Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten irfun hocamın gösterdiği motor sorun çıkardıkça el atılmış gibi duruyor. zincir ve dişli hala ilk takılanlar kullanılıyor gibi ayrıca silindirlerin durumu ben 30.000 den fazlayım diyor. benim 70.000 de olan motorun silindirleri ile aynı durumda nerdeyse..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Sezon açılıyor madem ilandaki bazı motorlara bakalım..

Hala duruyor mu bilmiyorum ama çok düşük bütçesi olup kozmetik hasarın çokta önemli olmadığını düşünen için.kilometresi biraz oynanmış olabilir ama kaza sonrası olan darbeler dışında motorun ve bloğunun görünüşü temiz.

Motorun silindirine ve göstergesine baktığıımda kilometresinin doğru olmadığını düşünüyorum. bu motor yılların değil yapılan kilometrelerin sayesinde yaşlanır ve yıpranır.

Uygun pazarlıkla değerlendirilebilir.

Aynı şekilde uygun pazarlıkla alınabilir.

edirnedki motor olabilir aslında ama sorun motoru ordan istanbula getirmek istanbul ilanlarına bakıyorum ya çok fazla istiyorlar yada güven vermiyor ilanlar motorun elime haşat bi şekilde gelmesini istemiyorum açıkcası yani kullanamadan sorun çıkartacaksa hevesimi kırarsa verdiğim para boşuna giderse gibi endişeler işte her ikinci el alan alıcının korkuları galiba istanbul ilanları için zaman kollıyacağım herhalde biraz daha beklemek lazım galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibi deponun boyandığına dair bir bilgi verdi mi acaba? Hyosung yazısı normalden çok büyük görünüyor...
    bende siz söyledikten sonra farkettim ama sormadım açıkcası boyası varmı diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edirnedki motor olabilir aslında ama sorun motoru ordan istanbula getirmek istanbul ilanlarına bakıyorum ya çok fazla istiyorlar yada güven vermiyor ilanlar motorun elime haşat bi şekilde gelmesini istemiyorum açıkcası yani kullanamadan sorun çıkartacaksa hevesimi kırarsa verdiğim para boşuna giderse gibi endişeler işte her ikinci el alan alıcının korkuları galiba istanbul ilanları için zaman kollıyacağım herhalde biraz daha beklemek lazım galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

bende siz söyledikten sonra farkettim ama sormadım açıkcası boyası varmı diye
    Sezonu kaçırırım diye hiç acele etme. Ben Kasım ayında almıştım ve yeni olmama rağmen kışın birçok haftasonu kullandım. İstanbul'daysan kullanacak hava olur merak etme İnşallah gönlüne göre temiz bir Comet'e kavuşursun...

Motosikleti
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten irfun hocamın gösterdiği motor sorun çıkardıkça el atılmış gibi duruyor. zincir ve dişli hala ilk takılanlar kullanılıyor gibi ayrıca silindirlerin durumu ben 30.000 den fazlayım diyor. benim 70.000 de olan motorun silindirleri ile aynı durumda nerdeyse..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Sezon açılıyor madem ilandaki bazı motorlara bakalım..

Hala duruyor mu bilmiyorum ama çok düşük bütçesi olup kozmetik hasarın çokta önemli olmadığını düşünen için.kilometresi biraz oynanmış olabilir ama kaza sonrası olan darbeler dışında motorun ve bloğunun görünüşü temiz.

Motorun silindirine ve göstergesine baktığıımda kilometresinin doğru olmadığını düşünüyorum. bu motor yılların değil yapılan kilometrelerin sayesinde yaşlanır ve yıpranır.

Uygun pazarlıkla değerlendirilebilir.

Aynı şekilde uygun pazarlıkla alınabilir.
    ilk linkteki kağıthanede olan motor sahibi ile görüştüm. şimdiki km 23000 civarındaymış. belki buna bakabilirm ama usta bulmka lazım göstermek için. bide bu ustaya gösterme olaylarında usta para istiyormu motor kontrolü için racon nedir

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    ilk linkteki kağıthanede olan motor sahibi ile görüştüm. şimdiki km 23000 civarındaymış. belki buna bakabilirm ama usta bulmka lazım göstermek için. bide bu ustaya gösterme olaylarında usta para istiyormu motor kontrolü için racon nedir
    Kagıthaneye en yakın yetkili servis Merkez yedek parça onlarda alim satim da bakip motora ekspertis hizmeti vermediğini söylediler yinede arayıp sorabilirsin.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    selamlar, benim motor perte çıktı. yeni motor almıycağım için de aldığım amortisörü şimdi satıyorum. kazadan önce sadece 1 hafta kullanabildim (maks. 200 km). forumdakilere bi ikramda bulunurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2404980/detay/

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, benim motor perte çıktı. yeni motor almıycağım için de aldığım amortisörü şimdi satıyorum. kazadan önce sadece 1 hafta kullanabildim (maks. 200 km). forumdakilere bi ikramda bulunurum.

lastik olayını ne yaptın

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Puser ve Chronix ile Yıkama cilalama öncesi Akü Konjektör ölcümü yaparken yıkaradıktan sonrada foto cekeymişiz iyimiş :D

Aldığımdan beri ha taktım takıcam derken neredeyse 1 yıl oldu kaskın Reflektörlerinide yeni taktım

puser ve esparo bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gt 250
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik olayını ne yaptın
    uğraşamadım onla ya, lastikler kaldı üzerinde. bi an önce sonuçlansın istedim. önümüzdeki hatfa alıcağım para belli olur diye tahmin ediyorum.

yesilkoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 comet
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gecmıs olsun ootorunun pert e cıkmıs olması uzucu sana bı sey olmasın ılerde daha ıyısını alırsın

Motosikleti
    hyosung gt 250
    Alıntı yesilkoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun ootorunun pert e cıkmıs olması uzucu sana bı sey olmasın ılerde daha ıyısını alırsın
    eyv. hocam sağol

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yakıt ölctümü yaptım sonuç : iki kişi sakin kullanım şehir içi orman yol bozuk arazi bir ara 140 gördüm tutamadım kendimi :D 62 TL lik benzin aldim ( 13,74 lt ) Para cinsi vermeyi sevmiyorum ama bazı arkadaslara uysun diye dedim 377,6 km yol gittim. 100 km de 3,6 lt yaktı yani Km de 0,16 Krş a denk geliyor.

Motosikleti
    bi haftadır trafikde comet görür oldum daha önce hiç rastlamadım diye yakınıyordum geçen perşembe de taksimde ykb kitap evinin önünde park halindeki kırmızı 16 plakalı bi hysoung gördüm dayanamadım seleye oturdum benzin deposu tahmin ettiğimden de büyükmüş yan ayakta durduğu için fazla abanmadım ama direksiyon sanki zor zar tutuyormuşum gibi geldi. sonra motoru devirmeden indim aşağıya oturma pozisonu cbf 150 gibi galiba honda motor kursunda kullandım cbf 150 2 gün boyunca sürüşü gayet iyiydi ama hysung sanki biraz daha eğdiriyor insanı. ne dersiniz sürüş pozisyonu uzun yol için benim gibi boyun fıtığı olan birisini zorlarmı gerçi uzun yolu da yaz tailleirnde yapıcaz diğer günler hep işe gidiş geliş için olucak eğer alırsam. bi de tabi bankacı olduğum için kıyafet derdi olucak ama bi şekilde hallederiz herhalde kıyafet işini. bu arada yine bikaç motor araştırması yaptım sahibinden.com da http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-arabayla-takas-olur-94995052/detay bu mtor sahibiyle görüştüm. çantası olması avantaj artçılı kullanıcam çünkü kız arkadaşımla aynı yerde çalışıyoruz işe gidiş gelişlerde o da olacak arkamda . avcılarda motoparkda bakım yaptırmış. ordaki ustasına mı göstereyşm yoksa başka bir usta mı bulmam gerekir sağlıklı bilgi için n dersiniz.
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    16 Plaka kırmızı baktıgın forumda UNdocabın gt650 si olmasın plaka simlimiydi :D

Motosikleti
    olabilir hatırlamaıyorum çok iyi ama 650lik ise bana büyük gözükmesi normal herhalde ilan için ne diyosun hocam avcılardaymış. gidip bakmaya değer mi bende ataşehirdeyim biraz uzun bi yol olacak ama

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    bende 2 ay kadar önce ataşehirden almıştım motorumu avcılara götürdüm sende avcılardan alıp ataşehire motor götüreceksin hayırdır dengeleri bozmamak için mi . bu arada geçmiş olsun bana, yine ayna kırdım . 3.5 lt /100 km + her depoda bi ayna yakıyor benim motor .
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    denge olsun kıtalar arası sayıları dengelemk lazım işi bilmediğimzden fazla csaret gösteremiyorum ama bakalım temiz denk gelirse bişey almayı düşünüyorum sizinde hayırlı olsun nasıl memnunmusunuz
    esparo ve zenon bunu beğendiler.

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    memnuniyet verdiğin paraya göre . nc 700 s e binmeden önce çok memnundum şimdi gözüme gelmeye başladı
    5-6 bin arası titriyor.
    koltuğu sert öne kaydırıyor . artçı için daha sert .
    süspansiyon sert
    tabi bu kıyas 19 bin tl lik makine ile yoksa 4500 5500 tl arasındaki en lüks makine bana göre gt250
    basmazsan yakmaz .
    yokuşta tıkanmaz .
    kullanımı kolay cbf gidonu var benimkinde , cbf gibi kullanıyorum trafikte çok kıvrak .
    ön camı vardı söktüm hız yapmadım ama k.çekmece avcılar arasındaki düzlükte 140 -145 bastım tabi cam yokken kask suratıma yapışınca bıraktım cam olsa düzde 160 görebilir.
    uzun yol çorluya gittim geldim makine 100 km/h süper yol alıyor titreşim yok zorlanma yok. bence en güzel seyir hızı bu .cam takarsan 120 de gider zorlanmadan
    parça ihtiyacım olmadı ama kolay bulunuyormuş. bunlarda pozitif yönleri (bence).

eğer daha yaygınlaşırsa değişeceğim tek 250 lik inazuma olurdu . geri kalandan daha iyi bence gt250
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    denge olsun kıtalar arası sayıları dengelemk lazım işi bilmediğimzden fazla csaret gösteremiyorum ama bakalım temiz denk gelirse bişey almayı düşünüyorum sizinde hayırlı olsun nasıl memnunmusunuz
    Al işte avcılarda gidip birlikte bakacak adam da cıkmış :d @Esparo ile gidin bakin tanışın kaynaşın Avcılarda eski hyo cu cok var yardımcı olabilirler ;)
    irfun bunu beğendi.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2 ay kadar önce ataşehirden almıştım motorumu avcılara götürdüm sende avcılardan alıp ataşehire motor götüreceksin hayırdır dengeleri bozmamak için mi . bu arada geçmiş olsun bana, yine ayna kırdım . 3.5 lt /100 km + her depoda bi ayna yakıyor benim motor .
    Geçmiş olsun hangi aynayı kırdın? Sağ mı sol mu?
    esparo bunu beğendi.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnuniyet verdiğin paraya göre . nc 700 s e binmeden önce çok memnundum şimdi gözüme gelmeye başladı
    5-6 bin arası titriyor.
    koltuğu sert öne kaydırıyor . artçı için daha sert .
    süspansiyon sert
    tabi bu kıyas 19 bin tl lik makine ile yoksa 4500 5500 tl arasındaki en lüks makine bana göre gt250
    basmazsan yakmaz .
    yokuşta tıkanmaz .
    kullanımı kolay cbf gidonu var benimkinde , cbf gibi kullanıyorum trafikte çok kıvrak .
    ön camı vardı söktüm hız yapmadım ama k.çekmece avcılar arasındaki düzlükte 140 -145 bastım tabi cam yokken kask suratıma yapışınca bıraktım cam olsa düzde 160 görebilir.
    uzun yol çorluya gittim geldim makine 100 km/h süper yol alıyor titreşim yok zorlanma yok. bence en güzel seyir hızı bu .cam takarsan 120 de gider zorlanmadan
    parça ihtiyacım olmadı ama kolay bulunuyormuş. bunlarda pozitif yönleri (bence).

eğer daha yaygınlaşırsa değişeceğim tek 250 lik inazuma olurdu . geri kalandan daha iyi bence gt250
    fiyat fayda diyosun yani evet herkes öyle diyor ama bi okadar da kötüleyen var bu motoru karasız da kalmamın sebebi bu gerçi öyle senelerce kuulanayım demiyorum şuan öyle bir motor almak istediğmde zaten paraya kıyıp sınıfının en iyisi bir japon almak isterim evladiyelik ama işte şuanki fiyat fayda dengesi gözönünde bulundurarak comette karar kıldım. bakalım hayırlısı ama eğer avcılara geldiğimde bana yardımcı olursan çok sevinirim olmadı özelden yazışırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler