yapılmış.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    hocalar

kumaş çanta düşünene benim tex markadan ziyade motomaxtaki difileri şiddetle öneriyorum. tam siyah sibiyef için yapılmış.
    evet onlarda güzel onlarada bakmıştım...

bu arada by cila az önce yukarı çıktım yaklaşık 1 saattir motora cila atıyorum kollarım koptu ama hondanın fabrikasından çıkan motor öyle parlamıyodur heralde üzerinde bez filan durmuyo kayıyo gidiyo

Motosikleti
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet onlarda güzel onlarada bakmıştım...

bu arada by cila az önce yukarı çıktım yaklaşık 1 saattir motora cila atıyorum kollarım koptu ama hondanın fabrikasından çıkan motor öyle parlamıyodur heralde üzerinde bez filan durmuyo kayıyo gidiyo
    yuh... Şu makinya gösterdiğin kıymeti ilgiyi manitalara derslere göstersen var ya şimdiye kariyer yapmıştın...ama nerdee...bak kanka Allah korusun makinaya bu kadar iltimas aşırı özen iyi bişi değil...valla lan...yarın bi gün ters bi durum olur bi çızık olur için gider...dünya malı dünyada kalıyor işte naparsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Selamlar beyler nasılsınız...bu aralar sadece okuyorum forumu...maşallahınız var...makinanızda çenenizde klavyenizde pek sağlam...

Şimdi ben buradan Cİhan arkadaşımı zenon hususunda önermiştim...Ama bazı sıkıntılar oluşmuş...arkadaşların içine sinmedi...takanında taktıranında...Reborn kardeşimin makinası elektrik sorunu yaşamış motoru bizim Doğu Batı Motordan Ali abi işi bitirmiş...Ali Abide 1 aylık ameliyat sonrası istirahtini bitirip tükkana gelmiş bilginiz ola...Cihanda artık bu zenon işine bulaşmak istemediğini söyledi...bende artık bu zenon hususunda kendisine referans olamayacağımı burdan belirtiyorum...

En sağlamı yetkili servise uğramanız... aman abi iki kuruşluk zenon için bana laf gelmesin lütfen...
    Yok metehan abi ne alaka. Ben cihann abyede hak verdim. cbf150nin elektrik tesisatı gerçekten çok karışık. Farlara elektriğin dinamodan geldiğni varsayarsak uğraş dur muhabbeti oluyor. Biz güzelce xenonu far tasına tutturduk, balastı şaseye yerleştirdik sağlamca, da elektrik işini halledemedik. 1 gün farsız gezdim ertesi gün d&b motorda ali ustaya götürdüm motoru. 40dkya halletti, switchte taktı, elektriğide kontaktan aldı. Fıstık gibi oldu maşallahı var. En kısa zamanda ekleyeceğim fotoları. Metehan abi selektörü bir koyuyorum yolda millet nasıl kaçacagını dusunuyor

Motosikleti
    Yok metehan abi ne alaka. Ben cihann abyede hak verdim. cbf150nin elektrik tesisatı gerçekten çok karışık. Farlara elektriğin dinamodan geldiğni varsayarsak uğraş dur muhabbeti oluyor. Biz güzelce xenonu far tasına tutturduk, balastı şaseye yerleştirdik sağlamca, da elektrik işini halledemedik. 1 gün farsız gezdim ertesi gün d&b motorda ali ustaya götürdüm motoru. 40dkya halletti, switchte taktı, elektriğide kontaktan aldı. Fıstık gibi oldu maşallahı var. En kısa zamanda ekleyeceğim fotoları. Metehan abi selektörü bir koyuyorum yolda millet nasıl kaçacagını dusunuyor
    kanka sende biraz pipirikliymişin... hayırlı olsun güle güle kullan...ama bu işi ya tam yapıp teslim edicen ya hiç bulaşmıcan yanlışmıyım...Cihan benim kardeşimdir arkadaşımdır onu eleştirmek amacında değilim ama bu işi gözü kapalı yaptığını düşünüyordum...zaten swıtch takmak elektriği kontaktan almak bu işin iskeleti...bu uzun kısa işi herhalde işi karıştırdı...

iyi birde polis sireni takda tüm araclar sağa çekilsin...

Ben zenon hususunda servisim DB Doğu Batı Konşuk maturda Ali abiye bşavurulmasını rica ederim...

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka sende biraz pipirikliymişin... hayırlı olsun güle güle kullan...ama bu işi ya tam yapıp teslim edicen ya hiç bulaşmıcan yanlışmıyım...Cihan benim kardeşimdir arkadaşımdır onu eleştirmek amacında değilim ama bu işi gözü kapalı yaptığını düşünüyordum...zaten swıtch takmak elektriği kontaktan almak bu işin iskeleti...bu uzun kısa işi herhalde işi karıştırdı...

iyi birde polis sireni takda tüm araclar sağa çekilsin...

Ben zenon hususunda servisim DB Doğu Batı Konşuk maturda Ali abiye bşavurulmasını rica ederim...
    Doğru zten tek kısa olsaydı çoktan halletmiştik işi. Tüm bağlantıları hallettikte, sorun zaten sol elcikteki selektörle uzun kısa düğmseine bağlarken çıktı. Kestik kabluyo 15 tane kablo var hangi biri uzun-kısa Pimpirikli olcaz tabi abi sonucta motor yani

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh... Şu makinya gösterdiğin kıymeti ilgiyi manitalara derslere göstersen var ya şimdiye kariyer yapmıştın...ama nerdee...bak kanka Allah korusun makinaya bu kadar iltimas aşırı özen iyi bişi değil...valla lan...yarın bi gün ters bi durum olur bi çızık olur için gider...dünya malı dünyada kalıyor işte naparsın...
    yok be abi çizik zaten var motor yarın pert olsa ne olur nasip işi busevdiğim için uğraşıyorumbende bilirm kızlarla dolaşmayı ama büyüdük be abiders zaten çalşıyorum akşama kadar günahımı alma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 ----------

bu zenonda heralde sadece tek devrede direk akuden elektirik alıyosun bide swich tamm.ama uzun kısa olduğu zaman sellektore bağlamak gerekiyor...

rebornx4 senin zenonlar bizim motorların orjinal farı gibi değil dimi kapatıp açıyosun...

valla bende erdiyi bekliyorum gitcez taktırıcaz sabırsızlanıyorum

Motosikleti
    Doğru zten tek kısa olsaydı çoktan halletmiştik işi. Tüm bağlantıları hallettikte, sorun zaten sol elcikteki selektörle uzun kısa düğmseine bağlarken çıktı. Kestik kabluyo 15 tane kablo var hangi biri uzun-kısa Pimpirikli olcaz tabi abi sonucta motor yani
    Hani filmlerde oluyor ya yanlış kabloyu kesince bomba patlıyor...o misal demek kablo meselesi...

sarı mı kırmızı mı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler