Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten daha önce görmediğim yerler bunlar vedat
    Ayrıca senin görmediğin yerlerle bizimkiler farklı demek.
    Ama senin dediğinde olur sende bir plan yap yaz mesela onuda yaparız.ama ben bu yazdığımı yapacağım.
    Ayrıca biz yeni motorcuyuz daha hiçbir yeri görmedik hahaha ciddiyim şaka zannetme.
    valla kusura bakma umutçum. ne bileyim bodrumu görmeyen bir kişiyle tanışmakta varmış nasipte o kadar basit bir yer olarak geliyorki, bodruma gitmek her motorcunun bir görevi gibi olmuş.aklıma sanki herkes en az 4-5 kere gitmiş gibi düşündüm bir an. yani bodruma gitmek deyim gibi bişey olmuş bana göre.

alternatif yol olarakta benim seçeneğim şu; istanbul adana, hatay,gaziantep, urfa mardin güzergahı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezinin kötüsü olmaz umutçum ama daha değişik daha önce görmediğimiz yollara bir gezi düzenlemeye ne dersiniz?
    valla kusura bakma umutçum. ne bileyim bodrumu görmeyen bir kişiyle tanışmakta varmış nasipte o kadar basit bir yer olarak geliyorki, bodruma gitmek her motorcunun bir görevi gibi olmuş.aklıma sanki herkes en az 4-5 kere gitmiş gibi düşündüm bir an. yani bodruma gitmek deyim gibi bişey olmuş bana göre.

alternatif yol olarakta benim seçeneğim şu; istanbul adana, hatay,gaziantep, urfa mardin güzergahı.
    Allah allah bordumu görmekmi lazım illaki .ben zaten basit bir yer diye görmek istemedim bu güne kadar.Ne güzel işte bak nelerle kimlerle tanışacaksın daha hangi motor enduro - naked -tuoring bilmeyen biriyle tanıştın.Bodrumu görmemiş biriyle tanıştınki daha bir sürü vardır bodrumu görmeyen daha niceleri ile tanışırsın buna emin ol. Bodrumu görmek gibi bir görevim yok canım böyle manzaralı denizi bol yerler görmek istiyor ben adana antep oraları çok gördüm askerlik yıllarımda pek görülesi değil bence heee bende gs var kendimi böyle dağlara taşlara vuracam diyorsan tabi git gör
    Ama ben senin verdiğin cevabı vermeyeceğim tabiki neden olmasın oralarıda görürüz gideriz gezeriz belen yokuşundan hataya ineriz pamuk tarlalarında gezeriz adana pozantıda üşürüz toroslarda dinleniriz.İkenderunda denize karşı çayımızı içeriz v.b
    Gerçi senle yolada gidilmez herşeye muhalefetsin be kardeşim
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Allah allah bordumu görmekmi lazım illaki .ben zaten basit bir yer diye görmek istemedim bu güne kadar.Ne güzel işte bak nelerle kimlerle tanışacaksın daha hangi motor enduro - naked -tuoring bilmeyen biriyle tanıştın.Bodrumu görmemiş biriyle tanıştınki daha bir sürü vardır bodrumu görmeyen daha niceleri ile tanışırsın buna emin ol. Bodrumu görmek gibi bir görevim yok canım böyle manzaralı denizi bol yerler görmek istiyor ben adana antep oraları çok gördüm askerlik yıllarımda pek görülesi değil bence heee bende gs var kendimi böyle dağlara taşlara vuracam diyorsan tabi git gör
    Ama ben senin verdiğin cevabı vermeyeceğim tabiki neden olmasın oralarıda görürüz gideriz gezeriz belen yokuşundan hataya ineriz pamuk tarlalarında gezeriz adana pozantıda üşürüz toroslarda dinleniriz.İkenderunda denize karşı çayımızı içeriz v.b
    Gerçi senle yolada gidilmez herşeye muhalefetsin be kardeşim
    ne diyim kardeşim demek ki ayrı dünyaların insanlarıymışız elveda...

bana birisi bodrum dedimi ıyyyk geliyor artık. ama tabii ki sende git gör eksik kalma.hem acemiliğinide atmış olursun doğru düzgün bir motorda alırsın şöyyle motor gibi cbf 1000 mi desem varadero mu desem

şaka bir yana,güneydoğunun havası daha bir mistik geliyor bana. ALLAH nasip ederse benim için uzak gelecekte; ürdün, israil, mısır yapmayı çok istiyorum.

nereye gidersek gidelim sağlıkla gidelim.

Motosikleti
    ne diyim kardeşim demek ki ayrı dünyaların insanlarıymışız elveda...

bana birisi bodrum dedimi ıyyyk geliyor artık. ama tabii ki sende git gör eksik kalma.hem acemiliğinide atmış olursun doğru düzgün bir motorda alırsın şöyyle motor gibi cbf 1000 mi desem varadero mu desem

şaka bir yana,güneydoğunun havası daha bir mistik geliyor bana. ALLAH nasip ederse benim için uzak gelecekte; ürdün, israil, mısır yapmayı çok istiyorum.

nereye gidersek gidelim sağlıkla gidelim.

Eeeee '' PARA VAR HUZUR VAR ''
    Adam israilede gider fizana da gider .Motor konusuna gelince eğer değiştirsem cbf1000 düşünüyorum veya dl650 bakalım.Acemi derken ???? biz doğuştan kabiliyetli ve tecrübeliyiz vedatçım.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak aküyü 50 ye aldım türk malı markası aklımda değil ,çinler 40/45 tl kahramanlarda var.12 volt 9 amper ama ne kadar gider bilmiyorum en iyisi yuasa almak doğa motorun fiyatları bana çok yüksek geliyor yuasa akü kahramanlarda 140 a buldum ama 8 amper ,delphi nin aküleri 125 tl.
    vay be kemal bana yuzde 50 giydirmisler..
    bir daha once sana soracagım..
    [COLOR="Red"]Türk insanı para gibidir; ışığa tut, içinde Atatürk yoksa sahtedir.!! [/COLOR]

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Eeeee '' PARA VAR HUZUR VAR ''
    Adam israilede gider fizana da gider .Motor konusuna gelince eğer değiştirsem cbf1000 düşünüyorum veya dl650 bakalım.Acemi derken ???? biz doğuştan kabiliyetli ve tecrübeliyiz vedatçım.
    şaka yaptığımın farkındasın

hondanın güvenli sürüş eğitimlerinde kullandığım cbf 1000 motosiklete resmen aşık olmuştum. yok böyle bir zevk. haalaa tadı damağımda.

lafı açılmışken; hondanın güvenli sürüş eğitimlerine katılmak motosiklet kullanma becerisine çok şey katıyor.

http://www.honda.com.tr/motosiklet/learning_center.htm

Motosikleti
    şaka yaptığımın farkındasın

hondanın güvenli sürüş eğitimlerinde kullandığım cbf 1000 motosiklete resmen aşık olmuştum. yok böyle bir zevk. haalaa tadı damağımda.

lafı açılmışken; hondanın güvenli sürüş eğitimlerine katılmak motosiklet kullanma becerisine çok şey katıyor.

http://www.honda.com.tr/motosiklet/learning_center.htm
    Evet farkındayım vedatçım.
    Motor konusuna gelince walla cbf1000 çok güzel makina dl650 de öyle bakalım yaz ola hayır ola ben 2007 honda 600 RR buldum kırmızı çok temiz makina 16 dan 14850 düştü şeytan dürtüyor al al diye ama herkez kızıyor alma diye bu yüzden bu aralar kafamı fazla kurcaladı motor işi bende ara verdim allah muhafaza kaza ile alırım diye korkuyorum.Bir yanımda al diyor race bilmiyorum kafam çok karışık
    güvenli sürüş eğitimi hk ise illaki faydası vardır ama bu ara oraya ayıracak bütçem yok.sen almışsın senden gelip ders alırım artık 1200 GS inle verirsin eğitimi artık

Motosikleti
    Burgman AN 400
    daha önce sormuştum ama cevap alamadım K7 lerde alarm kullanan varmı? taktırmak istiyorum da tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizi merak ediyorum.

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı blackiron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce sormuştum ama cevap alamadım K7 lerde alarm kullanan varmı? taktırmak istiyorum da tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizi merak ediyorum.
    ben de alarm taktırdım,eski kasa benim burgman,uzaktan motoru calıstırmanın beyne zarar verdigini soylediler ben de sadece darbe sensorunu aktif edip alarmı takdırdım,tabii montajı da cok kolay oldu,10 tl ye taktılar..uzaktan alarmı acıyorsunuz,motorun uzerine kedi cıksa bile calıyor,darbe sensorunun ayarını yapabiliyorsunuz..benim takdırdıgım model suydu;

http://urun.gittigidiyor.com/MOTORSI...QQidZZ21757360
    [COLOR="Red"]Türk insanı para gibidir; ışığa tut, içinde Atatürk yoksa sahtedir.!! [/COLOR]

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bu aralar bu konu başlığına sizden başka yazan K7-K8 sahibi görmedim. Bu nedenle sorunuza cevap alamamanız normal.
    Alarm konusuna gelince piyasada satılan alarmlar takılabilir. Fakat uzaktan çalıştırma, motoru kilitleme gibi fonksiyonları olmuyor bildiğim kadarıyla. Alarma sadece besleme uçlarını (+ ve -) bağlayıp bırakıyorlar. Böylece alarmın sadece harekete duyarlılık fonksiyonunu kullanmış oluyorsunuz.

Ayrıca motorun üzerinde alarm için hazır soket var aslında. Fakat bu Suzukinin orjinal alarmı için. Tabi bu alarm burada satılmıyor.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    Burgman AN 400
    ABD de vardır o zaman oradan araştırmak lazım, teşekkür ederim.

Motosikleti
    Selam arkadaşlar lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum malum bridgestone'lar zaten iyi tutunamayan bir lastikti kış gelince dahada korkutucu olmaya başladılar lastik ısınmıyor asfaltta soğuk durmadan kayar oldum korkuyorum düşecem diye.
    Vedatın tavsiyesi michelın pilot sport sc bende bunu düşünüyorum ama metzeler pirelli gts ve michelın gold serisi seçim yapmakta zorlanıyorum.
    Benim beklentim yola yapışması kış şartlarında pek kullanmayacağım ama yazında yağmur v.s gibi olaylara maruz kaldığımızda su performansıda olmalı genel kullanım asfalt ve kuru zemin.
    Vedat michelin pilot sport suda ve ıslak zeminde virajda kayıyor diyorlar sen ne düşünüyorsun ?
    Arkadaşlar lütfen bridgestone hoop dışında lastik alıpta kullananlar varsa görüşlerini ve marka modellerini yazarlarsa sevinirim paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Selam arkadaşlar lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum malum bridgestone'lar zaten iyi tutunamayan bir lastikti kış gelince dahada korkutucu olmaya başladılar lastik ısınmıyor asfaltta soğuk durmadan kayar oldum korkuyorum düşecem diye.
    Vedatın tavsiyesi michelın pilot sport sc bende bunu düşünüyorum ama metzeler pirelli gts ve michelın gold serisi seçim yapmakta zorlanıyorum.
    Benim beklentim yola yapışması kış şartlarında pek kullanmayacağım ama yazında yağmur v.s gibi olaylara maruz kaldığımızda su performansıda olmalı genel kullanım asfalt ve kuru zemin.
    Vedat michelin pilot sport suda ve ıslak zeminde virajda kayıyor diyorlar sen ne düşünüyorsun ?
    Arkadaşlar lütfen bridgestone hoop dışında lastik alıpta kullananlar varsa görüşlerini ve marka modellerini yazarlarsa sevinirim paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hiç kurcalama michelin pilot sport al memnun kalacaksın. ben 280 e bitirmiştim benden sonra erkan 290 a bitirdi. buzz motordan alabilirsin. tarihine bakmayıda ihmal etme. gerçi bayat lastik pek olmuyor buzz motorda. başka seri lastik kullanmadım. bu gibi konularda memnunsam macerayı sevmem.

Motosikleti
    hiç kurcalama michelin pilot sport al memnun kalacaksın. ben 280 e bitirmiştim benden sonra erkan 290 a bitirdi. buzz motordan alabilirsin. tarihine bakmayıda ihmal etme. gerçi bayat lastik pek olmuyor buzz motorda. başka seri lastik kullanmadım. bu gibi konularda memnunsam macerayı sevmem.
    Teşekkürler vedat zaten ilk sıradaki seçimimde michelin sport var.
    Ama dün akşam bir yorum okudum ıslak zeminde ve virajda bridgestondan farkı yok diye tayid almak istedim senden eee birde ileri sürüş teknik dersi alan biri olarak tecrübelerinden yararlanmak istedim.

Motosikleti
    Selam beyler cuma günü hava sıcaklığı 19 derece sonrasında yağmur geliyor yeniyılın ilk gününü bir toplantı ve ufak çaplı bir gezi ile değerlendirmek istermisiniz? Eğer aynı düşünceleri paylaşan arkadaşlar varsa haberleşelim.Bir buluşma yapalım.Yada uzun bir gezide olabilir Sapanca,maşukiye,şile,silivri v.b daha aklıma gelmeyen cevre iller olabilir yada şehir içinde başka bir yer düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum birde böyle bir organizasyon yapmak istiyormuyuz o var tabi perşembe yılbaşı akşamına kadar bu konuyu netleştirmemiz lazım eğer böyle bir gezi yapacaksak yada bir program tecrübeli arkadaşlar bu işi organize ederlerse sevinirim biz acemi olduğumuz için aksaklık yaşatmayalım
    VEDAT sen bu işe bir el atarmıısn rica etsem ?

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    orangeblue(Kemal) ve ben perşembe günü İstanbul'a geliyoruz(tabiki Burgman ile) inşallah. Cuma günü için bir buluşma tertipleyebilirsek çok iyi olur. style77, creativefx, duffy, vedat, tarikiko, blackiron... tanışalım artık ya .

Motosikleti
    Burgman AN 400
    Ben uyarım bir aksilik çıkmazsa.

Motosikleti
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orangeblue(Kemal) ve ben perşembe günü İstanbul'a geliyoruz(tabiki Burgman ile) inşallah. Cuma günü için bir buluşma tertipleyebilirsek çok iyi olur. style77, creativefx, duffy, vedat, tarikiko, blackiron... tanışalım artık ya .
    Siz gelin organizasyonu ayarlarız diyorumya bu işte tecrübeli biri bu işi yönetmeli.

ben ( umut ) sinan ( no marka ) kemal ( orangeblue ) mahmut ( blackiron) şimdiden 4 kişi olduk lütfen diğer arkadaşlardanda katılım bekliyoruz özellikle vedat ( vedatarpaci ) deniz ( duffy ) gibi

Hadi beyler vakit sınırlı adamlar yarın sabah yola çıkıyor vakit dar.

Alıntı blackiron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben uyarım bir aksilik çıkmazsa.
    Sağol Mahmut haberleşiriz.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nomarka sırf senin için gelirim..
    Uzun zamandır bu sayfadasın,mantıklı duzeyli ve samimi yaklasımından dolayı....
    Ama biliyorsunuz yarın yılbaşı bu nedenle ne kadar zaman kalabilirim onu bilemiyorum...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Arkadaşlar kusura bakmayın. Orangeblue(kemal) ile sabah konuştuk tekrar ve bazı problemlerden dolayı gelmekten vazgeçtik. Tanışmayı çok isterdik ama başka sefere inşallah. Ilginiz için çok tesekkurler(özellikle creativefx ).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler