Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Selamlar arkadaşlar. Allah(C.c)ın izniyle Mayıs ayı sonunda aileme bir yavru arslan daha katılacak Çok sevdiğim motorumu maddi ve manevi sebeplerden dolayı, istemeyerekte olsa satmak durumunda kalıyorum. Şimdilik sahibindene ilan vermeyeceğim. Motorumun gerçekten VFR 800ü gönlüne yazmış aklı selim birine gitmesini istiyorum. Hayırlısı olsun ilgilenenlere duyurulur.
    Potenza, wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı gama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar. Allah(C.c)ın izniyle Mayıs ayı sonunda aileme bir yavru arslan daha katılacak Çok sevdiğim motorumu maddi ve manevi sebeplerden dolayı, istemeyerekte olsa satmak durumunda kalıyorum. Şimdilik sahibindene ilan vermeyeceğim. Motorumun gerçekten VFR 800ü gönlüne yazmış aklı selim birine gitmesini istiyorum. Hayırlısı olsun ilgilenenlere duyurulur.
    Uğur analı babalı büyüsün, sağlıklı uzun ömürlü mutlu bir insan olsun inşallah... VFR konusunda da hayırlısı olsun...
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur analı babalı büyüsün, sağlıklı uzun ömürlü mutlu bir insan olsun inşallah... VFR konusunda da hayırlısı olsun...
    Amin abi sağolasın
    Uğur Han

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Uğur Bey,sizin adınıza çok sevindim,Allah analı babalı büyütsün,uzun ömürler versin.
    Ama motorunuz adına üzüldüm,yazılarınızı hep okurum,sizin gibi bilinçli ve bilgili bir kişinin motoru motor olmaktan çıkar,yaşayan bir canlı gibi olur
    sahibinin gözünde.
    Motorunuzu satsanız bile,bilgilerinize her zaman ihtiyacımız olur,umarım kıymet bilen birisine gider.
    Her koşulda aileniz ve motorunuz için hayırlısını temenni ederim.
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur Bey,sizin adınıza çok sevindim,Allah analı babalı büyütsün,uzun ömürler versin.
    Ama motorunuz adına üzüldüm,yazılarınızı hep okurum,sizin gibi bilinçli ve bilgili bir kişinin motoru motor olmaktan çıkar,yaşayan bir canlı gibi olur
    sahibinin gözünde.
    Motorunuzu satsanız bile,bilgilerinize her zaman ihtiyacımız olur,umarım kıymet bilen birisine gider.
    Her koşulda aileniz ve motorunuz için hayırlısını temenni ederim.
    Amin, teşekkür ederim. Hepimiz için inşallah.
    Uğur Han

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Uğur hocam. Allah analı babalı buyutsun. Bende su aralar motorumj satabilirsem vfr almayi düşünüyorum. Bakalim hayirlisi olsun. Sizin motora talip olabilirm. Bu arada fiyatla alakalı özelden yazarmisiniz rica etsem.
    gama bunu beğendi.

KEYİFLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Güzel İnsanlar merhabalar. Aranıza henüz katıldım. Acilen yardımınıza ihtiyacım var. VFR 800 termostatına ihtiyacım var. Nerden bulabilirim veya muadili olan bir termostat varmıdır ? İstanbul'dan bulamadım. Elimizde yok, 30-40 gün içinde getirtebiliriz dediler. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam. Allah analı babalı buyutsun. Bende su aralar motorumj satabilirsem vfr almayi düşünüyorum. Bakalim hayirlisi olsun. Sizin motora talip olabilirm. Bu arada fiyatla alakalı özelden yazarmisiniz rica etsem.
    Amin teşekkür ederim. Motorun özelliklerini buradan yazayım, fiyatı özelden paylaşırım ayrıca... Motorda Scotts direksiyon damperi,DID zincir, 3 lü çanta( yan çantalardan birinde ufak bir sürtme izi var, ben alırken vardı) , "tank pedi, konsol, gidon, depo kapağı kaplaması karbon görünümlü set". Bagster silikonlu sele (orjinal sele duruyor yanında verilecek),( henüz taktırmaya fırsatım olmadı 4 adet paketinde NGK laser iridyum buji yanında verilecek), koruma takozları, anlayacağınız oldukça dolu eksiksiz bir motor. alırken bildiğim önemli bir kaza belası yok, sol farın granaj kısmında ufak çatlaktan dolayı içten kaynak yapılmış ve o kısım boyanmış onun dışında boya yok( sahibi söylemese fark edemezdim), yaklaşık 54000 km civarında kırmızı motorun birkaç resmi forumda paylaşılmıştı.
    Uğur Han

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Keyifli aramıza hoşgeldin,parça kodu varsa internetten bulunabilir.Birde motorunuz kaç model?

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    @Keyifli,

Öncelikle hoşgeldin. Belki cbr ın termostat ı olabilir? Bazı parçalar ortak ama olsa servis söylerdi diye düşünüyorum. Bütün servisleri aramanı öneririm belki birinin elinde vardır. Birde çok tefarruatlı bir parça olmadığını düşündüğümden belki başka bir motorun ki bile uydurulabilir ama şu anda farazi konuşuyorum. 30-40 gün gerçekten uzun bir süre. Hiç birşey yapamıyorsan ve maliyet çok problem değilse ebay den 3-5 günde gelen posta seçeneğiyle sipariş et derim.

Torukojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS - 2000
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Allah sağlıklı ömür versin.

Motoun fotoları ve bilgilerini alabilir miyim? Tabi birde fiyatı.
    poyrazkanik@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
    gama bunu beğendi.
    "You Got a Dream.. You Gotta Keep It.."

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı Torukojin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Allah sağlıklı ömür versin.

Motoun fotoları ve bilgilerini alabilir miyim? Tabi birde fiyatı.
    poyrazkanik@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
    Allah razı olsun teşekkürler. Hafta sonu güncel fotoları çekip atarım.
    Uğur Han

KEYİFLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli aramıza hoşgeldin,parça kodu varsa internetten bulunabilir.Birde motorunuz kaç model?
    Çok teşekkür ederim. Sorunu hallettim.Araştırmalarım sonucunda 1998-1999 Model CBR900RR termostatının uyduğunu öğrendim. Kargoya verdiler sonucu paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Keyifli,

Öncelikle hoşgeldin. Belki cbr ın termostat ı olabilir? Bazı parçalar ortak ama olsa servis söylerdi diye düşünüyorum. Bütün servisleri aramanı öneririm belki birinin elinde vardır. Birde çok tefarruatlı bir parça olmadığını düşündüğümden belki başka bir motorun ki bile uydurulabilir ama şu anda farazi konuşuyorum. 30-40 gün gerçekten uzun bir süre. Hiç birşey yapamıyorsan ve maliyet çok problem değilse ebay den 3-5 günde gelen posta seçeneğiyle sipariş et derim.
    Çok teşekkür ederim. Sorunu hallettim.Araştırmalarım sonucunda 1998-1999 Model CBR900RR termostatının uyduğunu öğrendim. Kargoya verdiler sonucu paylaşacağım.
    Emrah Düzgit bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Uğur hayırlı olsun. Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah...
    Motosikletin için de hayırlısı, kıymetini bilen birine olur umarım...
    gama bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hayırlı olsun. Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah...
    Motosikletin için de hayırlısı, kıymetini bilen birine olur umarım...
    Amin sağolasın
    Uğur Han

Motosikleti
    Günaydınlar...

gama ve T R O E bunu beğendiler.

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar sizlere müjdeli bir haberim var. Eşime motorsiklet kullanmasını ögretmek için 150cc bir motor aldım. 2 hafta geçti tam öğrendi derken Moto Expo 2014 (istanbul motorsiklet fuarı) den aradılar. Çekilişle verilecek olan Ducati Monster 696 eşimin kuponuna çıkmış ))
    gama, Ali İMANCI, KEYİFLİ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Vaaaaaaaay, çok sevindim. En azından aramızdan birine çıkmış olduğu çok mutlu etti, ister kullanarak hayrını görün, ister satın güle güle harcayın
    gama ve kisama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kisama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere müjdeli bir haberim var. Eşime motorsiklet kullanmasını ögretmek için 150cc bir motor aldım. 2 hafta geçti tam öğrendi derken Moto Expo 2014 (istanbul motorsiklet fuarı) den aradılar. Çekilişle verilecek olan Ducati Monster 696 eşimin kuponuna çıkmış ))
    http://www.hizliresimyukle.com/image...ster-696-5.jpg
    Ne güzel... Çok sevindim senin adına, hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifle kullanın...
    gama, KEYİFLİ ve kisama bunu beğendiler.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı kisama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizliresimyukle.com/image...ster-696-5.jpg

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin..
    kisama bunu beğendi.
    Uğur Han

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler