Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

sevgili Ahmet Abi'ye (Romeo) çok teşekkür ederim, gerçekten çok yardımcı oldu bana. sayesinde hayalimdeki motoru aldım. inşallah ulaştığında tekrar paylaşacağım. heyecanla bekliyorum motoru.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alana'da satana'da hayırlı olsun, paylaşımlarınızı bekliyorum, kazasız belasız günlerde keyifle kullanın.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim...

Motosikleti
    11" Honda CBR 600FA
    arkadaşlar selam , biraz aşatırdım ancak yine de sorayım ; sizce yeni çıkacak olan VFR800F modelinin fiyatı ne kadar olacak ? Ciddi ciddi almayı düşünüyorum bu makineyi .
    akira2012 bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar merhaba. Ilanlara bugün düşen beyaz vfr 800u taniyaniniz bileniniz varmi ? Gaziantepte 21800 fiyat yazılmış. Aradığımda motisiklet mağazası sahibi bir beyefendi açtı telefonu. Biraz konuştuk kendisi ile hornet ile takas teklif ettim kabul etmedi. Bu haftasonu motorumun satilma durumu var. Eğer satilirsa gidip bu motoru almayi düşünüyorum sizce almalimiyim ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    almalısın.senden de ben almalıyım vfr dusunmuyorum ama beyaz olunca olay degısıyor hehe cıddı guzel fıyat-guzel motor. umarım sorun cıkmaz.

Motosikleti
    street triple rs
    :-) içim kıpır kıpır ama bakalım hayırlısı. Benim motorun satılması lazım önce. Sahibindende fiyatida dusurdun. İnşallah vfr satilmadan satilirda üzerine biseyler ekleyip gidip vfr yi alırım.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Merhaba
    adım levent.
    29 yaşındayım.
    istanbulda yaşıyorum
    aranıza yenı katıldım.
    2006 Vfr800 motorum var.
    arada buluşup, yol yapalım
    En son bayramda 2800 küsür km karadeniz turu yaptım.
    Bu ikinci VFr m .
    Uzun yolda motora bir kere daha aşık olsum.
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    street triple rs
    Oooo levent kardeş hoşgeldin aramıza senin motora senden önce ben aşık olmuştum ama neyse o beni değil seni tercih etti
    Levent85 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Hayırlısı böyleymiş engin

Motosikleti
    street triple rs
    Aynen bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Ilanlara bugün düşen beyaz vfr 800u taniyaniniz bileniniz varmi ? Gaziantepte 21800 fiyat yazılmış. Aradığımda motisiklet mağazası sahibi bir beyefendi açtı telefonu. Biraz konuştuk kendisi ile hornet ile takas teklif ettim kabul etmedi. Bu haftasonu motorumun satilma durumu var. Eğer satilirsa gidip bu motoru almayi düşünüyorum sizce almalimiyim ?
    Merhaba Engin,

Biz (ortağım ve ben) o motor ile ilgilenmiştik.

Sahibinden de ki telefon numarasını aradığımız da telefondaki bir kişi başkasına yönlendirdi bizde aradık bu sefer o da ilk aradığımız kişiye tekrar yönlendirdi. Neyse motorun sahibinde olduğunu motorun ne durumda olduğunu öğrenmesi gerektiğini söylemişti.

Bizde nasıl yani dediğimiz de motorun sahibi bir süreliğine konsinye olarak bırakmış sonra alıp binmeye devam ettiğini söylemişti. Eğer motoru alacaksan bu dediğim hususlara dikkat et.

Buradan Gaziantep'e gideceksen bunları konuşup gitmelisin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Alıntı cüneytt90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam , biraz aşatırdım ancak yine de sorayım ; sizce yeni çıkacak olan VFR800F modelinin fiyatı ne kadar olacak ? Ciddi ciddi almayı düşünüyorum bu makineyi .
    Merhaba Cüneyt şu anda istesende alamazsın, yada istesek dahi alamayız. :(

Kısa bir süre önce kızıltoprağa gittiğimizde 2015 yılı için VFR800F ve CBF1000 in tekrar gelebileceğini söylediler ama daha heniz net değil. Net olabileceği tarih de malesef 2015 yılında ki fuar da belli olacakmış.

Fiyat aralığını sorduğumuz zaman ise tabii ki bir şey söylemediler ama şahsi fikrim 32-36 bin Tl aralığında olabileceği yönünde ama tabii ki o güne kadar kurlarda ki dalgalanma ve vergilerde değişiklikler neler olur bilemeyiz.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Engin,

Biz (ortağım ve ben) o motor ile ilgilenmiştik.

Sahibinden de ki telefon numarasını aradığımız da telefondaki bir kişi başkasına yönlendirdi bizde aradık bu sefer o da ilk aradığımız kişiye tekrar yönlendirdi. Neyse motorun sahibinde olduğunu motorun ne durumda olduğunu öğrenmesi gerektiğini söylemişti.

Bizde nasıl yani dediğimiz de motorun sahibi bir süreliğine konsinye olarak bırakmış sonra alıp binmeye devam ettiğini söylemişti. Eğer motoru alacaksan bu dediğim hususlara dikkat et.

Buradan Gaziantep'e gideceksen bunları konuşup gitmelisin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Merhaba Cüneyt şu anda istesende alamazsın, yada istesek dahi alamayız. :(

Kısa bir süre önce kızıltoprağa gittiğimizde 2015 yılı için VFR800F ve CBF1000 in tekrar gelebileceğini söylediler ama daha heniz net değil. Net olabileceği tarih de malesef 2015 yılında ki fuar da belli olacakmış.

Fiyat aralığını sorduğumuz zaman ise tabii ki bir şey söylemediler ama şahsi fikrim 32-36 bin Tl aralığında olabileceği yönünde ama tabii ki o güne kadar kurlarda ki dalgalanma ve vergilerde değişiklikler neler olur bilemeyiz.

Merhaba hocam. Dediklerine dikat ederim. Numarayi aradigimda esnaf biri oldugunu soyledi konuştuğum beyefendi. Gayet samimi her sorduguma cevao veren biriydi. Motoru sahibinden satin almis ve ilana koymus. Yanliz bugün tekrar görüştük. Ve 4000 tl hasar kaydi oldugunu ogrendik sanırım grenaj lar degismis servisinde. Aslinda benim icin hasar kaydi çok önemli degil. Cunku degisenler yan grenajlar. Ve hondada değişmiş. Bakalim benim motoru hala satamadim.
    elit motogaraj

rocknturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100 XX-BANDİT 650 SA- VFR ARIYOR
    arkadaşlar merhaba ismim gökalp yazılan bütün mesajları 1 haftadır baştan sona kadar okudum ve herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum.bu forumda herkes gerçekten çok içten ve samimi.bende motor sevdalısı birisi olarak hayalime kavuşmak istiyorum artık. bundan önce vfr alabilmek için elime birçok fırsat geçmesine rağmen tercihimi her süpersportlardan yana kullandım. ve artık evladiyelik bir vfr 800 alıp uzun yıllar birlikte yollara düşmeyi istiyorum.sizden isteğim çevresinde iyi bildiği tanıdığı kişilerde temiz bakımlı kazasız sorunsuz vfr si olupta satmak isteyen olursa bizlerle paylaşmanız.teşekkürler iyi forumlar
    Ali İMANCI bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler...

rocknturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100 XX-BANDİT 650 SA- VFR ARIYOR
    teşekkürler ergin bey
    bu aralar forum çok hareketsiz kaç gündür kimse ileti yazmıyor
    erginturhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok haklısın... Buraya pek uğramaz oldu çoğu arkadaşımız...
    rocknturk bunu beğendi.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Ergin bizi bu hale getirenler utansın.

Ahhhh ulennn ahhhh...

İki müslüm baba dinleyeyim de kendime geleyim.

Neredeydi lan benim jiletim.

Saçmalamaya başladım.

Arkadaşlar 14 Eylül'de bekleriz aramıza. VFR başlığı ama isteyen istediği motor ile katılabilir hatta katılın.
    erginturhan bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Bende burdayım ;)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    engin beyaz melek ne oldu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler