Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik olarak ne onerirsiniz. Tamam mişlen en iyisi. Ama 250 tl de az degil. Onun disinda ne onerirsiniz? Biraz uygun biraz da kaliteli olsun. Orjinal lastikleri disinda ne olsa kaliteli olur herhalde
    bu konuda alternatif bir bilgim yok.. 2012 yılında kargo dahil 200 tl ye almıştım çiftini. ne çabuk attı bu lastikler yahu :( çok pahalanmış.
    2 ad. araba lastiğini ben o kadara aldım zaten..
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tek lastik mi 250 geçen feyizoğlunda görmüştüm cbf arka lastik michelin 130 liraydı.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek lastik mi 250 geçen feyizoğlunda görmüştüm cbf arka lastik michelin 130 liraydı.
    On arka 250 kayme

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    iki aya önce aldım milhelin lastikleri 205 tl ye ön arka..
    şimdi beya zamlanmış 250 lira

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar yarın sabah Honda Güvenli Sürüş eğitimine gidiyorum fotoğraf çekmeye imkanım olursa bol bol foto çekip burada paylaşırım
    SULH, Garip ve gitaryolcusu bunu beğendiler.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın sabah Honda Güvenli Sürüş eğitimine gidiyorum fotoğraf çekmeye imkanım olursa bol bol foto çekip burada paylaşırım
    bekliyoruz hocam merakla :D ayrıntı ve tiyoda bekliyorum şahsen :D
    Ezio41 bunu beğendi.

Vulture24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR Vulture..
    Şuan kullandığım motosiklet Mondial 150 Mr Vulture. Gayet sağlam ben şaşırdım helal olsun bile dedim ama biryanımda cbf150 var.. Fiyatları pahalı geliyo bana. Uygun temiz nereden bulabilirim?

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisine kura gidiyorsun. Bende 5 6 nişana yazildim güvenli sürüş 1 e.
    Ezio41 bunu beğendi.

Kafama takilan bi konu var. Lastik ilanlarina bakarken michelinin pilot sporty ile pilot street modellerini gordum cbf icin uygun boyutlarda olan. Fiyat varki az da olsa iki urun arasinda var.
    İki urun arasindaki farki aciklayabilecek olan var mi? Habgisini tavsiye edersiniz?
    Tesekkurler

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Kafama takilan bi konu var. Lastik ilanlarina bakarken michelinin pilot sporty ile pilot street modellerini gordum cbf icin uygun boyutlarda olan. Fiyat varki az da olsa iki urun arasinda var.
    İki urun arasindaki farki aciklayabilecek olan var mi? Habgisini tavsiye edersiniz?
    Tesekkurler
    Pilot sporty pilot Street daha önce uretilmis yumuşak hamurlu bir lastik yalniz yagmurlu havada ve İslak zeminde çok kaydigi iyi tutmadigi için pilot street üretilmiş daha sert hamurlu ve lastik omru %30 daha fazla ve pilot sporty ithalati durdu diye biliyorum hocam

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilot sporty pilot Street daha önce uretilmis yumuşak hamurlu bir lastik yalniz yagmurlu havada ve İslak zeminde çok kaydigi iyi tutmadigi için pilot street üretilmiş daha sert hamurlu ve lastik omru %30 daha fazla ve pilot sporty ithalati durdu diye biliyorum hocam
    Anlamadim bi konu var. Herkes pilot sporty nin islak zeminde cok iyi yol tuttugunu yazmis. Cok yumusak hamurlu oldugu icin. Sen ise asiri kaydigini soylrmisin. Street daha sert ise daha fazla kaymaz mi?
    Kafam karisti

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler ben orj lastikleri kullanıyorum ıslakta ekşın yapmaya gelmiyor
    kuru da da güzel bence

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Evet arkadaşlar bugün kocaeli gebze honda'da güvenli sürüş ücretsiz eğitimimizi yaptık honda motor satın aldığım için. Sizlere fazla olmasada foto paylaşıyorum Honda güvenli sürüş eğitimini hayatı boyunca hiç motora binmemiş insanlara tavsiye ederim lakin vitesli motor sürebilen arkadaşlara tavsiye etmiyorum çünkü eğitmenler çok alakadar olmadılar sadece genel terimler üzerinde durdular .hep işte dizlerini kır depoya bacaklarınla tutun gidonu sert tutma gibi vs vs şeyler dediler hep . ama profesyonel olarak iyi bir şekilde eğitim verilmedi . şahsen bir kur için 425 tl para vermenizi önermiyorum o yüzden başka eğitim merkezlerini denemenizi tavsiye ederim . Bu benim ilk aldığım eğitim daha cbfimle 580 küsür kmdeyim ama eğitim almasamda olurmuş dedim kendi kendime . sadece trafik olmadığı için rahat bir şekilde slalom dönüşleri falan çalışmış oldum o kadar sormak istediğiniz şeyler varsa sorun cevaplarım birde eğitim bitince sertifika verdiler o kadar

İhtiyarbebe, Garip, blueway2 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Cbf sürerler merhaba. Kısa süre önce 2011cbf aldım ve biraz uğraştım.
    Haftada bir kez kırıkkale-ankara arası gidip geliyorum, gezdiğim zamanlarda da 100km yapmadan inmiyorum motorun üstünden. Dolaysıyla uzun yol düşünerek cbf projesi yaptım kendimce, adınıda 'Öğrenci Tranzalpi' koydum. Buyrun;

CBFnin tur camı 50kmhden sonra rüzgarı kaldırıyor tam suratıma patlatıyor. Sarsıyor, ses yapıyor, yoruyordu. Biraz araştırdım 'MRA Motosiklet Camı' adında aratınca spoyler gibi camlar çıkıyor ama cbfye göre çok pahalı. Sonra Okan diye biriyle tanıştım, kendisi eczacı bu sorundan muzdarip olup kendisi üretmeye kalkmış, iyide etmiş pazarlıkla 100 liraya aldım (alacaklar ahmet söyledi derseniz 100e bırakacak), tertemiz ambajlayıp kargoyla gönderdi 'Güvenilir, temiz çocuk' 50 km denedim harika oldu ses falan kalmadı. Sahibinden ilan No: #128519086.

Matkapla camda 4 delik açıp montajlanıyor.

Asansör aparatı var, plastik kalitesinden şüphem vardı ama baya sağlam çıktı. Camı indirip kaldırmak için biraz bastırmak gerekiyor yani gevşek-dandik hissi vermiyor, rüzgar ayarını bozamaz..

Birkaçtanede normal resim atayım topic canlansın

soa, papazkemal ve seyyid47 bunu beğendiler.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben orj lastikleri kullanıyorum ıslakta ekşın yapmaya gelmiyor
    kuru da da güzel bence
    Kuru da bir viraja girde esas ekşın o zaman başlar.
    SULH bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Lastik olarak ne onerirsiniz. Tamam mişlen en iyisi. Ama 250 tl de az degil. Onun disinda ne onerirsiniz? Biraz uygun biraz da kaliteli olsun. Orjinal lastikleri disinda ne olsa kaliteli olur herhalde
    ben michelin taktırmaya gittim prelli taktırdım geldim..prelli daha dişli ve gösterişli geldi bana..şuana kadar memnunum..taktıralı 2 ay oldu yol tutuşuda iyi..çiftini 200 tl taktılar..ozmn michelin 220 tl idi..
    papazkemal ve darpgen bunu beğendiler.
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar cbf 150 nin debriyaj tasından gelen sesle alakalı bilgisi olan varmı aranızda sanki diferansiyeli bozuk arabalar gibi motor viteste hareket halindeyken gaz verince ıslık gibi ötüyor ustaya sordum debriyaj tasından olduğunu söyledi bazı cbflerde bu ses daha belirgin oluyormuş ama bir zararının olmadığını söyledi sizce değiştirmelimiyim fena halde taktım sese

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Debriyajda kalkista silkeleme yoksa tasla ne alakasi olurki sesin kuryelerin hepsinde otme sesi var zaten sogukken benimkide otuyo bi problem olmaz.Pirelli lastikleri yeni taktirdim cok menun kaldim yagmurda kayma yapmiyor frenlemesi mukemmel.

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    bendede o ses. 70-80 gidirken motor sesinin haricinde bir vuvuvuvuvuvuv sesi oluyor birşey olurmu, oluyormu bilmiyorum

Motosikleti
    Cbf150
    Selam

bende yaklaşık bin km'dir pirellileri kullanıyorum ve memnunum

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler