Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sanırsam 30 luk bu ona benziyor aklımda kalan yarın anlaşılacak ama 30luk sadece bir kasklık için değilmiydi acep ben bunun içine montu dizlikleri eldivenleri felan sığdırdım. bakalım yarın göreceğiz.
    hiç işlevsel değil...tek kask sığar kaskın içinede incik boncuk sığar ama gayrısı yalan olur...istersen 35 likle değiştir ehemn sağı solu çizilmeden...üzerine bi 40 daha koyarsın...adam mıymıylanmadan geri verirsen senin lehine olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    [QUOTE=mete_han;2339423]aga evet yan kapaklar sökülecek sonrası kolay ama...benzin horumu vs...servise kolay işler...sen bilin yinede tabi...takıntı yaparsan uğursuzluk olur falan dersen değiştirme tabi..kusursuz olsun istersen değiştirsinler aga...ayıplı mal aldın...

slm. bu gün k46 sanırım çantayı 110 liraya aldım sehbasına 40 lira istedi bende pahalı buldum artık kendim imal edecem . tank ped burda 15 lira iyiside 20 lira diğerlerini sormadım ki onlarda ucuzdur sanırsam bu gün paraya kıyıp eldiven dizlik çanta mont aldım 350 liram gitti eşantiyon olarak tankped istedim ama malesef esnaf arkadaşımız burnundan kıl aldırmadı.
    QUOTE]

güle güle kullan biraderim...110 liraya 35 lik kappa da yok...çinçon bir marka mı aldın acep...neyin sehbasına 40 lira istedi anlamadım....

99.999 da çıkacak...

Uzunköprü köftesi için 260 km gidilir bu yaz...maksat gezi olsun...

bu montunun üzerinde tam fotosunu atsana...renk kombinasyonu güzelmiş...

Uzunköprü listesi yapıyoruz Temmuzda...

aga isyanda edemiyoruz çarpılcaz valla...

e yuh be 2 hafta yağmur yağacaksa biz yaza ne zaman gircez...

hacı sana çin malı çantayı kaptırmışlar galiba...110 a anca onlar var...scorpıon vs uyduruk dandik çantalar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:25 ----------

bu aynalar KOSO marka ayna...AYDOĞAN nikli arkadaş motoruna taktı...sonrası naptı bilemiyorum...
    okadar emin olma dostumm 100 liraya 32 litre kappa çanta satıyolar heryerde 32 çinler 50 lira benm lazer kask 32 lt kappaya sığmıyodu ama denemeden almayın derim........
    uzunköprüde hergün at eşek kasapları basılıyo köftenin lezzeti onlardan geliyo olabilir ama listenize dadhil olmak isterim yne de :D:D

Motosikleti
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

okadar emin olma dostumm 100 liraya 32 litre kappa çanta satıyolar heryerde 32 çinler 50 lira benm lazer kask 32 lt kappaya sığmıyodu ama denemeden almayın derim........
    uzunköprüde hergün at eşek kasapları basılıyo köftenin lezzeti onlardan geliyo olabilir ama listenize dadhil olmak isterim yne de :D:D
    evet 30 luk kappa 110 gaymeymiş...fulface kaskıda almıyormu o 30 luk vay be... kız çantası gibi o ne öyle düdük kadar...

Uzunköprüye gidesim var...ama oralarda güzellikler olması lazım...orada ayrı bir program yapılabilir...oraya ait doğa ambiansı varmıdır çevresinde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 30 luk kappa 110 gaymeymiş...fulface kaskıda almıyormu o 30 luk vay be... kız çantası gibi o ne öyle düdük kadar...

Uzunköprüye gidesim var...ama oralarda güzellikler olması lazım...orada ayrı bir program yapılabilir...oraya ait doğa ambiansı varmıdır çevresinde...
    olmazmı yaa harika yerler varrr

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Lan olum Mete sen işten mi ayrıldın gece 3 lerde mesaj bırakmaya başladın yine :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS

Uzunköprü'de ne ambians var yahu ??? Bi babam rahmetli orada yatıyor bir de köftesi başka bişii içinde gidilmez . 5 yıl aradan sonra 2-3 ay önce bir cenaze için gittim yine aynı kasaba işte. Orada değişen tek şey zamandır derler
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aynalar sizce CBF' e yakışırmı arkadaşlar??

yakışır da orjinalindne daha kullanışsız olduğu ortada
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Benim zincir ayar somunları yalama yaptı. Dakika bir gol bir.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    mrb arkadaşlar
    bu sabah doğru parçacı arkadaşın yanına gittim ve ybr aynalarını takmaya başladım ama dediğim gibi sağ ayna ters diş olduğu için olmadı haa evet ayna koluna diş açarak biraz gitti ama tam oturmadı ve yamuk oturdu hoşuma gitmedi.yani benim ayna hayalim yattı açıkcası.çünki uyduruk işi asla sevmem,yanlışta anlaşılmasın özür dilerim ama bana öyle geldi kafama yatmadı.
    kazasız cezasız sürüşler
    hoşcakalın.
    Ercan.

Evet sevgili arkadaşlar bugün itibari ile mayıs siparişleri de gelmiştir bilginize bayileriniz ile görüşün
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    necdet bey aradım ben gelmedi dio normalde gelecekti ama gelmemiş

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Arkadaslar ben birsey sormak istiyorum Bizim CBF lere Enduro lastigi takamazmıyız takarsak ne takmak gerekir?

http://www.anesmotor.com.tr/?urun-32...100-90-19.html

MEsela bu tip bir lastik takilirmi birde hangi marka oneririsiniz takan varsa cross motor lastigi falan takan varsa resmini koyabilir mi?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben birsey sormak istiyorum Bizim CBF lere Enduro lastigi takamazmıyız takarsak ne takmak gerekir?

MEsela bu tip bir lastik takilirmi birde hangi marka oneririsiniz takan varsa cross motor lastigi falan takan varsa resmini koyabilir mi?
    ölçü uymaz ayrıca lastik geniş olursa sürtebilir.

Düşük bir ihtimal bulunabilir, ama tubeless olur mu bilemiyorum.

Motosikleti
    Sizlere doğa harikaları bağlamında Çınarcık yaylalarını tavsiye ederim...yaşarken 1 kez gidilip görülmeli..sık giderim Çınarcığa...

Lan olum Mete sen işten mi ayrıldın gece 3 lerde mesaj bırakmaya başladın yine :D
    yok aga izinliyim bugün son...

Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzunköprü'de ne ambians var yahu ??? Bi babam rahmetli orada yatıyor bir de köftesi başka bişii içinde gidilmez . 5 yıl aradan sonra 2-3 ay önce bir cenaze için gittim yine aynı kasaba işte. Orada değişen tek şey zamandır derler
    sıkıcı gezi olmasın aga...evsahabısı siz olacaksınız...

Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar
    bu sabah doğru parçacı arkadaşın yanına gittim ve ybr aynalarını takmaya başladım ama dediğim gibi sağ ayna ters diş olduğu için olmadı haa evet ayna koluna diş açarak biraz gitti ama tam oturmadı ve yamuk oturdu hoşuma gitmedi.yani benim ayna hayalim yattı açıkcası.çünki uyduruk işi asla sevmem,yanlışta anlaşılmasın özür dilerim ama bana öyle geldi kafama yatmadı.
    kazasız cezasız sürüşler
    hoşcakalın.
    Ercan.

Usta bi yanlış olmasın diş açmaya falan hiç gerek yok...direkt oturuyor...

daha geçenlerde biri çarptı aynama hemen boşaldı servise gittim ayaküstü 1 dakkada halletti...İstanbulda kuryelerin geneli ybr aynası takar...

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim zincir ayar somunları yalama yaptı. Dakika bir gol bir.

hangi numaralı parça aga...17 mi 13 mü...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Montun resimleri aşağıdaki gibi Revit Liteon (google da arattırırsanız envai çeşit resimleri var gri-siyah rengi de var bu modelin)

Bende ybr aynası taktım evet ters diş ve diğerlerini sökerken farkedebilirsiniz sağdaki saat yönünde soldaki saat yönünün tersi şeklinde sökülüyor.

Bir de Metehan abi şu parça kataloğunu paylaşabilir misin ? Elimizde bulunsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

Sen askerden geldin mi

Motosikleti
    bu revıt modelini hiç görmemiştim desem inan valla güzelmiş...katalog işinide bir ara hallederiz aga...

zenonun şafak karanlık...

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    evet arkadaşlar çanta 30 luk muş düdük gibi kız çantası gibi bişey son kez baktımda hiç hoşuma gitmedi hemen değiştiriyorum.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    evet arkadaşlar çanta 30 luk muş düdük gibi kız çantası gibi bişey son kez baktımda hiç hoşuma gitmedi hemen değiştiriyorum.
    Biraz üstteki resimdeki Kappa K46

Bu Kappaların givilerdeki gibi sırt yaslama aparatı (süngeri) yok mu tam modeline göre. Hiçbir yerde göremedim Türk sitelerinde.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bendede 30 var ama onceden almıştım 2 sene oldu iş görüyor 1 kask 2eldiven 1 tane kilit ve ıslak mendil koyabiliyorum nabalım para yok
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montun resimleri aşağıdaki gibi Revit Liteon (google da arattırırsanız envai çeşit resimleri var gri-siyah rengi de var bu modelin)

Bende ybr aynası taktım evet ters diş ve diğerlerini sökerken farkedebilirsiniz sağdaki saat yönünde soldaki saat yönünün tersi şeklinde sökülüyor.

Bir de Metehan abi şu parça kataloğunu paylaşabilir misin ? Elimizde bulunsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

Sen askerden geldin mi
    bu resimdeki arkadaşın motorundaki elleri rüzgar koruma plastiklerine bayıldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler