Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 watt ise alabilirim.
    burda benim apacheye bakım yapan bi usta var . kendisinde de apache var. beyaz ampul takmış 55 watt.xenon kadar parlak nerdeyse.55 watt'ın herhangi bir sorun yaratmadığını söyledi.daha önce burda tartışılmıştı 35 watt haricinde sorun yaratır diye . bi motor ustasının kullanıpta sorun yaratmadığını söylemesi güven verdi yakın zamanda ben de değişmeyi düşünüyorum bakalım..
    dürüst biri hata yaptığını farkederse ya hata yapmayı bırakır ya da dürüst olmayı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda benim apacheye bakım yapan bi usta var . kendisinde de apache var. beyaz ampul takmış 55 watt.xenon kadar parlak nerdeyse.55 watt'ın herhangi bir sorun yaratmadığını söyledi.daha önce burda tartışılmıştı 35 watt haricinde sorun yaratır diye . bi motor ustasının kullanıpta sorun yaratmadığını söylemesi güven verdi yakın zamanda ben de değişmeyi düşünüyorum bakalım..
    Tesisat elden geçmiştir büyük ihtimal far tasını eritmesinden korkuyorum ben. Deneyip yazarsan sevinirim orjinal akü kaldırmaz bence kendine zor yetiyo..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    eskiden bende braodway vardı. 55wattlık orjınal ampullerını 100wattlık olanıyla değiştirdim. yaklaşık 1 ay kadar kullandım.bir gün farlar yanmadı. elektrikçiye gittim,kabloları kavrulmuş. daha sonra fara tekrar tesisat çekildi, far kolunun ayaklarını bile eritmişti. mecburen far kolunuda değiştirmek zorunda kaldım.

yani bu işin bir garantisi yok. farını ne kadar çok kullanırsan o kadar kısa sürede problem çıkaracaktır. motosikletinde eriyen kablolar şase yaparsa hiçte hoş olmayan şeyler meydana gelir. benim tavsiyem 55wattlık ampul kullanmayın.
    ercan41, selo9115 ve fatih35 bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    YZF R-25
    @dolphin_star Hacı resimler görünmüyor.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Eski kasa apachede park ampülünü değiştiren varmı ben 2 kere değiştirdim bi sağ bi sol patladı anahtar açık kalınca patlatıyor... taktığım parklar led park

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bişey dikkatimi cekti gençler
    bu yeni kasayla beraber bazı algılar da değişmiş sanırım
    önceden rakip cbf ti şimdi rakip cbr 125 olmuş.
    hem forumda son zamanlardaki konular hemde dışarıda duydugum mukayese durumları.
    hatta 12 model cbr 125le kafa kafaya takas edelim diye bir teklif bile almıştım 3 ay önce =) sabri bilir
    sanırım tvs nin üstünlüğü herkes kabul eder oldu artık.
    sbr bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Evet yeni apacheye biraz makyaj işe yaradı

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yeni apacheye biraz makyaj işe yaradı
    Kardeş resimdeki motor senin mi ?
    Ne gibi değişiklikler yaptın resim ekleyebilir misin?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş resimdeki motor senin mi ?
    Ne gibi değişiklikler yaptın resim ekleyebilir misin?

Ben çok fazla şey yapmadım ama,
    -alarm
    -metzeler lastikler, tubeles siboplar, sarı metal sibop kapakları
    -ön fara film
    -arka topcase demiri ve topcase
    tiger eksoz takacaktım ama cezası olduğundan vazgeçtim.

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    http://www.motostar.com.tr/TVSAPACHE...62MM&urun&2868
    bu sizlerin getirtmeye çalıştığı şey değil mi

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metal sibop kapaklarim calinmis. Nereden bulabilirim? Yahu kim ugrasir o kapaklarla? Sirf calmis olmak icin, calmistir hirsiz sahis...

fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metal sibop kapaklarim calinmis. Nereden bulabilirim? Yahu kim ugrasir o kapaklarla? Sirf calmis olmak icin, calmistir hirsiz sahis...
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...11059842/detay Ben bundan kullanıyorum geceleri güzel görünüyor.
    rumelian bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    @dolphin_star Hacı resimler görünmüyor.
    kardeşim bahsettiğim video vardıya hani sana, reyhanlı manyakları 3... Apache ekranda iken ekranın resmini çekmiştim ama hata oldu demekki. o film uygulaması süper bence yapmalıyız apachee ye süper bi hava katmış tam ayarında

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://u1312.hizliresim.com/1j/7/v8ldn.jpg
    http://u1312.hizliresim.com/1j/7/v8lgb.jpg
    Ben çok fazla şey yapmadım ama,
    -alarm
    -metzeler lastikler, tubeles siboplar, sarı metal sibop kapakları
    -ön fara film
    -arka topcase demiri ve topcase
    tiger eksoz takacaktım ama cezası olduğundan vazgeçtim.

Anladım hocam far güzel olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Hocam bu ürünü takınca motor 180 cc mi oluyor. Nette 180 cc ile 160 km hızı görenler videolar var ne kadar gerçekse. Bide bu ürün ne kadar acaba takıp uygulayan varmı?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    silindir zaten bulunabiliyor.bunu kullanınca teorik olarak motor 180cc ye çıkmış oluyor. ama olay onunla bitmiyor. sadece silindiri değiştirmek yanma odasını büyütmek demek oluyor. bununla birlikte kapağı ve krankıda değiştirmek gerekiyor. hatta karbüratör ve egzozla birlikte değiştirilirse ancak tam verim alınabilr.
    selo9115 ve M.balibey bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindir zaten bulunabiliyor.bunu kullanınca teorik olarak motor 180cc ye çıkmış oluyor. ama olay onunla bitmiyor. sadece silindiri değiştirmek yanma odasını büyütmek demek oluyor. bununla birlikte kapağı ve krankıda değiştirmek gerekiyor. hatta karbüratör ve egzozla birlikte değiştirilirse ancak tam verim alınabilr.
    krank gerekmiyor da dediğin gibi üst kapak felan değişmeli. karbüratör de uygun olabilir de. Bir şeye uygun değildir dyiebilmek için bildiğimiz yapılmaya çalışılmış ama başarılı olamamış örnekler göstermemiz gerekir değil mi yoksa A şahsı zarara uğrayabilir mesela karbüratör uygundur diyelim burada değiştirilmesi gerektiğini yazdık adam da geldi okudu ve güvendi gitti karbüratörü değiştirdi sonra da değiştirmese de olurmuş mevzusunu öğrendi çok kötü olur onun için değil mi? birbirimize yarcımcı olmak için buralardayız değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Anladım hocam far güzel olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Hocam bu ürünü takınca motor 180 cc mi oluyor. Nette 180 cc ile 160 km hızı görenler videolar var ne kadar gerçekse. Bide bu ürün ne kadar acaba takıp uygulayan varmı?
    180 cc lik apache ile 160 görürsün hem de nasıl millet 150 lik le 130 yaptıklarında ne seviniyor ama bununla bu süratte normal gidersin aç gazı 140 rahatlıkla!!! Ama motorun diğer aksamları da iyi durumda olmalı. Çünkü o sürate çıkıp da durduramamak var. şimdi millet dicek ya 130 140 da sürat mi. ben de dicem ki o süratte git frenınde bir problem çıksın tehlikeli bir duruma düş işte o zaman 20 30 km hızları nasıl özleyip diler olacaksın?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    frende bi sıkıntı çıkmaz zaten sıkıntı şurada rüzgarın gücü ile motor un ön tarafı aşırı hafifliyor ve kontrol zayıflıyor 150 den sonra bu konuda sıkıntı olur yoksa apache hertürlü zınk diye durur zaten ön fren fazlasıyla etkili
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Abiler yeni apache aldım. Bir sorum olacak. Yağ seviyesini nasıl kontrol etmeliyiz vidayı tam sıkıp mı yoksa batırıp çıkararakmı. Son olarak ta yağ seviyesi nerede olmalı. xxxx var benimki en aşağıdaki x te. Nerde olmalı acaba bana az gibi geldi.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı Ahmet355 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler yeni apache aldım. Bir sorum olacak. Yağ seviyesini nasıl kontrol etmeliyiz vidayı tam sıkıp mı yoksa batırıp çıkararakmı. Son olarak ta yağ seviyesi nerede olmalı. xxxx var benimki en aşağıdaki x te. Nerde olmalı acaba bana az gibi geldi.
    cubugu once temizle.batir cikar kartere.o x lerin arasinda olucak.motorun orta sehbada ve duz bir yerde olduguna emin ol

Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cubugu once temizle.batir cikar kartere.o x lerin arasinda olucak.motorun orta sehbada ve duz bir yerde olduguna emin ol
    sanırım benim motorun yağı azalmış yarın motorcuya götürüp bi baktırtayım teşekkrler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler