Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    hyosung Katilözör sıfırı kaç para bilen varmı aradım ama bulamadım bi yardımcı olun arkadaslar.

zır zır edıyor uyuz oluyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4500761/detay/

beyler bu comet için ne diyorsunuz? şu motor istanbul'da değilde,bodrum'da olsada gidip görsem gitmesi ayrı dert,eli boş dönmesi ayrı dert,eli dolu dönmesi bile ayrı dert : ))) hiç iletişime geçen oldu mu bu motor için aramızda?
    Kontrolsüz hız,hız değildir

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı bang adlı üyeden alıntı Mesajı göster

beyler bu comet için ne diyorsunuz? şu motor istanbul'da değilde,bodrum'da olsada gidip görsem gitmesi ayrı dert,eli boş dönmesi ayrı dert,eli dolu dönmesi bile ayrı dert : ))) hiç iletişime geçen oldu mu bu motor için aramızda?
    Güzel Temize benziyor.
    Şansını bi dene istersen pazarlık et ama biraz ;)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı bang adlı üyeden alıntı Mesajı göster

okm de olduğunu sanmıyorum diyorum vede yakından görülmesi lazım resimler eski olabilir belki kırığı çıkığı olabilir sağlamsa fiyat güzel ama dediğim gibi km re şüpeli geldi :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Slm, bende ST KANUNİ
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6111098/detay/

bu ilandaki motoru almak için anlaştım çok güzel temiz motor 5500 e bıraktı 5000 dedim 5250 son olur dedi 5000 üst limitim dedim aradılar sonra razı oldular iyide insanlardı satıcılar sonra anlaştık ama motoru başkasıda görmek istemiş 5500 veririm demiş beni aradılar sana söz verdik diye ama ona satmak istiyorlardı bende gönlünüz kalır hayır gelmez sonra dedim istediğinize satın ona satmaya karar verdiler kaçırmış oldum motoru :( şimdide benim gönlüm kaldı moralim bozuldu yaw
    Adem Balkan bunu beğendi.

Merhaba sevgili arkadaslar, foruma yeni katildim..
    Ilk motorumu almak istiyorum, arastirdim falan bir sure, Gt250 icime sindi kisa zamanda para olayini halledip almak niyetindeyim yanliz soyle bir durum var..
    Bildiginiz gibi 250R ve 250 naked olmak uzere 2 modeli mevcut..Baslangic icin racing pekde iyi olmayacagindan hem de grenajlarindan dolayi ben tercihimi naked'dan yana kullanmak istiyorum.Fakat kafamdaki motor simsiyah bir alet...Aynen su resimdeki 650lik modeli gibi
    http://3.bp.blogspot.com/_ja0nvj5Jat...0FI_2010_2.jpg
    oysaki gordugum cogu gt250nin hem iskeleti,hem jantlari, hem de motoru(engine) kismi metal rengi,yani soyle
    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...t_250%2004.htm
    ben krom kaplama ve metal\demir rengini hic estetik bulmuyorum hatta nefret ediyorum !
    Gt250 naked alip bu islemleri yaptirabilme imkanim var mi.Jant,iskelet vb. gibi aksamlarin boyanabilecegini biliyorum fakat asil sorum motor yani 'engine' ile ilgili..Bu konu hakkinda bana ne onerebilirsiniz?250 naked'in bahsettigim renk engineleri var da ben mi goremedim yoksa?

2. sorum ise,racing modelinin gostergesi ve on fari daha hos...Ustelik on fren cift diskli! Butun motor ve govde 1e1 ayni ise naked almak yerine racing alip grenajlarini sokturup bir naked'e cevirsem??? Ne dersiniz...

Hepinize simdiden cok tesekkurler...Kisa zamanda motora kavusup fotolari yuklemeyi 4 gozle bekliyorum

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı MFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili arkadaslar, foruma yeni katildim..
    Ilk motorumu almak istiyorum, arastirdim falan bir sure, Gt250 icime sindi kisa zamanda para olayini halledip almak niyetindeyim yanliz soyle bir durum var..
    Bildiginiz gibi 250R ve 250 naked olmak uzere 2 modeli mevcut..Baslangic icin racing pekde iyi olmayacagindan hem de grenajlarindan dolayi ben tercihimi naked'dan yana kullanmak istiyorum.Fakat kafamdaki motor simsiyah bir alet...Aynen su resimdeki 650lik modeli gibi
    http://3.bp.blogspot.com/_ja0nvj5Jat...0FI_2010_2.jpg
    oysaki gordugum cogu gt250nin hem iskeleti,hem jantlari, hem de motoru(engine) kismi metal rengi,yani soyle
    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...t_250%2004.htm
    ben krom kaplama ve metal\demir rengini hic estetik bulmuyorum hatta nefret ediyorum !
    Gt250 naked alip bu islemleri yaptirabilme imkanim var mi.Jant,iskelet vb. gibi aksamlarin boyanabilecegini biliyorum fakat asil sorum motor yani 'engine' ile ilgili..Bu konu hakkinda bana ne onerebilirsiniz?250 naked'in bahsettigim renk engineleri var da ben mi goremedim yoksa?

2. sorum ise,racing modelinin gostergesi ve on fari daha hos...Ustelik on fren cift diskli! Butun motor ve govde 1e1 ayni ise naked almak yerine racing alip grenajlarini sokturup bir naked'e cevirsem??? Ne dersiniz...

Hepinize simdiden cok tesekkurler...Kisa zamanda motora kavusup fotolari yuklemeyi 4 gozle bekliyorum

Öncelikle hoş geldin,

anlatımına göre ve resimde ki model naked 2006 model filan 2008 model düşünürsen 2006 modellere göre daha iyi duruyor şase rengi ve gösterge paneli açısından motor bloğu yine resimde ki gibi , ayrıca şunuda belirtmek isterim ilk motorun olucaksa R modelini almamanını öneririm, şu sıralar R modeli alıpta kaza yapan arkadaşlar yavaş yavaş boy göstermeye başladı. aralarında kendi arkadaşım da dahil , onun da ilk motoru ve bir kaç kere ufak kazası oldu . Naked alırsan masrafın olmaz yok R alıp Naked'a çeviririm diyorsan da az bir masraf yaparsın.. yine de sana kalmış ..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta filan önce çeşmede bi gt 250 gördüm mt çıkartması vardı motorda ama slm veremedim plakası 35 at gerisini hatırlamıyorum buradamı acaba arkadaş slm vermedim k.bakmasın

Motosikleti
    gt250comet

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight

bang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway speed 150
    Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba IRayar nicki altında sana mesaj atan bendim hani şu bodrum'lu izmir'de bile olsan gelicektim arkadaş ama çok uzaktasın yahu Gerçi enişte sayesinde taşıma işini bedavaya getirdim.İş ordan bir arkadaşa satışı aldırmaya kaldı.İstanbul'da birkaç arkadaşım var güvenebileceğim.Fakat,şuan karar vermeye çalışıyorum.Tabi ben karar verene kadar senin motoru alırlar.Bende üstüne bir bardak soğuk su içerim Resmen acı çekiyorum burda
    Kontrolsüz hız,hız değildir

Merhabalar... 1 yılı aşkın zamandır motorsiklet alsammı almasam mı derken almaya karar verdim ve tek alternatifim gt 250 comet... ee tabi olmuşken modeli iyice olsun temizi olsun derken araya S&T girdi olurmu olmazmı derken hyo da olmayan mavi renk girdi ) bi mavi S&T buldum kırklareli / Lüleburgaz da ama tanıdıkları araya sokunca abi tek sorunu 3000 - 5000 devirarasında tekleme yapıyo bi usta enjektörler temizlenecek dedi temizlettik aynı bi diğeri ist servise gidicek yazılım yüklenecek cdi sine dedi başka bi sorunu yok motorumun dedi :D bizde kaldık oolece böyle bişi duyan arkadaşım varmıdır, yada 250 tl ye yeni beyinmi takılacaktır bi sormak istedim bilen, binen arkadaşlara.. Bide 3 yerde 225-250 TL arası iken cdi bi yerde 400 TL hangisi doğru fiyattır alan bilen var ve bilgi verirse memnun olurum.. bayram sonrası S&T olmasa bile bi tane comet le aranızda olucam.. Saygılar..

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    önümüzdeki hafta sonu dalaman gidiyorum, geçerken bırakıyım mı

Motosikleti
    Ducati Monster 1200

Comet candır..
    Two Against the World

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende keeway süperlight 150 var.7000 km de.gt 250 si ile takas etmek isteyen olursa görüşelim.özelden msj atabilirsiniz.
    Live to ride,ride to live

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm, bende ST KANUNİ
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6111098/detay/

bu ilandaki motoru almak için anlaştım çok güzel temiz motor 5500 e bıraktı 5000 dedim 5250 son olur dedi 5000 üst limitim dedim aradılar sonra razı oldular iyide insanlardı satıcılar sonra anlaştık ama motoru başkasıda görmek istemiş 5500 veririm demiş beni aradılar sana söz verdik diye ama ona satmak istiyorlardı bende gönlünüz kalır hayır gelmez sonra dedim istediğinize satın ona satmaya karar verdiler kaçırmış oldum motoru :( şimdide benim gönlüm kaldı moralim bozuldu yaw
    Ya hiç deme...!!! Bende o motoru gördüm, pazartesiye ararım dedim, kredi flan araştırdım... Bir baktım ki satılmış! Arkadaş nasıl canım sıkıldı... Çünkü Ankarada başka motor da yok... Senin daha daiçine oturmuştur kesin Bir de bişey daha söyliyim, sen nasıl bir pazarlık yaptın da 5000 TL ye anlaştı yav... Demek epey bir fazladan sallıyorlar fiyatları !!!

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Comet candır..
    Sizin farlar R modelin farları mı? Bence orjinalinden daha güzel duruyorlar...
    #sürenadam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu resimdeki r modeli farı değil büyük ihtimalle başka bi motorunkisi uydurulmuş ama çok hoş olmuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Felon
    Evet, senin grenajları söktüğün haline benziyor gibi ama karanlıktan emin olamadım... Böyle çok hoş olmuş bence, arkadaş yazsa da öğrensek
    #sürenadam

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Beyler önde gördüğünüz far mondial 150 mc modeline ait komple farı olduğu gibi takabiliyorsunuz. tabi şöyle bir sorun var mondial'in farla gönderdiği ampul ile bizim yuvarlak taslardan çıkar far farklıi onu da bir törbü demiri ile mondialin ampul aparatını genişletip orjinal de kullanılan ampulu takabiliyorsunuz..yan granajları gelsin diye bekliyorum gelince siperliği ile birlikte takacağım ..
    Two Against the World

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vaavvv MC farı harika oturmuş. Ben de yapacağım, kaça mal oldu?
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler