Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı burdurlu1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm 4te deviri yemedigi icin 5. vitestekini hatırlamıyorum ama yarin onu da ölçüp yazarim inşallah. ama 5000 deviri gecmedigimden eminim. inan yokuş aşağı şöyle % 20ydi 104ü zor gördü ve deviri de taş catlasin 6000den fazla çıkmadı ne kadar uğraştıysamda yattim mattim nafile daha fazlasini goremedim :(
    ben senin sorununu söyleyeyim. eğerki 104 km hızla giderken devir 6000de ise kesin senin dişlilerle oynamışlar.hemde ne oynamışlar. önde 15 arkada 43 flana var heralde
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar nasılsınız ne var ne yok hayat nasıl...

hafta sonu hava yağışlı... abant a ducato organize edilir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın ramço sende iyisindir inş.servis işine girmişim hayırlı uğurlu olsun. yarın hava güzel olacak.ama yolda falan kalırsak arıza vs. ararız seni yol yardım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ramço sende iyisindir inş.servis işine girmişim hayırlı uğurlu olsun. yarın hava güzel olacak.ama yolda falan kalırsak arıza vs. ararız seni yol yardım

her zaman doblo veya minibüs ile .. gerekirse kamyonet...

tamamem duygusal sebeler ...
    EneS_Turker bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

http://www.youtube.com/watch?v=gi7AQ1wtrmo&feature=youtu.be

arkadslar bana yardım edcek bırı yokmu burda su vıdeo yu ızleyp bı yorum yaparmısnz daha yenı motor bu ses gelıyr motor ısındaktn snra olyo :S

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emre kajmer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadslar bana yardım edcek bırı yokmu burda su vıdeo yu ızleyp bı yorum yaparmısnz daha yenı motor bu ses gelıyr motor ısındaktn snra olyo :S
    Youtube yazdim yorumumu, sibob ayarin gelmis de geciyor gibi. Git bir apache servisine yapsinlar.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

Bu motorda hiç bişey yok bence siz piskolojik olarak etkileniyorsunuz..Kullanmaya devam edin..
    sbr bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motoru daha yeni aldm 142 km de erken degl mi bu ses icin :S

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Motoru daha yeni aldm 142 km de erken degl mi bu ses icin :S
    ayarların ile oynatma sakın motorunun sesi gayet normal..apache nin kendi sesi bu,karakteristik sesi..ybr yada cbf ile kıyaslamayın bizim motorların sesi bu daha hacimli gibi çalışır..sadece tek yapacağını yaz aylarında çok sıcak bir iklimde isen 10/40 yerine 15/40 yağ kullan..bunun dışında sübaplarınıza elletmeyin..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    o motorda hiçbir sıkıntı yok. apache o şekilde çalışıyor. zaten apache biraz şıkırtılı çalışan bir makine..subaplara falan elletme..
    TRANSALP XL700

yağdan da kaynaklanablr dıe dusunyrm ılk servısıne gttgnde bı baktrcm subap ayarlrnı degstrmyı dusunmyrm daha erken 0 motor iicn yagı degstıgı zman belkı keser o sesı :S

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yağdan da kaynaklanablr dıe dusunyrm ılk servısıne gttgnde bı baktrcm subap ayarlrnı degstrmyı dusunmyrm daha erken 0 motor iicn yagı degstıgı zman belkı keser o sesı :S
    söylediğim gibi motorun çok yeni ve bu ses apachelerde normal ;) yaz sezonuna giriyoruz ve servise gittiğinde yağ değişimi yapacağın zaman 10/40 değilde 15/40 yağ kullan..onun dışında kesinlikle sübaplarına elletme..ileride verim alamazsın bir daha..
    sbr bunu beğendi.

evet motor cekısten falan dusuyr benm arkadasta var apache 2011 model onda boyle bı ses yok 2012 modellerde boyle sorunlar olablıyo dedı ne kdar dgru blmyrm motor parcaları bırbırne alısma donemınde oldgu ıcn gayet normal bısey ama ıns kesılır benı acıkcası bıraz rahatsz edıyr .

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Evet Beyler , Bugün Bakımları hallediyorum bi güzel ,sabaha hazırlıyorum makineyi .. hazırlıklar tamam mı ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    enes bugün senınle bı goruselım
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes bugün senınle bı goruselım
    yusuf ve nıhat abıylede goruscez zaten .. nıhat abı bakım için kdıköye geçecek bende yanıan gidecektim müsaitsen gel sende .. bugün varmı işin ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    benimde bakım işlerim bitti çok şükür..yağ yağ filtresi değişimi yaptım..zincir temizliğimi ve yağlamasını yaptım,karbüratör ayarları ve debriyaj ayarlarımı da kontrol ettirdim ve sezona hazırım

Bakım yaptıran arkadaşlar ben de bakım yaptırmayı düşünüyorum hatta cevap vermekten sıkılanlar da oldu da :D servisi arıyorum açmıyorlar o yüzden tam fiyat alamadım.
    yağ
    yağ filtresi
    Hava filtresi temizliği
    Subap ayarı
    Karbüratör temizliği/ayarı( Hava ayarı bu oluyor galiba)
    Zincir yağlama
    Tüm somunları sıkma
    Debriyaj ayarı

bunlara ne kadar alırlar? Bakım yaptıran arkadaşlar tek tek fiyat yazabilirlerse ona göre servise gidicem. Servisle aram 60 km boşa gitmek istemiyorum. Burda güvendiğim motorcu hepsine 60 lira dedi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    evet motor cekısten falan dusuyr benm arkadasta var apache 2011 model onda boyle bı ses yok 2012 modellerde boyle sorunlar olablıyo dedı ne kdar dgru blmyrm motor parcaları bırbırne alısma donemınde oldgu ıcn gayet normal bısey ama ıns kesılır benı acıkcası bıraz rahatsz edıyr .
    Kardeşim sıkıntı etme o sesi kendine. Bende ybr esd var 2012 model oda öyle çalışıyor. 2011 model vardı oda öyleydi. Takma kafana
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

İlerde duZeLecegini dusunerek takmamaya çalısyrm Kardeşm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler