Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    boyadan önce attıkları astarın rengini degiştirmişler galiba
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    [QUOTE=mete_han;1539995]evett geldim...bana çok enteresan geldi ...bir mevzu var...şimdi arkadaşlar kuryelerin kullanığı dizlikler var ya ...diz örtüsü...onun birde yanlara uzananları var...hani lastik çamur atmasın diye kullanırlar...neyse ben sol ve sağdan kabolyla bağladım...yani yanlarıda kapattım koca kış boyunca...neyse bunları çıkarmak istedim yaz geldi...kablo kaportaya sürtündü doğal olarak oraları kazıdı...

birde ne göreyim...orjinal siyah boyanın sol arkadaki granajın altından KIRMIZI renk çıktı...

sağ taraftan MAVİ renk çıktı...yani artık Honda TR ne yaptıysa bu parçaları boyayıp boyayıp montaj esnası gerimi takıyor 0 motorlara ne dersiniz...garip bir durum değilmi...bunun mantığı nedir beyler ...bu işte bir mokokoluk yokmu

makinam sıfır aldım...servisimdende asla şüphelenmem...Ocak 07 den beri bir kez bırakmadım ...hep yanıbaşındaydım...ee bu ne alaka böyle...orjinalden böyle galiba...yada hep siyah sipariş verildiği için orjinal mavi ve bordoları siyahamı boyuyorlar sizce fabrika...

komplo teorisi üretiyorum tabi...

mete resimdeki alttan çıkan mavi renk tıpkı benim cbf renk i haklı olabilirsin
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

mete resimdeki alttan çıkan mavi renk tıpkı benim cbf renk i haklı olabilirsin

galiba bu mavi ve bordolar az satıldı...bayiler siyah sipariş verince...Fabrikada uyanık ya...hoppp boya badana işleri bizim makinalar siyah oluverdi...

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyadan önce attıkları astarın rengini degiştirmişler galiba
    valla heç uğraşmamışlar direkt basmışlar boyayı...ondan orjinal renk hemen kablo sürtünmesiyle ortaya çıktı...Hondaya yakıştımı şimdi bu mokoko işler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Valla bi yaşıma daha girdim diyeyim. Ama şu da var. Siyah grenajların Astarı mavi olabilir. Kırmızıda olabilir. Bu gayet normal. Ama neden biri mavi iken biri kırmızı bunu anlamış değilim. Veya neden siyah astar kullanılmamış buda farklı bi soru olabilir.

Olayın 2. boyutuda Kırmızı da mavide ton olarak kırmızı ve mavi cbf lerin renk tonuyla aynı, buda boya üstüne boya ihtimalinide kuvvetlendiriyor gibi.

Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bi yaşıma daha girdim diyeyim. Ama şu da var. Siyah grenajların Astarı mavi olabilir. Kırmızıda olabilir. Bu gayet normal. Ama neden biri mavi iken biri kırmızı bunu anlamış değilim. Veya neden siyah astar kullanılmamış buda farklı bi soru olabilir.

Olayın 2. boyutuda Kırmızı da mavide ton olarak kırmızı ve mavi cbf lerin renk tonuyla aynı, buda boya üstüne boya ihtimalinide kuvvetlendiriyor gibi.
    şimdi baktım benim silinen bir yer vardı cbf te altından beyz çıkıyo yani astar beyazmış

mavi yada bordo cbf alın orjinal olsun canım
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,

Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abicim bence mavi üzerine siyah atılmaz ...ya da bordo üzerine dimi...düşünsene orjinal renkte kırmızı ve üzerine siyah demek 2 boya demek bu mantık dışı...ki fabrikalar maliyeti düşürmek için farlarımızı dandirik yapmadılarmı ...veya ayak marşı koymamalarıda veya devir göstergeleri koymamaları hep bu kafa yapısı...maliyeti kısalım kar bize kalsın...yahu arka disk olsa nolur size sorarım...

ÖN DİSK FİYATIMIZI BİLEN VARMI SAYIN ARKADAŞLAR SORARIM....

ben geçen değiştirdim...buyurun yeni bir soru...CBF 150 ÖN DİSK FİYATI NEDİR:::

gogıldan arama yok ama bilen varsa söylesin...

bu arada Dyln 150 Ön disk Fiyatı 550 ytl bunu hatırlatırım...

şimdi baktım benim silinen bir yer vardı cbf te altından beyz çıkıyo yani astar beyazmış

mavi yada bordo cbf alın orjinal olsun canım
    hehe ama onlar satılmıyorki pek...galiba ondan bizimkileri siyaha boyayıp bize kaktırdılar...hele mavi çok az görüyorum yok denecek kadar onun yerine daha adam gibi bi mavi getirseydin be mokoko Honda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    hehe ama onlar satılmıyorki pek...galiba ondan bizimkileri siyaha boyayıp bize kaktırdılar...hele mavi çok az görüyorum yok denecek kadar onun yerine daha adam gibi bi mavi getirseydin be mokoko Honda...[/QUOTE]

tırt siyah cbf,
    eh artık sizin siyahların degeri düşer bizimkilerin artar herhalde nede olsa orjin boya

Motosikleti

tırt siyah cbf,
    eh artık sizin siyahların degeri düşer bizimkilerin artar herhalde nede olsa orjin boya

valla görünen köy o kardeşim...siyah sevdası yüzünden boyalı eşşekleri satın almışız desene...

varmı böyle yatabilen...

http://www.youtube.com/watch?v=nE1MsuEjbPU

Me and My Chinese CBF150

MOVIE >>>>>>>>>>>>

http://www.youtube.com/watch?v=nE1MsuEjbPU[/QUOTE][/

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yatıyorum
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    cbf in arka artçı tutacagını söktügün zaman çok tatlı gözüküyor
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    meto benide yatış konusunda es ssstr geçmişin ama haklısın ben tekerciyim hehe boya olayınada çok güldüm sana çakma honda satmışlar silindirin dış yüzeyinide az sil belki mondial falan çıkar ne kıl diken adamsın he

(astardır o astar)

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    metehan abiye katılıyorum renk satamadığından boya değiştirmiş olabilirler

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    banada boya sorunu gibi geldi işin gerçeği...

akiflaakifla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Suzuki GSR 600 - '89 MZ ETZ 251
    Ben ön karenajları sökünca farkettim
    Sol kırmızı sağ mavi far simsiyahtı

Vay canına bende siyah almayı planlıyordum.
    Mavi mi alsak kırmızımı?:D

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Çok ilginç Hondaya bak sen nasılda saman altından su yürütüyor

Motosikleti
    mavi alın mavi bundan sonra metehandro bile çakmaya bindiyse siz orjin e binin mavi sen çok yaşa

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    ölümüne mokoko yapmıslar sana
    Rüzğarı_hissSet

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar; hava soğutlmalı motorlara uygulanan yağ sıcaklık-hararet göstergesi varmış, bu linkte örnek uygulama var, sizce bizim motorlara olurmu =? Ne dersiniz ? Aslında olursa da çok güzel olur bence. Bunun en kolay montaj yolu karter tapasına takılabilmesi, bunun içinde dişlerin bire bir uyuşması lazım.

http://www.motoaktuel.com/blog/index...ergesi-montaji

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    cbf 150 yee az kaldı ... yakında resimler burdaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler