Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Bang ilgi alakan icin teşekkur ederim. bugun bankaya gıttım 10 dakıkada krediyi çektim yarın sabah işten cıkıp motoru almaya gidicem. uzerindeki lastik nedir ne degıldır bılmıyorum baktım motora ama acemi oldugumdan anlamıyorum fazla bakalım kayarsa götururuz bı ustasına taktırırız bı lastık.

yarın ola hayrola dıyelım allah utandırmasın.

ne dıyorsunuz?

Tekeriniz her daim düz bassın inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Syanur, o satıcı arkadaş baya yalancıymış demek ki.Bana anlattıklarıyla sana söyledikleri arasında dağlar kadar fark var.Hoş zaten ustaya götürünce de gerçekler çıkmış ortaya..Ben hep kendim bakar alırım,ustaya götürmem ama İzmir den çıkıp oraya gidip öyle bir motorla karşılaşsaydım tatsızlık çıkartırdım heralde,insanları kandırmanın bir anlamı yok.
    Allah bu tarz insanlardan uzak tutsun hepimizi.

_SpartacuS_,tamamı kalın (bold) yazı yazmak forum kurallarında da belirtildiği üzere yasaktır.Son mesajlarını bu çerçevede editliyorum,tekrarı halinde ceza puanı vermek durumundayım bilginize.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Syanur, o satıcı arkadaş baya yalancıymış demek ki.Bana anlattıklarıyla sana söyledikleri arasında dağlar kadar fark var.Hoş zaten ustaya götürünce de gerçekler çıkmış ortaya..Ben hep kendim bakar alırım,ustaya götürmem ama İzmir den çıkıp oraya gidip öyle bir motorla karşılaşsaydım tatsızlık çıkartırdım heralde,insanları kandırmanın bir anlamı yok.

_SpartacuS_,tamamı kalın (bold) yazı yazmak forum kurallarında da belirtildiği üzere yasaktır.Son mesajlarını bu çerçevede editliyorum,tekrarı halinde ceza puanı vermek durumundayım bilginize.
    Forrap pardon kusura bakmayın bılmıyordum.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Kadıköyde almak istediğim motoru gösterebileceğim, öğrenci adamsın ilk motorun olacak sendende ücret alacak değiliz ki diyecek bir usta biliyor musunuz
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Sabah 9 da motoruma ınsallah kawusmus olucam yokmu online Arkadas muhabbet edicek

bide bu

http://urun.gittigidiyor.com/VENOM-A...QQidZZ42264602

mont hakkında bılgısı olan warmı nasıl bı marka alınırmı ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    [B]Syanur, Ben hep kendim bakar alırım,ustaya götürmem ama İzmir den çıkıp oraya gidip öyle bir motorla karşılaşsaydım tatsızlık çıkartırdım heralde,insanları kandırmanın bir anlamı yok.
    Amin... Ama ben seni de anlamadım, İzmirden Ankaraya motor almaya gelinir mi ya... Yani demek istediğim, İzmir en çok motor piyasasının olduğu şehirlerden birisi(temiz motor bulmak her yerde zor evet) ve Ankara da tam tersi. Üstelik fiyatlar ciddi pahalı Ankarada, çok sinir bozucu.

Biz abime 2.el araba alırken bile mesajla-telefonla konuştuğumuz adam araçta abs var diyor, gidince "abs yok ama abs kadar iyi tutuyor" diyebiliyor pişkin pişkin. Ölür müsün öldürür müsün yani... Motor piyasasını sen düşün ki motorun temizliği "kişiye göre!" değişebiliyor. Yani motorun sorunsuz olduğunu hala savunabiliyor adam...

Çok takıldığın bir motor olursa Ankarada sen bana söyle önce ozaman ;) Ön araştırma olarak yardımcı olmaya çalışırım...
    #sürenadam

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdiye kadar defalarca motorum oldu,neredeyse hiç birini izmir den almadım
    İzmir de temiz motosiklet bulunabilir,doğrudur.Lakin İzmir fiyatları comet gibi bir makine için bile (burada ki bile kelimesi motorun değil fiyatının düşüklüğünü göstermek amaçlıdır yanlış anlaşılmasın) 1-1500 lira pahalı.Geçen sene 1 comet İstanbul dan,1 kawasaki er6f rize den aldım(bir arkadaşıma da ehliyeti ve tecrübesi olmadığı için bizzat onunla gidip ankaradan er6 n aldık).Benim için mesafenin tek önemi dönerken yakacağım benzin parası Başka şehirde 4 liraya satılan motora burada 5 lira vermek (ki % oranına vurduğunuzda tam bir saçmalık) bana mantıklı gelmiyor.Motordan da az çok anlıyorum,çok şükür kazık yemedim en azından henüz..Hem yol yapmış,gezmiş oluyorum,şehir tüm bu sebeplerden farketmiyor pek
    Bu arada düşündüğünüzün aksine,İzmir de motor piyasası motora binen sayısı olarak var doğrudur ama satılık motor yok Yılın 12 ayının 12 ayında motosiklet kullanılan bir şehirde insanlar anca motorunu yükseltirse,sıkılırsa satıyor.İstanbul da 10 motor ilanı varsa izmir de 1 tane var,ona bel bağlamak da adamın zaten farkında olduğu fiyat yüksekliğini burnundan kıl aldırmamasıyla pekiştiriyor.
    Ama ilgin için teşekkürler,bişey olursa sende haber verebilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Aslında fiyatsal saçmalama bu sene tavan yaptı.Geçen sene sezonda 3700 e kız gibi comet almıştım,yeni zincir yeni lastik çiziksiz egzoz..Er6 f aldım 7 liraya (abartılı olmayan bir yana yatması vardı,bu sene aynı durumdakileri 9-9500 tl)..Elini sallasan 10 liraya temiz fazer alabiliyordun,bu sene 70 bin km de olup bi kaç macerası olanını anca alıyorsun o paraya.
    Geçen seneki aletler 1 sene yaşlandı,aynı model olmalarına rağmen 1-2 bin lira prim yaptı.
    Bu sene durumlar çok karışık maalesef..

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    motoru aldım !

Çok acemiyim çok

Bu zincirin gerginliği nekadar olmalı elle test ettıgımızde?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    ben isyanlardayım Ankarada satılık olan motorların tümü km si fazla ve fiyatları sıfırlarına yakın son nefesleri alan motorlara bile ne biçim para istiyorlar çözemedim ?
    halen aramalardayım çevreye yaydım motorcu paketçilere yaydım bulursanız temiz comet yada 250 twister felan haber verin diye

bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    Şimdiye kadar defalarca motorum oldu,neredeyse hiç birini izmir den almadım
    İzmir de temiz motosiklet bulunabilir,doğrudur.Lakin İzmir fiyatları comet gibi bir makine için bile (burada ki bile kelimesi motorun değil fiyatının düşüklüğünü göstermek amaçlıdır yanlış anlaşılmasın) 1-1500 lira pahalı.Geçen sene 1 comet İstanbul dan,1 kawasaki er6f rize den aldım(bir arkadaşıma da ehliyeti ve tecrübesi olmadığı için bizzat onunla gidip ankaradan er6 n aldık).Benim için mesafenin tek önemi dönerken yakacağım benzin parası Başka şehirde 4 liraya satılan motora burada 5 lira vermek (ki % oranına vurduğunuzda tam bir saçmalık) bana mantıklı gelmiyor.Motordan da az çok anlıyorum,çok şükür kazık yemedim en azından henüz..Hem yol yapmış,gezmiş oluyorum,şehir tüm bu sebeplerden farketmiyor pek
    Bu arada düşündüğünüzün aksine,İzmir de motor piyasası motora binen sayısı olarak var doğrudur ama satılık motor yok Yılın 12 ayının 12 ayında motosiklet kullanılan bir şehirde insanlar anca motorunu yükseltirse,sıkılırsa satıyor.İstanbul da 10 motor ilanı varsa izmir de 1 tane var,ona bel bağlamak da adamın zaten farkında olduğu fiyat yüksekliğini burnundan kıl aldırmamasıyla pekiştiriyor.
    Ama ilgin için teşekkürler,bişey olursa sende haber verebilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Aslında fiyatsal saçmalama bu sene tavan yaptı.Geçen sene sezonda 3700 e kız gibi comet almıştım,yeni zincir yeni lastik çiziksiz egzoz..Er6 f aldım 7 liraya (abartılı olmayan bir yana yatması vardı,bu sene aynı durumdakileri 9-9500 tl)..Elini sallasan 10 liraya temiz fazer alabiliyordun,bu sene 70 bin km de olup bi kaç macerası olanını anca alıyorsun o paraya.
    Geçen seneki aletler 1 sene yaşlandı,aynı model olmalarına rağmen 1-2 bin lira prim yaptı.
    Bu sene durumlar çok karışık maalesef..
    Kışa doğru düşer sanırım fiyatlar.Yazın motora daha çok ihtiyacın olduğu için (özellikle sezonluk işlerin yapıldığı batı bölgelerinde) fiyatlar yüksek.Bana göre en kaliteli comet en fazla 4000 tl eder.piyasanın 3000-4000 aralığından olması gerekir.Piyasa şu an çok yüksek,saçma sapan motorlara çuval ile para istiyorlar milletin kafasına güneş geçmiş sanırım Fiyatlarda düşme olmaz ise bir çok motor satıcısı daha çok bekler Görüyorum sahibinden com'da aylardır aynı motorlar duruyor.Bazıları altında ki eşeği pegasus diye satmaya kalkıyor
    Kontrolsüz hız,hız değildir

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı bang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    milletin kafasına güneş geçmiş sanırım Fiyatlarda düşme olmaz ise bir çok motor satıcısı daha çok bekler Görüyorum sahibinden com'da aylardır aynı motorlar duruyor.Bazıları altında ki eşeği pegasus diye satmaya kalkıyor
    ya bide öyle bişey var 3 e alıp 10000 km yol yapıp 5 e ilan açıyorlar çok mübarek insanlarya :D motor prim yapıyor hahah :D herkesin parası değerli ama bazıları 5 tl için adam öldürür ya :D

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldım !

Çok acemiyim çok

Bu zincirin gerginliği nekadar olmalı elle test ettıgımızde?
    motorun üzerindeyken motora ağırlığını vermişken yani elinde 2-3 cm kadar esnetebilmen lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üzerindeyken motora ağırlığını vermişken yani elinde 2-3 cm kadar esnetebilmen lazım
    Felon Tamam birazdan işe gidicem bakıcam 60 kıloyum 2 3 cm dedıgın gibi esnemesıne bakıcam bide ALt'anmı bakıcam ustten mi nerden esneticem Valahi cok acemiyim kusuruma bakmayın.

İlk gun anılarımı anlatım yenı bır GT250 sahibi olarak.
    Almayı düşünenler kararsız kalanlar bence hıc dusunmeden Alın!

Bugun Kaskımın ön camı Yok kaybettım. NOLAN marka kaskım ıcın cam almak icin bi mağzaya girdim
    Cam sordum yok dedi
    Montlar dikkatımi cekti almaya nıyetım yoktu suan ıcın ama Biran dusundum Sordum nekadar dedım
    mont?
    175 dedi Dukkanın ıcınde motorda tamır edıyorlar montu asmıslar tawana tozlanmıs biraz beyaz yerlerı bu
    okadar para etmez dedim neyse montu gıydım Tam oturdu falan
    Eldiwen gordum bu nekadar dedım 50 dedi buda okadar etmez dedım Cebımde 150 lıra war uzattım adama
    Al dedim abi hakkını helal et
    Güldü helal olsun dedi bıraktı
    yanı anlayacagınız 150 lıraya mont eldiwenı hallettim.

Motor'un maşşallahı war at gibi Gece fotolarınıda koyucam

Bi soru daha;

Simdi böle 3 4 km uzunlugunda bi rampadan asagıya dogru ınıyorum motor 5 viteste devri baya dusuk böle gaza basınca az yürüsün diye
    hafif bole sol ayagımın ordan hışırhışır ses gelıyor. Birde gaz verince sanki böle zincir geriliyor 1 cm ileri dogru gıdıyor gibi oluyor bu normal mi ?

Arka Disk Fiyatı nekadar bilen warsa yazarsa sewınırım.

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Arkadaşlar 2011 GT250R bugün sandığından çıkartılarak teslim alınmıştır.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Teknika hayırlı olsun. güle güle kullanmak nasip olsun inşallah... kazasız belasız yolculuklar.

Tekerin herdaim Düz bassın inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Buda benım motorun fotografları
    Göruntuler biraz kötu kusura bakmayın telefonla cektim. ))

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2011 GT250R bugün sandığından çıkartılarak teslim alınmıştır.
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullan tekerin düz bassın

Teknika hayırlı olsun. güle güle kullanmak nasip olsun inşallah... kazasız belasız yolculuklar.

Tekerin herdaim Düz bassın inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Hayırlı olsun benimde gözlemimde olan cometti Hayırlı olsun maşşallah çok güzel görünüyor

Tekerin düz bassın

Bende yeni yelkenlere kucak açıcam
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Keeway speed 150

Hayırlı uğurlu olsun sparta şimdi ehliyeti almaya bak.Böylece polis amcalar seni üzmemiş olur ;) Bu arada motoru kaça aldın ayıptır sorması? Malum piyasayı takip ediyoruz

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Sahibiden'den buldum bang' 4.300 dü fiyatı. Satan Abiyle sohbet ettik biraz anlayışlı birisiydı 4.150 ye bıraktı. Mahallemde Faruk adında bı motor ustası var dedim eger o beğenırse herkez begenır bindi söle 2 3 tur attı gitti geldi. Maşşallah dedı cok guzel temiz makına sesini falan dınledi sibop wuruyormu falan dıye teknik bişiler söledi anlamıyorum güzel dedi içime su serpildi resmen rahatladım.

Ehliyetide en kısa zamanda halledicem insallah.

bu kasktan war sıyaha boyanmış hedıye gelmişti 7 sene once
    Camı yok Bi abimde camını yaptırıcak bakalımyawas yawas toparlıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:23 ----------

Saol fatih545 Tşkler..

Motosikleti
    Keeway speed 150
    Sahibiden'den buldum bang' 4.300 dü fiyatı. Satan Abiyle sohbet ettik biraz anlayışlı birisiydı 4.150 ye bıraktı. Mahallemde Faruk adında bı motor ustası var dedim eger o beğenırse herkez begenır bindi söle 2 3 tur attı gitti geldi. Maşşallah dedı cok guzel temiz makına sesini falan dınledi sibop wuruyormu falan dıye teknik bişiler söledi anlamıyorum güzel dedi içime su serpildi resmen rahatladım.

Ehliyetide en kısa zamanda halledicem insallah.

bu kasktan war sıyaha boyanmış hedıye gelmişti 7 sene once
    Camı yok Bi abimde camını yaptırıcak bakalımyawas yawas toparlıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:23 ----------

Saol fatih545 Tşkler..
    Motoru bir bilene göstermeden almak zaten risk.Fiyatıda piyasaya oranla gayet güzelmiş.Bu arada kaskın bildiğim kadarı ile en iyi markalardan biri,camını bulursun inşallah zamanla alışırsın motora,ilk zamanlar fazla riskli manevralar yapma.Ben o ilk zamanlarda 3 kez kaza atlattım sonradan motora iyice hakim oluyorsun ve radarlarıda açık tutarsan kaza riskini epey düşürmüş oluyorsun.Bir süre sonra vücudunun parçası gibi olur iyi anlaşırsınız

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda benim comet
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler