Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    nisan mayıs gbi geleceğini söylediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 aya kadar motor alcam arkadaşın biri fuardan foto paylaşmış yeşil tvs o gelir mi türkiyeye acaba?Gelirsede ben Ankaradayım burda hiç tvs bayi yok nasıl alabilirim
    Yeşil gelcek haziranı bulur bana göre .. Nasıl alcam sorunada söyle cevap verıyım benim zamanında Konyada bayiisi yokken aldığım gibi .. İstanbulda herhangı bı bayıı ıle konus anlas kargoyu onlar karşılasın git işlemleri yap gel .. motorun peşinden gelir .. Bulunduğun ilde bayii olmaması Sorun değil ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu motor hakkında görüşlerinizi alayım tvs ile takas olur diyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2006-sahibinden-fazer-takasa-acik-106670300/detay/

gidip motora canlı canlı bak sesini dinle hoşuna giderrse yamaha servisinde ekspertize sok... servis zaten söyler sana gerekeni... fazerin tadı bambaşkadır ve sakin kullanımda 100 km de 4 litre civarında yakar
    M.balibey bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip motora canlı canlı bak sesini dinle hoşuna giderrse yamaha servisinde ekspertize sok... servis zaten söyler sana gerekeni... fazerin tadı bambaşkadır ve sakin kullanımda 100 km de 4 litre civarında yakar
    hocam apache kuryeye gelir mi
    titreşim önemli değil.
    devamlı kısa mesafe çalışıyorum
    boy 1.90 kilo 120
    dayanırmı devamlı durkalka ?
    freni debeiyajı motoru dayanıklımıdır ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    her yola gelır merak etme
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Fazerin 4 lt yakmasi mumkunmu yav.. Bnm bildigim en fazla yakan motorlardan biri.. Bizim 125cc makina bile 3lt yakin yakiyo fazer 4 yakiyosa ben kaldirip atiyim motoru xD 98beygir r6 motoru var mumkun degil o rakam.. Spor araba gibi icer o velet benzini..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil gelcek haziranı bulur bana göre .. Nasıl alcam sorunada söyle cevap verıyım benim zamanında Konyada bayiisi yokken aldığım gibi .. İstanbulda herhangı bı bayıı ıle konus anlas kargoyu onlar karşılasın git işlemleri yap gel .. motorun peşinden gelir .. Bulunduğun ilde bayii olmaması Sorun değil ..
    bakımları vs nasıl yaptırırım ?

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar selamlar yakın zamanda motorumun bakımlarını yaptım yagını fıltrelerini gaz teli jikle telini buji degiştirdim zincirinide temizleyip yagladım ön küçük dişlinin orasını sokup baktıgımda küçük dişlinin yer ve motor ekseninde sallandıgını gordum normalmidir zincir dişli setimi gerekir yorum yaparmısınız motorum 17000 de

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    bakımları vs nasıl yaptırırım ?
    Tanidigin bildigin bi ustaya yaptirirsin kendi sehrinde.. Garantiyi gozden cikarcaksin.. Kaza yapmazsan pek garantilik isinde olmaz ztn.. Tercih meselesi yani..

Motosikleti
    XJ6
    Tanidigin bildigin bi ustaya yaptirirsin kendi sehrinde.. Garantiyi gozden cikarcaksin.. Kaza yapmazsan pek garantilik isinde olmaz ztn.. Tercih meselesi yani..
    böyle bi durumda 2013 ybr mi alırdın,bayisi olmayan 2013 tvs mi ?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar yakın zamanda motorumun bakımlarını yaptım yagını fıltrelerini gaz teli jikle telini buji degiştirdim zincirinide temizleyip yagladım ön küçük dişlinin orasını sokup baktıgımda küçük dişlinin yer ve motor ekseninde sallandıgını gordum normalmidir zincir dişli setimi gerekir yorum yaparmısınız motorum 17000 de
    Sallanma degilde, gerekip gerekmedigini dislilere bakarak anlarsin.. Uclari sivrilmisse degisim vakti gelmis demektir.. Ve hic degismediyse 17binde degismesi normaldr.. 13.14te degisiyo cogu kullanima bagli olarak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

böyle bi durumda 2013 ybr mi alırdın,bayisi olmayan 2013 tvs mi ?
    Onceden yqptigim gibi tvs alirdim (: motora bincem bisiklete degil :D ve 9bin km kullandm en ufak sorun cikarmadi garantilik.. Sans ve tercih meselesi tamamen.. Gonlundekine yuru en dogru olan bu..
    erays bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Onceden yqptigim gibi tvs alirdim (: motora bincem bisiklete degil :D ve 9bin km kullandm en ufak sorun cikarmadi garantilik.. Sans ve tercih meselesi tamamen.. Gonlundekine yuru en dogru olan bu..
    Hacı abi olmadı bu. Valla bisiklet falan ezdin bizi. Ybr'miz var diye bu kadar hor görülmez ki bir insan

emrb Dostum bende ybr var. Alıcaksan apache al. Sebebi tamam ybr sağlam her türlü eziyete, yola gelir problem çıkarmaz. Apache ybr'ye nazaran biraz daha narin bir motor. Motoru alıp yerden yere vurucak halin yok. Eğer öyle bir durum varsa ybr al derim Ama zevk için binicem, gittiğim yerde dikkaç çekicem. Gazı açtığım zaman birazda gönlümü hoş etsin, egolarımı tatmin etsin dersen apache al. 250cc geçme imkanım yok ama ybr'yi satarsam bir ihtimal apache alabilirim, oda belki
    erays bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Sallanma degilde, gerekip gerekmedigini dislilere bakarak anlarsin.. Uclari sivrilmisse degisim vakti gelmis demektir.. Ve hic degismediyse 17binde degismesi normaldr.. 13.14te degisiyo cogu kullanima bagli olarak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Benim bulunduğum yerde de servis yok. Şimdi ben motorun bakım süresi geldiğinde bakımı servise yaptırmazsam garantiden çıkıyor mu? Yağ, hava filtresi, yağ filtresi subap ayarı karbüratör temizliği gibi küçük şeyleri de mi servise yaptırmak gerekiyo garantinin devam etmesi için?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bulunduğum yerde de servis yok. Şimdi ben motorun bakım süresi geldiğinde bakımı servise yaptırmazsam garantiden çıkıyor mu? Yağ, hava filtresi, yağ filtresi subap ayarı karbüratör temizliği gibi küçük şeyleri de mi servise yaptırmak gerekiyo garantinin devam etmesi için?
    aynen garanti kitapçığına işletmen gerekiyor kmsi geldiğinde km bile geçse garantiden çıkar arabalarda ki gibi

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Beyler buna 18 ay taksit yaptırsam % kaç komisyon koyar tahminim % 10 ama siz ne diyorsunuz alabilirim bir apache

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı abi olmadı bu. Valla bisiklet falan ezdin bizi. Ybr'miz var diye bu kadar hor görülmez ki bir insan

emrb Dostum bende ybr var. Alıcaksan apache al. Sebebi tamam ybr sağlam her türlü eziyete, yola gelir problem çıkarmaz. Apache ybr'ye nazaran biraz daha narin bir motor. Motoru alıp yerden yere vurucak halin yok. Eğer öyle bir durum varsa ybr al derim Ama zevk için binicem, gittiğim yerde dikkaç çekicem. Gazı açtığım zaman birazda gönlümü hoş etsin, egolarımı tatmin etsin dersen apache al. 250cc geçme imkanım yok ama ybr'yi satarsam bir ihtimal apache alabilirim, oda belki
    valla dogruya dogru simdi xD bak sen bile artik motora geçmeyi dusunuyosun tabi once su ehliyetini alda :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Abi Fazerin 4 lt yakmasi mumkunmu yav.. Bnm bildigim en fazla yakan motorlardan biri.. Bizim 125cc makina bile 3lt yakin yakiyo fazer 4 yakiyosa ben kaldirip atiyim motoru xD 98beygir r6 motoru var mumkun degil o rakam.. Spor araba gibi icer o velet benzini..

120 km hızın üstüne çıkma 4 litre yakıyor..
    120 nin üstüne çıkarsan 9-10 litre yakıyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    valla dogruya dogru simdi xD bak sen bile artik motora geçmeyi dusunuyosun tabi once su ehliyetini alda :D
    Hacım ezme dedik çiynedin anasını satim yaaa Ehliyet problem değil yarın gider alırım ama Öpücükle vermiyorlar napalım
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    XJ6
    Anladım.mesela ybr servisinde tvs bakımı vs yapıyolar mı ?

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ya beyler şu hgs meselesini çözen var mı? forumda olan bilgiler karman çorman. Hgs alıp cama yapıştırsak okumaz mı, ne yapsak ya da sizler ne yaptınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler