Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı depocuahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler size yazdıktan sonra tamircinin yanına gittim beyinden kaynaklandığını söyledi ateşlemeyi tam yapmıyormuş başına böyle bir olay gelen varmı kontak sağlam farların wattını bilmiyorum yalnız bu dediğim olay gündüz farlar kapalıyken oluyor
    Selam, burgman'ın farları gündüz'de olsa kapanmaz. Tamircinin söylediğide bana mantıklı gelmedi, beyin ateşlemeyi yapmıyorsa motorun göstergeleri ile alakası ne bunun, yani motor ateşlemeyi yapmasa dijital göstergenin gitmesine sebep olacağına sanmıyorum.Yada problem başkadır. Bence sen başka bir tamirciye de göster.
    05 Suzuki Burgman 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, burgman'ın farları gündüz'de olsa kapanmaz. Tamircinin söylediğide bana mantıklı gelmedi, beyin ateşlemeyi yapmıyorsa motorun göstergeleri ile alakası ne bunun, yani motor ateşlemeyi yapmasa dijital göstergenin gitmesine sebep olacağına sanmıyorum.Yada problem başkadır. Bence sen başka bir tamirciye de göster.
    Evet hakli onun el'nde sanirim burgman beyn' var sana çakacak d'kkat et kardeşim o tamirci dediğin servis mi motosiklet tamircisimi ?? bence adam akılı işin ehli bir yere git istanbulda isen iki tane servis var biri anadoılu biride avrupa yakasında birde kadiköyde tüm motorlara bakan motorlar için bilgisayarıda olan bir tamirci var hem dürüst hem hesaplı işini bilen adam gibi bir yere gösterirsen belkide düşük maliyetle halledeceksin bu işi çakallara dikkat et birde motordan anlamıyorsan ve bunu anladımı serviste olsa bu güzel güzel dayıyorlar adama örnekleri mevcut
    AFYONDAYMIŞSIN ŞİMDİ BAKTIM oralarda ne kadar suzukiden anlayan olur bilemem yakın bir çevrende illerde bir yere göster imkanın varsa

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim burgman 2001 model farlar direk yanmıyor daha 3 ay öncede kontak rolesi arzalanmıştı marş hiç basmıyordu değiştirdim normale döndü 2 gün önce roleden sabah kontağı açtığımda 3 defa çıt çıt diye bir ses gelmeye başladı önceki roledede aynısını yapmıştı tekleme yapması mantıklı gibi geldi beyinin az ateşleme yapması tekleme yaptırırmı motora 2001 model burgman almakla iyimi edtik kötümü bilemiyorum sorularımla inşallah sıkmıyorumdur cevaplarınız için teşekkürler

Kullanım kılavuzu yada kitapçık hk.

Arkadaşlar merhaba,

6 aydır 2007 model burgman 400 kullanmaktayım. Yalnız motorumla ilgili kitapçık vs. bulamamaktayım. Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?

Motosikleti
    Alıntı coach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

6 aydır 2007 model burgman 400 kullanmaktayım. Yalnız motorumla ilgili kitapçık vs. bulamamaktayım. Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?
    Walla aynı dertten herkez muzdarip kullanma klavuzu yokta kitapçığı var bende k6 nın ama birde ayrıntılı kitapçığı servis kitapçığı net ortamında ingilizce ve diğer dillerde bulabilirsin ama türkçe bulamazsın herşeyde olduğu gibi aslında bu satıcıların yasal zorunluluğu ama takan kim !!!! herşeyi türklere satarlar oyunlar mesela çoğunda tükçe yok gibi programlar v.b birçok şeyde bunlar nasıl türkiyeye giriyor sanayi bakanlığı ne yapıyor anlamıyorum k6 nın türkçe kullanma klavuzu varsa kitapçık ve pdf bende isterim

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim o kıskaca girdiysen o paranın üzerine soğuk su iç walla sana birşey söyliyeyimmi bende o kazıkları çok yedim artık akıllandım araba vardı kaç kere değiştirdim her arabamı satışta bir daha araba almamak içndi ama bakıyorum eldeki paraya rahat yok gidecek hemen gidip istemesemde araba alıyordum versen dert vermesen dert örnek olarak arkadaşın esnaf sıkışmış bende arabayı satmışım bana borç versene kardeşim benden borç alaa kadar sende malıı sat öde çekini çükünü(ama bu durum adamına göre değişir verilecek kişilerde var ) ben zamanı geldi 2000 tl için 20 bin tl değerindeki arabamı senin gibi 17 ye verdim sanki bizimki para değil v.s.v.s şimdi akıllandım param oldumu bağlıyorum arabaya motora v.s şimdi hasbel kader bir yerden para gelse para olarak tutmam gider bir motor daha alırım 9000 tl dragstarı bedava vermişsin walla yazık olmuş adam almış verirmi artık 9000 tl miydi borcun forumda dayaışma yapsak toplardık be o parayı
    allah razı olsun bu düşüncen beni mest etti doğrusu insan kendini yanlız hissetmemesi nekadar güzel bir duygu.çok teşekkür ederim.borca gelince senin olay gibi oldu benimkide ufak bir para için koskoca motoru sattım para buhar oldu şimdi yeniden biriktirdim gıdım gıdım kesinlikle harcamam zaten harcadığım an kesin kalp kırizi geçiririm yemin ederim.azbi açığım kaldı inşallah toparlıcam (ulan kayın peder hanım snada sesleniyorum motorumdan uzak durun inşallah binmek istersiniz ozaman görüşücez)
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    selam arkadaşlar benim 2004 burgman 650nin ön frende kafama takılan bişey var.Şimdi burgman abs li bildiğimiz üzere ama freni aşırı sert sıkınca kitlendikten sonra abs devreye giriyor acaba balatamı bitiyor?

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benim 2004 burgman 650nin ön frende kafama takılan bişey var.Şimdi burgman abs li bildiğimiz üzere ama freni aşırı sert sıkınca kitlendikten sonra abs devreye giriyor acaba balatamı bitiyor?
    2004 ün ilk yarısında üretilenlerde ABS yok bildiğim kadarı ile
    Sizinki herhalde 2.yarısı üretilen modellerden
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    burgman 650 yılına bakılmaksızın executive tipi ise abs lidir.....

hakan normalde ön frende abs aha geç devreye girer ama genelde kullanımımdan daha gec girmeye başlamışsa ,balatalar pek mantıksız gözükmüyor.
    Eğer yeni balata alacaksan mutlaka yumuşak almaya dikkat et ben senin motorun arka balatalarını feredo markayla degiştirmiştim...
    Önlere dokunmamştım muhtemelen zamanı geldi artık..

Motor kaç km oldu....
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 ün ilk yarısında üretilenlerde ABS yok bildiğim kadarı ile
    Sizinki herhalde 2.yarısı üretilen modellerden
    Selam zafer motoru gördüm sahibindende altan motordan satılık hayırdır o kadar gittin aldın geldin uğraştın sarmadımı 400 den sonra ben umut ayhan abinin ordan geçenlerde serviste karşılaşmıştık

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman 650 yılına bakılmaksızın executive tipi ise abs lidir.....

hakan normalde ön frende abs aha geç devreye girer ama genelde kullanımımdan daha gec girmeye başlamışsa ,balatalar pek mantıksız gözükmüyor.
    Eğer yeni balata alacaksan mutlaka yumuşak almaya dikkat et ben senin motorun arka balatalarını feredo markayla degiştirmiştim...
    Önlere dokunmamştım muhtemelen zamanı geldi artık..

Motor kaç km oldu....
    Abi motor 31000 e yaklaştı belkide sadece benim öle düşünüyor olmamdandır çünkü bi KLR 250 aldık uzun zamandır ona biniyodum dün burgmana bindim eşşekden inip ata binince rahat batmış olabilir

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    İstanbul bir buluşma yapalım kimler gelmek ister bu hafta sonu olabilir. Hadi görelim bakalım Burgman'cıları
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Burgman AN400
    Biri hafta sonu bulusma mi dedi? Ben varım
    [B]GOKSUN[/B]

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Sadece bir kişimi

Duffy
    Goksun
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul bir buluşma yapalım kimler gelmek ister bu hafta sonu olabilir. Hadi görelim bakalım Burgman'cıları
    BENDE VARIM

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

cuma akşamı buluşalım deniz. herzamanki yerde saat 20.00 de

bilmeyenler için herzamanki yer çiftehavuzlar starbucks.

görüşmek üzere

Motosikleti
    suzuki V-storm
    keske ben de gelebilsem..izmir de maalesef yapamadık..
    size iyi eglenceler..

bir arkadasım bugun doga motor a k4 burgmanını bıraktı,5750 istiyor 30000 civarı km si..ilgilenen bakabilir,ethem bey in bilgisi var o ilgileniyor..

Motosikleti
    Burgman AN400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma akşamı buluşalım deniz. herzamanki yerde saat 20.00 de

bilmeyenler için herzamanki yer çiftehavuzlar starbucks.

görüşmek üzere
    Hafta sonu dediniz. Cuma nereden cikti simdi. Ben gec saatlere kadar calisacagim. Elimden geleni yaparim. Cumartesi mi yapsak. Hatta bir kahvalti organizasyonu nasil olur?
    [B]GOKSUN[/B]

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Goksun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu dediniz. Cuma nereden cikti simdi. Ben gec saatlere kadar calisacagim. Elimden geleni yaparim. Cumartesi mi yapsak. Hatta bir kahvalti organizasyonu nasil olur?
    valla hep cuma akşamları buluşuyoruz diye söyledim. yoksa cumarteside birşeyler yapabiliriz. hatta yapalım.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Vedat bu akşamı bence atlayalım benimde bir işim var gibi görünüyor. Sonra satıcılık yaptı falan dersin şimdiden söyliyeyim. )
    Goksun normalde hava güzel olduğu zamanlar sohbet etmek için Çiftehavuzlar Starbucks'ta buluşuyoruz. Çok gırgır olduğu için stres atıyorum.)
    Bu arada Cumartesi yada Pazar fikirleri bekliyorum.

Duffy
    Goksun
    Style_77
    vedatarpacı
    Ayberk (taşınma durumu var kesin değil)
    2007 MAJESTY 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler