Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadslar selamlar havafiltresini bulamiyrum antalyada. Online olarak bari kredi kartim ile alayim varmi bildgniz magaza? Bu arafa on tekeri degistirdim 13 bin km olmustu artik degistireym dedim tek uygun irc vardi aldik 70 gaymeye. Arka teket bulamiyrum 100/90 18 olrak hicbi yerde yok :-(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    max.hızın düşük olsa ve motor zorlanıyor olsa o süratlere çıkarken karbüratör diyaframından yapıyor derdim rahatlıkla..ama senin motor 1-2-3 te 10bin devir çevirebiliyorsa sorunun karbüratör değil ateşleme sisteminde..çok çok yüksek ihtimalle de CDI ünitesi yani beyin arızasıdır..
    dostlarım bugün gittim düz yolda her vitesin devirini tek tek ölçtüm ve sonuç hiç iç açıcı değil
    1. vites: full
    2. vites: 8000
    3. vites: 7250
    4. vites: 5750
    5. vites: 4750
    düz yolda en son olacağı bunlar. sizce sorun nedir kardeşlerim?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı burdurlu1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım bugün gittim düz yolda her vitesin devirini tek tek ölçtüm ve sonuç hiç iç açıcı değil
    1. vites: full
    2. vites: 8000
    3. vites: 7250
    4. vites: 5750
    5. vites: 4750
    düz yolda en son olacağı bunlar. sizce sorun nedir kardeşlerim?
    Valla üstat dediklerimizden biri işte sorun .. bi götür servise baksın incelesin .. burdan söylemekle olmaz o iş .. :/

Şimdi kadıköyde buluştk nihat abi ve sabriyle .. yağ değişimleri fln halloldu motorlar hazır .. Sabah 7 de kontak açıcaz bakalım hayırlısıyla ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    enes benim tel no cagrı atsana 535 663 49 51

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes benim tel no cagrı atsana 535 663 49 51
    Yarın hava gayet güzel olacak inşallah..Saat kaçta yola çıkacaksınız selami..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadslar selamlar havafiltresini bulamiyrum antalyada. Online olarak bari kredi kartim ile alayim varmi bildgniz magaza? Bu arafa on tekeri degistirdim 13 bin km olmustu artik degistireym dedim tek uygun irc vardi aldik 70 gaymeye. Arka teket bulamiyrum 100/90 18 olrak hicbi yerde yok :-(
    bence hata yapmissin.biraz internette dolassaydin bulurdun lastik.illa 100/90 seklinde bir lastik almak zorunda degilsin. metzeler ME22 3.00 17 boyutundaki lastik oluyor bizim motorlara.hemde 90 tl. bari arkayi bu markadan al. motolastik.com dan bulabilirsin arka lastigide ME22 3.25 18 yada 3.50 18 alirsan olur. ben ME22 3.50 18 almistim en kalin olanini memnunum guzel lastik.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

Motosikleti
    sabah 07,00 opet mehmetcık vakfı
    hayırdır sedat sendemi selcen

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Merhaba arkadaşlar uzun zmandır forumda ki yazdıklarınızı okuyorum yaza dogru forum biraz canlanmış .Motorcuların aralarında yazdıgı mesjları okuken zevk alıyorum ama aklıma bişey takıldı saçma bişey olabilir ama işte ... Biraz atılım yapıp tvs ci olmayı planlıyorumda . şimdi bu yeni kasa tvs lerin morunda sıfır titreşim varmış bunuda anca balansörle sağlaya bilirler motorun gidişatıyla ilgili yani güç bakımından bi problem oluştururmu ? Dişliler flan teknik aksam her şey aynı mı ?
    Eski apachi ile aynıda sadece granajlar mı farklı ?
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    2000 ford
    sabah 07,00 opet mehmetcık vakfı
    hayırdır sedat sendemi selcen
    Benim başka işim var reyiz siz yardırın belki yolda karşılaşırız bizimde 8 de teker dönecek burdan klx 250 lili bi arkadaşla düzceye enduro yapmaya gidicez

Motosikleti
    bizde bolu dağını tırmanmaya başlarız
    Twin bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    sedat yolda arasalim reyuz. belki rastlasiriz

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat yolda arasalim reyuz. belki rastlasiriz
    Tabi... Biz MC donald's köprüsüne kadar devam eder orda bi mola veririz yakıt ikmali..Sonrasında hendekte pejo J9 lu bi yer var orda büyük ihtimal kahvalti yapar..E-5 ten devam ederiz.. dediğim yer için Park Shoptan çıkıyoruz otobandan..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-38.html
    Kahvaltı yapacağımız yerin resimleri linkte mevcut..Fiyatlar süper..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Sıkı giyinin beyler O saatte G..tümüz Donacak biraz boluda felan .. :D Evde ne varsa giyin termal örgü farketmez :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zmandır forumda ki yazdıklarınızı okuyorum yaza dogru forum biraz canlanmış .Motorcuların aralarında yazdıgı mesjları okuken zevk alıyorum ama aklıma bişey takıldı saçma bişey olabilir ama işte ... Biraz atılım yapıp tvs ci olmayı planlıyorumda . şimdi bu yeni kasa tvs lerin morunda sıfır titreşim varmış bunuda anca balansörle sağlaya bilirler motorun gidişatıyla ilgili yani güç bakımından bi problem oluştururmu ? Dişliler flan teknik aksam her şey aynı mı ?
    Hoşgeldin kardeş öncelikle .. VAlla titreşim yok densede denemeden bilinmez .. her sene aynısını söylüyolar çünki .. değişen baya bişey var motor aksamı aynı fark yok .. grenajlar tekerler ön kafa vs .. genel olarak aynı motor ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    2000 ford
    Dağı tırmanıp ne yapacan aga bi numarası yok dağın bence boşuna zaman kaybı tünelden yardır git

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yağmurluk bulamadık mekanlar kapalıydı inş yağmaz yoksa , Şimdiden hakkınızı helal edin :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Son kez hava durumuna baktım , güzergah üstündeki heryer güneşli görünüyor .. İnşallah öyle olur bakalım .. Hadin iyi geceler cümleten . 6 da kontak döner ..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurluk bulamadık mekanlar kapalıydı inş yağmaz yoksa , Şimdiden hakkınızı helal edin :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Son kez hava durumuna baktım , güzergah üstündeki heryer güneşli görünüyor .. İnşallah öyle olur bakalım .. Hadin iyi geceler cümleten . 6 da kontak döner ..
    satılık revit alt üst yağmurluk.. xl beden... sabah yada şimdi hemen elden teslim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağı tırmanıp ne yapacan aga bi numarası yok dağın bence boşuna zaman kaybı tünelden yardır git
    aga onun tadı orda kamyonları sollaya sollaya ohhh yardır mürsel

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim buradaki servise sordum dedim abi böyle böyle titreşimi azaltmışlar yok öyle bişey makyaj hariç bir değişiklik yok dedi yolcu peglerindeki azalmıştır ona bişey diyemem dedi

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yuuh ya daha sabah olmadı kalktık giyindik iyimi .. Aklımızı deli mi ... ,anlamadımki :D Gece yolculugu yapıoz sanki arkadaş ya :D

bence hata yapmissin.biraz internette dolassaydin bulurdun lastik.illa 100/90 seklinde bir lastik almak zorunda degilsin. metzeler ME22 3.00 17 boyutundaki lastik oluyor bizim motorlara.hemde 90 tl. bari arkayi bu markadan al. motolastik.com dan bulabilirsin arka lastigide ME22 3.25 18 yada 3.50 18 alirsan olur. ben ME22 3.50 18 almistim en kalin olanini memnunum guzel lastik.

Rev'it tesekkurler en yakin zmnda alicam 3.50 ile 3.25 arasinda cok fark carmi acaba yani 100 lukmu oluyor daha fazla asmasini istememde :-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler