Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınmaz bu motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi burası kaldıydı panpa el atmadık
    kanka arıyoruz ne yapalım.. biran önce iş bitiresim var

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yav titresimsiz motordan inip binen icin evet titresimli ama abarti degil.. Ben runnerden sonra gordum titresim oldugunu cidden :D yav bosverin hayvan gibi saglam makine, sorunsuz, yakisikli.. Yemisim titresimi.. Korkmadan basip giderim apache ile heryere.. Neyse bosverin bos muhabbet bunlar (: Su uzun yol mevzunu ciddiye alalim unutulmaz bi gezi olur (: Kasayi 4 senede bi degisiyolar hesaplarima gore, dgismez bu sene.. :D Cbf yerine elektrkli bisiklet surerim ya.. Ama kesinlikle trafikte olmali, en buyuk hazzim tokatlamak :D

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titreşim konusunu çok abartıyorlar diesel 4 silindirli bir arabada da vibrasyon olur

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav titresimsiz motordan inip binen icin evet titresimli ama abarti degil.. Ben runnerden sonra gordum titresim oldugunu cidden :D yav bosverin hayvan gibi saglam makine, sorunsuz, yakisikli.. Yemisim titresimi.. Korkmadan basip giderim apache ile heryere.. Neyse bosverin bos muhabbet bunlar (: Su uzun yol mevzunu ciddiye alalim unutulmaz bi gezi olur (: Kasayi 4 senede bi degisiyolar hesaplarima gore, dgismez bu sene.. :D Cbf yerine elektrkli bisiklet surerim ya.. Ama kesinlikle trafikte olmali, en buyuk hazzim tokatlamak :D

oh be Enes, herkes takmış titreşime. Bu motorda titreşim yok denecek kadar az, kaldı ki bahsi edilmez bu kadar.
    Bir tek sen bahsetmişsin gezi işinden, hakikaten programlayalım bunu, havaların ısınması ile sezon başladı turu atarız hatta gazeteleri bile ayarlarım, büyük organizasyon

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh be Enes, herkes takmış titreşime. Bu motorda titreşim yok denecek kadar az, kaldı ki bahsi edilmez bu kadar.
    Bir tek sen bahsetmişsin gezi işinden, hakikaten programlayalım bunu, havaların ısınması ile sezon başladı turu atarız hatta gazeteleri bile ayarlarım, büyük organizasyon
    Dur haci gazete felan sakin ol burasi apache topiği o illerden toplam 15 motor cikarsa dua et sesini çikarma :D ayarlariz ben zatn dusunuyorum hadi deyince gidiceklerde var zaten (: Almayin olm apache bobrektasi dokmek icin yqpilmis kasli bi bisiklet sadece, bosa para atmayin cope iste o kadar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Bide yaşli abilerimiz ve tatli su motorcusu abilerimiz var aramizda sezon mayistan önce başlamaz fazla ümitli olmada :D iyice isinacak cemre topraga suya havaya ve tahtaya girecek oyle cikarlar (: e haklilarda.. Simdiden lafini edelim tabi ama acele etmeyelim sen ordan ben burdan 2 motor kaliriz aha da söylemedi deme :D
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    hoca, şaka bir yana benim de gözüm öyle ordu kurmakta değil iki kişi kesin o zaman
    bu arada zaten bahar civarı diyorum; Nisan, Mayıs işte.. apache şart değil, biz böyle şeyleri sık sık yapalım, gelmek isteyen gelir.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    evet ben tatlı su motorcusuyum çünkü kıyamıyorum motoruma çamur içinde görmeye.. nisan mayıs gayet güzel olur katılırım bir aksilik olmazsa

Motosikleti
    CBR 250 R
    ben şimdi gidelim diye asla söylemedim zaten. şimdi gitseniz motoruma su damlar, kıyamam
    Bu arada adım Eray, Bilgisayar yazılım uzmanlığı ve genel koordinatörlük yapıyorum bir bilişim firmasında. İzmit'teyim, yaş 29.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Runneri aldigimdan beri yikamiyom haci gorujmuyo alt takim camurdan artik :D bugun yagmrda dolastm yine.. İlk zamanlar bnde kiyamiodumda baktm basa cikilmio.. :D arac bunlar batacak kirlenecek kirilacak bozulack bunun icin varlar.. Bize bisey olnasn (:
    M.balibey bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    herkes ne düşünür bilmem ama bence apachenin biraz titremesi güzel birşey en azından altında bir makina olduğunu hissettiriyor.ben burdayım diyor.mesela bi elektrikli motosikletten bu kadar zevk alabileceğimi zannetmiyorum. eğer iyi tarafından bakarsanız bu kadar az titreşimin güzel birşey olduğunu anlayabilirsiniz.abartı ve rahatsız edici bi titreşim değil zaten.bende bi tane de mondial 125 uag var 120 kmlik bi yola sürekli 105 le felan gidince motordan indiğinizde ayaklarınızı hissetmiyorsunuz ama apache öyle değil. etc.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

beyler gezi olursa ortlarda bir yerde beni de sayın kar çamur eğitim sınav olmazsa gelirim

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Çagatay utanmasan, hava sicakligi 26,nem orani %50, 1mayis tatili ve belediye yollari yeni asfaltlamissa gelirim dicen ha :D gelicen tabi 2.yi affetmem :D

Çagatay utanmasan, hava sicakligi 26,nem orani %50, 1mayis tatili ve belediye yollari yeni asfaltlamissa gelirim dicen ha :D gelicen tabi 2.yi affetmem :D
    hacı hem çalışıyom hemde okuyorum napim birde mudanyaya taşındık millet burda kar kış olmaz dedi daha bir hafta geçmeden bir kar yağdı 3 gün bizim evin yolu kar kaplıydı

Motosikleti
    CBR 250 R
    kışın bitmesine çok yok arkadaşlar, bitsin de içim kavur kavur. yine de arada sırada turluyorum ama napayim ben buraları, en az 100 km olsun ki tadı çıksın

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler gezi olursa ortlarda bir yerde beni de sayın kar çamur eğitim sınav olmazsa gelirim
    ortada bir nokta ayarlarsak bir çoğumuz gelecektir eminim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

ben şimdi gidelim diye asla söylemedim zaten. şimdi gitseniz motoruma su damlar, kıyamam
    Bu arada adım Eray, Bilgisayar yazılım uzmanlığı ve genel koordinatörlük yapıyorum bir bilişim firmasında. İzmit'teyim, yaş 29.
    Eray memnun oldum burak bende..ayvalıkta oturuyorum yaş 34 ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Runneri aldigimdan beri yikamiyom haci gorujmuyo alt takim camurdan artik :D bugun yagmrda dolastm yine.. İlk zamanlar bnde kiyamiodumda baktm basa cikilmio.. :D arac bunlar batacak kirlenecek kirilacak bozulack bunun icin varlar.. Bize bisey olnasn (:
    ben 2 gün silmeyim aklım kalıyor sen yıkamıyorum diyorsun )

Motosikleti
    CBR 250 R
    Ooo ayvalık, yazın planladığım rotanın içinde
    Mutlaka herkese uyacak bir plan yaparız, oylarız gün ve yeri.
    daha var da şimdiden bilenelim

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yikiyodum apacheyi yine ayni kirleniodu biraktin pesini :D yine batiyo.. Yagnrlar bitene kadar yatsin camurun icinde ne zarari olcak.. Gunes daha zararli yagmr camrdan.. Neyse vesselam.. Gezi guzel olacak ortasi ayarlanir o sorun degil (: biraz asfalti aglatalim hep beraber (: aslnda yol ortasi biyerde bulusup hep beraberde biraz dolasmak guzel olur bu isin tadi kalabalik cikiyor maglum (:

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Ooo ayvalık, yazın planladığım rotanın içinde
    Mutlaka herkese uyacak bir plan yaparız, oylarız gün ve yeri.
    daha var da şimdiden bilenelim
    bozma sakın rotanı o zaman ;) bakalım kısmetse sezonda 250cc niyetim var apache mi satıp,ama yinede bileniyorum tabii )

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apacheyle uzun yol yapıp döndüğünüzde motoru satılığa çıkartırsınız. bunu yapan üç adam tanıyorum
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler