Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gelmek ısterım ama kız arkadaşım burda olcak buyuk ıhtımal .. bayanlarn da katıldıgı bıseyse gelırım yıne yani :D rota ney nasıl bısı olcak aç biraz ^^
    Rota tam net değil İznikde olabilir İstanbul içi bir yerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen yıl bu zamanlar topicte cidden okumakla yetisemiyorduk kimler vardi kimler simdi bir elin parmagini gecmeyiz arkadaşlar bende satiyorum motorunu kocaeliden bir arkadaşla anlastik almaya gelecek kismetse maxiscootera gecmey düşünüyorum sym GTS evi ya da joymax apacheme özleyecem 26000 kmdir tek bir sorun cikarmadi debriyaj balatasi bile değişmedi masallahi var bizim makinenin bakimini sık yap arkana bakma
    Merhaba.

'Motosikletin bakımını sık yap' derken, mesela km aralıkları nedir?
    Kitabında yazan km'lerden daha da mı sık demek istiyorsunuz.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

hitrooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 Hyper Edge
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hs1 olarak geçer ama h4te alsan yuvaya uyar 55 watt ben kullandım eritme yada is olmadı fakat selektör olayı yok
    Sellektör büyük avantaj olmazsa olmaz bence HS1 arayışdayım artık.. bakalım nasıl bulucaz.
    designserhat ve M.balibey bunu beğendiler.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Arkadaşlar apachemi sattım. İlk vitesli motorum olan apache'yi 15 bin km kullandıktan sonra sattım. Motorum çok iyidi kullanıcısını üzmeyecek bi motor beni üzmedi çok memnundum ancak büyütme zamanı geldi. Soracak sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar apachemi sattım. İlk vitesli motorum olan apache'yi 15 bin km kullandıktan sonra sattım. Motorum çok iyidi kullanıcısını üzmeyecek bi motor beni üzmedi çok memnundum ancak büyütme zamanı geldi. Soracak sorularınız varsa sorabilirsiniz.
    Hayırlı olsun.
    Sıra hangi motoru almaya geldi?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Rota tam net değil İznikde olabilir İstanbul içi bir yerde
    Çok uzak olmazsa geliriz hacıabi .. haber verirsin sen yine müsait olursa durum ..

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

'Motosikletin bakımını sık yap' derken, mesela km aralıkları nedir?
    Kitabında yazan km'lerden daha da mı sık demek istiyorsunuz.
    Motorunu seven bı apache sahıbı 2bın kmyı geçirmez motorun bakımı için.. Ben bu kadarını söyliyim
    Apices ve designserhat bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    tek silindir bide bazen yeri geliyor gazlıyoruz. 1500de bir ben degiştiriyorum. digeri zaten servis zamanıda servis degiştiriyor insan kanı gibi motorda da yag taze kan (yağ), hayat kurtarır

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bugün İlk Muayenemizi yaptırdık .. 10 Dk fln sürdü ve kusursuz geçti muayeneden.. Topcase Sıkıntı oluyo diyodu herkes ama olmadı çok şükür.. Ledlı ışıklandırma sistemi var sökemezdm zaten büyük sıkıntı çıkarırdı bana.. 84.5TL olmuş muayene.. Çok para gereksiz para resmen soygun ama yapılacak bişey yok .. :/ İstanbulda gidicekler için Kadıkoy Kızıltoprakta ki Motorsiklet muayene istasyonunu tavsiye ederim..

tunahanist ve salvador_ bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    hade gecmiş olsun 2 yıl daha kafa rahat

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hade gecmiş olsun 2 yıl daha kafa rahat
    Kafa rahatlıgından başka getırısı yok zaten hacıabı .. motorumu ben bılmıyorm sankı.. devlette ucretsız yapması lazım bu hızmetı zaten.. saçmalık valla .. 1 depo benzın parası azmı

Motosikleti
    ne bi deposu bi depodan fazla bile )

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    en buyuk mafya devlet ayırt etmeksızın herkezi soyuyo

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Sıra hangi motoru almaya geldi?
    Scooter tarzı maxi uzun yolda gidebilcek gts evo şuan için kararlıyım evoda kısmet olursa.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    hacım sormamda sakınca yoksa kaça sattın motorunu... modeli, kmsi falan kaçtı acaba... bizim ilana 320 kişi bakmış 10 kişi anca aradı... mimlendik mi lanetlendik mi sebepsiz yere ne oldu anlamadım... 4290 a bi arkadaşla anlaştım 100 lira kapora aldım sonra babası izin vermemiş vazgeçti... kaporam da helal olsun alacak arkadaşa indirim yaparsın dedi... böyle böyle 41 kişi daha olursa motoru bedavaya verecem...

Motosikleti
    eger 250 cc sctrla uzun yol dusunuyosan hayel kırıklıgına ugraya bılırsın apache ye cok aratır marka model ayırmaksızın dıyorum kucuk cc sı sctr uzun yol motoru değil hem cok yorar adamı hem cok dınlenmek ıster hem cabuk baıyılır bayılmasının dınlenmek ıstemesenın sebebı kayıslı olması parcalar ısındıkca japon marka kayısta olsa salıyo kendını hem son hız dusuyo hem kalkıs bıtıyo hem debrıyajdan yemesıne sebeb oluyo uzun yolu sevmıyo bu benım 250 ve altı sctrlarda genel gorusum

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün İlk Muayenemizi yaptırdık .. 10 Dk fln sürdü ve kusursuz geçti muayeneden.. Topcase Sıkıntı oluyo diyodu herkes ama olmadı çok şükür.. Ledlı ışıklandırma sistemi var sökemezdm zaten büyük sıkıntı çıkarırdı bana.. 84.5TL olmuş muayene.. Çok para gereksiz para resmen soygun ama yapılacak bişey yok .. :/ İstanbulda gidicekler için Kadıkoy Kızıltoprakta ki Motorsiklet muayene istasyonunu tavsiye ederim..

http://i.hizliresim.com/R641Va.jpg

http://i.hizliresim.com/Wryg9E.jpg
    hadi geçmiş olsun

bursayada şart böyle bir istasyon adamlar hala eski usul arkayı kilitletiyor birde gidon boşuluğu için bir tümsek yer var boyun kısaysa çok zorlanıyorsun

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger 250 cc sctrla uzun yol dusunuyosan hayel kırıklıgına ugraya bılırsın apache ye cok aratır marka model ayırmaksızın dıyorum kucuk cc sı sctr uzun yol motoru değil hem cok yorar adamı hlenmek ıster hem cabuk baıyılır bayılmasının dınlenmek ıstemesenın sebebı kayıslı olması parcalar ısındıkca japon marka kayısta olsa salıyo kendını hem son hız dusuyo hem kalkıs bıtıyo hem debrıyajdan yemesıne sebeb oluyo uzun yolu sevmıyo bu benım 250 ve altı sctrlarda genel gorusum
    Tamamıyla yanlış bilgi GTS evo yada joymax sürdün mü bilmiyorum ama koltuğuna oturduğun an rahatlik basliyor.Millet maxi scooter a boşuna mi geciyor?

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Scooter tarzı maxi uzun yolda gidebilcek gts evo şuan için kararlıyım evoda kısmet olursa.
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun inşallah.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek silindir bide bazen yeri geliyor gazlıyoruz. 1500de bir ben degiştiriyorum. digeri zaten servis zamanıda servis degiştiriyor insan kanı gibi motorda da yag taze kan (yağ), hayat kurtarır
    Gazlıyoruz dediğin, nasıl bir gazlama?
    Son sürata çıkmak mı?

Ben uzun yolda kullanıyorum genellikle, şimdiye kadar hep, ne kadar gaz yiyebiliyorsa o kadar bastım. Yani ortalama 110 km/h ile sürdüm.
    Fakat şu aralar 90 km/h civarı ile sürüyorum çünkü diğer türlü 100 km'de 3,5 litreye kadar yakıyordu.
    Bakalım bu şekilde ne yakacak?

Motosikleti
    Tamamıyla yanlış bilgi GTS evo yada joymax sürdün mü bilmiyorum ama koltuğuna oturduğun an rahatlik basliyor.Millet maxi scooter a boşuna mi geciyor?
    yanlıs bılgı dıyosun benım yazdıgımdan alakasız bısey dıyosun koltuga oturdugun an rahatlık baslar dıyosun pardon ama ben yazımda oturma ıle ılgılı yada konforsuz motorlardır dıye bır bılgı vermedım scooter kadar rahat motor yok ama kucuk cclerı sehır ıcı rahatlıgı selesı genıs konfor ıcın yapılmıs oturus pozısyonu rahat debrıyaj ayak frenı vıtes derdı yok tamamen rahatlık uzerıne yapılmıs sehır ıcı kullanılcak en rahat motordur....neyse hacı abı sen al allah kaza bela vermesın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler