Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana servisin söylediği o, motoru getirir getirmez ampullerden olduğunu söyledi . Hatta dediğine göre bu sorun ile ilgili istanbul servisi aradığında ilk sordukları ampuller orjinalmi diye soruyormuşlar . Ve ampüllerden olduğunu idda ediyorlarmış . Aslı varmıdır bilmiyorum tabi . Ben servisin yalancısıyım.
    valla benim kontak eridi bi kere bende akıllandım hemen orjinale cevirdim gene ampülleri bilgi paylaşımını seviyorum yavvv

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    3 senedir 55 watt lık ampulleri kullanıyorum. ALLAH a şükür bir problem çıkarmadı. ama sizin bu yazdıklarınız ışığında ilk fırsatta değiştireceğim ampulleri 35watt lık ampullerle..

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 senedir 55 watt lık ampulleri kullanıyorum. ALLAH a şükür bir problem çıkarmadı. ama sizin bu yazdıklarınız ışığında ilk fırsatta değiştireceğim ampulleri 35watt lık ampullerle..
    Yaa nedir senden çektiğim kardeşim motoruma bol bol yağ koymaya çalışırsın, patlayan 35 watt'lık ampulümün yerine 55watt taktırmaya çalışırsın. Allahtan dinlemiyorum
    Vedatcım Serhat bana 1 tane vericekti orjinal ampul diğerinide sana verir.
    Yanılmıyorsam senin ampullerin 1 tanesi 55wattı diğeri 35

Cuma akşam starbucksta toplanalım
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    tarık cuma akşamı starbucks diyor çok sevgili hanımının sözünden çıkmaz light arkadaşlarım. ses versenize

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    tarık cuma akşamı starbucks diyor çok sevgili hanımının sözünden çıkmaz light arkadaşlarım. ses versenize
    Benim gelmediğim görülmüş müdür...
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

peki arkadaşlar 2004 burgman için orjinal ampul nedir kaç watt dır benim şuan üstünde 55/60 H4 var .size zahmet marka ve modelini kaç watt oldugunu sölerseniz sevinirim
    [COLOR="Magenta"][COLOR="DarkRed"]2 o o 4 AN 400 BurgMan[/COLOR][/COLOR]

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı erdi58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar 2004 burgman için orjinal ampul nedir kaç watt dır benim şuan üstünde 55/60 H4 var .size zahmet marka ve modelini kaç watt oldugunu sölerseniz sevinirim

Orjinal ampül 35/35 Watttır. H4 değil aslında HS1 diye geçer. Ama HS1 piyasada bulunmadığından H4 tipi alınır ve altındaki iki küçük çıkıntı kopartılarak (ya da yamultularak) fardaki yerine oturtulur. Resim koyamadım özür, zaten takmaya çalıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    herkese selam bizim burgmanın sigortaları vs kontrol ettik hepsi sağlam sorun nerden olabilir

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam bizim burgmanın sigortaları vs kontrol ettik hepsi sağlam sorun nerden olabilir
    Tam olarak problem nedir? Kontak çevrildiğinde hiçbirşey çalışmıyor mu? Sigortalar tamamsa, akü boşalmış olabilir. Akü voltajını bir kontrol edin. Yok eğer bunlar da değilse, o zaman biraz daha derine inmek gerek. E artık kontaktan olabilir dicem, akü rölesi çekmiyor olabilir, bunların soket bağlantısına ulaşıp bir ölçü aleti ile kontrol edebilirsin, BurgmanUSA de araştırdım bişey bulamadım ama Burgman 650'nin servis kılavuzunu buldum. Linke tıklayıp indirebilirsin. Neye nasıl ulaşılacağını nasıl kontrol etmen gerektiği ayrıntılı biçimde var bu kılavuzlarda.(Tabi ingilizcen varsa)

http://www.carlsalter.com/.manuarlz/...ice_Manual.pdf

Az önce kılavuzu karıştırdım biraz. Koltuk altında akünün olduğu yerde ana sigorta var onu kontrol ettiniz mi? Ayrıca bir grup sigorta da ön tarafta torpido gözünün orda var(Gözden kaçmış olabilir). Öte yandan elektrik sistemi AN400 ile çok benziyor(CVT beynini saymazsak), sadece bazı şeylerin yerleri değişik (Aslında çok şeyin yerinin değişik olduğunu farkettim)

Bu arada farları da standart 55/60 mış. Zaten piyasada en çok kullanılan ampül, daha üstü yok benim bildiğim.(Yüksek wattlı fardan olabilir dendi ama bu tez çürümüş oldu)

Bu arada creativefx ortalarda gözükmüyor, nedendir acep
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    vedatım seni yazdan biliyoruz tarığa laf yok

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    hangi starbucks???
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    SWT
    Tarık cuma akşamı starbucks diyor, (virgül) çok sevgili hanımının sözünden çıkmaz light arkadaşlarım. ses versenize
    Bir virgül nelere kadir

Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gelmediğim görülmüş müdür...
    Oğuzcum gelmezsen evini basarız

Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak problem nedir? Kontak çevrildiğinde hiçbirşey çalışmıyor mu? Sigortalar tamamsa, akü boşalmış olabilir. Akü voltajını bir kontrol edin. Yok eğer bunlar da değilse, o zaman biraz daha derine inmek gerek. E artık kontaktan olabilir dicem, akü rölesi çekmiyor olabilir, bunların soket bağlantısına ulaşıp bir ölçü aleti ile kontrol edebilirsin, BurgmanUSA de araştırdım bişey bulamadım ama Burgman 650'nin servis kılavuzunu buldum. Linke tıklayıp indirebilirsin. Neye nasıl ulaşılacağını nasıl kontrol etmen gerektiği ayrıntılı biçimde var bu kılavuzlarda.(Tabi ingilizcen varsa)

http://www.carlsalter.com/.manuarlz/...ice_Manual.pdf

Az önce kılavuzu karıştırdım biraz. Koltuk altında akünün olduğu yerde ana sigorta var onu kontrol ettiniz mi? Ayrıca bir grup sigorta da ön tarafta torpido gözünün orda var(Gözden kaçmış olabilir). Öte yandan elektrik sistemi AN400 ile çok benziyor(CVT beynini saymazsak), sadece bazı şeylerin yerleri değişik (Aslında çok şeyin yerinin değişik olduğunu farkettim)

Bu arada farları da standart 55/60 mış. Zaten piyasada en çok kullanılan ampül, daha üstü yok benim bildiğim.(Yüksek wattlı fardan olabilir dendi ama bu tez çürümüş oldu)

Bu arada creativefx ortalarda gözükmüyor, nedendir acep
    Creativex gy motorunu sattı karalar bağladı, o yüzden girmiyordur mt ye

Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vedatım seni yazdan biliyoruz tarığa laf yok
    Savaş işler yoğun galiba gelmiyorsun uzundur yarın akşam kesin bekliyoruz..

Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi starbucks???
    Bağdat caddesinde Kadiköy istikametinde ilerlerken Göztepe ışıkları geçin, Korlas'tan sonraki sağ tarafta olan Starbucks

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    bırakın bu starbucks falan işlerini o da neymiş....Aksam olunca girin evinize oturun...
    Bakın kılıbık ismi lazım olmayan arkadaşımız ne yapıyor......Bas harfi V
    Ordayız inşallah...

Hakann
    soylediğim numarayı aradın mı?
    bak buraya yazıyorum..Fevzi ustanın numarasını
    0212 276 21 87 --- 0532 267 66 92
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ya arkadaşlar; atlayıp motora, plan program yapmadan gezmek istiyorum en az 10 gün belki daha fazla, dere tepe demeden, nerede kalacağım diye düşünmeden, ooooof of kendimi çok maceracı gördüm bu sabah

Motosikleti
    SWT
    ya arkadaşlar; atlayıp motora, plan program yapmadan gezmek istiyorum en az 10 gün belki daha fazla, dere tepe demeden, nerede kalacağım diye düşünmeden, ooooof of kendimi çok maceracı gördüm bu sabah
    Sonunu düşünen kahraman olamaz vedatcım ama 10 gün sonrası da var bunun.
    Esas macera dönüşte olmasın

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    hakan telefonunun sarjı bitti sanırım.
    Fevzi abiyle konustum.2 ihtimal var diyor.Birincisi kontak parklarda açık kaldı ve sarjı kesmiş takviye yapsınlar dıyor..

ikinci ihtimal ise marş ın() sigortası atmıştır diyor.telefon edersen sana açıklıyacak
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Slm arkadaşlar,

Yarın akşam görüşmek üzere inş diyorum.
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Ya sen yapabileceğin şeylerden sözetsene Bu aralar benim fotoğraflarıma çok mu sık bakıyosun nedir

Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi starbucks???
    Abi sen RT'yle gelir misin biraz kurcalayalım motorunu
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    ne demek sen iste yeterki söktüğün parçaları yerli yerine takıcaksan sorun yok
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    sizce nexus500 burgmandan kalitelimi??? ben biraz araştırdım sanki daha kaliteli gibi geldi.burgmanın sadece geniş bagajı ve oturma şekli açısından daha konforlu.nexus ise yüksek hızlı seri dengeli 500cc bir makinaya göre azda yakıyor uzunyolda konforunu hissettiriyo sadece tek falsosu parçaları pahalı....sizce
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler