Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    yazı karakterini neden kalınlaştırdın ki, polisler daha iyi görsünler diye mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle..ama zevkli olmadı mı

alper demir çentilmez mi? boyasan da belli olur bence. iki karenaj da kırılmayacağına göre basit düşüşte, dedim ki karenaj parası demir parasına yakındır.
    abi siyah sprey boya alıyosun 1 kere boyuyosun kuruyunca üstüne bi kat dağa boyuyosun eser bile kalmıyor emin olabilirsin :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazı karakterini neden kalınlaştırdın ki, polisler daha iyi görsünler diye mi
    Polis görse nolur? Motosikletlilere kastı mı varmış? Burda yasal olmayan bişey yok. Daha güzel göründüğü için kalınlaştırdım.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, www.rialli.com a cbf 150 yedek parça başlığı altına yeni koydukları angel zenon la ilgili sizlerin ve benimde merak ettiğim bi kaç soruyu mail aracılığı ile kendilerine ilettim. Mailime çok kısa bir sürede cevap verdiler. Mailimden sonra ilanı güncellemişler. Yeni bi kaç fotoğrafta eklemişler. 35/35 uzun kısa 8000 k imiş. İlan şu:

http://www.rialli.com/urunler/362_ho...model-cbf-150/
    Bu arada Anesin taktığı angel kaç k acaba ? Oda 8000 k mı =? Eğer öyleyse gerçekten alınır. Montajda zorlanacağımızı pek sanmıyorum.

Ayrıca yazdığım maili ve aldığım cevap mailinide paylaşıyim.

Merhabalar,
    Kelvin değeri 8000K dır.12V 35W uzun/kısa .Montajı çok basit sadece aküden elektrik alınarak kit bulunan soket motorun orjinal soketine takılacak.Bağlantı şeması Ürünün içerisinde mevcuttur.Ürün honda servislerinde satılan üründür.

From: Ethem MUTLUCAN
    Sent: Friday, November 18, 2011 9:14 AM
    To: info@rialli.com
    [COLOR="#FF8C00"]Subject: Cbf 150 Angel zenon hk.

Slm, aktif olarak cbf 150 kullanmaktayım ve bir motosiklet sitesinde forum ortamında cbf 150 kullanıcıları başlığı altına aktif olarak yazmaktayım. Yeni getirdiğiniz angel xenon farı gördüğümde foruma yazdım, arkadaşlar kelvin lümen değerlerini merak ettiler. İlanı bu şekilde güncelliyebilirmisiniz ? Fotodan anladığım kadarıyla balastıda var fakat, bunu da yazarsanız daha olumlu olacaktır.
    Ethem bu kitin içinde farda varmı ?yoksa sonradanmı kesilip biçiliyor yani bu kit farla beraber satılıyor öyle değilmi aslında bende düşünebilirim yanlız bazı çekincelerim var..
    1.farı sökerken altındaki yükseklik ayarınıda gevşetmek gerekiyor çıt diye kırılan bir yapısı var o yükseklik ayarındaki vidayı çevirmeye çalışmayın bile..sökmesi zor...
    2.bu devre su alabilir kesin bir silikonlu ambalaj yapmak gerekir...
    3.çıkan orjinal farı ne yapıcaz.....

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    bu kiti alırsanız , ampülünü değiştirin.
    8000k ile hiçbirşey görmezsiniz, hele yağmurda 0.
    4300k alın ampülü.

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Arkadaşlar benim cbf 150 122km ye geldi. Şimdiye kadarki tecrübelerimle söyleyebilirim ki, 2012 cbflerde sanırım tekleme sorunu tamamen çözülmüş. 4000,5000,6000 devirlerde sabit hızla biraz seyir ettim fakat hiçbir tekleme yok.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu çok güzel haber..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim cbf 150 122km ye geldi. Şimdiye kadarki tecrübelerimle söyleyebilirim ki, 2012 cbflerde sanırım tekleme sorunu tamamen çözülmüş. 4000,5000,6000 devirlerde sabit hızla biraz seyir ettim fakat hiçbir tekleme yok.
    Benimkide 300 km oldu bende de teklemeden eser yok. Canavar gibi gidiyor maşallahı var. Motorun fotoğraflarını bekleriz.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkide 2011 bendede tekleme yok diyince şans oluyor belki sizinkide şans 2012lerde var sizde yok karalıyalım gitsin :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Ben aldım alalı bir kere bile tekleme problemi ile karşılaşmadım.Karşılaşsaydım teknik servisin altından girer üstünden çıkar canlarından bezdirirdim.Yok öyle üç kuruşa beş köfte...

Evet arkadaşlar xenon far parasını sonunda bütünledim. Elimde 200TL gibi bi para var.Ama seçenekler arasında halen kararsızım...Rialli deki xenon kitin fiyatı uygun ama kalite olarak çok da iyi değilmiş gibi bi hissiyat var içimde.Farın kelvin değeri bence yüksek @canekin arkadaşımızın dediği gibi 4300k değerine sahip bi xenon kit bulunabilse süper olur.En kısa zamanda bi sonuca ulaşıp motoru almadan önce kafama koyduğum bi-xenon far projesini hayata geçirmeliyim
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    selam arkadaşlar elimde cbf 150 motor koruma demiri ve far koruma demiri var .. far koruma demiri sağlam ama motor koruma demiri kazalı biraz .. biraz düzeltme ve boya ile cillop gibi olur .. ihtiyacı olan bana mesaj atsın , bikaç güne kadar isteyen olmazsa çöpe atıcam yoksa... iyi sürüşler hepimize ..

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Ayrıca arkadaşlar @evocamd arkadaşımızın tavsiye ettiği kampanyalı ürün olan Prosev Kışlık Kısa Mont + Kışlık Pantolon + balaklava üçlüsünü seçenekler arasında en mantıklısı olarak buldum.Cepte 250 TL var ve kışlık montu,kışlık pantolonu ve balaklavayı bu fiyata alabiliyorum.Sizce bu fiyata bu ürün nasıl?@evocamd gayet memnunmuş..Umarım bu kış aylarında beni soğuktan ve rüzgardan koruyacak en doğru seçimi yapmışımdır.

Ürün linki: http://www.feyizoglu.com/Kislik-Kisa...e_46972.html#0

Mont ve pantolonunda parasını denkledim bunlarla birlikte birde kışlık eldiven alayım istiyorum.Şöyle 30 TL ye güzel kışlık bi eldiven biliyomusunuz?

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

Eldiven olarak da şu üç seçenekten birini seçmeme yardımcı olurmusunuz?

Seçenek 1:"MTS 6255 Deri Eldiven" http://www.feyizoglu.com/6255-Deri-Eldiven_47008.html#0

Seçenek 2: "Prosev 6310 Korumalı Kışlık Eldiven" http://www.feyizoglu.com/6310-Korumali-Kislik-Eldiven_47009.html#0

Seçenek 3: "MTS 6310 Kışlık Motosiklet Eldiveni" http://www.feyizoglu.com/6310-Kislik...i_46502.html#0
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

Motosikleti
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar elimde cbf 150 motor koruma demiri ve far koruma demiri var .. far koruma demiri sağlam ama motor koruma demiri kazalı biraz .. biraz düzeltme ve boya ile cillop gibi olur .. ihtiyacı olan bana mesaj atsın , bikaç güne kadar isteyen olmazsa çöpe atıcam yoksa... iyi sürüşler hepimize ..
    Para falan birşey isemiyorsan ben talip olablirim.

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee bir fotoğraf görsek süper olur aslında. Xenona ve uzun cama ne kadar para verdin. Bende xenon istiyorum. Motorunda kırmızı direk kendi motorumun üstünde nasıl durduğunu görücem.
    Gerçi fotolarda zenon kapalı ama diğer aksesuarlar için bakabilirsin..
    Resimler bugünkü MT sapanca gezisinden..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ograflari.html

Resimlerdeki Kırmızı CBF .. Sevgiler
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

Motosikleti
    Alıntı evocamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçi fotolarda zenon kapalı ama diğer aksesuarlar için bakabilirsin..
    Resimler bugünkü MT sapanca gezisinden..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ograflari.html

Resimlerdeki Kırmızı CBF .. Sevgiler
    Maşallah cbf süper görünüyor. Uzun cam hiç sırıtmamış üzerinde çok beğendim.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    arkadaşlar daha önce de sordum ama tınlayan olmadı... Ls2 nin Ride modeli (çeneden açılır) nasıldır , kullananlar var mı... çeneden açılır lazım çünkü çok sık fotoğraf çekiyorum , kaskı çıkar tak zor oluyor... ama tereddütüm var çeneden açılır mekanizma zamanla bozulup gevşiyormuş... ayrıca kaza anında sakat bir durum olabilirmiş yeterince kaliteli değilse kask (polislerinki nolan sanırım)

fiyatı uygun geldi, kullananlar yorum yazarsa sevinirim... selamlar...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Al bi nitro aikido boşver çene açılırı
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Anesden İXS kask aldım kampanyadan çene açılır mekanızma çelik, plastik değil. öncam ve mekanizma hiç gevşiyecekmiş gibi durmuyor şimdilik yaklaşık 2 aydır kullanıyorum..Kalıte olarakda gayet güzel ..
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

Motosikleti
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha önce de sordum ama tınlayan olmadı... Ls2 nin Ride modeli (çeneden açılır) nasıldır , kullananlar var mı... çeneden açılır lazım çünkü çok sık fotoğraf çekiyorum , kaskı çıkar tak zor oluyor... ama tereddütüm var çeneden açılır mekanizma zamanla bozulup gevşiyormuş... ayrıca kaza anında sakat bir durum olabilirmiş yeterince kaliteli değilse kask (polislerinki nolan sanırım)

fiyatı uygun geldi, kullananlar yorum yazarsa sevinirim... selamlar...
    Bence daha kaliteli birşey almaya bak. Mümkünse tam kapalı. Yani çeneden açılır rahat kullanışlı ama içeri çok ses alıyor. Soğuk alıyor. Tam kapalı olursa rahat edersin o konuda. Ben şimdi Dainese D-180 Mugello almayı düşünüyorum. Kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bir o kadarda gösterişli. Lazer falanda iyi onlara da bakabilirsin. LS2'nin 1 tık üstü.

Motosikleti
    Pulsar NS200
    nitro kafama yattı...229 lira beyazı motomaxta... daha ucuza bulma imkanım yok sanırım, peşin indirimi de yok o sitede... bu fiyata3 taksit yapıyor ama...

teşekkürler görüşleriniz için...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler