Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model tvs bayinde orta kasa dediklerini duydum.
    rtr yani kağıt filtre alacaksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    depo üzerindeki çıkartmalar vernik altında mı yoksa üzerinde mi bilen var mı benimkiler solamaya başladı sökmek istiyorum

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo üzerindeki çıkartmalar vernik altında mı yoksa üzerinde mi bilen var mı benimkiler solamaya başladı sökmek istiyorum
    Altında diye biliyorum ama sökenler olduğunuda biliyorum
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

o zaman üzerindedir çamurluğu söktüm bir tek depo kaldı turuncular beyaz olmaya başladı

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    o zaman üzerindedir çamurluğu söktüm bir tek depo kaldı turuncular beyaz olmaya başladı
    ben de kuyruk ve diğerlerini söktüm ama depo üzerindekiler duruyor depo üstündekiler çok kaliteli ama diğerleri biraz basit gibi ben diğelerini kolayca söktüm depo üstündekine hafif bir yokladım baktım tırnakla köşesi bir kalkmıyor vazgeçtim.. ama bir keresinde benzini fazla doldurduk haliyle biraz taşınca apache yazının üzerine akmış biraz sararttı ve hafif bir şekilde kalktı sildim şimdi çok az bir izle devem ediyorum ama etiketlerde ciddi bir sorun yok...
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de kuyruk ve diğerlerini söktüm ama depo üzerindekiler duruyor depo üstündekiler çok kaliteli ama diğerleri biraz basit gibi ben diğelerini kolayca söktüm depo üstündekine hafif bir yokladım baktım tırnakla köşesi bir kalkmıyor vazgeçtim.. ama bir keresinde benzini fazla doldurduk haliyle biraz taşınca apache yazının üzerine akmış biraz sararttı ve hafif bir şekilde kalktı sildim şimdi çok az bir izle devem ediyorum ama etiketlerde ciddi bir sorun yok...
    depo metal olduğundan daha iyi tutunuyor bu tarz yapışkanlar benimde depo kaldı havalar biraz ısınsın sıcak hava tabancasıyla girişirim işe

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

elimde tvs apache %100 uyumlu yan sanayi karbüratör var isteyene 80 tlye satabilirim

rtr yani kağıt filtre alacaksın
    Teşekkür ederim. İzmirde bir türlü bulamadım bugün müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda beni süratmotora yönlendirdiler siparişi geçtim bakalım 2 gün sonraya teslim diyorlar hayırlısıyla alayımda hafta sonu biraz güzelleşecekmiş havalar pratik yapmaya devam ederim
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Teşekkür ederim. İzmirde bir türlü bulamadım bugün müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda beni süratmotora yönlendirdiler siparişi geçtim bakalım 2 gün sonraya teslim diyorlar hayırlısıyla alayımda hafta sonu biraz güzelleşecekmiş havalar pratik yapmaya devam ederim
    İstanbulda bi türlü düzelmiyor havalar.. yağmur dinse çıkıp dolaşcaz ama yok .. en azından fuar zamanı güzel olsa bari
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Burada hava çok kötü değil ama tecrübesizlik var diye yollar ıslak olunca çıkmıyorum pek. İlk cemre düştü diye konu vardı belkide istanbula 1 aya kalmaz yaz gelir

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Burada hava çok kötü değil ama tecrübesizlik var diye yollar ıslak olunca çıkmıyorum pek. İlk cemre düştü diye konu vardı belkide istanbula 1 aya kalmaz yaz gelir
    ıslak zemınde pek kullanma.. hele alıstırma yaparken.. kuru ve guzel asfaltta alıstır kendını..
    M.balibey bunu beğendi.

Haklısınız özellikle bahsettiğiniz tarife uygun zaman ve yerleri kolluyorum ek olarak araç ve yayanın olmadığı yada çok az olduğu yerlere gidiyorum.

bizim plaka lambasının türünü bilen var mı

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    usta hayırlı akşamlar
    şemada parca numarası olarak (5227360 BULB 12V 3.4W )
    tırnaklı

Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta hayırlı akşamlar
    şemada parca numarası olarak (5227360 BULB 12V 3.4W )
    tırnaklı
    http://i.hizliresim.com/VlrRAR.jpg
    yok bu değil bana türü lazım mesela parklar t10 diye geçer sinayller bau15s yurtdışından ledlisini almayı düşünüyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selam arkadaşlar.
    2012 Model 11.000 Km'deki apachemin Krank ve Silindir-Piston parçalarını servisinden değiştireceğim.
    Değiştirdikten sonra 3.500 TL'den satışa sunacağım.Almak isteyen olursa irtibat kurabiliriz.
    Bakımı yeni yapıldı lastikleri yeni takıldı çok iyi durumda.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.
    2012 Model 11.000 Km'deki apachemin Krank ve Silindir-Piston parçalarını servisinden değiştireceğim.
    Değiştirdikten sonra 3.500 TL'den satışa sunacağım.Almak isteyen olursa irtibat kurabiliriz.
    Bakımı yeni yapıldı lastikleri yeni takıldı çok iyi durumda.
    Şimdiden size hayırlı satışlar dilerim.
    11.000 km'de krank,silindir,piston değişimi çok erken değil mi?
    Nasıl bir sorun yarattılar merak ettim doğrusu.Bilelim ki bizde varsa önceden tedbirimizi ona göre alalım.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

koetsuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Arkadaşlar 2 hafta önce falan sağanak yağmura tutuldum, hava da karanlıktı yolda çukur varmış görmedim yanyoldan e5'e çıkarken düştüm. Hafif bi kazaydı bana bi şey olmadı da motora oldu sanırım. İlginç sesler geliyor sürerken. Bi türlü tamirciye de götüremedim. Eve yakın iki tamirci var ikisi de çakal. Biri sahte parça takıyor orijinal diye, biri aşırı fazla para alıp bir şey yapmıyor. Kadıköy'de TVS servisi var, ordaki adam da ilgilenmiyor motorla. Sürekli bu işten nefret ediyorum falan diyor Parasını versek de zorla yaptırıyoruz o da eksik oluyor. Fatih, Beşiktaş arasında veya civarında tanıdığınız, iş ahlakı düzgün, "adam gibi adam" diyebileceğiniz dürüst motor tamircileri var mıdır? Ben motorda ne sorun olduğunu anlayamıyorum, şöyle baştan aşağı inceleyip sorunsuz hale getirebilecek bir uzman arıyorum. Apache'lerde uzmanlaşmış olursa daha iyi olur tabi Bir de Fatih'e yakın olursa yine iyi olur. Uzaklara da giderim ama motor beni yolda bırakacak diye korkuyorum.

Ya da sizin içinizden Apache'den çok iyi anlayan biri varsa görüşsek bana senin motorda şu şu sorunlar var şu şu parçaların değişmesi lazım diyecek biri varsa o da olur, ben parçaları alıp değiştirtirim. Kendi işimi kendim yapmak en iyisi ama doğru düzgün anlamadığım için böyle bir yardıma ihtiyaç duyuyorum. Şimdiden teşekkürler.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Üstteki arkadaşa yardımcı olalım.

-----

Bugün yine karda sürdüm. Ön tekerde halen kar duruyor.

Not: Duvardaki yazıyı ben yazmadım.
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı koetsuji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 hafta önce falan sağanak yağmura tutuldum, hava da karanlıktı yolda çukur varmış görmedim yanyoldan e5'e çıkarken düştüm. Hafif bi kazaydı bana bi şey olmadı da motora oldu sanırım. İlginç sesler geliyor sürerken. Bi türlü tamirciye de götüremedim. Eve yakın iki tamirci var ikisi de çakal. Biri sahte parça takıyor orijinal diye, biri aşırı fazla para alıp bir şey yapmıyor. Kadıköy'de TVS servisi var, ordaki adam da ilgilenmiyor motorla. Sürekli bu işten nefret ediyorum falan diyor Parasını versek de zorla yaptırıyoruz o da eksik oluyor. Fatih, Beşiktaş arasında veya civarında tanıdığınız, iş ahlakı düzgün, "adam gibi adam" diyebileceğiniz dürüst motor tamircileri var mıdır? Ben motorda ne sorun olduğunu anlayamıyorum, şöyle baştan aşağı inceleyip sorunsuz hale getirebilecek bir uzman arıyorum. Apache'lerde uzmanlaşmış olursa daha iyi olur tabi Bir de Fatih'e yakın olursa yine iyi olur. Uzaklara da giderim ama motor beni yolda bırakacak diye korkuyorum.

Ya da sizin içinizden Apache'den çok iyi anlayan biri varsa görüşsek bana senin motorda şu şu sorunlar var şu şu parçaların değişmesi lazım diyecek biri varsa o da olur, ben parçaları alıp değiştirtirim. Kendi işimi kendim yapmak en iyisi ama doğru düzgün anlamadığım için böyle bir yardıma ihtiyaç duyuyorum. Şimdiden teşekkürler.
    Sürat motora götür dostum.. hem orjinal yedek parça bakımından hemde yılardır bu motorla uğraşmaları bakımından rahat edersin..
    M.balibey bunu beğendi.

Selamlar,

Yeni kasa TVS Apache motorum için Metzeler ME22 lastik aldım ama arka lastik çap sebebi ile uymadı. Eski kasa Apache ile uyumlu. Lastik ölçüleri 3.50 R18. Yeni kasada arka lastik çapı R17 imiş. Bu sebeple lastik elimde kaldı.
    Lastiği almak isteyen olursa mesaj atabilir. Fiyatı 170 TL'dir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler