Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    bugün yine öküz gibi bayırda denedim 118 i gördüm daha da pes ettim sizle sidik yarıştıramayacağım kralsınız

bu trip a trip b modlarını nasıl kullanıyoruz arkadaşlar ? verdikleri kullanım kitapçığında bi gezi esnasında yaptığınız yolu gösterir tarzı bi şey yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. bi öğretiverin size zahmet

şu an 510 km deyim kyk bursunu çeker çekmez vericem ilk bakıma hadi bakalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500kmdeki motora basmasan iyi edersin bende diyorum bunların motorları niye gitmiyo rodaj önemlidir..tripmetre yaptığın kmyi kaydediyo biyerden biyere kaç km olduğunu falan ölçüyosun alttaki düğmeye basılı tutarsan sıfırlanıyor.2adet tripmetre koyulması güzel çünkü iki ayrı mesafeyi diğerini silmeden ölçme imkanı veriyor.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500kmdeki motora basmasan iyi edersin bende diyorum bunların motorları niye gitmiyo rodaj önemlidir..tripmetre yaptığın kmyi kaydediyo biyerden biyere kaç km olduğunu falan ölçüyosun alttaki düğmeye basılı tutarsan sıfırlanıyor.2adet tripmetre koyulması güzel çünkü iki ayrı mesafeyi diğerini silmeden ölçme imkanı veriyor.
    Nasılsın Nihat abi?
    Yeni motor alanların motorları hayırlı olsun. Kalıcı olmaları dileğiyle.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    14 dişli takmadan hız yapamaz bu motor 130 u gecmez yanı 143 son 10000 devır de soyle dıyım 7000 de 100 yapıyor 5 vıteste
    www.erkakurye.com

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİM ÇİŞİM SİZİNKİNDEN daha uzağa gider...
    aha kanka turbosuz nissan pic-up duman dumana..http://www.youtube.com/watch?v=bY3sQ...&feature=share
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha kanka turbosuz nissan pic-up duman dumana..http://www.youtube.com/watch?v=bY3sQ...&feature=share
    izledim....:D
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasılsın Nihat abi?
    Yeni motor alanların motorları hayırlı olsun. Kalıcı olmaları dileğiyle.
    iyilik sağlık yaramazlık yok
    schmarık bunu beğendi.

Motosikleti
    RTR150 Aphace SARI

eksoz

mrb arkadaşlar sizleri bayadır takip ediyorum ve yorumları okuyarak ve sizlerin fikirlerini alarak bende haziranda sarısını almıştım şu an 4600km en son kullandığım motor mondial mr150 idi oda seri ver kuvvetli motor ama aphaci kadar olamıyor sizlere bi konuda eksoz hakkında fikir almak istiyorum sizce nsl olur ben adamları arayıp
    sordum daha 2veya 3 hp güçlendiriyormuş ve kullananlarada sordum baya bi memnunlar.......http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0769859/detay/

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    daha önce bazı sorular sormuştum, tam buna ikna oldum derken bir kaç kullanıcı yorumunda eksntirik milinde belli bir süre sonra sorundan dolayı ses geliyormuş ve sanırım fabrika hatasıymış?

bu durumun gerçekliği nedir? belli bir seride mi meydana gelmiştir? alırken bu durumu nasıl anlayabilriim? (gerçi başlangıçta yok sanırım bu olay)

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    evet çelikatlı satıyoruz motorları. fabrikadaki basınçlı su makinası bozuktu yıkayamadım motoru. cuma günü tamir ettim bugünde gitmek zor geldi. yarın kobrayı yıkıyorum. rsimlerini çekip ilanı koyacağım. bu motoru yirmi yıllık kurye arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. diğer 150 cc makinaları bilmediğim için eleştirileri ciddi sanıp okuyordum. fakat zaman içinde fırsatım oldu cbf dahil bikaçtane kullanma fırsatım oldu. iyiki apache almışım. apache bence 150 ccnin kıralı. titreşim filan hikaye. ugun devirde kullanınca az da olsa titriyor. fakat nihatın dediği gibi bacaklarının arasında gücü hyissediyorsun. her güzelin bi kusuru vardır.parasını son kuruşuna kadar hakeden bi makina. satışları böyle giderse önümüzdeki yıllarda en büyük rakibi cbf ile arasında 1000 lira fiyat farkı olur. bu makina 5500 den bile satılır. sizde biri demişti dersiniz.
    ..............geleim 250 cc işine. cbr 250 yaptığım incelemeler sonucunda çok satıyor. yağ eksiltiyor. ince yapılı.malzeme kalitesi orta kalite.benim altımda ufak kalıyor. gösterge paneli oyuncak gibi. sevis ve parça sıkıntısı yok. ikinci eli kuvvetli.550 sayfa forumunu okudum.
    ..............ninja 250 sınıfının kıralı.malzeme kalitesi oldukça iyi.a iyi kaçıyor iyi yakıyor. servis sıkıntılı.ikinci eli sıkıntılı. ne alınır ne satılır.350 sayfa okudum.
    ..............inazuma gelmedi. gelsede 12000 civarı satılır. akibeti belli oluncaya kadar. ikinci el piyasası oturana kadar iki sene geçer senin dediğin gibi.45 sayfa okudum
    sym wolf sb 250 malzeme kalitesi çok iyi. benim altımda kaybolmuyor. tip olarak çok yakışıklı değil. kullanımı rahat. yorulmadan uzun yola gidilir.arka çanta cbr da olduğu gibi sırıtmıyor. en az üç beş sene binerim satmam denilirse alınır. servis ve ikinci eli sıkıntılı. sıfır fiyatında 10250 den 9600 liraya düşmüşler. muhtemelen hedefledikleri yıllık satış rakamını tuturamadılar. bunu da yazmıştım. bu sebepten fiyat düşer diye. nitekim düştü.hepsi nakit olursa 9000 lira plaka hariç veriyolar.bu yaz sıfır alanlar baya zar etmiş gözüküyor. birçoğu satılık ilanını kaldırdı.45 sayfa okudum.
    motorları satalım. marta kadar bekleyelim. fuarı dolaşalım. belki yeni bişeyler gelir. ozamanki şartlara göre hangisi işimize gelirse onu alırız. nasıl olsa arabamız var. kışında arabaya takılalım.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce bazı sorular sormuştum, tam buna ikna oldum derken bir kaç kullanıcı yorumunda eksntirik milinde belli bir süre sonra sorundan dolayı ses geliyormuş ve sanırım fabrika hatasıymış?

bu durumun gerçekliği nedir? belli bir seride mi meydana gelmiştir? alırken bu durumu nasıl anlayabilriim? (gerçi başlangıçta yok sanırım bu olay)
    yok oyle bişi onu dıyen halt etmıs kardes ıkıncı tvs bendekı ıkısındede olmadı oyle bişi
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gergi sorunu cbr 600fte olan bir sorun gergisini değiştirince düzeliyor bizimkilerde hiç duymadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı şimall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar sizleri bayadır takip ediyorum ve yorumları okuyarak ve sizlerin fikirlerini alarak bende haziranda sarısını almıştım şu an 4600km en son kullandığım motor mondial mr150 idi oda seri ver kuvvetli motor ama aphaci kadar olamıyor sizlere bi konuda eksoz hakkında fikir almak istiyorum sizce nsl olur ben adamları arayıp
    sordum daha 2veya 3 hp güçlendiriyormuş ve kullananlarada sordum baya bi memnunlar.......http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0769859/detay/
    bizim motorlarda egsoza olumlu bakmıyorum mahallede nefret uyandıracağı kesin 600 lük 4 silindir bişey olsa hadi neyse polislerden kaçmada çabası

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

chip tuning işlemi yapmışlar bene buna benim araçta böyle oluyor remap yapınca orjinal mapte dumansız oluyor navaralar turbo diesel değil miydi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    normalde turboluymuş araba fakat patlamiş turbosu..Böyle kullanılıyormu bilmiyorum..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    arkadaslar apache arka canta demırı var elımde ıhtıyacı olanlara duyrulur sıfır cızık sız yanii
    www.erkakurye.com

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    O değil motorda bi kaç gün önceye kadar sibop sesi vardi 6binden sonra başlamişti .. Bugun dikkat ettim sesi kesmis .. Oturdu heralde yerine ne biliyim .. Öyle devam etsede elletmicektim ztn siboplara 7bin km de ..

Sym nin kasimpaşada servisine rastladim biraz durdum konustuk bi kac wolf ta vardi 250 .. Pek yakisikli degil ama memnunlardi hepsi .. Aga 250 dedin mi ninja .. Gerisini boşver .. O kendine has sesi bile yeter ..

normalde turboluymuş araba fakat patlamiş turbosu..Böyle kullanılıyormu bilmiyorum..
    kullanılır performans yerlerde olur o zaman turbo yağlamasından motora motor yağı kaçıyor ondanda siyah duman yapar

günaydın millet.....
    schmarık bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanılır performans yerlerde olur o zaman turbo yağlamasından motora motor yağı kaçıyor ondanda siyah duman yapar
    Aynen dediğinize katılıyorum. İş yerinde şikayet yoluyla Land Rover gelmişti. Turbo'nun biri ağrızalıymış. İşlem yapmadığı için diğer turbo'ya yağ basıyordu dediğiniz gibi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın millet...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet.....
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet...
    günaydın hayırlı haftalar
    35 ZUS 73

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler