Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 tokatlarsınız hocam siz bu gidişle
    cbr 125 ler kesmiyor bizi cbr 1000 desen neyse bu arada cbf le 125 i bayır aşağı zor yaptım daha gidermiydi derseniz gitmezdi en azından benimki
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    beşkazalı faralyadan aşağıyamı saldın motoru voyn . neci endeği ? 110 felan 3 vites ? yazık değilmi obanın moturuna ..
    bu efe mut'lu

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    mmucit abi satılık motor ama 10 binde ve 11 binde ağır bir bakım ve değişiklikler yapmıssın piston sekman flan neden bukadar kısa sürede sorun çıktı acaba ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mmucit abi satılık motor ama 10 binde ve 11 binde ağır bir bakım ve değişiklikler yapmıssın piston sekman flan neden bukadar kısa sürede sorun çıktı acaba ?
    Ben de bilmiyorum, nasip diyelim.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bilmiyorum, nasip diyelim.
    hmm çok ilginç ama gerçekten hayırlısı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Mütiş bir çalışma elerine sağlık

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 lik arka dişliler ve motoru aşırı zorlamadan olmasın ?

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 lik arka dişliler ve motoru aşırı zorlamadan olmasın ?
    O dişliyi hiç takmadım ki, ayrıca o kadar zorlayacak zamanım olmadı.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150

paylaşmak istedim

herkese selalmlar daha önceki motor larımada aynı sistemi yapmıştım belki fikir olur paylaşmak istedim saygılar

Arka kappa 35 lik için şerit led 1 metre bulamadım 5 metre almak zorunda kaldım 30 lira verdim
    şerit ledi park kısmına direnç bağlayarak voltu düşük tuttum bu sebepden sönük yanıyor park...
    stop da ise direk bağlı olarak frene basınca canlı yanıyor yani 2 kademeli oldu
    ön far Mercek Bi-xenon un da toplam maliyeti mercek ve zenon 80 lirayı buldu
    özellikle mercek zenon yapmak istedim yolu daha net ve düzgün aydınlatma yapıyor karşıdan geleni rahatsız etmiyor. uzun kısalı mercekdir (bmw-mercedes ) motorlu
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selalmlar daha önceki motor larımada aynı sistemi yapmıştım belki fikir olur paylaşmak istedim saygılar

Arka kappa 35 lik için şerit led 1 metre bulamadım 5 metre almak zorunda kaldım 30 lira verdim
    şerit ledi park kısmına direnç bağlayarak voltu düşük tuttum bu sebepden sönük yanıyor park...
    stop da ise direk bağlı olarak frene basınca canlı yanıyor yani 2 kademeli oldu
    ön far Mercek Bi-xenon un da toplam maliyeti mercek ve zenon 80 lirayı buldu
    özellikle mercek zenon yapmak istedim yolu daha net ve düzgün aydınlatma yapıyor karşıdan geleni rahatsız etmiyor. uzun kısalı mercekdir (bmw-mercedes ) motorlu

Motorun çok güzel ve hoş olmuş Kazasız belasız ve sorunsuz binmek nasip olsun hep

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    motorun güzel olmuş emeğine sağlık
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    amele gibi direk xenon takıp insanları rahatsız etmeyim mercekli xenon kullandığın için insanlık adına teşekkür ederim. kademeli ledlerin iyi fikir. herşeyiyle on numara güle güle bin.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Dostum motorun çok karizma olmuş.Normalde yeni kasalarda gri renk pek hoşuma gitmezdi amma velakin senin motor çok can yakıyorAcayip hoşuma gitti çok hoş olmuş.
    Şu mercekli xenon işini çok merak ettim.Verdiğin fiyat gayet uygun.Bende böyle birşey yaptırmak istiyorum.Bana böyle birşey yapabilirmisin yapabilirsen ücreti ne olur biraz ayrıntısından bahsedersen de sevinirim tabi.Ayrıca kısa, uzun ve mercekli olması daha bi güzel olmuş.Farın etrafındaki angel led'e benziyor yanılıyormuyum?Xenon farın görüntü önden muhteşem gözüküyor.Şöyle akşam karanlığında xenonlar nasıl aydınlatıyor bi fotoğraf çekip eklersen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beşkazalı faralyadan aşağıyamı saldın motoru voyn . neci endeği ? 110 felan 3 vites ? yazık değilmi moturuna ..
    yazıkkı hemde ne yazık. en olsa erkenden motoru garantıden rekteve aptırtırım 4 ve 5 vıteste gıtmıyor aynı hızda kalıyor bana 40 lık arka dıslı lazım.
    _____[COLOR="Red"][B]Beşkazalı[/B][/COLOR]____
    [COLOR="Blue"][B]__Fethiye Grup48__[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150 - 2011
    2011 CBF 150 nin sağ kumandasına aşağıdaki kumanda uyar mı? Korna için ek düğmeleri kullanmak istiyorum.

http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...da-sag-ms6476/

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkdaşlar, kardeşim ve ben 2 cbf 150 bugün sabah 07:30 da Kocaeli' nin Karamürsel ilçesinden yola çıkarak Bursa hayvanat Bah...ne, oradan da Uludağa çıktık. 17:30 da evde olduk Toplamda 270 km yol yaptık. İşin en heyecan verici tarafı Uludağ Oteller bölgesine çıktıktan sonra telesiyejlerin oradan zirveye çıkan bi yol var. Yol bozuk. Sadece atv ler ve 4 x 4 araçlar çıkabiliyor. Bu yoldan biraz zorlansakta zirveye kadar çıktık Çok keyifliydi, Rakım 2715 metre idi Bu cbf il 3. Uludağa çıkışım idi ama ilk kez bugün zireveye çıktık motorlarla

Dönüş yolunda biz Bursa' ya inerken Uludağa çıkan 4-5 motosiklet vardır. 2-3 tanesi cbf 150 idi, korna ve selektör el selamı selamlaşık, o arkadaşlar forum ortamındaysalar ayrıca buradan da kendilerine slm..

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Gerçekten cbf arazide de fena gitmiyor, geçen Jr. la gittiğimiz dağ yolunda arkadaşımızın V-strom takır takır altını vururken bizimkiler hiç değmedi, gerçi onlar 2 kişilerdi Ama olsun

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Düzeltme: Arkadaşlar 2 mesaj üstteki mesajımda Uludağ rakım 2715 merte değil 2175 m olacak. Yanlış yazmışım.

Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeltme: Arkadaşlar 2 mesaj üstteki mesajımda Uludağ rakım 2715 merte değil 2175 m olacak. Yanlış yazmışım.
    uludağa çıkmış olmanız bizim için yeterli . 4000 de olsa farketmez.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    slm birkaç gündür motoru geri geri çekerken ön tarafta cik cik bişey ötüyor. bugün fırsatım oldu inceledim ve sorunu buldum ön balata ötüyormuş . biraz yağladım sorun gitti dermişim.
    bu efe mut'lu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler