Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apacheye 5200 vermek ne kadar mantıklı baktılar yeni kasa tutucak hemen zam 300 lira yapıştırrr.nerde tvs çiler hepsi kayıp oldu.cevap vermeye yüzünüz varmı zamazumadan ne farkınız kaldı.facebookada yazdım silmişler mesajımı bende sizi sildim insanları kaz yerine koymayın nisan mayıstan kalma motorları bile 5200 yapmışlar sahibinden.com da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı cem16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apacheye 5200 vermek ne kadar mantıklı baktılar yeni kasa tutucak hemen zam 300 lira yapıştırrr.nerde tvs çiler hepsi kayıp oldu.cevap vermeye yüzünüz varmı zamazumadan ne farkınız kaldı.facebookada yazdım silmişler mesajımı bende sizi sildim insanları kaz yerine koymayın nisan mayıstan kalma motorları bile 5200 yapmışlar sahibinden.com da
    cem kardeşim şunu söylyim sana motorlardan 270 tane gelmiş yeşil siyah kalmamış
    270 motoru 10 15 günde filan sattılar
    ellerinde motor kalmadı, satılan motorları da eski kasaya göre cok begenildi, buna bende dahil olmak üzere.
    cogu eksiğini gidermişler. motor cok prim yaptı. benim arkadaşıma yeşil siyah için aradık bayiyi elimizde yok 1 2 ay sonra gelicek dediler
    yani şuan sana şöyle söyliyim 5200 oldu ya. yeşil siyah bulan o paraya verecek durumda.
    # motosikletle.blogspot

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 gün önce bursadaki bayiine gittim 4890 dedi 10 güne gelicek dedi hatta adamlarda ajanda var isim numara bıraktım arayacaklardı ne arayan var ne soran heralde zamdan sonraa yüzleri kalmadı ilk motorum olacaktı ama bu çakallığa zor.böyle yaptıkları zaman kan beynime sıçrıyor

Motosikleti
    Demir At
    10 gün önce bursadaki bayiine gittim 4890 dedi 10 güne gelicek dedi hatta adamlarda ajanda var isim numara bıraktım arayacaklardı ne arayan var ne soran heralde zamdan sonraa yüzleri kalmadı ilk motorum olacaktı ama bu çakallığa zor.böyle yaptıkları zaman kan beynime sıçrıyor
    aga aynı haltı bana da yaptılar. ama ben kıyameti kopardım hem ucuza aldım hemde istediğim rengi bana kadar kargolamak zorunda kaldılar.
    hacı hakkını ara. tvs firmasının içinde düzgün insanlarda var. bi o kadar bozuk adamlarda var.
    kimileri fırsat kolluyor. kimileri sadece müşteri memnuniyeti için calışıyor.
    ama sana şunu söyliyim 5200 değil şuan 5.5 ta yapsalar gider satar bu motosiklet.
    sana 4.890 dan satmak istemezse ama bir başkasına 5200 den hemen satabilir.
    sana yapılan biraz cakallık olmuş.
    benim arkadaşım 5200 e razı şuan için yeşil siyah elinde olan bayi varsa
    # motosikletle.blogspot

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar bu 2013 apaçinin üzerindeki orjinal lastik ebatları nedir?
    birde yeni kasa için çanta demiri üretildi mi?
    ön: 90 90 17
    arka: 110 80 17

çanta demiri üretildi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga aynı haltı bana da yaptılar. ama ben kıyameti kopardım hem ucuza aldım hemde istediğim rengi bana kadar kargolamak zorunda kaldılar.
    hacı hakkını ara. tvs firmasının içinde düzgün insanlarda var. bi o kadar bozuk adamlarda var.
    kimileri fırsat kolluyor. kimileri sadece müşteri memnuniyeti için calışıyor.
    ama sana şunu söyliyim 5200 değil şuan 5.5 ta yapsalar gider satar bu motosiklet.
    sana 4.890 dan satmak istemezse ama bir başkasına 5200 den hemen satabilir.
    sana yapılan biraz cakallık olmuş.
    benim arkadaşım 5200 e razı şuan için yeşil siyah elinde olan bayi varsa
    hacı üçü beşi bırakta ne zaman yarışıyoz
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön: 90 90 17
    arka: 110 80 17

çanta demiri üretildi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

hacı üçü beşi bırakta ne zaman yarışıyoz
    bugun bi tofaşın aklını aldım. :D 500 600 metre de kapıştık gibi bişi oldu. bir sonraki ışıklara gelinceye kadar abandı gaza :D
    yetişemedi :D

zor durdu ışıklarda :D
    ercan41 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bugun bi tofaşın aklını aldım. :D 500 600 metre de kapıştık gibi bişi oldu. bir sonraki ışıklara gelinceye kadar abandı gaza :D
    yetişemedi :D

zor durdu ışıklarda :D

ee bu demek değil ki sabri emmiyi geçecen
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    ee bu demek değil ki sabri emmiyi geçecen
    bu arada cumhura versen bizim motoru. istanbuldan cıktım afrikada safari yaptım. oradan monoca ya gittim ferrari drag yarışlarında birinci oldum geldim der :D
    hacı lastik ebatlarına bakıldıgı zaman yeni kasa eski kasa, arada 3-5 km hız kaybı olabilir diye düşünüyorum.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    enes ağzına sağlık. benim apache için anlatamadıklarımı çok güzel tasvir etmişsin. dediğin gibi apache çok ilginç motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

bu arada cumhura versen bizim motoru. istanbuldan cıktım afrikada safari yaptım. oradan monoca ya gittim ferrari drag yarışlarında birinci oldum geldim der :D
    hacı lastik ebatlarına bakıldıgı zaman yeni kasa eski kasa, arada 3-5 km hız kaybı olabilir diye düşünüyorum.
    cumhur garip bir insandı kabul ediyorum hız kaybı yok denecek kadar az.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    enes ağzına sağlık. benim apache için anlatamadıklarımı çok güzel tasvir etmişsin. dediğin gibi apache çok ilginç motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

cumhur garip bir insandı kabul ediyorum hız kaybı yok denecek kadar az.
    lastikler cok iyi yatıyor sabri emmi. yakındır benim asfalta yapışmam. yata yata düşecem az kaldı :D
    hacı şu kafa zırıltısını biraz kestim biraz kesemedim nasıl haledecez bunu?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu foruma takılan inazumacı vardı noldu o ya?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    zamazumacı o :D
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    lastikler cok iyi yatıyor sabri emmi. yakındır benim asfalta yapışmam. yata yata düşecem az kaldı :D
    hacı şu kafa zırıltısını biraz kestim biraz kesemedim nasıl haledecez bunu?
    lastiklere çok güvenme ve lastiği değiştirmek için kayıp düşmeyi bekleme.. kafa zırıltısı bende de var.. çağatay silikonla çözmüş. haftasonu bende deneyeceğim bakalım.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    lastiklere çok güvenme ve lastiği değiştirmek için kayıp düşmeyi bekleme.. kafa zırıltısı bende de var.. çağatay silikonla çözmüş. haftasonu bende deneyeceğim bakalım.
    nasıl silikonlamış nereyi silikonlamış. hacı bu koca kafalı motorun neresine sıksan yetmez 3 kutu silikon
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    nasıl silikonlamış nereyi silikonlamış. hacı bu koca kafalı motorun neresine sıksan yetmez 3 kutu silikon

far çerçevesiyle siperliğin birleştiği yerlerin arasına silikon sıkmış.
    TRANSALP XL700

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    far çerçevesiyle siperliğin birleştiği yerlerin arasına silikon sıkmış.
    Ben ybr için çift taraflı bant kullandım zırıltı, hırıltı kalmadı.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ybr için çift taraflı bant kullandım zırıltı, hırıltı kalmadı.
    hacı biz salak adamlarız. lafla anlamıyoz. bize vidyolu resimli göster.
    bu zırıltı kesilmezse elime alıcam koli bantını komple cekicem maşaya boydan boya
    # motosikletle.blogspot

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Vardero dedi wolf dedi inazuma aldı kayboldu adam ortalıktan :D inemiyor üstünden heralde ..

Sabri senin motordaki zırıltı fenaydı en son .. Bendede vardı o Söktüm kafayı defalarca uğraştım azaltttım baya baya , En son sürat motorda kafa şasisini eğmişsin dedi , dedim düşmesi kalkması yok rüzgardanmı eğildi :D güldü ilyas usta hepsinde var kendiniz çözceniz artık dedi , haklı ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    bence cbf ye vermekten daha mantıklı almamış olsam yine tvs alırdım .

hız olarakta eski kasayla fark yok eski kasa 5bin devirde 65 km yapıyormuş.bende denedim 5 bin devir 65 yapıyor .Lastikler gerçekten baya yatıyo Bugün amcamla biraz gezdik cbf si var onun ben daha rahat gidiyorum gibime geldi.
    Siperlik camın arasında zaten süngerimsi bi madde var ama zırıltıya etkisi az saglı sollu süngerimsi bi madde var kare şeklinde onun arasına şambrel sıkıştırdım ses yok sanki dünden bugüne resimleri yüklüyorum birazdan atıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Amcamın ybr yi satıp aldıgı cbf ilk defa yan yana geldiler resimliyip sizlerle paylaşıyım diye çeki verdim

daha plakayı çıkartmadım temmuzda çıkartıcam verigiden dolayı bugün gittim sordum temmuzda kayıt yaparsam 6 aylık vergi verecekmişim

akşama sarktı biraz gezimiz farın aydınlatması bizimkileri azımsanmayacak derecede daha iyi

Buda babamın maxiscooter ı scotterdan başka motor sevmiyo adam
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    Demir At
    bugun bende gördüm o hacı o lastiği bende koyucam bakalım ondan . orası sürtüyor zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler