Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    sanirim arka suspansiyon gibi sivi ve gazli suspansyiyon ondan olabilir hortumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    2.emre kadar litrelik vb. makine koymayi yasakliyorum

duygusalligin zirvesndeyim ulen
    merkanar bunu beğendi.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bunu da al al al

bakma emrenin oyle bey dedıgıne en agzı bozuk odur ama allah ıcın cok sıcak karsılar

hosgeldın tekrar.her telden calan muhendis agırlıklı bir grubuz (smiley lerden kim nasıl cıkar işte )

estagfurullah ınsanlara uzaktan bakan bırısı hıc olmadı yanımızda. en agır apacılerı bıle ıncıtmedık keşke cok daha onceden dadansaydın topiğe. kış geldıgı ıcın pek aktıf olmayabılır bazılarımız

yetişmek derken grup sürüşü lider azıtmadıkca bozulmaz bizde.olsa da ben el atarım zaten

iyi forumlar

bi an yazcaktm biseyler sona buranın public oldugunu hatırladım abi hadi yırttın
    Smiley'ler her şeyi açıklıyor, grubun misafirperverliğine hayranım. Bu sıcak karşılama için de teşekkür ederim . Artık grupta gevezeliğe başlarım
    wolrath bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön süspansiyon başlarındaki o kablolar ne işe yarıyor acaba?süspansiyonla ilgili elektronik birşey desem, o modelde??

burdakilerin asıl abisi :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96117775/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41835794/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39690473/detay
    Böyle havadan paran olacak,alacaksın bu motoru,deposunu söküceksin,benzin kokmasın diye,evin misafir odasına koyacaksın,yada yazlığın balkonuna.Yemek yerken izleyeceksin,bakacaksın ona...Motor sevgisi böyle birşey işte...
    wolrath ve T R O E bunu beğendiler.
    Herkes hakettiğini yaşar.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle havadan paran olacak,alacaksın bu motoru,deposunu söküceksin,benzin kokmasın diye,evin misafir odasına koyacaksın,yada yazlığın balkonuna.Yemek yerken izleyeceksin,bakacaksın ona...Motor sevgisi böyle birşey işte...
    Abi al sök elden geçir topla bin niye yatıracaksın ki canavarı

Motosikleti
    pani / 3colore
    günaydınla RR

(2 adet vfr800'ü varmış )

T R O E, erginturhan, merkanar ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Abi yanlisin var fotografta 4 tane var 2 degil:d

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Hayko nun altın albiseli adamla röportajında bahsediyordu. Aslında bir şekilde ulaşıp bizim sürüşlere dahil etmek lazım

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayko nun altın albiseli adamla röportajında bahsediyordu. Aslında bir şekilde ulaşıp bizim sürüşlere dahil etmek lazım
    Emrah ne gerek var kı Haykoya ulasmak ıcın ugrasmaya belkı bızıde okuyordur dıyecegım ama sanmam. adam hem motordan hemde mötörden anlıyor
    sunuda soyleyeyım ben bu adamı s1000rr'a benzetıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah ne gerek var kı Haykoya ulasmak ıcın ugrasmaya belkı bızıde okuyordur dıyecegım ama sanmam. adam hem motordan hemde mötörden anlıyor
    sunuda soyleyeyım ben bu adamı BMW S1000RR'a benzetıyorum.

Mehmet tekrar hosgeldın dıyeyım sana madem resmıyetı kaldırdık. sakın cekınme bu grupta ben ve su cakma f14 pılotu maverıck varken kımse sana geveze demez. aklına ne gelırse yaz.

Bır kac gun musaıt olamayabılırım 1-2 gun ıcınde donus yapacagım mıutlaka.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sunuda soyleyeyım ben bu adamı s1000rr'a benzetıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

sunuda soyleyeyım ben bu adamı BMW S1000RR'a benzetıyorum.

Mehmet tekrar hosgeldın dıyeyım sana madem resmıyetı kaldırdık. sakın cekınme bu grupta ben ve su cakma f14 pılotu maverıck varken kımse sana geveze demez. aklına ne gelırse yaz.

The Power of The Dreams.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Mehmet hoş geldin...

Hayko konusunda; bence de kendisinin de aramızda olması gerekir bir VFR sever olarak, ancak sanırım vakit bulamayacaktır, müzik işi var ayrıca paraşüt merakı da varmış, zaten İstanbul'u da bırakıp Selçuk'a yerleşmeyi planlıyormuş.

Aslında sadece Hayko'nun değil, Türkiye'deki tüm VFR kullananların toplaşmasını istiyorum, en azından sadece İstanbul'da olanları bile bir araya getirebilsek başarıdır diye düşünüyorum, yolda sokakta gördüğüm ya da bir vesile ile tanıştığım her VFR'liyi buraya davet ediyorum, sizlerden de aynını bekliyorum. Ancak elbette herkese ulaşma ihtimalimiz çok zayıf, örnek dün Riva dönüşü gri bir VFR'li ile ters taraftan sürerken karşılaştık selektör yaptım yavaşladım ama hiç oralı olmadı.

Bu arada hazır sayımız artmışken, aklımda olan bir fikri paylaşmak istiyorum. Motosiklete binmediğimiz zamanlarda toplansak ve sürüş, motosiklet teknik bilgi, pratik bilgiler gibi konularda görsel ya da sözel paylaşımlarda bulunsak, gerçekten bilenlerden bilmediklerimizi öğrensek, aklımıza takılanları araştırsak ve paylaşsak.

Bu konu ile ilgili hemen uygulayabileceğimiz bir başlık var aslında aklımda, hepimiz inanıyorum ki daha öncesinden de seyretmişizdir, geçen günlerde Ozan'ın paylaştığı videodan bahsediyorum, Ozan paylaştıktan sonra arkadaşlarımızın ilgileri sayesinde bu eğitim, paylaşım konusu tekrar kafamda canlandı.

Teklifim öncelikle bu videoyu hep birlikte önemli yerlerini durdurarak izlemek, aklımıza takılan yerleri birbirimizle konuşarak çözümlemek.

Mekan olarak bizim ofis olabilir, ancak daha ayarlamadım, patron kişiyle konuşmam gerekir... Bizim ofisi ayarlayabilirsem katılımcı sayısını 10 kişi ile sınırlamak zorunda kalırım.

Bu konu hakkında ayrıca bir önerisi olan olur mu ve katılmak ister misiniz şeklindeki aklımdaki sorulara cevaplarınızı bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Bu da dünden bonus.

T R O E, wolrath, merkanar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın herkese...

Ergin düzeltme; Keşke İstanbul'da olsaydım... Yazları beraber Akdeniz'e aksaydık...
    erginturhan bunu beğendi.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    @Emre Abi,

Haykoda bir vfr kullanıcı olduğundan bence aramızda olmalı Şart değil tabi ben şakasına dedim ama olsa güzel olurdu. İlginç bir sima sonuçta. İlgide çekerdi belki motorun piyasası artardı vs... :D

@Ergin Abi,

Bu toplanıp teknik, pratik bilgi paylaşımı konusu hep kafamda olan birşey ama şu zamana kadar hiç ifade etmedim. Çünkü bu konuda aktarabileceğim çok fazla bir konu olmadığından bilgiyi alacak kısımı temsil ettiğimden ve insanlara çok fazla birşeyleri rica etmeyi sevmediğimden hiç dile getirmedim. Sonuçta adam para verip eğitim alıyo bizde o bilgileri bizimle paylaş diyoruz. İnsanlar çok sıcak bakmaz gibi geliyodu bana ama bu grup farklı eminim herkes bildiği teorik, pratik, uygulamalı bütün bilgileri bizimle paylaşır. Eğer öyle bir organizasyon olursa kontenjan dahilinde katılmak isterim. Madem aktarabileceğim çok fazla konu yok o zaman alkolsüz içecek tedariğini ben sağlarım Yine ucuza kapattım valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Bu arada ekleme yapayım. Mekan olarak bizim ofiste uygun. Yinede iddaa lı konuşmim ama %99 ayarlarım. Fakat burada projeksiyon yada yazı tahtası gibi birşey yok. Eğer sunum havasında bir organizasyon olacaksa diye söylüyorum. 19" monitörden video izleyebiliriz en fazla

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Ergin Abi

california sbk school videosu motosikleti performanslı kullanım ve bu kullanım sırasında yapılması gerekenler için harika video.

güvenli yol-trafik sürüşü için alman sistemini kullanan iam-a.r.a. teorik eğitimin sunumuda çok faydalı.

omm sitesinden kendilerine ulaşıp sunum yapılabilecek bir mekanda 15-20 kişi toplanıp teorik sunum yapılmasını rica edebilirsiniz.bir ücret isteyeceklerini sanmıyorum ama yinede bilemem.o da bayaa yararlı olacaktır.daha sonrasında yine o sitede satılan "motosiklet yol sanatı" kitabından her hafta bişeyler üzerine konuşulup tartışılabilir.

tek-grup-artçılı sürüş,trafik,yol,bakış,sürüş,tehlike vs vs konularda iyi bir kaynak omm.hem güvenli sürüş derken öyle sıkıcı katı kurallar değil, görebildiğin kadar hızlı gitmek,güvenli bir hızda seyretmek,zevk almak,uzun yıllar motosiklet sürmek üzerine.eğitimlerde roadcraft çalışmalarında bile şua hızda git demiyorlar.sürekli pist ve riva yolunda kullanmadığımız için o da iyi olacaktır diye düşünüyorum

reklam gibi oldu biraz ama alakam yok kendileriyle
    wolrath, Emrah Düzgit ve merkanar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tekrar teşekkürler Emre. Bu arada yaş farkı olup olmadığını bilmiyorum, buluşmalarda daha yakından tanıyıp hitap konusunu netleştirmem gerekiyor

Motosikleti
    pani / 3colore
    Burak 28 ben 30 emre 35 ergn abI 41 korhan 39 murat abi 43.. muhtemelen yanlis hatirladmm... ))))
    T R O E ve merkanar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Burak 28 ben 30 emre 35 ergn abI 41 korhan 39 murat abi 43.. muhtemelen yanlis hatirladmm... ))))
    Sağol Barış. 33 ile ortalamanın altındayım )
    wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Eyvallah Barışcığım 2 yaş 2 yaştır
    wolrath, Emrah Düzgit, T R O E ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Vaaaay Barış Bey... Ergin'e kıyak geçmişsin... Neden ben sizinle Riva yapamıyorum diye mi?
    merkanar bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Aslinda bu cok iyi oldu genel olarak forumlarla ve sosyal ağlarla cok aram olmadigi icin bir hitap sorunu yasiyordum.

Bu durumda ben de 10 gun sonra girecegim 32 ile asagi yukari ortalamayi tutturmus oldum

Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Barış. 33 ile ortalamanın altındayım )
    Hocam bu arada senle de meslektas ciktik. Isten istifa eder ya da kovulursak paslasabiliriz
    merkanar ve akira2012 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler