Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    byalman ben karşıyakadayım sen izmirin neresinden?
    bostanlı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 ----------

[QUOTE=style_77;1853034]Kanka teşekkürler dün akşam gezi fotoğraflarına bir iki tanede motorun resimlerini ekleyecektim ama reklam olmasın diye eklemedim şimdi sen böyle deyince iştahlandım bir kaç resim eklemek geldi hem sende yakından görebilirsin kendi malım diye demiyorum gerçekten sıfır gibi içide dışı gibi tozdan zerre yok Maşallah diyelim (İSTEYEN OLURSA SATARIZ 9500 TL /// MODEL:2006-TRAFİK TESCİL 23.01.2007 /// KM 9700 )

RADYATÖR NASIL SİNAN MOTOR SIFIRKEN ÇEKMEDİM 07 KASIMDA ÇEKİLDİ BU FOTO GEZİDEN ÖNCE

cok temiz sahiden...
    maasallah..!!
    kazasız belasız,iyi gunlerde,keyifle.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı byalman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bostanlı..[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 ----------

cok temiz sahiden...
    maasallah..!!
    kazasız belasız,iyi gunlerde,keyifle.....
    teşekkürler herkeze kazasız belasız sürüşler....
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Merhaba Burgman severler

Ben ne yazık ki motorumu satılığa çıkardım. Ama bana öyle geliyor ki ileride tekrar bir Burgman sahibi olacağım. Gerçekten çok başarılı her anlamda. Forum içerisindeki konusu aşağıda.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...man-400-a.html

Kendinize iyi bakın. Keyifli sürüşler dilerim.

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam zafer motoru gördüm sahibindende altan motordan satılık hayırdır o kadar gittin aldın geldin uğraştın sarmadımı 400 den sonra ben umut ayhan abinin ordan geçenlerde serviste karşılaşmıştık
    Merhaba Umut

Motoru 2006 modeli ile değiştirdim (AN 650 Executive)
    2006 model 12.500 km de bir tane buldum Kuşadası'nda
    Şimdi onunla uğraşıyorum (Temizlik ve aksesuar adına)
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Umut

Motoru 2006 modeli ile değiştirdim (AN 650 Executive)
    2006 model 12.500 km de bir tane buldum Kuşadası'nda
    Şimdi onunla uğraşıyorum (Temizlik ve aksesuar adına)
    Hayırlı olsun zafer güle güle kullan.650 ler çok güzel makinalar her konuda.Bende burgman400 ü satıp race geçmeyi planlıyorum ama bunun konforu ve ekonomisi beni vazgectiriyor.racelerdeki performansta çok etkileyici ama aşırı tüketimleri düşündürücü böyle işte yazsana arada foruma zafer sensizde olmuyor görüşmek üzere hoşçakal..
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Hayırlı olsun zafer güle güle kullan.650 ler çok güzel makinalar her konuda.Bende burgman400 ü satıp race geçmeyi planlıyorum ama bunun konforu ve ekonomisi beni vazgectiriyor.racelerdeki performansta çok etkileyici ama aşırı tüketimleri düşündürücü böyle işte yazsana arada foruma zafer sensizde olmuyor görüşmek üzere hoşçakal..
    400 ün yeri bende ayrıdır.Güzel günler ve geziler yaptım onunla
    Motorun çok temiz keyif ile bin inşallah
    Kazasız belasız
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    motorun çok temiz ALLAH kaza bela vermesin. maşallah.. ama sakın race e falan geçeyim demeeee.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:45 ----------

.................................................

Motosikleti
    [QUOTE=vedatarpacı;1855701]motorun çok temiz ALLAH kaza bela vermesin. maşallah.. ama sakın race e falan geçeyim demeeee.[COLOR="Silver"]

Haklısın vedat fazla sürat iyideğil birde iki çocuk babası biri için baya gereksiz . Ama arada şeytan insanın aklına giriyor birde arkadaşta var arada kullanınca cezbediyor.Ben motositleti gezi için aldım hem konfor hem yakıt ekonomisi ile burgman bana fazlası ile cevap veriyor.Teşekkürler motor gerçekten temiz ilk sahibi baya efendice kullanmış hem yürürü motoru hemde dışı sıfır kadar temiz yıkadımmı görenler sıfırmı diyor modelini söylediğimde inanmıyorlar.yakından görsen dahada hak verirsin.hepimize allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    [QUOTE=beetle65;1855679]400 ün yeri bende ayrıdır.Güzel günler ve geziler yaptım onunla
    Motorun çok temiz keyif ile bin inşallah
    Kazasız belasız [/QUOTE

Sağol zafercim sende 650 ine kazasız belasız güzel günlerde binersin inşallah.Bu arada burgman400 e binipte marka model değiştirenlerin hep aklı ve gönlü burgmanda bu konuda ciddimisiniz? Adam satmış enduro veya race veya chopper almış bir gün tekrar burgman alacağım diyor bu lafın gelişi bir söylemmi yoksa kalpten gelen ve gönülde olan bir söylemmi tam kestiremedim.Bu arada arkadaşlar bir akşam bir yerlerde buluşup bir çay kahve içelim ya. Amma nazlı adamlarsınız anlamadımki bir yüzünüzü görüp iki kelam edemedik bir tanışamadık.Şöyle eskilerden biri bir akşam mesela 20 gibi veya 20 sonrası bir buluşma tertip etsinde akşam iş çıkışı görüşelim bir çay kahve içeriz.Yanlız hava durumuna göre plan yapın Görüşmek üzere zafer.

Motosikleti
    suzuki V-storm
    orangeblue, biz de bir organizason yapsak..
    baska izmir li yok mu arkadaslar..

Motosikleti
    Alıntı byalman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orangeblue, biz de bir organizason yapsak..
    baska izmir li yok mu arkadaslar..
    Ah şu izmirliler burda olsada gezsek istanbuldakiler kış uykusuna daldı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:30 ----------

Selam arkadaşlar facebookta yeni bir grup kurdum bizim için SUZUKİ BURGMAN TÜRKİYE hepinizi bekliyorum
    http://www.facebook.com/group.php?v=...d=177038753674

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    [QUOTE=style_77;1858159]Ah şu izmirliler burda olsada gezsek istanbuldakiler kış uykusuna daldı [COLOR="Silver"]
    .................................................. .................................................. .....................................

yarın akşam bir organizasyonumuz var istersen dahil olabilirsin. hem tanışmış oluruz.

saat 19 da aksarayda horhor caddesindeki urfa sofrasında buluşacağız. oradanda beyazıttaki çorlulu ali paşa medresesinde nargile keyfi yapacağız. senin içinde uygunsa bekleriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 ----------

evet arkadaşlar gelmek isteyen yok muuuu?

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Pek gezi yazım yoktur, ama biraz konuyu canlandırmak için yazayım dedim

Pazartesi günü havanın güzel olacağını bildiğimden, bu son fırsat deyip planları yaptım. Nereye gideyim, nereye gideyim derken, orman içinden geçen yolların olduğu, kenarından derelerin aktığı, bol virajlı Sındırgı-Akhisar yolunu seçtim(Bu yol aynı zamanda eski İzmir yolu diye de geçer). Balıkesir'den yola çıkıp Bigadiç, Sındırgı, Akhisar'dan Balıkesir-İzmir yoluna çıkıp tekrar Balıkesir'e geldim. Güzel bir geziydi sonbaharın tüm renklerini görme fırsatını yakaladım. 200 kilometrenin sonunda
    Gezi rotam şu şekilde oldu:

Sonbaharın renkleri

Ufak bir yoldışı kaçamağı: Akhisar, Kayganlı köyü eski köprü

Yine aynı yer, Esece köprüsü

Yeşilliğe bir dalış,

Biraz geç çıktığım için çok oyalanmadım gezi sırasında. O yüzdende fotolar az oldu. Akşam olmadan eve varmak niyetindeydim ama olmadı. Balıkesir-İzmir yolundaki yol çalışmaları yüzünden yol kapalıydı yine. (15-18 arası kapandığını biliyordum ama açılmıştır düşüncesiyle devam etmiştim.) Artık aralardan geçe geçe konvoyun en ucuna vardım. En önde polisler ve motorcu bir arkadaşla biraz muhabbet derken 15-20 dk sonrra yol açıldı ve aynen eve geliş. (Normalde öne gelen araçları geri çeviriyorlar, ama benden önce gelen bir motorcu sayesinde geri dönmekten kurtuldum. O geri dönmemek için polislere bayağı bir dil dökmüş)
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    no marka; renkler muhteşem. yeterki insanın isteği olsun. ülkemizin her köşesi ayrı bir renk. çok şanslıyız. ton ton yeşillerin arasındaki iki şerit asfalt insanı baştan çıkartıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

Sonbaharın renkleri

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    byalman ; yağmur çamur dinlemiyorum bu gün sırılsıklam oldum ama yağmurda burgman ayrı bi zevk veriyor,çalışma saatlerim el verdiği ölçüde her türlü organizasyona, geziye varım .

Motosikleti
    suzuki V-storm
    [QUOTE=Nomarka;1859004]Pek gezi yazım yoktur, ama biraz konuyu canlandırmak için yazayım dedim

Pazartesi günü havanın güzel olacağını bildiğimden, bu son fırsat deyip planları yaptım. Nereye gideyim, nereye gideyim derken, orman içinden geçen yolların olduğu, kenarından derelerin aktığı, bol virajlı Sındırgı-Akhisar yolunu seçtim(Bu yol aynı zamanda eski İzmir yolu diye de geçer). Balıkesir'den yola çıkıp Bigadiç, Sındırgı, Akhisar'dan Balıkesir-İzmir yoluna çıkıp tekrar Balıkesir'e geldim. Güzel bir geziydi sonbaharın tüm renklerini görme fırsatını yakaladım.

mukemmel....fotograflar icin ayrıca tesekkur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 ----------

byalman ; yağmur çamur dinlemiyorum bu gün sırılsıklam oldum ama yağmurda burgman ayrı bi zevk veriyor,çalışma saatlerim el verdiği ölçüde her türlü organizasyona, geziye varım .
    yagmuru ben pek sevmiyorum,bir kac kere yakalandım,ama bugunku yagmur felaketti,zorlanmıssındır..
    musait oldugunda yaz turlayalım biraz..
    cuma aksamı scooturk un kordonda toplantısı var,bugune kadar hic gidemedim olmadı yarın ugramak istiyorum,fırsat bulursan sen de gel.. mail atmıslar su linkte yeri tarif ediyorlar..
    http://www.scooturk.net/showthread.php?t=5637

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    bu gün baya zorlandım çünkü 2 kişiydim artçıya kaskımı vermiştim bense nazi kaskıyla altınyolda aniden doluya yakalanınca ne yapacağımı şaşırdım Allahtan güneş gözlüğü sağ ön kutucuktaydı akşam akşam güneş gözlükleriyle yavaşlamadan durumu kurtardık yinede burgmanla ıslanmak süperr yarın uğramaya çalışırım, senin motorun rengi nedir?

Motosikleti
    suzuki V-storm
    bu gün baya zorlandım çünkü 2 kişiydim artçıya kaskımı vermiştim bense nazi kaskıyla altınyolda aniden doluya yakalanınca ne yapacağımı şaşırdım Allahtan güneş gözlüğü sağ ön kutucuktaydı akşam akşam güneş gözlükleriyle yavaşlamadan durumu kurtardık yinede burgmanla ıslanmak süperr yarın uğramaya çalışırım, senin motorun rengi nedir?
    bende altınyolda yakalanmıstım,aniden sagnaga girmis shell de gecmesini beklemistim.(bu durum benim motorculugum,tecrubem hakkında bilgi vermistir..)

benim burgman gri,avatardaki benim motor..

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    üsküdar çaycısını biliyorum kordonda,yarın uğrarsam mutlaka denk geliriz diye düşünüyorum, zaten kaç tane burgman var.benimki lacivert.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar buluşalım buluşalım diyorsunuz. hadi diyorum ses çıkmıyor? işiniz olabilir sakın sitem olarak algılamayın.

bu akşam saat 19 da aksaray hor hor da urfa sofrasındayız. akabinde beyazıttaki çorlululualipaşa medresesinde çay kahve ve nargile sefası yapacağız. katılmak isteyen??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

şunuda eklemek isterim ki; biz grup olarak her hafta sonu buluşuyoruz fakat burada ilan etmiyoruz. çünkü senelerdir elenerek oluşan harika grubumuz bozulmasın diye.

bizim grubumuzda sadece dostluk ve arkadaşlık için toplanılır. maddiyatın m si içimize giremez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler