Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorumu gözümden sakınıyorum ama..

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Dostlar sizlerinde başına böyle olaylar geliyor mu yoksa ben mi çok kısmetsizim

RTR 150 Yeşil (Yeni kasa) motorum var
    Motorumdan memnunum ve gözüm gibi koruyorum
    Motorumu park halindeyken kediler seleye işemesin diye bir güzel yağmur geçirmez branda ile sarıp sarmalıyorum
    Ama nezaman motorun başına gitsem ya etrafında koca cam parçaları buluyorum(mahallenin çocukları kırıp kırıp atıyor sağa sola)
    Yada birileri brandanın iplerini çözmeye çalışıyor bazen
    Geçen brandayı açınca motor silindir bloğunun üzerinde kalemtraş ve kontör kartı buldum
    Haset insanların nazarı da cabası...

Bugün ise bambaşka birşey oldu sabah işe giderken bir de baktım brandanın üzerinde sele kısmında sigra izmariti var
    Önce camdan atılmış da üzerinde gelmiş sandım malum dün gece hava yağmurluydu birşey olmamıştır dedim
    ama dayanamayıp yanına gittiğimde bir de ne göreyim meğerse şerefsizin biri sigarayı brandaya bastırarak söndürmüş ve brandayı eritip seleye kadar yakmış
    Önce sinirden birşeyler kaçtı ağzımdan tövbe edip Allahım sana havale ediyorum dedim!...

Geçen gün de kardeşimin park halindeki arabasının üzerinde kola döküp sigarayı üzerinde söndürerek kolayı ateşe vermiş şerefsizler!
    Allahtan araç yanmamış geri sönmüş kendi kendine

Niye onda var bende yok ihtirasından mıdır yoksa Hasetten midir bilemiyorum ama insan demeye dilim varmıyor bu şerefsizlere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Sakınan göze çöp batarmış...Kim neden yapar bilinmez.Kedi hayvan o tamam.Ama insan hayvanı daha tehlikeli.Başedemezsin.
    Redmoon, rambomert, KSKLİ_ÖMER ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    geçmiş olsun da kardeş, kolayı nasıl ateşe vermişler?

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    İnsanoğlu kurcalıyor nedense-önüne geçemiyorsun, içimden geçen düşünceleri buraya yazamıyorum şu an

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Geçmiş olsunda, ben kolanın ateşe verilme olayına takıldım. konuyu biraz açarmısın.

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Geçmiş olsun arkadaş.bu hayvanlar hangi semtteymiş merak ettim.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    istanbulda aracını park edicek garajın olmadı mı çok zor
    bu sorunlar olmasa motoru alıp götürenler var orada yaşanmaz allah sabır versin

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Geçmiş olsun kardeş. Nası bi yerde yaşıyosun anlamadım Mad Max seti mi İstanbul mu belli değil. Nasıl fantezilermiş onlar öyle cam parçaları, kalmetraş, kontör kartı...? Birisi sana bir mesaj vermeye çalışıyor anladığım kadarıyla...

Semti söylersen, yarın protesto için Emniyet Müdürlüğü'nün önünde üzerime limonata döküp ateşe vericem?

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Semti söylersen, yarın protesto için Emniyet Müdürlüğü'nün önünde üzerime limonata döküp ateşe vericem?

Espiri güzel durduk yere bu bozuk moralle bile güldürdün beni
    ama hala evlat acısı gibi içimde bu anlattıklarım

İnanın motorun her yanından geçtiğimde içimden "Allahım sana emanet" diyorum... gerisini varın siz düşünün artık

Semt esenler-fatih semtleri ama sonuçta istanbul değilmi işte (çivisi çıkmış anlayın artık)
    Helal para ile alın teri dökerek her kuruşunu kazandığım senelerce biriktirdiğim para ile aldım motorumu kardeşlerim ise ikisi beraber çalışıp kaç sene para biriktirdiler araba için kısacası para kolay kazanılmıyor bu memlekette ama gel gör ki insan oğlu çiğ süt emmiş sütü bozuk olan şerefsizlerde var tabi!... ve bu şerefsizler başkasının malına zarar vermekten zevk alıyor sanki

dostum bu konuda yalnız değilsin ben de motosikleti aldığımda gözüm gibi bakıyordum ve başına gelmeyen kalmıyordu ki hala öyle ama bir süre sonra alışıp dert etmemeye başlıyorsun. bahtsız bedeviliğimle ilgili bir kaç örnek sıralıyayım ben de ki yalnız olmadığını anla. motoru ilk aldığımda garaj yoktu evin önünde duruyordu ki ne zaman dışarı çıksam, selesinde oturan bir çocuk diğeri egzoza çıkmış öteki gidona asılıyo sanırsın lunaparkta atlıkarınca biniyolar. hayır bir kaç seferde annelerin çocukları kucaklayıp motosiklete bindirdiğini gördüm neredeyse parkta kamu malı bir oyuncak olduğuna inanmak üzereydim motosikletimin bu indi bindi sırasında oluşan çiziklerden bahsetmeme gerek yok sanırım. neyse başka bir gün işten dönerken mahallede bisiklete binen çocukları fark ettim, sağa çekip geçsinler diye durdum ki ne göreyim bi tanesi rampa aşağı hızını almış bir ayaklarını sürte sürte cırlaya cırlaya üzerime doğru geliyo durduğum için manevra yapma şansım yoktu çocukta fren yapmak yada sağa sola kırmak yerine çat diye motora giriverdi. sinyal ve ayna mefta oldu tabi ama çocuğa üzüldüm hemen yerden kaldırdım teselli etmeye falan çalıştım, belli ki korkmuş canı da yanmış , tabi haliyle bebe ağladı falan annesi geldi allahdan olayı görenler vardı yoksa çocuğuma çarptın falan diye kesin cıngar çıkarırdı. mahallemiz maymunlar cehennemi gibi iş yeriminde ondan farkı yok tabi, şaka yapacağım diye buji kablosunu söken mi ararsın benzin musluğunu kapatan mı ararsın, arama çünkü bizde hepsi mevcut. ha birde 1 ay içinde farklı zamanlarda iki lastiğimi de 4 defa patlattılar ama onun nerede olduğunu hiç bilmiyorum. neyse işte yalnız değilsin başka bedevilerde var

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Hocam adam benim brandanın üstüne gülen insan surat yapmış sigara izmaritiyle. Kanı bozuk çok..!!
    MetinK. ve rumelian bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    kasıt aramak lazım. size gıcık bi manyak var mahallenizde demek ki. ara ara pusuya yatın, suçüstü yapıp ebesini s.....

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Geçmiş olsun arkadaşım hiç takmaya değmez kafaya aynı olay benimde başıma geldi sarı 2011 tvs var benımde kapının onunde koltuğa sigara basmışlar resmen delik vardı kullandım idareten elektrik bandı yapıştırıp bir kaç ay ondan sonra yeni sele kılıfı sipariş verdim sürat motordan aldım koltukçuda söktürüp yenisini kaplattım orjinal ilk başta hoşuma gitmedi fakat zamanla orjinal gibi oldu anlaşılmıyor gayet iyi şu an.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niye onda var bende yok diye düşünürler. gizli kıskançlık. gerçekten gözünden sakınıyosan biraz takip et denk gelirsen gerekeni yaparsın zaten

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok fazla düşünme yoksa motorun orası burası çabuk bozuluyor şimdi ilk aldığımda gözüm gibi bakıyordum yok orası yok burası derken başlarım böyle işe dedim eş**k gibi kullanıyorum sıkıntı çıkarmıyor

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Çin malı Monidal crossum vardı motorundan bir sürü ses geliyordu ama hiç aldırmadım dağa taşa her yere vurdum tabiri caizse öldüresiye kullandım yolda kalmadım sattım
    Hyosung gt250r aldım ilk zamanlar çok sakınıyordum sonra onuda aldırış etmeden rahatça kullandım aynı şekilde sattım
    Yamaha Xt125 aldım onunla da girmedik yer bırakmadım çamur dere tepe gezdim durdum yıkamaya bile üşenirdim o derece keyfini çıkarıp sattım
    Kawasaki klx 250 aldım gözümden bile sakınıyordum sürekli temiz tutuyor elimden geldiği kadar pis yola bile girmiyordum motorun 2 ayda başına gelmeyen kalmadı.O yüzden tavsiyem şudur ki aldırış etme bin git rahatına bak

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben hala kolayı ateşe vermede takıldım.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben sitede oturuyorum 2.katta,balkonun altına koyuyorum senin gibi sıkıntılarım yok ama sabah motorun üzerinde 2 karış toz oluyor seleyi silip biniyorum,halı mı çırpıyorlar nedir.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Herkesin aklında aynı soru var bence

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi geçmiş olsun eğer yakalarsan ne yapacağını zaten biliyorsundur yakalayamazsan da takma kafaya yıllarca ka tane arabamız harita gibi oldu sokaklarda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)