Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadslar selamlar havafiltresini bulamiyrum antalyada. Online olarak bari kredi kartim ile alayim varmi bildgniz magaza? Bu arafa on tekeri degistirdim 13 bin km olmustu artik degistireym dedim tek uygun irc vardi aldik 70 gaymeye. Arka teket bulamiyrum 100/90 18 olrak hicbi yerde yok :-(
    irc nin var ama ben giç tavsiye etmem kullandım çıkardım.şimdi mişlen var 90-90-18 ben memnunum motorun hızına etkisi pek yok ama yol tutuşu arttı 110 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yenice evlere girdik .. Abant geziside böylece sona ermiş oldu .. Selo aganın efsaneleri , karda çamurda yapılan mücadele ve Race tadındaki dönüşün ardından güzel bi yolculuğu geride bıraktık .. şükr kazasız belasız arızasız bıtirdik .. Toplamda (benm km sayacıma göre) 560 km yol yaptık .. Bolu dağından itibaren yağış olmasada kar vardı ve yerler ıslaktı .. Abant ta aynı şekilde kar altındaydı .. Harika bi manzara eşliğinde biraz üşüsekte tadını çıkarmayı bildik .. Ekip güzeldi sonuçta .. Tabi bir sürü fotoğraf çektik ,nasipse yarın akşama ayrı topik açıp yayınlıcaz ..
    GEnel olarak hava güzeldi .. sabah buluşup yaptığımız kahvaltıdan sonra iyice güzelleşti .. yolda yeri geldi 80le gittik yeri geldi 120 altına inmedik .. Selo aganın lastiklerin havası yoktu geç farkettik ,motor gitmiyo diye bi sürü söylendik :D Yolda önce Sedatlarla karşılaştık .. Yine bi kamyon bulmuştu mutluydu :D Sonra Abantta Ybrci arkdaşlar tam biz giderken geldiler .. tanıştık muhabbet ettik sağolsunlar sıcak insanlar .. Dönüşte kötü bi trafik kazası gördük .. Allah yardmcıları olsun .. Ve düzceden itibaren REsmen Yarışarak geldik .. (nihat abi ve yusuf arada uzadılar canavarlarıyla tabiki) .. 2 apache ve benım ufaklık kapıştık durduk :D Zaten resimler herşeyi anlatır yüklenince inş .. Son olarak aklımda kalan MAx Speed Denemeleri ..

Selo :132
    Sbr : 134
    Yusufist:174
    çelikatlı(nihat):170
    Benim ufaklık : 148-149 .. Böylece max speedlerimizide öğrenmiş olduk .. Ve uzun yolda gayet rahattı tüm makinalar Diğer etkinliklere daha fazla katılım bekliyoruz ..!! Tekeriniz düz bassın ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben konuyu açtım şimdilik bikaçda foto attım http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/114044-istanbul-abant-gezimizle-sezonu-actik.html

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    İyi güzel geçmiş gezi anlaşılan. Enes'in keyifler yerinde, eeee sonuçta 2 apache tokatlamış olsun o kadar

Enes 140-150 km hızlardayken, egzoz'dan çıkan ses ne durumda oluyor
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güzel geçmiş gezi anlaşılan. Enes'in keyifler yerinde, eeee sonuçta 2 apache tokatlamış olsun o kadar

Enes 140-150 km hızlardayken, egzoz'dan çıkan ses ne durumda oluyor
    Selodayının Tekerde hava yokmuş .. tokatlıyodukta , hava basınca bi görmen lazım yetişemedik :D O zaman çıkan sesi duymak istemezsin :D boşver ..11-12bin devirde bağırdığını düşün işte Arrowun öyle bişey ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selodayının Tekerde hava yokmuş .. tokatlıyodukta , hava basınca bi görmen lazım yetişemedik :D O zaman çıkan sesi duymak istemezsin :D boşver ..11-12bin devirde bağırdığını düşün işte Arrowun öyle bişey ..
    Bir Arrow'da benim ybr'ye alam Neyi eksik aslan parçasının

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bir Arrow'da benim ybr'ye alam Neyi eksik aslan parçasının
    Traktör olur o boşver :D Hem Ybr ile emin ol ayakuyduramazdın bugün bize .. Çok seri gittik geldik ..

Motosikleti
    Traktör olur o boşver :D Hem Ybr ile emin ol ayakuyduramazdın bugün bize .. Çok seri gittik geldik ..
    Hacım 125'e kadar problem olmazdıda sonrası el sallardım Oda olmadı karşı şeride geçer dönmenizi beklerdim
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Hacım 125'e kadar problem olmazdıda sonrası el sallardım Oda olmadı karşı şeride geçer dönmenizi beklerdim
    Düzgün bişey al ehliyeti alana kadar da :D işkence olmasın eğlence

Motosikleti
    Düzgün bişey al ehliyeti alana kadar da :D işkence olmasın eğlence
    Yok yaa şimdilik biraz daha böyle idare edelim de, sonra bakalım durumlar belli değil, bakarsın hepten motorsuz kalırız.

Sahibinden.com'a bakıyorumda sinir oldum. Adam 2005-2006 cbr'a 4.000 lira yazmış. Km gelmiş 40/45.000'ine, salak salak iş yapıyorlar. Sonra piyasanın durumu kötü, fiyatlar yüksek deniyor. Olur tabi, nedir yani bu? Mantıklımı 2005-2006'ya o fiyatı yazmak? Hele birde 2008-2009'a geldikmi, hoooop bir bakmışsın 5.750 liraya kadar yolu var. Lan zaten 2011-2012 modeli 5.000 liraya var. Kim napsın o fiyata 2009 model motoru. Deli oldum akşam akşam...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yok yaa şimdilik biraz daha böyle idare edelim de, sonra bakalım durumlar belli değil, bakarsın hepten motorsuz kalırız.

Sahibinden.com'a bakıyorumda sinir oldum. Adam 2005-2006 cbr'a 4.000 lira yazmış. Km gelmiş 40/45.000'ine, salak salak iş yapıyorlar. Sonra piyasanın durumu kötü, fiyatlar yüksek deniyor. Olur tabi, nedir yani bu? Mantıklımı 2005-2006'ya o fiyatı yazmak? Hele birde 2008-2009'a geldikmi, hoooop bir bakmışsın 5.750 liraya kadar yolu var. Lan zaten 2011-2012 modeli 5.000 liraya var. Kim napsın o fiyata 2009 model motoru. Deli oldum akşam akşam...
    o iş öyle ilanda yazdığı gibi olmaz .. paranı koycan cebine nakiti göstercen , ihtiyacıda varsa adamın alıp gidicen .. dalga geçenlere bakarsan sinirin bozulur tabi .. Niyet ettinmi bulursun zorda olsa ..

Motosikleti
    o iş öyle ilanda yazdığı gibi olmaz .. paranı koycan cebine nakiti göstercen , ihtiyacıda varsa adamın alıp gidicen .. dalga geçenlere bakarsan sinirin bozulur tabi .. Niyet ettinmi bulursun zorda olsa ..
    Dedim öyle bir piyasaya göz atıyım da, yok anam olcak gibi değil, şimdilik böyle idare edelim bakalım ileride durumlar neyi göstericek ona göre bir haraket çekeriz

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Sorumla ilgilenenlere teşekkürler . Gezilerinizin resimlerini bekliyoruz heyecanla Gezinizde tvs nin kilometresiyle cbr nin kilometreleri birbirini tutuyormuydu ? Ehliyete yazıldım aldıgım zman aranıza katılmayı dilerim .
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorumla ilgilenenlere teşekkürler . Gezilerinizin resimlerini bekliyoruz heyecanla Gezinizde tvs nin kilometresiyle cbr nin kilometreleri birbirini tutuyormuydu ? Ehliyete yazıldım aldıgım zman aranıza katılmayı dilerim .
    ben 105 km ile giderken enes cbr125 ile yanımdan ağır ağır geçiyordu.ibresi 110u gösteriyordu. yani bi fark yok gibi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç kez dikkat ettim evet tutuyor hız olarak soruyosan .. km sayacı olarak soruyosan dikkat etmedim ..

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Arkadaşlar merhaba nasılsınız? Bir sorum olucak apache için lastik arıyorum daha önce feyizoğlu.com da vardı ama şuan bulamıyorum nerden alabilirim bide sadece arka lastik vardı diye hatırlıyorum takım michelin kullanan varmı ?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Beyler bilmeyenler için Abant geZimizin Konusu fotoğraflar felan yayınlandı takip edebilirsiniz ..

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/114044-istanbul-abant-gezimizle-sezonu-actik-2.html

Motosikleti
    -
    1.5 Ay sonra bende Tvs Apache rtr 150 alacağım.
    Çok detaylı bir şekilde araştırıyorum herşey güzel fakat parça fiyatları ybr ve cbf150'den daha pahalı hemde baya bir pahalı geldi.
    Yamaha ybr var iken honda cbf150 almaktan vazgeçmiştim.
    Yamaha ybr ile tvs apache arasında kalmıştım bütün herşeyiyle tvs apacheye olumlu bakıyorum fakat parça fiyatları konusunda ybr çok daha iyi.
    Tvs apacheye karar vermeme rağmen parça fiyatlarının fazla olması ve asgari ücretle çalışan biri olduğumdan kendim zar zor geçinirken birde allah korusun kaza veya motor arıza çıkartması vs. parça fiyatını ödemek sıkıntı yaratacak gibi.'

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı Atakan.Ş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5 Ay sonra bende Tvs Apache rtr 150 alacağım.
    Çok detaylı bir şekilde araştırıyorum herşey güzel fakat parça fiyatları ybr ve cbf150'den daha pahalı hemde baya bir pahalı geldi.
    Yamaha ybr var iken honda cbf150 almaktan vazgeçmiştim.
    Yamaha ybr ile tvs apache arasında kalmıştım bütün herşeyiyle tvs apacheye olumlu bakıyorum fakat parça fiyatları konusunda ybr çok daha iyi.
    Tvs apacheye karar vermeme rağmen parça fiyatlarının fazla olması ve asgari ücretle çalışan biri olduğumdan kendim zar zor geçinirken birde allah korusun kaza veya motor arıza çıkartması vs. parça fiyatını ödemek sıkıntı yaratacak gibi.'
    eger kaza yapmazsan sorun cikartacak bir motor degil apache.ufak tefek problemleri olabiliyor.onlarida garantiden halledebiliyorsun.mesela benim motorun gostergesine su giriyordu garantiden degisti.ayrica ilk akusu de 5 ay icinde öldügu icin onuda garantiden degistirdik. benim 9 aydir motora hic extra masrafim olmadi.guzel makina tavsiye ederim.istanbuldan alirsan da kucukyali 'salgin motor' dan al.ben yasar motordan almistim ama garantide problem cikarttiklari icin birdaha oraya gitmedim.ayni sekilde sürat motor da garantide problem cikartiyor.neymis yok bakimlarini onlarda yaptirmamisim.hepsi tvs bayisi degilmi bunlarin istedigim yerde yaptitirim. dedigim gibi istanbuldan alirsan kesinlikle salgin motor dan al.bakimlara zamaninda gittigin surece seni garanti konusunda uzmuyorlar.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger kaza yapmazsan sorun cikartacak bir motor degil apache.ufak tefek problemleri olabiliyor.onlarida garantiden halledebiliyorsun.mesela benim motorun gostergesine su giriyordu garantiden degisti.ayrica ilk akusu de 5 ay icinde öldügu icin onuda garantiden degistirdik. benim 9 aydir motora hic extra masrafim olmadi.guzel makina tavsiye ederim.istanbuldan alirsan da kucukyali 'salgin motor' dan al.ben yasar motordan almistim ama garantide problem cikarttiklari icin birdaha oraya gitmedim.ayni sekilde sürat motor da garantide problem cikartiyor.neymis yok bakimlarini onlarda yaptirmamisim.hepsi tvs bayisi degilmi bunlarin istedigim yerde yaptitirim. dedigim gibi istanbuldan alirsan kesinlikle salgin motor dan al.bakimlara zamaninda gittigin surece seni garanti konusunda uzmuyorlar.
    şikayet edin derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler