Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanın üzerinde durursak hallederiz. Dispiritör müdür nedir hepimiz ararız getir deriz arkadaş! garanti dışı kalıyorsa kalsın kabulümüzdür felan. birincisi bu... ikincisi Hindistan'dan parça sipariş etme değil de tanıdık bir kardeşimizden rica ederiz kargo ile gönderir. çok sayıda alınca kargo ücreti de ülke içi fiyata gibi gelir. Mesele şu tanıdık var mı? gidecek parçacıdan orijinal parçaları alacak paketleyip gönderecek. yoksa onlarda bizim gibi serbest parça alım satımı yok mu? yani adamlar satınca sen ne yapacan bu parçaya hangi motora takacan şase motor no vs. şecerelerini mi istiyorlar?[COLOR="Silver"]
    Eger öyle bir müdürle konuşursanız bende gelirim istekte bulunup talebi çoğaltırım
    M.balibey bunu beğendi.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşlar cantları mavi, renge boyatmayı düşünüyorum motorda sarı olunca nasıl olur

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cantları mavi, renge boyatmayı düşünüyorum motorda sarı olunca nasıl olur
    Geçen kuryenin teki boyamış ama bildiğin spreyle kötü olmuş ama gerek yok karbon kaplanabilir zordur kaplaması

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi astar üstü boya olur fakat fanatik gruba denk gelirsen yandın
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hele derbi çıkışına denk geldin mi motoru bırak kaç oradan
    M.balibey bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Valla doğru dediniz bursa sporlular motoru perişan eder bu gün bir bmw görmüştm cantlar koyu maviydi çok hoş görünüyordu fakat benim motor fenerli oluyor o zaman, takımda hiç tutmam
    ercan41 ve M.balibey bunu beğendiler.

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    500 km bakımını 479 km de yaptırdım
    500 km dolduktan sonra ekrandaki tamir ışığı yanmaya başladı
    sonra sondu şimdi ilk çalıştırmada bir kaç kere yanıp sönüyor
    bu standart uyarı ışığımı yoksa bir sorun mu var
    lütfen yardım edin
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı olay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen yardım edin
    şimdiden teşekkürler
    Kardeş uyarı ışığı bakımı yaptırdığın yere git yapsınlar. Nasıl yapıldığını biliyorum ama burada söylemem yanlış olur.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    lütfen yardım edin
    şimdiden teşekkürler
    O uyarı ışıgıdır.Km odo da iken 2 tuşa aynı anda 20 saniye boyunca basarsan uyarı ışığı kaybolur

Motosikleti
    lütfen yardım edin
    şimdiden teşekkürler
    Benim 3700 km dir yanıyor bi sorun yok Bir daha servise gittiğnde söndürürler nasıl olsa diğer bakımda yine yanıcak Sen söndürücen o yanıcak Kısır döngü oyüzden ben hiç ellemiyorum...

Motosikleti
    YZF R-25
    Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler 2012 model apachelere uygulanabilecek güzel değişikler varmı mesela kafa kısmı filan.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    http://www.youtube.com/watch?v=YelLutUJLt0
    hiç yakışmaz. onun yerıne jantların çıtalarını sarıya boya daha guzel durur.yada sadece çıtalar sıyah kalsın.. yada on taraf sarı arka taraf sıyah olsun arka kuyruguda sıyah kaplarsan super olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler 2012 model apachelere uygulanabilecek güzel değişikler varmı mesela kafa kısmı filan.
    çift egzos yapabilirsin. motor ne renkse zinciri o renk yapanilirsin. saplama vidalarını motor renginde boyayabilirsin. ön disk vidaları vb.. ön farı rks 150 farı ile değiştirebilirsin daha çok naked a benzer ozaman. orjinal farını 3 numara cam filmi ile göz şeklinde yapabilirsin (eski kasa cbr gibi)internette reyhanlı manyakları3 die bi video var o çocuk öyle yapmış yakışmış.. ve daha neler neler hayal gücüne kalmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34837266/detayhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34837266/detay
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    arkadaslar bizim apachelerin bakim tamir kilavuzu olan varmi elinde pdf formatinda filan

fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150
    http://www.ekilavuz.com/kilavuz/df56...24/motorsiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Hayırlı akşamlar bu ampul apacheye uyarmı? fiyatı uygunmudur? yardımcı olursanız sevinirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...38146117/detay

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=YelLutUJLt0
    hiç yakışmaz. onun yerıne jantların çıtalarını sarıya boya daha guzel durur.yada sadece çıtalar sıyah kalsın.. yada on taraf sarı arka taraf sıyah olsun arka kuyruguda sıyah kaplarsan super olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

çift egzos yapabilirsin. motor ne renkse zinciri o renk yapanilirsin. saplama vidalarını motor renginde boyayabilirsin. ön disk vidaları vb.. ön farı rks 150 farı ile değiştirebilirsin daha çok naked a benzer ozaman. orjinal farını 3 numara cam filmi ile göz şeklinde yapabilirsin (eski kasa cbr gibi)internette reyhanlı manyakları3 die bi video var o çocuk öyle yapmış yakışmış.. ve daha neler neler hayal gücüne kalmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34837266/detayhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34837266/detay

Hocam o göz gibi yapan arkadaş iyi yapmış aramızda yapan varsa resimli olarak yapabilir mi video dan fazla iyi görünmüyor.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Hocam o göz gibi yapan arkadaş iyi yapmış aramızda yapan varsa resimli olarak yapabilir mi video dan fazla iyi görünmüyor.
    kardeşim eski motora yapmıştık ama bu benim 2.apache buna yapamadım daha zaman olmadı.
    Ama yapan arkadaslarım var ılk fırsatta resmını ceker atarım sana. Ayrıca sınyalları 1 numara siyah fılm ıle kaplayabılırsın. Yada cok ince boyayabilirsin Ve arka stop lambasını. Cok daha guzel duruyor. Beyaz çok cırtlak duruyor bence yani orjinali. Fara gelince 3 numara ışığı gecırmeyen fılm ıle yaptırman. Farın uzerındekı o sıyah camdan baslıyorsun farın en ustunde park lambalarının uzerınden ınce bı cızgı gecıyor tam oranın uzerını kapatıyorsun. Burada amac parkları yarısını kapatıp kısık göz imajı vermek. Daha sonrada film i aşağı dogru tam ortadan ınce bı cızgı halında ındırıyorsun.. o videoyu aç cocuk tam arka kaldırırken kameraya yakınlasıyor. Durdur ve ıncele ben oyle yapmıstım. Hadı kal saglıcakla

Motosikleti
    YZF R-25
    kardeşim eski motora yapmıştık ama bu benim 2.apache buna yapamadım daha zaman olmadı.
    Ama yapan arkadaslarım var ılk fırsatta resmını ceker atarım sana. Ayrıca sınyalları 1 numara siyah fılm ıle kaplayabılırsın. Yada cok ince boyayabilirsin Ve arka stop lambasını. Cok daha guzel duruyor. Beyaz çok cırtlak duruyor bence yani orjinali. Fara gelince 3 numara ışığı gecırmeyen fılm ıle yaptırman. Farın uzerındekı o sıyah camdan baslıyorsun farın en ustunde park lambalarının uzerınden ınce bı cızgı gecıyor tam oranın uzerını kapatıyorsun. Burada amac parkları yarısını kapatıp kısık göz imajı vermek. Daha sonrada film i aşağı dogru tam ortadan ınce bı cızgı halında ındırıyorsun.. o videoyu aç cocuk tam arka kaldırırken kameraya yakınlasıyor. Durdur ve ıncele ben oyle yapmıstım. Hadı kal saglıcakla
    Kardeşim ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim video yu tekrar inceliyeceğim ama sen yaparsanda yine resim at çok daha faydalı olur.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Çift far gibi görüntü yapan videoyu izledim çok güzel durmuş komple camıyla birlikte kaplamış ama iyi işçilik ister folyoyu keserken far camınıda çizebilirsiniz ben aynaları ve camını kaplamayı düşünüyorum

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Kardeşim ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim video yu tekrar inceliyeceğim ama sen yaparsanda yine resim at çok daha faydalı olur.
    rica ederim ne demek. çok begendiysen kendim yapıştırabilirim dersen, ben burada yapan yer var. taslağı hazırlatır sana gönderirim ptt ile. sana sadece yapıştırması kalır
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    YZF R-25
    rica ederim ne demek. çok begendiysen kendim yapıştırabilirim dersen, ben burada yapan yer var. taslağı hazırlatır sana gönderirim ptt ile. sana sadece yapıştırması kalır
    Hocam nasıl yapıldığını tarif etsen dahi kafi benim kardeş bu konularda yeteneklidir. Sade nasıl yapıldığı önemli gereken her şeyi ben burada ayarlarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler