Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa bu vayla bizim totoş etoşun xenon ve 4 lü düğmeleri aynı...enfes bi model yani...aç kapa ertame...şalter koyaydınız len...

bakın estetik görün...
    Yaw Metocum çook büük bi fark var aslında, benim anahtarın içinde de ışık var. Düğmeye basınca düğmede dörtlülerle beraber yanıp sönüyor. Çok havalı öle deme Hacı ben o dümelerden sonradan buldum. Hatta çekmecemde duruyor. 3 tl ye aldım. Bunu kendim içinde değilde dayı oğlu Tayfun için almıştım. Mondial yetkili servisinden. O anahtar çin malı scooterlerin 4lü flaşör anahtarı. Tüm kanuni mondi servislerinde vardır. Bilginiz olsun. Temin etmesi oldukça kolay.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    transalp yavrusu
    en iyisi yaza uzanıçaksın boydan boya bi karadenize
    nasip kısmet bi yaz olsunda gezilecek yer çok ethem abi
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın İlhan kardeşim, Metoya bakma sen, bi bahşiş alıyo 20 eu, al sana bi hafta sonu doldur deponu gez Tuzu kuru vesselam Biz aylıkçıyız. Ah bekarlık ah. Şöle diyim. bu kredi kartı işi bizi bozacak, yani sıkıntım aslında bundan, sıkıntı değilde, tedbirli gitmem lazım bir dönem. En azından rahatlıyanekadar Aldığım pantol mont vs falan zati bizimki baya bi dırdır etti Neden masraf ediyomuşum vs vs Ama ya motoru kaldırıcam kışın komple. Bunuda yüreğim kaldırmıyor. Yada mecburum alıcaktım napam

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw Metocum çook büük bi fark var aslında, benim anahtarın içinde de ışık var. Düğmeye basınca düğmede dörtlülerle beraber yanıp sönüyor. Çok havalı öle deme Hacı ben o dümelerden sonradan buldum. Hatta çekmecemde duruyor. 3 tl ye aldım. Bunu kendim içinde değilde dayı oğlu Tayfun için almıştım. Mondial yetkili servisinden. O anahtar çin malı scooterlerin 4lü flaşör anahtarı. Tüm kanuni mondi servislerinde vardır. Bilginiz olsun. Temin etmesi oldukça kolay.
    sana bişey olmasın yavrukurt... hastayım motörlerinize...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

Haklısın İlhan kardeşim, Metoya bakma sen, bi bahşiş alıyo 20 eu, al sana bi hafta sonu doldur deponu gez Tuzu kuru vesselam Biz aylıkçıyız. Ah bekarlık ah. Şöle diyim. bu kredi kartı işi bizi bozacak, yani sıkıntım aslında bundan, sıkıntı değilde, tedbirli gitmem lazım bir dönem. En azından rahatlıyanekadar Aldığım pantol mont vs falan zati bizimki baya bi dırdır etti Neden masraf ediyomuşum vs vs Ama ya motoru kaldırıcam kışın komple. Bunuda yüreğim kaldırmıyor. Yada mecburum alıcaktım napam
    kanka bende 2 gün kullanmadım izinde makinayı havada düzeldi resmen özlemişim yav...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    cbfyi şahsi kullanan arkadaşlar varmı iş icabı değilde
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben kullanıyorum 3 yıl 46.000 kmdir...işten eve evden işe...dağdan şehire şehirden dağa...

soldan sağa sağdan sola...yukarıdan aşağıya aşaığdan yukarıya...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbfyi şahsi kullanan arkadaşlar varmı iş icabı değilde
    Evet var. Tamamen şahsi senede 20 bin km yaptım Çok çok memnunum. Nasıl becerdin diye sorma. Bende kendime hayret ediyorum

makam motoru cbf

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum 3 yıl 46.000 kmdir...işten eve evden işe...dağdan şehire şehirden dağa...

soldan sağa sağdan sola...yukarıdan aşağıya aşaığdan yukarıya...
    Utanmasan markete gidip geldim diyeceksin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Beyler herkese selamlar..

Motorum şuan itibariyle 900km oldu fakat son 80 kmdir motorun içinden gelen cızırtı şeklinde bir ses var. Özellikle belirli bir devir aralığında yapıyor ve yani yazıyla anlatmak gerekirse "cızır cızır" şeklinde sinir bozucu bir ses var. Biraz dinlemeye çalıştım tam motor bloğunun oradan geliyor. Yarın 1000bakımına götüreceğim fakat bilen varmı bu sesin nedenini (Metehan abi yardımm)

Ayrıca birde bu motorun 1000 bakımı ne kadar tutar bi söyleyiverseniz şimdiden sağolun.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Benim yerimde olmak için neler vermezdin dimi ethem abi Bekarlık konusunda
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler herkese selamlar..

Motorum şuan itibariyle 900km oldu fakat son 80 kmdir motorun içinden gelen cızırtı şeklinde bir ses var. Özellikle belirli bir devir aralığında yapıyor ve yani yazıyla anlatmak gerekirse "cızır cızır" şeklinde sinir bozucu bir ses var. Biraz dinlemeye çalıştım tam motor bloğunun oradan geliyor. Yarın 1000bakımına götüreceğim fakat bilen varmı bu sesin nedenini (Metehan abi yardımm)

Ayrıca birde bu motorun 1000 bakımı ne kadar tutar bi söyleyiverseniz şimdiden sağolun.
    metoya şuan ulaşılamıyor aykan versek olurmu??

dostum duymuş oldugun ses eksantrik zinciri sesi motor ısındıkça meydana gelir ve artarak devam eder kesmenin bi yolu yok normal, yağı biraz kalın koyarsan aza duyarsın 15/50 gibi bir yağ kullanmanı tavsiye ederim . motorun ilk bakımı fazla tutmaz sadece yağ değişecek ufak rutin kontroller max 20 tl olması gerek..

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metoya şuan ulaşılamıyor aykan versek olurmu??

dostum duymuş oldugun ses eksantrik zinciri sesi motor ısındıkça meydana gelir ve artarak devam eder kesmenin bi yolu yok normal, yağı biraz kalın koyarsan aza duyarsın 15/50 gibi bir yağ kullanmanı tavsiye ederim . motorun ilk bakımı fazla tutmaz sadece yağ değişecek ufak rutin kontroller max 20 tl olması gerek..
    Sağolasın Da bu egzantrik zincirinin sesi motor boşta iken ve dururken de gelirmi ? Daha dogrusu boşta iken gaz verirkende duyuluyor aynı ses

Motosikleti
    '09 CBF 150 Siyah '06 TransAlp Siyah
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Samsuna yolunuz düşerse beklerim
    Motor Kullanırken doğayı izlemeye kalkarsan doğanın bir parçası olursun :)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Da bu egzantrik zincirinin sesi motor boşta iken ve dururken de gelirmi ? Daha dogrusu boşta iken gaz verirkende duyuluyor aynı ses
    eksantrik zincirinin sesini makine çalıştıgı sürece duyarsın şu denemeyi yap sabah motoru çalıştır o sesi 4 dakika kadar duymassın daha sonra yağın ısınıp inceldiğinde cızırdama başlar o sebepten dolayı sana 15/50 gibi bir yağ kullan dedim.

Beyler 500'üncü sayfa olmuş vay bee ...

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    yeni yılda honda cbf 150 için enjeksiyon ve devir saati düşünüyor mu acaba? yurt dışı modellerinde var çünkü....

koskoca honda cbf 250'nin yerini dolduramadı...vtr 250 geldi...o da 12890TL

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    en kralı cbf dir,
    aykan bende 250 gösteriyor sayfa.
    bende takmıştım sis farı.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    oooo cihan ugrarmıydın buralara valla bende 500 gösteriyor ilginçnası cbf 250 arıyomusun 150 yi hangisi daha kullanıslı sence??

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 segmenti Hyo'nun elinde..
    Hem cruiserlarda, hem sportlarda, hemde naked modellerde!

VTR250, parası olan adama süper ama sık makina değiştirme şansı olmayanlar 2000 daha ekleyip ER6'lara yöneliyor haklı olarak..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750

ethemmmm. senin gösterge hala gelmedi mi
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler