Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cbf nin silindir üst kapağı arızalı cıktı fabrikasyondan patlamassa iyidir
    Demek ki yağı yakarken frütöz gibi tam inceltmiyor :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki yağı yakarken frütöz gibi tam inceltmiyor :D
    Kalın yağ koyuyorum yakamıyor arıza veriyo o yüzden ince yağ koydunmuda kafayı sıyırıyo iyice neyse Serhat aksam belki Can la bulusuruz cay corba icmeye gelirmisin

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Engin1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalın yağ koyuyorum yakamıyor arıza veriyo o yüzden ince yağ koydunmuda kafayı sıyırıyo iyice neyse Serhat aksam belki Can la bulusuruz cay corba icmeye gelirmisin
    Aksam arkadasin motorunu tamircinin dukkanina birakscaz ta ya isim var baska zmn ararim sizi gelirsem

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Engin Ariza neymiş
    Neden kaynaklanıyor
    Sorun ne?
    sbr bunu beğendi.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin Ariza neymiş
    Neden kaynaklanıyor
    Sorun ne?
    bi sorun yok abi hafiften bi subab sesi var gıcıkım ben bu konuda 250 ile giderkende duyuyorum sesi gittim servise ust kapakta sorun varmis onu degistircekler garantiden

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 Kasım Pazar günü 10:30'da Kemerburgaz-Çiftalan'da ilk yarışının koşulacağı HUMA OTO TRIAL KUPASI 1.ayak yarışı HUMA OTO TRIAL KUPASINA 1,2 katsayı üzerinden puan verecek. jeep yarışı var.

arkadaşlar pazar kimler geliyor seyretmeye
    Bu turkiyede ilk yapilan bisimis dogrumu abi gerci ne olsa ben varimda bilmeyen arkadaslar icin yaziyim hatirlatiyim dedim. Havada umarim ogun yagisli olmazda son anda bi supriz olmaz. Bulusma yerimiz herzamanki gibi hasdal sanirim ?saatide siz belirleyin.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    HUMA OTO TRIAL KUPASI 2. AYAK YARIŞ DUYURUSU

HUMA OTO TRIAL KUPASI HEYECANI DEVAM EDİYOR...

İSTANBUL OFF-ROAD KULÜBÜ'NÜN YENİ YARIŞ FORMATI HUMA OTO TRIAL KUPASI OTOMOBİL SPORLARINA TAZE KAN GETİRİYOR. HUMA OTO TRIAL KUPASI İKİNCİ VE SON YARIŞIYLA 24 KASIM 'DA START ALIYOR.

İstanbul Off-Road Kulübü tarafından 17 Mart ve 24 Kasım tarihlerinde 2 ayak üzerinden organize edilecek olan HUMA OTO Trial Kupası off-road severlere heyecanlı anlar yaşatacak.

2 araçtan oluşacak ekiplerle katılabilinecek olan Huma Oto Trial Kupasında ekip ruhu ve yardımlaşma ön planda olacak.

Kendine özgü Trial Kuralları ile yardımlaşmayı ve off-road ruhunu ön planda tutacak olan Huma Oto Trial Kupasında 12 Ekip ve 24 aracın yarışması bekleniyor. Ekip olarak start alacak olan yarışmacılar yine ekip olarak yarışı bitirmeye ve dereceye girmeye çalışacaklar. Startların etap boşalmadan verilmeyeceği yarışta izleyiciler de oldukça yakından yarışmacıların engel aşma ve off-road kabiliyetlerini izleyebilecekler.

24 Kasım Pazar günü 10:30'da Kemerburgaz-Çiftalan'da ilk yarışının koşulacağı HUMA OTO TRIAL KUPASI 1.ayak yarışı HUMA OTO TRIAL KUPASINA 1,2 katsayı üzerinden puan verecek.

.aynı zamanda gezen bilirinde orada etkinligi var jeep kaynayacak orası
    sertacr8888 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer900
    Abi yine 10,30 diyipde adamlar 2 de başlamasın sanırm biraz daha erken buluşmamız lazım ?

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Dostlar sizlerinde başına böyle olaylar geliyor mu yoksa ben mi çok kısmetsizim
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3208486

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    selamun aleykum arkadaslar.arkadasımda 2012 yanılmıyorsam 2013 mayıs ayında aldı askere gideceği için satlığa çıkardı 4.200 istiyor 502 (beşyüz iki) km de.motor kütahya tavşanlı ilçesinde.düşünen arkadaşl olursa 0554 882 04 53 nolu telefondan ulaşabilir.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

motor tvs apache yazmayı unutmusum kırmızı renk

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Arkadaslar motorunun egzozunu boyayip da mennun kalan varmi uzun sureli.memnun kaldiysa hangi boya markasi ve nasil boyadigini yazabilir mi

Motosikleti
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorunun egzozunu boyayip da mennun kalan varmi uzun sureli.memnun kaldiysa hangi boya markasi ve nasil boyadigini yazabilir mi

muku boya satan dükkana git ısıya dayanıklı egsoz boyası de versinler 25 tl

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Hani cesit cesit marka var ondan sordum bu egzoz isinin ehli hangi marka diye.bide apache harbiden saglam makinaymis kazadan sonra vites gecisleri daha bi rahatladi
    sbr bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yine 10,30 diyipde adamlar 2 de başlamasın sanırm biraz daha erken buluşmamız lazım ?
    sabah 10 da hastalda buluşursak 10.30 da orada oluruz .kimler geliyor .

Motosikleti
    Tracer900
    ben o işlemi vespaya yapmıştım. egzozu tamamen söktüm ve makina ile tamamen zımparaladım üstüne yaptım. biraz uzakdan ince bir kat boya attım. sonra ikinci olarak birazcık daha yakından 15 20 cm kadar uzakdan en son katmanı attım açık kalmayacak şekilde. Ayrıca egzozunda biraz sıcak olması gerekiyor buz gibi egzoza yapma o işlemi. Yine de oku sen işlemlerini internetten. 650 dereceye dayanıklı mat siyah bir boya kaliteli marka al.

Motosikleti
    Hani cesit cesit marka var ondan sordum bu egzoz isinin ehli hangi marka diye.bide apache harbiden saglam makinaymis kazadan sonra vites gecisleri daha bi rahatladi
    zaten fiyatından anlarsın
    adama iyi bişey olsun boya atması olmasın sonra de
    zaten Sertaç ta açıklamasını yapmış

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o işlemi vespaya yapmıştım. egzozu tamamen söktüm ve makina ile tamamen zımparaladım üstüne yaptım. biraz uzakdan ince bir kat boya attım. sonra ikinci olarak birazcık daha yakından 15 20 cm kadar uzakdan en son katmanı attım açık kalmayacak şekilde. Ayrıca egzozunda biraz sıcak olması gerekiyor buz gibi egzoza yapma o işlemi. Yine de oku sen işlemlerini internetten. 650 dereceye dayanıklı mat siyah bir boya kaliteli marka al.
    Sagolasin sertac.zimpara makinam var komple sokup detayli bi calisma yapicam haftasonu

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    bir hafta önce tvs apache aldım şuan 80 km de , 5000 deviri geçme dedi usta arada sırada geçiyorum sıkıntı olur mu acaba bide çok yakıyor gibi geldi bana bu normalmidir motoru açma konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    henkelin ısıya dayanıklı boyası var valla cok memnun kaldım..ama çift kat atmıştım.
    urun bu

http://www.teknikmagaza.com/urunler/...y-siyah-400ml/
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu egsoz boyası benimde kafamı sıktı ilk baharda 650 dereceye dayanıklı aldım mat siyahtı ilk çalıştırmada duman dumana gitti koyu giri gibi oldu ve arka lastiğin tarafından yine paslandı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler