Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Istanbul kazan biz kepçe..gezmeye devam ) alt ust takim yagmurluk aldim simdi .. yagmurda engel degil artik
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    meliksah mantıken sole düşünüyorum belki yanlıs oalbilir sen 150cc motoru 110 120 giderken zaten yuzde 90 performansla kullanıyorsun. 600cc bi motru 110 120 ile kullanırken atıyorum yuzde 60 performansla kullanıyorsun.nekadar az yorarsan okadar motor omru uzun olur diye düşünüyorum

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger 250 cc sctrla uzun yol dusunuyosan hayel kırıklıgına ugraya bılırsın apache ye cok aratır marka model ayırmaksızın dıyorum kucuk cc sı sctr uzun yol motoru değil hem cok yorar adamı hem cok dınlenmek ıster hem cabuk baıyılır bayılmasının dınlenmek ıstemesenın sebebı kayıslı olması parcalar ısındıkca japon marka kayısta olsa salıyo kendını hem son hız dusuyo hem kalkıs bıtıyo hem debrıyajdan yemesıne sebeb oluyo uzun yolu sevmıyo bu benım 250 ve altı sctrlarda genel gorusum
    2 ay önce bir sym evo ve bir xmax 250 kullanıcısı muğladan istanbula geliyorlarmış. Feribotta karşılaştık motorda sorun yok fakat 800-900 km gibi uzun yolda 120-130 hızlar düşük geliyor. Benim uzun yolda kastım 200 km üzeri olmayacağı için sorun yok 120yle sürekli durmadan gidebiliyor demişti kullanıcısı. Evo şehir içi kullanılcak bi scooter mi bilemem ama trafikte elbette zorlanır.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce bir sym evo ve bir xmax 250 kullanıcısı muğladan istanbula geliyorlarmış. Feribotta karşılaştık motorda sorun yok fakat 800-900 km gibi uzun yolda 120-130 hızlar düşük geliyor. Benim uzun yolda kastım 200 km üzeri olmayacağı için sorun yok 120yle sürekli durmadan gidebiliyor demişti kullanıcısı. Evo şehir içi kullanılcak bi scooter mi bilemem ama trafikte elbette zorlanır.
    200 km gıtceksen sorun yasamazsın sen uzun yol dıyınce en az 600 km fılan dusundum ben gun ıcınde en fazla 400 km yol yaptım yazdıgım sorunları motorum cınlımı dıye yasadım onu merak edıp uzun yol maxı scctr kullanıcılarıyla denk geldıgımde konusmustum benzer sorunları onlarda yasamıs bedenen yorulma bedenen hareketsızlıkten uyusma motor cok ısınınca kalkısın olmesı motor grenajın ıcınde koltugun altında daha cabuk ısınması gb seyler ama 200 km yolda bunların hıc bırı sorun olmaz

Arkadaslar bende sifir apache dusunuyorum fakat trabzondayim.burada ne servis nede motoru satin alacak bayi var.en yakin bayi samsunda.isim geregi disari cikamiyorum.butcem max 5000 tl ve sifir almak istiyorum.150 cc ne tavsiye edebilirsiniz.ybr ve cbf haric

H.KURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson >mondial kn 150>kanuni tiger > rtr apachi
    SLM ; ben öyle fazla yazan biri değilim benimde kullanmakta olduğum apache artık bana yetmiyor galiba hız olarak . Duyduguma göre yurt dışında 160 cc ile 180 cc olanları varmış , araştırma yaparken piston silindir ve gömleklerinin türkiyede de satılmakta olduğunu keşfettim . Ben bu seti alsam kendi motorumu montajını yapabilirmiyim sıkıntı yaşamadan yoksa farklılık varmıdır acaba bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum .

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı H.KURT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ; ben öyle fazla yazan biri değilim benimde kullanmakta olduğum apache artık bana yetmiyor galiba hız olarak . Duyduguma göre yurt dışında 160 cc ile 180 cc olanları varmış , araştırma yaparken piston silindir ve gömleklerinin türkiyede de satılmakta olduğunu keşfettim . Ben bu seti alsam kendi motorumu montajını yapabilirmiyim sıkıntı yaşamadan yoksa farklılık varmıdır acaba bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum .
    üst kapak mevcut değil ucuzlrıda çin malı set bir ara sürat motor getirmişti 3 bin tl gibi bir fiyatı vardı

Motosikleti
    apachi rtr 150

trafik sigortasini kaça yaptirdiniz 2012 model apachi

Sizler nekadara yaptirdiniz trafik sigortasini

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Tvs apachi tam depo ile şehir içi kaç km yapıyorsunuz benim apachi tam dolu depo ile 500 km de ışık yandı.ama İstanbul gezisi yaparken sariyerden zeytinburnuna dolastik taksim levend vs işe gidip gelmede 600 km yapıyordu benzin sarfiyati nedir sizlerde birde şu istop etme mevzusunu ackiklayacak olan yokmu 3 dk isitmadan yola ciktimmi yaz kiş farkyok motor istop ediyor otobanda gazı 100 de giderken kestinmi istop ediyor arada bir her zaman değil genelde isitmayinca ama sürekli kullaninmdada ani kaz kestimmi istop ediyor motoru alali 2 sene olacak sifir aldim motoru su anda 12.500 km de ve servis bakimlari aksatılmadan yapildi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizler nekadara yaptirdiniz trafik sigortasini

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Tvs apachi tam depo ile şehir içi kaç km yapıyorsunuz benim apachi tam dolu depo ile 500 km de ışık yandı.ama İstanbul gezisi yaparken sariyerden zeytinburnuna dolastik taksim levend vs işe gidip gelmede 600 km yapıyordu benzin sarfiyati nedir sizlerde birde şu istop etme mevzusunu ackiklayacak olan yokmu 3 dk isitmadan yola ciktimmi yaz kiş farkyok motor istop ediyor otobanda gazı 100 de giderken kestinmi istop ediyor arada bir her zaman değil genelde isitmayinca ama sürekli kullaninmdada ani kaz kestimmi istop ediyor motoru alali 2 sene olacak sifir aldim motoru su anda 12.500 km de ve servis bakimlari aksatılmadan yapildi.
    benim 2011 model apacheyi geçen yıl 110 tlye(axa) yaptırdım geçikme zamlı şağı yukarı bir fikrin olur

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bi hafta sonra askere gideceğim motorumu satıcaktım fakat vazgeçtim. Sigortam aralığın sonunda bitiyor. E kısmetse bende nisan sonu gibi gelicem. 4 aylık bi gecikmeyle sigortamı yaptırsam çok ucuk bi fark yaşarmıyım fiyat konusunda. Daha önce böyle gecikmeli bi durumla sigorta yaptıran arkadaş olduysa görüş alabilirsem çok sevinirm.

Motosikleti
    apachi rtr 150
    20 kasimda sigortam doluyor Axa dan policem 204 TL ye yaptirmistim .internetteki tüm sigortacilari aradim hemen hepsi ağız birliği yapmis 258 TL Axa 260 anadolu vs en uygunu buradaki muhabbetler de Arkadasin biri halk sigorta 183 e yaptı diye yazdi bende halk sigortadan yaptirdim 184 TL ye 4 taksit siz Nasil 110 a yaptirttiniz nereden yaptirdiniz bilgilerini paylasirsaniz firmanın irtibata geceyim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Ben ce yaptirt en uygun yapan sigortacidan geçirme gününü .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

İlk aldiğimda rodaj da tam dolu depoyla 680 km yapmistim simdi 500 yaptim gerçi rodajda 70 i gecmedim şimdide 100 ü nadir geciyorum 5 bin genelde bu devirde kullanirim otobanda 6 ve 7 bin çok nadir 9 bine cikarim sollarken falan .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Motoru ilk aldiğimda irc arka lastik takdirdim 1 ay önce yanaklardan çember seklinde yarildi yaşar motora gittim bu lastik bu şekilde olurmu diye normal dedi fazla km yapmazsan çatlar Pirelli taktirdik 100 TL lastik 75TL de servis yağ değişimi yağfilitresi değişimi toplam 175 e geldi Pirelli ebat olarak daha dar yol tutuşu daha iyi irc den ama fren mesafesi ayni .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Nekadara nerden akdin yagmurlugu yağmurluk tavsiye eden Varmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 2011 model apacheyi geçen yıl 110 tlye(axa) yaptırdım geçikme zamlı şağı yukarı bir fikrin olur

20 kasimda sigortam doluyor Axa dan policem 204 TL ye yaptirmistim .internetteki tüm sigortacilari aradim hemen hepsi ağız birliği yapmis 258 TL Axa 260 anadolu vs en uygunu buradaki muhabbetler de Arkadasin biri halk sigorta 183 e yaptı diye yazdi bende halk sigortadan yaptirdim 184 TL ye 4 taksit siz Nasil 110 a yaptirttiniz nereden yaptirdiniz bilgilerini paylasirsaniz firmanın irtibata geceyim teşekkürler.

Cılgın_TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 yeşil
    Arkadaşlar 2. el fiyatları tüm motorlarda böyle mi? apachenin sıfırı olmus 5800tl ikinci el ilanlara bakıyorum 4000tl-4500tl ye cok az km yapmıs ciziksiz motorlar mevcut. neden bu kadar fiyat düşürüyoruz ki?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Ben bir ay önce demir sigorta dan 160 TL ye
    Yaptirdim ikametgah İstanbul

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Alıntı Cılgın_TC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2. el fiyatları tüm motorlarda böyle mi? apachenin sıfırı olmus 5800tl ikinci el ilanlara bakıyorum 4000tl-4500tl ye cok az km yapmıs ciziksiz motorlar mevcut. neden bu kadar fiyat düşürüyoruz ki?
    Sezon bitti fiyatlar ovyüzden iyice diplerde lakin Tvs 2007 de Apache yi getirdi 2.eli yeni yeni oturmaya başladi.Bu markaya herkes öngörülü bakiyor.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    bende bır ay once mondıale yaptırdım yıllardan berı aynı yere yaptırıyom sagolsun hepsınden fıyat alıp en ucuzunu yapıyo ıkı ay gecıkmelı ergo 73 tl ve soyledıgıne gore bu yıl sıgortada dusus olmus gecen sene 80 tl yaptırmıstım bı kac yere danısıp fıyat alın ve yaptırdıgınız yerde soyleyın 10 dk beklerım sız hepsınden fıyat alın dıyın

fıyatlar desıgnserha'tın dedıgı gb hem sezon bıtıyo araba almak ıstıyenler elden cıkarmaya calısıyo hem bazı el bebek gul bebek hayatında pejo-cınlı motorsıklet bınmemısler apache ye bınıp vıbrasyon var dıe her yerde reklam yaptı nasıl hyo 250r a bınıp motorda kesıcı yok dıye krank mılı kopartıp hyo krank kesıyo dıe reklam yaptılarsa aynı sekılde apache de karaladılar mıllete apache de adam motoru gormemıs vıbrasyon var dıo herkez prof

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Sezon bitti fiyatlar ovyüzden iyice diplerde lakin Tvs 2007 de Apache yi getirdi 2.eli yeni yeni oturmaya başladi.Bu markaya herkes öngörülü bakiyor.

Az önce online sorgulama yaptim demir sigortadan 143 TL asgari rakam cikartti yarin ariyacagim ama sitede telefon
    Numarasi gözükmüyor mobil den gidiyorum nete ondan herhalde.

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    valla gayet memnunum titreşim dedikleri seyede anlam veremiyorum tek silindir ve sınıfına gore güclü makine sonucda titreyecek yane.gayatte memnunum yakıtından da 1 depo 550km yapıom rahat.ama artık yetmiyor ve yazları sürekli uzun yol yapıp kamp yapıyorum 250cc sınıfına gecmeyi düşünüyorum. ama tvs 250lik gibi bişi yaparsa almam demem tvsden memnunum hiç üzmedi beni fiyat konusuna gelince evet pazarı cok geniş bir motor degil. mecburen satılsın diye fiyatı düşürmek zorunda kalıyorum. varsa almak yada tasvisye edecek http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-servis-bakimli-extrali-ve-hor-kullanilmamis-apache-182572166/detay/

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benzin tüketimi çok farklı 70 üstüne ciktinmi 580 km de bitiyor depolar 70le gidersen 680 gidiyor neredeyse 3 günlük İstanbul gezisinde sürekli trafik içi sürüş 500 olmadan bitti depolar isik yandi dün.

fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Ben ce yaptirt en uygun yapan sigortacidan geçirme gününü .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

İlk aldiğimda rodaj da tam dolu depoyla 680 km yapmistim simdi 500 yaptim gerçi rodajda 70 i gecmedim şimdide 100 ü nadir geciyorum 5 bin genelde bu devirde kullanirim otobanda 6 ve 7 bin çok nadir 9 bine cikarim sollarken falan .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Motoru ilk aldiğimda irc arka lastik takdirdim 1 ay önce yanaklardan çember seklinde yarildi yaşar motora gittim bu lastik bu şekilde olurmu diye normal dedi fazla km yapmazsan çatlar Pirelli taktirdik 100 TL lastik 75TL de servis yağ değişimi yağfilitresi değişimi toplam 175 e geldi Pirelli ebat olarak daha dar yol tutuşu daha iyi irc den ama fren mesafesi ayni .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Nekadara nerden akdin yagmurlugu yağmurluk tavsiye eden Varmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

2012 apache ikamet izmir ergo sigortadan 60 tl'ye yaptırdım.
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Alıntı fatih35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 apache ikamet izmir ergo sigortadan 60 tl'ye yaptırdım.
    http://<a href="http://hizliresim.co...kD.jpg</a></a>
    2.5 sene evvel Honda tiwister ı da 56 TL ye sigorta yaptiriyordum .İstanbul da artik zor en uygun 143 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Sahibinde. De ilanlara bakiyorum rtr150 km 180 bin de Satilan motor var 180 bin km görürmü rektefe yapılmadan.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gayet memnunum titreşim dedikleri seyede anlam veremiyorum tek silindir ve sınıfına gore güclü makine sonucda titreyecek yane.gayatte memnunum yakıtından da 1 depo 550km yapıom rahat.ama artık yetmiyor ve yazları sürekli uzun yol yapıp kamp yapıyorum 250cc sınıfına gecmeyi düşünüyorum. ama tvs 250lik gibi bişi yaparsa almam demem tvsden memnunum hiç üzmedi beni fiyat konusuna gelince evet pazarı cok geniş bir motor degil. mecburen satılsın diye fiyatı düşürmek zorunda kalıyorum. varsa almak yada tasvisye edecek http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-servis-bakimli-extrali-ve-hor-kullanilmamis-apache-182572166/detay/
    Tunahan'ın motoru gerçekten temiz ve extralı .. almayı düşünen varsa bende kefilim yani.. Bi kaç kişiye önerdim o motor yabancıya gitmesin

Motorculara uğradım sirkecide en kötü yağmurluğa 50 tl çekiyolar.. 200 300 500 gidiyo .. Ordan tahtakale de balıkçılara fln baktım onlarda 50 tl civarı istedi.. İş elbiseleri satan sokak var sobacıların orda.. Ordan alt üst takımı 30 Tlden aldım .. Astarlı güzel yağmurluk..

Sigorta biçok faktöre göre değişiyor.. 30 yaş altına baya yüksek çıkıyor.. Plaka büyük illerdense yüksek çıkıyor.. Sigorta şirketinden şirketine değişiyor.. Hepsine bakıp en uygununu bulmak lazım .. Son zamanlarda baya arttı sigorta fiyatları..

Tvs'ye bilen binsin.. Önyargılı yaklaşanlar ztn ancak izleyip iç geçirmekle yetincek .. çok memnunum 2.apachem den..
    t.madde ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler