Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    biz artissss tipleriz kardeşim bizi seven sever sevmeyen sevmez.....
    kimseninde bize meraklı olmasına gerek yok...:

He bu arada forumda özel mesaj atmayı öğrenmek lazım...

hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Yazmayım, yazmayım dedim ama yazacağım. Ben Burgman'ı aldığım ilk dönemlerde bir servise gittim (isim vermeyeceğim) gerçekten çok memnun kaldım ve hala görüştüğüm bir çok arkadaşımı bu servise gelmeleri için ikna ettim. Daha sonra arkadaşlardan hepsi fiyat konusunda bana bu kadar normalmi vs. gibi konularda sordular. Hele bir arkadaşınki liste şeklinde inanılamayacak kadar yüksek bir fiyattı. Sonrasında bende aynı sebeplerden mağdur olunca bu işin böyle olmayacağını anladım. Tercihimi başka servisten yana kullandım memnunmuyum. Şimdilik evet. 2 Suzuki var ikiside oraya gidiyor periyodik bakımlar için. Ama asla bir servis için mutlaka buraya gelin diye hiç kimseye telkinde bulunmam. Sadece servis için sadece "ben buraya gidiyorum" derim. Ama nereye giderseniz gidin fiyatını önceden sorun.

Gelelim Serhat'in kullanmadığı kalmadığı motorlarından Vedat'ın sorduğu GY'ye (namı diğer Gottunu Yiddiğüm) yaa birader ne motordu beee otobanda yüzden sonra arkasını balık gibi sallıyordu. Hatta bir anımı paylaşayım Serhat'in affına sığınarak bir Cumartesi buluştuk hepimizde 400 var Serhat'te GY şimdi hatırlamıyorum bir yere gidelim dedik Serhat ben bu motorla gelmem dedi niye olum dedik yok ben birinize artçı geleyim dedi ya saçmalama yok nafile motorları değişelim dedik öyle geldi )))) Serhat bunun için 650 yi feda etti ))

Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ,ön bilgi olarak servisten önce foruma danışmak istedim ;güneş yanığından dolayı solan sarı renk sağ,sol sinyali yeni model beyaz alıp değiştirmek istiyorum fiyatını bilen varmı?
    Benim size önerim yetkili servislerden bir kaçını arayıp öğrenmeniz olur. Ama çokta ucuz olacağını düşünmüyorum. Sahibinden.com'da çıkma bulma ihtimaliniz var.

Bu arada arkadaşlar forumda bir çok insan bilgi almak için giriyor lütfen birbirimizi didiklemeyelim. Mutlaka söylenen sözler kırıcı olabilir, olmuştur da ama buraya aktarmak doğru değil sonuçta biz birbirimizi tanıyoruz yeni gelen insanlar direkt son sayfayı açacaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:19 ----------

Bu arada Serhat'çım yeni motorun hayırlı olsun. En yakın zamanda test etmeye gelecem ))
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz artissss tipleriz kardeşim bizi seven sever sevmeyen sevmez.....
    kimseninde bize meraklı olmasına gerek yok...:

He bu arada forumda özel mesaj atmayı öğrenmek lazım...

Neden herşeyi üzerinize alınır oldunuz anlamak mümkün değil isim vermeden yazılmış bir yorum.Yarası olan gocunur.gerçekler bunlar malesef neyse isteyen istediği gibi düşünür.istersen o mesajı genelede yazarım haaa hatmin olmayan varsa gelir yüzünüde söylerim benim için hiç fark etmez.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmayım, yazmayım dedim ama yazacağım. Ben Burgman'ı aldığım ilk dönemlerde bir servise gittim (isim vermeyeceğim) gerçekten çok memnun kaldım ve hala görüştüğüm bir çok arkadaşımı bu servise gelmeleri için ikna ettim. Daha sonra arkadaşlardan hepsi fiyat konusunda bana bu kadar normalmi vs. gibi konularda sordular. Hele bir arkadaşınki liste şeklinde inanılamayacak kadar yüksek bir fiyattı. Sonrasında bende aynı sebeplerden mağdur olunca bu işin böyle olmayacağını anladım. Tercihimi başka servisten yana kullandım memnunmuyum. Şimdilik evet. 2 Suzuki var ikiside oraya gidiyor periyodik bakımlar için. Ama asla bir servis için mutlaka buraya gelin diye hiç kimseye telkinde bulunmam. Sadece servis için sadece "ben buraya gidiyorum" derim. Ama nereye giderseniz gidin fiyatını önceden sorun.

Gelelim Serhat'in kullanmadığı kalmadığı motorlarından Vedat'ın sorduğu GY'ye (namı diğer Gottunu Yiddiğüm) yaa birader ne motordu beee otobanda yüzden sonra arkasını balık gibi sallıyordu. Hatta bir anımı paylaşayım Serhat'in affına sığınarak bir Cumartesi buluştuk hepimizde 400 var Serhat'te GY şimdi hatırlamıyorum bir yere gidelim dedik Serhat ben bu motorla gelmem dedi niye olum dedik yok ben birinize artçı geleyim dedi ya saçmalama yok nafile motorları değişelim dedik öyle geldi )))) Serhat bunun için 650 yi feda etti )

Benim size önerim yetkili servislerden bir kaçını arayıp öğrenmeniz olur. Ama çokta ucuz olacağını düşünmüyorum. Sahibinden.com'da çıkma bulma ihtimaliniz var.

Bu arada arkadaşlar forumda bir çok insan bilgi almak için giriyor lütfen birbirimizi didiklemeyelim. Mutlaka söylenen sözler kırıcı olabilir, olmuştur da ama buraya aktarmak doğru değil sonuçta biz birbirimizi tanıyoruz yeni gelen insanlar direkt son sayfayı açacaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:19 ----------

Bu arada Serhat'çım yeni motorun hayırlı olsun. En yakın zamanda test etmeye gelecem ))
    Yazdıklarına katılmamak mümkün değil.aynı görüşteyim ya bir motorumuz bozuldu yaşananlar bilgi olsun diye yapılanları ve fiyatı yazdık birileri dalga geçti lastik havalarıda dahilmi diye sonra bir servis polemiği başladı gidiyor bitmekte bilmiyor.sanki millet servislerin ortağı.duffy nin dediği doğru alırsın fiyatını hangisi cebine uygunsa gider orda yaptırırsın motorlarımız bedava vermediler bedava bakım ve tamirde yapmıyorlar eeee sorun ne neden birbirimizi yiyoruz anlamıyorum.adamlar işine cebine girene bakıyor tasası bizi aldı.Walla pişman oldum yazığıma ne ödedik neler yapıldı.
    Neyse lütfen arkadaşlar birbirimizi kırmayalım bu servis olayınıda kapatın gitsin vedatın dediği gibi sizler bana en iyi tamirciden daha yakınsınız demişti doğru sonuçta hepimiz motora biniyoruz ortak noktamız bu ve bu ortak nokta sayesinde birbirimizi tanıma fırsatı bulduk ve buluyoruz.
    Herkeze sevgiler selamlar motor çamur içinde yıkayacak veya yıkatacaktım ama dışarı çıktım olacak gibi değil hava buz gibi istanbulda o şekildede bırakmak içime sinmiyor ama sanırım giyinip kuşanıp gidip yıkatacağım.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    ARTİZZZZZZZLERRRR NERDESİNİZZZZZ
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARTİZZZZZZZLERRRR NERDESİNİZZZZZ
    abi ben yeteneği tanırım bendende bir eveeet ve üç evetle umutu yolcu ediyoruuuz

neyse hafta içi bmw den aramışlardı. abs ile ilgili bir arge sonucu olmuş bir dalga takacaklarmış motora. cumartesi günü 2 derece soğukta atladım gittim. öğlene kadar gerekli aksiyonu yapıp motorumu teslim ettiler. inanmazsınız lastiklerinin havasınıda kontrol etmişler. teslim ettiler. topcase in mekanizması takılıyor. yenisiyle değiştireceklermiş sağolsunlar. ve hiç para istemediler. merak etmeyin vedat bey nasılsa size daha çoook ittirecez didiler demem o ki arkadaşlar; tabii ki her yapılan işin bir karşılığı vardır ama her şeyinde bir usulü vardır.

herkese iyi ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Motosikleti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben yeteneği tanırım bendende bir eveeet ve üç evetle umutu yolcu ediyoruuuz

neyse hafta içi bmw den aramışlardı. abs ile ilgili bir arge sonucu olmuş bir dalga takacaklarmış motora. cumartesi günü 2 derece soğukta atladım gittim. öğlene kadar gerekli aksiyonu yapıp motorumu teslim ettiler. inanmazsınız lastiklerinin havasınıda kontrol etmişler. teslim ettiler. topcase in mekanizması takılıyor. yenisiyle değiştireceklermiş sağolsunlar. ve hiç para istemediler. merak etmeyin vedat bey nasılsa size daha çoook ittirecez didiler demem o ki arkadaşlar; tabii ki her yapılan işin bir karşılığı vardır ama her şeyinde bir usulü vardır.

herkese iyi ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Vedatçım selam ya harbiden seni baya sevmeye başladım.Bilgi ve yeteneğine hayranım
    bu servisin adını yazsaydın iyi olurdu ilerde bende belki k1200 LT alabilirim yani eğer kısmet olursa bmw almak lastikleri şişirirken para ödemeyelim kimmiş bu servis aklımızda bulunsun bu servisi tuttum ben usulu ile ittiriyorlar demek korkutmadan kaçırmadan hahahahha
    Bendende herkeze güzel bir hafta dileği...

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    umutçum zaten başka şansın yok. bmw aldın mı tek adres borusan. küçükken bunun esprisi çok olurdu aramızda arkadaşlarla borusana falan nasip bu günlereymiş.

garantisi bittikten sonra periyodik bakımları için iyi bir usta buldum ona gideceğim diye düşünüyorum fakat kritik noktalarda mecbur borusana gideceğiz

neticede 50binliralık motor en son 280 tl 10bin bakımına ödedim. orantı yaptığımda normal karşılıyorum. ama 6 bin liralık burgmanıma 200 tl periyodik bakım ücretini çok bulurum.

max 100 tl olmalı o da yağ filtresi değişirse.

Motosikleti
    umutçum zaten başka şansın yok. bmw aldın mı tek adres borusan. küçükken bunun esprisi çok olurdu aramızda arkadaşlarla borusana falan nasip bu günlereymiş.

garantisi bittikten sonra periyodik bakımları için iyi bir usta buldum ona gideceğim diye düşünüyorum fakat kritik noktalarda mecbur borusana gideceğiz

neticede 50binliralık motor en son 280 tl 10bin bakımına ödedim. orantı yaptığımda normal karşılıyorum. ama 6 bin liralık burgmanıma 200 tl periyodik bakım ücretini çok bulurum.

max 100 tl olmalı o da yağ filtresi değişirse.
    Evet burgmanın bakımı 30*2=60 tl yağ 15 yağ filtresi 75 saat ücreti 35 tl den 25 tl işçilik 100 olması lazım ama olmuyor işte bu konuda katılıyorum ama diğer konuda katılmıyorum sana yanıldın bu sefer

araç değeri ile bakım değerleri alt üst olacak demen yanlış.senin motora giren yağda aynı burgmana koyulan yağda aynı ama borusan çocukluğumuzdaki söylemi uyguluyorsa bilemem

20,000 tl lik aracında bakımı aynı 50,000 tl lik aracın bakımıda ynı periyodik bakımdan bahsediyorum extra bir parça değişimiz söz konusu değilse sadece serviste şu değişir meblağ frkı olan araçlarda periyodik bakım ücreti ama büyük fark değildir buda gerçi motorlarda bu söz konusu değil.saat ücreti 35 tl her markada diğer sarf malzemeleride belli fiyatları ama gel gelelim bir bakım 1 saat sürsün 35 tl olacağına 80-100 tl işçilik oluyor .
    ya neyse döndük dolaştık yine servise geldik ben karar aldım 12 bin bakımını kendim yapacağım işçilik 0 tl alırım filtreyide servisten yağında kralını koyarım 10-40 w yerine 5-40 tam sentetik koyarım v.s v.s
    Bu arada ben bmw den vaz geçtim borusana girmek istemiyorum servise yani

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    arkadaşlar 2008den önceki burgman 650 lere koltuk ısıtma 200 euroya takılıyor diye duymuştum 400 lerede takılabiliyormu? bu uygulamadan haberi olan varmı?

Motosikleti
    Vedat ya dayanamadım bunu görünce doğum gününü çarşamba kutlayacaktım ama bu ilanı görünce sana hediye almaya karar verdim. bunu 1200 gs in yanına koy amma olur hee sanada yakışır .
    Neyse madem konuyu açtık erken olacak ama ailenle mutlu ve huzurlu uzun bir ömür diliyorum
    BUDA HEDİYEN
    http://www.sahibinden.com/zundap_sco...XQQdisplayitem

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Evet burgmanın bakımı 30*2=60 tl yağ 15 yağ filtresi 75 saat ücreti 35 tl den 25 tl işçilik 100 olması lazım ama olmuyor işte ..demissin umut,izmir de olcu aynen bu hatta 90 tl ye cıkyorsun yag castrol daha ucuz..adres suzuki doga motor hakan abi..ne yaptıracaksanız sorun ,tabii bu butun servislerin degismez kuralı..
    kemal ben biryerde koltugun ustune takılan koltuk ısıtma gormustum pahalı da degildi,ama hangi site hatırlamıyorum..
    sinyalleri de hakan abi yi arayıp sorabilirsin..benim motor da 2004 sinyalleri degistirmistim,bir de farın altında bir parca var kas diyorlar,siyahtı onu da gri yapmıstım..o 130 du ama sinyalleri hic hatırlamıyorum,yaz basıydı aslında ama unuttum belki 200 ama tam hatırlamıyorum,yanıltmayayım seni, ara sor hakan abi ye..
    izmir her bakımdan kolay bir sehir,suzuki serviste bile bu fark ortaya cıkıyor..ama borusan ozgorkey arasında fark yoktur ..

kemal senin de aku bitmisti,ne aldın kaca aldın..12 volt 10 amper yerine 9 amper taktı servis hic birsey olmaz surekli kullanıyoruz dedi,75 tl..orijinal aku 180 tl ymis..
    bir de bir parca var akuyu evde sarj edebiliyorsun 25 tl kullanan var mı,yangın filan cıkmasın..

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...196-0-106.html
    [COLOR="Red"]Türk insanı para gibidir; ışığa tut, içinde Atatürk yoksa sahtedir.!! [/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı byalman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet burgmanın bakımı 30*2=60 tl yağ 15 yağ filtresi 75 saat ücreti 35 tl den 25 tl işçilik 100 olması lazım ama olmuyor işte ..demissin umut,izmir de olcu aynen bu hatta 90 tl ye cıkyorsun yag castrol daha ucuz..adres suzuki doga motor hakan abi..ne yaptıracaksanız sorun ,tabii bu butun servislerin degismez kuralı..
    kemal ben biryerde koltugun ustune takılan koltuk ısıtma gormustum pahalı da degildi,ama hangi site hatırlamıyorum..
    sinyalleri de hakan abi yi arayıp sorabilirsin..benim motor da 2004 sinyalleri degistirmistim,bir de farın altında bir parca var kas diyorlar,siyahtı onu da gri yapmıstım..o 130 du ama sinyalleri hic hatırlamıyorum,yaz basıydı aslında ama unuttum belki 200 ama tam hatırlamıyorum,yanıltmayayım seni, ara sor hakan abi ye..
    izmir her bakımdan kolay bir sehir,suzuki serviste bile bu fark ortaya cıkıyor..ama borusan ozgorkey arasında fark yoktur ..

kemal senin de aku bitmisti,ne aldın kaca aldın..12 volt 10 amper yerine 9 amper taktı servis hic birsey olmaz surekli kullanıyoruz dedi,75 tl..orijinal aku 180 tl ymis..
    bir de bir parca var akuyu evde sarj edebiliyorsun 25 tl kullanan var mı,yangın filan cıkmasın..

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...196-0-106.html

Walla burakcım yakında izmire taşınırsam şaşırma ordakiler ne güzel geziyor türkiye maxi scoter kulubü adamlar canlı yaz kış demiyor istanbuldaki motorcular kış uykusuna daldı bile çoktan.Sonra baksana ne güzel siz bakıma 90 verirken biz 180 veriyoruz walla ne güzel iş ya ben bu yaz izmire gidip bir ortama bakayım olmadı izmire yerleşirim
    KEMAL ORANGEBLUE DA ORDA NASILSA

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Sonra baksana ne güzel siz bakıma 90 verirken biz 180 veriyoruz
    umutçum kendi adına konuş. öyle en büyük cincon demekle olmuyor o işler

iyi temennilerin için ayriyeten teşekkür ederim. bilmukabele

Motosikleti
    umutçum kendi adına konuş. öyle en büyük cincon demekle olmuyor o işler

iyi temennilerin için ayriyeten teşekkür ederim. bilmukabele
    Günaydın vedat senin tavsiye ettiğin yerde en büyük FENERBAHÇE mi oluyor
    orayıda deneyeceğiz bu en büyüK cincon gibi olursa izmirin üstünü senin hesaba borç kaydettiririm haberin olsun.Bu arada laf açılmışken

NE YAPAYIM FANATİZM İŞTE ALAKASIZ AMA

EN BÜYÜK FENERBAHÇE

Motosikleti

2010 istanbul-fethiye gezisi

Evet beyler daha kış gelmedi ama ben (style_77 - ist),nomarka+ ( sinan - balıkesir),ve orangeblue ( kemal-izmir ) şimdiden yaz için planları yapmaya başladık allah kısmet ederse bu yaz tahmini 1500-1600 km gidiş dönüş bir gezi planı içerisindeyiz.
    Kısaca bilgi vermek gerekirse ki bu rota üzerinde daha detaylı çalışmalar yapacağız gezilecek görülecek yerler hakkında yinede kaba bir rota planını paylaşmak istedim şimdi VEDAT bunada bir kulp takar daha yaz gelmedi ne planı diye eee kışı nasıl geçireceğiz hayal kurmadan

İSTANBUL-FETHİYE

İstanbul - Bandırma ---- FERİBOT
    Bandırma-Balıkesir ----- 99 km
    Balıkesir - İzmir ------- 173 km
    İzmir ----- Kuşadası ---- 78 km
    Kuşadası--Didim ------- 73 km
    Didim ---- Akbük ----- 20 km
    Akbük ---- Güllük --- 47 km
    Güllük ---- Bodrum ---- 43 km
    BODRUMA KADAR ::: 533 KM Eeeee artık dinlenme zamanı bodrumda bir gece konaklama.Sabah kahvaltı civar yerleri gezme ve deniz civar yerler
    YALIKAVAK---GÜMÜŞLÜK---TURGUTREİS
    BODRUMDAN AKŞAM ÜSTÜ START VE İSTİKAMET MARMAMARİS : 180 KM
    Bir gecede burada konaklama yine sabah kahvaltı civar yerlere gezi ve deniz.
    Sonraki hedef ;
    Marmaris -Fethiye : 130 km
    fethiyede konaklama sabah kahvaltı ve denizzz 5 ci gün fethiyede sabah olmuş olacak ve öğlene kadar dinlenip öğlenden sonra yola çıkıp direk izmir 359 km
    sonra izmirde dinlenip hedef balıkesir 173 km
    ordanda bandırma 99 km ve feribotla istanbul yeni kapı ordan herkez eve 5 günlük bir gezi planı bu kaba taslak
    sonuç olarak burgman 400 üzerinden hesap edersek 1550 km yol yakıtı siz hesaplayın 200-210 tl yakıt otoban konaklama vis giderler le 500-600 ortlama harcama 5 gün ve 1550 km yol .
    Oh be bunu yazarken bile gezmiş gibi oldum walla
    BU ARADA GEZİYE 1200 GS HARİÇ TÜM MOTORLAR KATILABİLİR

Motosikleti
    suzuki V-storm
    hadi insallah umut,icimiz ısındı,umarım ben de katılırım...
    [COLOR="Red"]Türk insanı para gibidir; ışığa tut, içinde Atatürk yoksa sahtedir.!! [/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    burak aküyü 50 ye aldım türk malı markası aklımda değil ,çinler 40/45 tl kahramanlarda var.12 volt 9 amper ama ne kadar gider bilmiyorum en iyisi yuasa almak doğa motorun fiyatları bana çok yüksek geliyor yuasa akü kahramanlarda 140 a buldum ama 8 amper ,delphi nin aküleri 125 tl.

Motosikleti

Okumadan önce kendinizi gülmeye hazırlayız

haberleri okurken bu sitede bu haberi gördüm paylaşmak istedim

http://haber.mynet.com/detay/yasam/b...gecirir/486442

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Evet beyler daha kış gelmedi ama ben (style_77 - ist),nomarka+ ( sinan - balıkesir),ve orangeblue ( kemal-izmir ) şimdiden yaz için planları yapmaya başladık allah kısmet ederse bu yaz tahmini 1500-1600 km gidiş dönüş bir gezi planı içerisindeyiz.
    Kısaca bilgi vermek gerekirse ki bu rota üzerinde daha detaylı çalışmalar yapacağız gezilecek görülecek yerler hakkında yinede kaba bir rota planını paylaşmak istedim şimdi VEDAT bunada bir kulp takar daha yaz gelmedi ne planı diye eee kışı nasıl geçireceğiz hayal kurmadan

İSTANBUL-FETHİYE

İstanbul - Bandırma ---- FERİBOT
    Bandırma-Balıkesir ----- 99 km
    Balıkesir - İzmir ------- 173 km
    İzmir ----- Kuşadası ---- 78 km
    Kuşadası--Didim ------- 73 km
    Didim ---- Akbük ----- 20 km
    Akbük ---- Güllük --- 47 km
    Güllük ---- Bodrum ---- 43 km
    BODRUMA KADAR ::: 533 KM Eeeee artık dinlenme zamanı bodrumda bir gece konaklama.Sabah kahvaltı civar yerleri gezme ve deniz civar yerler
    YALIKAVAK---GÜMÜŞLÜK---TURGUTREİS
    BODRUMDAN AKŞAM ÜSTÜ START VE İSTİKAMET MARMAMARİS : 180 KM
    Bir gecede burada konaklama yine sabah kahvaltı civar yerlere gezi ve deniz.
    Sonraki hedef ;
    Marmaris -Fethiye : 130 km
    fethiyede konaklama sabah kahvaltı ve denizzz 5 ci gün fethiyede sabah olmuş olacak ve öğlene kadar dinlenip öğlenden sonra yola çıkıp direk izmir 359 km
    sonra izmirde dinlenip hedef balıkesir 173 km
    ordanda bandırma 99 km ve feribotla istanbul yeni kapı ordan herkez eve 5 günlük bir gezi planı bu kaba taslak
    sonuç olarak burgman 400 üzerinden hesap edersek 1550 km yol yakıtı siz hesaplayın 200-210 tl yakıt otoban konaklama vis giderler le 500-600 ortlama harcama 5 gün ve 1550 km yol .
    Oh be bunu yazarken bile gezmiş gibi oldum walla
    BU ARADA GEZİYE 1200 GS HARİÇ TÜM MOTORLAR KATILABİLİR
    gezinin kötüsü olmaz umutçum ama daha değişik daha önce görmediğimiz yollara bir gezi düzenlemeye ne dersiniz?

Motosikleti
    gezinin kötüsü olmaz umutçum ama daha değişik daha önce görmediğimiz yollara bir gezi düzenlemeye ne dersiniz?
    Zaten daha önce görmediğim yerler bunlar vedat
    Ayrıca senin görmediğin yerlerle bizimkiler farklı demek.
    Ama senin dediğinde olur sende bir plan yap yaz mesela onuda yaparız.ama ben bu yazdığımı yapacağım.
    Ayrıca biz yeni motorcuyuz daha hiçbir yeri görmedik hahaha ciddiyim şaka zannetme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler