Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu motora saglam usta bul motoru tanıyak kullan emin ol evladiyelik olur onun dışındaki olumsuz yani alip satarım dersen cometti kolay satamazsın senin almaya cekindigin gibi herkez cekinir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    iyi usta bulmak da ayrı bir olay galiba ben kendim yaparım ederimde diyemiyorum en ufak şey için ustaya giderim herhalde mekanik bilgim hiç yok ama heves işte 6000 7000tl civarı temiz az km bişey olsa evet uzun sene kullanırım herhalde ama baktıklarım şuan hep 30000 üstü gerçi sizin makina 70000 km demiydi öyle hatırlıyorum forumdan temiz bakmak lazım 40000 km lik bi makina temiz bakıldıysa 70000 km yi bulana kadar bende herhalde 3 sene falan geçer yıllık izinlerde uzun yol çanakkaleye gidiş geliş belki yakın yerler onun dışında şehir içi kullanım olacak. gözü karartmadan olmuyor. yine geçen bostancı sahilde trafikde beyaz bir hyo gördüm duruşu da iyi keratanın

Motosikleti
    Honda nc700xa
    70 bin olan benim mekine degil benim ki 23 bin de insallah o km leri görmek nasip olur :D

Motosikleti
    işallah demem o ki kararsızlık beni yedi bitirdi

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işallah demem o ki kararsızlık beni yedi bitirdi
    al kurtul ne olcak cok düşünme düşündüğün süğrece motor kullanıyor olabilirdin :D hyonun temizini bulursan kacırma şüpheliysen yaklaşma :D hayattan sogursun ustaların elinde :D
    irfun bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    KTM 640 LC4 SUPER MOTO nun yakıt tüketimi hakkında net bir şey bulamadım,var mı burda ilgili olan bi hayır sever
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM 640 LC4 SUPER MOTO nun yakıt tüketimi hakkında net bir şey bulamadım,var mı burda ilgili olan bi hayır sever
    Uzmanlık alanım :D ama ben super motorsu degilde ADV sini biliyorum sanirim aynı ama uzun yolda 5 lt arazide falan maximum 7 lt Yakar 100 km de ama bu motorun alıcısı satıcı cok olmaz digerlie gibi elinden kolay cıkaramayabilirsin alirsan aldıgın gunde sendeyim bunu bil :D

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Çok sıkışırsam sana satarım o zaman
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sıkışırsam sana satarım o zaman
    Oluru var gibi :D

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hangi aynayı kırdın? Sağ mı sol mu?
    işin garibi girdiğim arada 2 aynada suratıma patladı. zeytinburnu nda tren yolu alt geçidinde dodge kamyonetin kasası ile duvar arasında sıkıştım . hemen fren yaptım durdum ama dodge sol aynamı aldı gitti bende duvara yapıştım kaldım :D omuz verdim duvara kaldım öle .tabi bu arada sağ aynada orda düştü . artık ayna dert etmiyorum geçende otoparkçı çocuklar kırmıştı . acayip kazalar geçiriyorum bu aralar hadi hayırlısı. 2 hafta öncede motoru park ettim üstünden iniyorum biraz havalı davranayım derken ayağım tam motordan aldım paçam top case e takıldı avm otoparkında once kıcımı vurudum sonra kafamın arkasını :D neyseki kask vardı . illa kaza anına koruyacak değil ya, motor dan 1 metre uzaklaşana kadar korumaları çıkarmayın

ayrıca avcılara yolu düşeni memnuniyetle misafir ederim
    zenon ve irfun bunu beğendiler.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Elimde orjinal sol ayna var işini görecekse gönderebilirim. Sağ aynada var ama o iş görmez durumda. Dikkat et bu aralar kendine

Motosikleti
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin garibi girdiğim arada 2 aynada suratıma patladı. zeytinburnu nda tren yolu alt geçidinde dodge kamyonetin kasası ile duvar arasında sıkıştım . hemen fren yaptım durdum ama dodge sol aynamı aldı gitti bende duvara yapıştım kaldım :D omuz verdim duvara kaldım öle .tabi bu arada sağ aynada orda düştü . artık ayna dert etmiyorum geçende otoparkçı çocuklar kırmıştı . acayip kazalar geçiriyorum bu aralar hadi hayırlısı. 2 hafta öncede motoru park ettim üstünden iniyorum biraz havalı davranayım derken ayağım tam motordan aldım paçam top case e takıldı avm otoparkında once kıcımı vurudum sonra kafamın arkasını :D neyseki kask vardı . illa kaza anına koruyacak değil ya, motor dan 1 metre uzaklaşana kadar korumaları çıkarmayın

ayrıca avcılara yolu düşeni memnuniyetle misafir ederim
    eyvallah hocam bu arada avcılardaki motor sahibinden.com da gözükmüyor gitmiş herhalde motor neyse artk araştırmalara devam

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    selam comet kardeşler bu mecıdıyekoyde ıng bankın yanında BE plakalı motor sahıbı arkadas buradmıdırr acabaa

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Mecidiyekoy de kac Cometci var :D bir gun hafta sonu oturup cay icelim :D bende mecidiyekoyde calışıyorum ama hafta ici motorla gelmiyorum işe :D

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecidiyekoy de kac Cometci var :D bir gun hafta sonu oturup cay icelim :D bende mecidiyekoyde calışıyorum ama hafta ici motorla gelmiyorum işe :D
    bılmıyorum kı abı bende gayrettepedeyım ama ıng bankın orada sıyah bır comet var bızım arkadas gormus comet almak ıstıyuor ama sahıbını de tanımadan ınceleyemedıkk

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Beyler ben istanbul fatihte oturuyorum. Hukuk öğrencisiyim. 2 tane mondial eskittikten sonra Comet almayi cani gonulden istiyorum. Max 5000tl param var ve 10,000-15,000km civarı temiz bişey arıyorum. Yardimci olabilecek, motordan anlayan arkadaslarla da tanismak istiyorum. Sahibinden ilanlarina bakiyorum ama anlamadigim icin ortada kaliyorum

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı jedilight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben istanbul fatihte oturuyorum. Hukuk öğrencisiyim. 2 tane mondial eskittikten sonra Comet almayi cani gonulden istiyorum. Max 5000tl param var ve 10,000-15,000km civarı temiz bişey arıyorum. Yardimci olabilecek, motordan anlayan arkadaslarla da tanismak istiyorum. Sahibinden ilanlarina bakiyorum ama anlamadigim icin ortada kaliyorum
    biraz pazarlık yaparsan gideri var

giderim mersin'den de alırım diyorsan daha uygun
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    selamlar
    kadıköyde evlendirme dairesinin orda bir usta varmış galiba forumun eski sayfalarında yazıyordu numarasını bilen varmı acaba bu akşam üstü bi motor göstermek istiyorum oraya da yada tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı kadıköy maltepe arası bi yerde motor gösterebileceğim bir usta.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Forumda reklamida var gnk motor var oraya gösterebilirsiniz.

Motosikleti
    Teşekkürler aradım akşam üstü göstericem işallah
    zenon bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler