Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce nexus500 burgmandan kalitelimi??? ben biraz araştırdım sanki daha kaliteli gibi geldi.burgmanın sadece geniş bagajı ve oturma şekli açısından daha konforlu.nexus ise yüksek hızlı seri dengeli 500cc bir makinaya göre azda yakıyor uzunyolda konforunu hissettiriyo sadece tek falsosu parçaları pahalı....sizce
    Arkadaş, yanlış adamlara soruyorsun Hem zaten sen kendince kesin bir yargıya varmışsın kanımca Kendi fikrini bize de mi onaylatmak istiyosun? Ne diyelim şimdi? ' Evet Nexus daha kalitelidir' mi diyelim. Biz Burgman'ı seviyoruz, onu kullanıyoruz. Nexus da güzel Burgman daha da güzel
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    burgman nexus u döver.................
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    pazar sabahı düzceye gidip geleceğim. bercestede yemekler benden bana arkadaşlık etmek isteyen var mı?

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş, yanlış adamlara soruyorsun Hem zaten sen kendince kesin bir yargıya varmışsın kanımca Kendi fikrini bize de mi onaylatmak istiyosun? Ne diyelim şimdi? ' Evet Nexus daha kalitelidir' mi diyelim. Biz Burgman'ı seviyoruz, onu kullanıyoruz. Nexus da güzel Burgman daha da güzel

çok doru söyledin dicek lafım yok...yanlız ben sidik yarıştırmak için söylemedim yanlış anlaşıldım.ne burgmanı kullandım nede nexus sen en azından burgman kullanıcısısın burgmanı tanırsın.söyleyeceğin her sözde benden daha doru olabilirsin.birde her sorulan soru onayalmak için sorulmuyo bence yaptığım araştırmanın nedenli doğru olup olmadığını anlamak için sordum senin beyan edeceğin bir bilgi belki başka fikir edinmemi salıcak faydalı olcaksın yanii
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    SWT

Oğuzcum ne güzel söyledin
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    suzuki burgman an400

dragstar nickli arkadaş güzel bir soru yöneltmiş. bildiğiniz kadarıyla cevap vereceğinize adamı sorduğuna pişman ediyorsunuz. burası bir paylaşım forumu lütfen varsa bilginiz paylaşın yoksa bırakın bilenler tecrübeliler cevaplasınlar

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dragstar nickli arkadaş güzel bir soru yöneltmiş. bildiğiniz kadarıyla cevap vereceğinize adamı sorduğuna pişman ediyorsunuz. burası bir paylaşım forumu lütfen varsa bilginiz paylaşın yoksa bırakın bilenler tecrübeliler cevaplasınlar

keşke herkez sizin gibi anlayışlı olsa...ben sadece kendi yapmış olduğum araştırmayı ne denli doru olup olmadığını tecrübe sahibi kişilere sormak istedim...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Ya bu çakma BMW'ciyi atın kardeşim forumdan tecrübeliymiş ortamı provoke etmeye çalışıyor bi de

Motosikleti
    SWT
    İşler durgun ya sıkıntıdan
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    pazar sabahı düzceye gidip geleceğim. bercestede yemekler benden bana arkadaşlık etmek isteyen var mı?
    ne diyosun bana uyar çok yerim ama ona göre

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Yemekler Vedat'tansa hepimiz geliriz:D

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    keşke herkez sizin gibi anlayışlı olsa...ben sadece kendi yapmış olduğum araştırmayı ne denli doru olup olmadığını tecrübe sahibi kişilere sormak istedim...
    ben seni çok iyi anlıyorum arkadaşım. 3-5 bin km yol yapan kendini motorcu sandığı için oluyor tüm bunlar. sen sıkma canını. nexususun birçok üstün özelliği var burgmandan. ama burgman almış adam şimdi ne yapacak tabii ki övecek motorunu

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    ben seni çok iyi anlıyorum arkadaşım. 3-5 bin km yol yapan kendini motorcu sandığı için oluyor tüm bunlar. sen sıkma canını. nexususun birçok üstün özelliği var burgmandan. ama burgman almış adam şimdi ne yapacak tabii ki övecek motorunu
    sarma len milleti

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    sizce nexus500 burgmandan kalitelimi??? ben biraz araştırdım sanki daha kaliteli gibi geldi.burgmanın sadece geniş bagajı ve oturma şekli açısından daha konforlu.nexus ise yüksek hızlı seri dengeli 500cc bir makinaya göre azda yakıyor uzunyolda konforunu hissettiriyo sadece tek falsosu parçaları pahalı....sizce
    Dostum, ben ikisinide kullandım ancak birini 28.000km diğerini 5km
    Ancak tarafsız yorumlarımı sorarsan. Nexus, selesi yüksek yeterince seri ancak yüksek titreşimi olan bir motor. Hızlanması çok keyifli dengeli, frenleri güvenli ama Burgman'dan sonra fren dozlaması garip geliyor. Bagaj dersen yok gibi bişey Burgman hakkında yorum yapmayacam.

Burgman lüks bir sedan aile aracı gibidir.
    Gilera (Nexus) bence scooter'ın ferrarisi'dir. Ancak tek kapılı spor araç kadar rahat edersin.
    Evliysen yada kız arkadaşınla gezeceksen ne demek istediğimi çok iyi anlayacağına eminim.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    vedatım bi deyişiklik yok dimi ısmarlıyorsun kahvaltıyla yemeği bak şimdiden açlık gırevindeyim ona göre

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, ben ikisinide kullandım ancak birini 28.000km diğerini 5km
    Ancak tarafsız yorumlarımı sorarsan. Nexus, selesi yüksek yeterince seri ancak yüksek titreşimi olan bir motor. Hızlanması çok keyifli dengeli, frenleri güvenli ama Burgman'dan sonra fren dozlaması garip geliyor. Bagaj dersen yok gibi bişey Burgman hakkında yorum yapmayacam.

Burgman lüks bir sedan aile aracı gibidir.
    Gilera (Nexus) bence scooter'ın ferrarisi'dir. Ancak tek kapılı spor araç kadar rahat edersin.
    Evliysen yada kız arkadaşınla gezeceksen ne demek istediğimi çok iyi anlayacağına eminim.

hayy allah razı olsun yaa... ben böle bir yorum bekliyodum vibrasyon çok fazla olması bana biraz garip geldi 500cc bir motor için

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    arkadaşlar sorunu bulduk kontağın arkası erimiş bazılarınızda olduğu gibi sebebi ise o akşam 1 saat civarı uzun farları yakıp gelmiş olmaktan diye düşünüyoruz 650 nin farı 35 mi 55 mi bizimkinden çıkan biri philips 60/50w diğeri 55w

Uzun farlar ı yaktıgınız da tam olarak hatırlamıyorum ama direk akım çekiyor diye çoğukez duymuştum o yüzden uzun farlarınızı gereksiz yere uzun süre açmayın derlerdi bu çin malı içinde geçerliydi japon için de çünkü uzun yandıgın da kısa da aynı anda yanıyor
    [COLOR="Magenta"][COLOR="DarkRed"]2 o o 4 AN 400 BurgMan[/COLOR][/COLOR]

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı erdi58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun farlar ı yaktıgınız da tam olarak hatırlamıyorum ama direk akım çekiyor diye çoğukez duymuştum o yüzden uzun farlarınızı gereksiz yere uzun süre açmayın derlerdi bu çin malı içinde geçerliydi japon için de çünkü uzun yandıgın da kısa da aynı anda yanıyor
    Far konusunda şunları söyliyim: Bir kere Burgman 400 için far ampülü 2 adet olup ikisi de 35/35 Wattır. Bu ise kısa far flamanının gücü ile uzun far flamanının gücü eşit olup 35 Watt anlamına gelmekte. Burgmanın elektrik devre şemasını incelediğimizde uzunlar yandığında kısaların yanmayacağı görülüyor. Normal kullanımda ise uzunları yaktığımızda motorun hemen önümdeki aydınlık kaybolup karşı taraf aydınlanıyor. Dolayısıyla hiçbir şekilde uzunlar yandığında kısalar yanmamakta. Bu durumda sistemden çekilen elektrik yükü de aynı kalmaktadır.

Bu söylediklerim Burgman400 için geçerlidir.

Burgman650 nin ise far ampulü 60/55 Watt olup yine Burgman400'deki gibi aynı anda çalışmıyor.(Tabi değiştirilmediyse)
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Açıklama için teşekkürler Nomarka.
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler