Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    34 FL 5564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Tvs Apache RTR....
    Selam Arkadaşlar.Apache İçin Uzun Tur Camı Varmı Bilen Göran Varsa Bi Haber Versin Hayrına.
    Bu Cbf-150 Uzun Tur Camı Gibi Ama Apache için Olandan Arıyorum Yardım Ederseniz Sevinirim.

Özelden Msj Atarsanız Sevinirim.Forum'u Takip Edemiyorum bu Aralar
    2008 Tvs Apache Km:70.0002011 Tvs Apache RTR Km:28.000 (Şimdilik)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar günaydın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    günaydın bayramınız kutlu olsun...

. YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gunaydin (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Bugun ki kortejde varsa üsküdardan geçcek olan takilabilirim yine soyliyim :D tek basina tadi cikmaz simdi
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 34 FL 5564 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar.Apache İçin Uzun Tur Camı Varmı Bilen Göran Varsa Bi Haber Versin Hayrına.
    Bu Cbf-150 Uzun Tur Camı Gibi Ama Apache için Olandan Arıyorum Yardım Ederseniz Sevinirim.

Özelden Msj Atarsanız Sevinirim.Forum'u Takip Edemiyorum bu Aralar
    bende aradım ama bulamadım

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Beyler sbr ile bulustuk e5 teyiz goztepe kavsagi .. Katilmak isteyen olrsa tekrar no birakayim bize donsun .. 0541 823 60 94

bugün motoru yakacaktım daha öce gördüğüm cup kullanan elamanı yakaladım dedim kardeş xenon aküyü bitirmiyor mu yoo dedi benim motora xenonu tak ilk hafta iyi sonra yine akü bitsin ne iş anlamadım

bizde niye böyle ustalar yok yav her hafta evin bir yerini bozar yaptırırdım http://sebastiyan.mynet.com/fenomen-...t-vid-1807450/

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar size sorayım dedim 2008 tvs var siyah 23 bin km de ön çamurluk ve kafa değişmiş kaç para eder ? bilgilendirirseniz sevinirim
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size sorayım dedim 2008 tvs var siyah 23 bin km de ön çamurluk ve kafa değişmiş kaç para eder ? bilgilendirirseniz sevinirim
    2000 anca ama bence bulaşma.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 anca ama bence bulaşma.
    ben almayı düşünmüyorum zaten arkadaşta var da satıcak yardımcı oluyorum ama neden bulaşılmaz ki ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3bine 2012 veriyolar 4 5binde çiziksiz

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3bine 2012 veriyolar 4 5binde çiziksiz
    aslında şöyle düşününce bedava harbiden 2012 4 5 binde 3 milyara zaten ben almayı düşünmüyorum bende motor var da satsak kaç para eder ona göre bi fiyat çekelim sonra astronomik bi fiyat olmasın alcak adamları da düşünmek lazım arkadaşlar bi el atın da şu motorun değerini bulalım sizce kaç para eder yada siz olsanız kaç para verirsiniz ?

2008 kazası var ön çamurluk ön çatal kafa vs değişmiş 23 bin km de muayenesi var renk siyah kaporta orta halli görünürde pek bişey yok ne diyosunuz ? açık arttırma yapalım

Motosikleti
    TVS apache...
    yazdımya yukarda neden bukadar zorluyorsun anlamadım.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdımya yukarda neden bukadar zorluyorsun anlamadım.
    zorlaması değil kardeşim sadece fikir almak istedim de neden bulaşmaz dediniz açıklamadınız ben almıycam da bu kadar kötü mü bu tvs merak ettim kusura bakayın bilmediğim için soruyorum sadece yanlış bişey dediysek afffola

zorlaması değil kardeşim sadece fikir almak istedim de neden bulaşmaz dediniz açıklamadınız ben almıycam da bu kadar kötü mü bu tvs merak ettim kusura bakayın bilmediğim için soruyorum sadece yanlış bişey dediysek afffola
    tvs kötü değil sadece kazalı diye herhalde kafadan girmiş bir yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

montajladığım benzin filtresi yeni benzin hortumuyla tam oldu yanlız biraz hava var içinde nasıl çıkartırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

filtre mann marka öteki aldığım büyük geldi o yüzden bu küçüğü aldım ama bursada sadece bir yerde buldum 15 tl fiyatı 10000 km gideceğini düşünürsek çokta değil aslında
    büyük geleni de arabamda mazot filtresine ek olarak ikinci bir filtre olsun diye taktım internetteki 3 tlye olanlarda var acaba benzin hortumuna tam olur mu ki

birde cbflere xenon takılabiliyormuş onların şarj dinamosuyla bizimkini değiştirebilir miyiz acaba

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın beyler....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS apache...
    kafadan kazalı belliki. yaşıda baya ilerlemiş. sana fazlasıyla sorun çıkarır. uğraşmaya deymez.
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

günaydınlar arkadşlar herkese TVS apache kullanıcısı olarak antalyadaki arkadşlara sormaktayım ? Can motor dan başka servis varmı acaba ? Ya motoru adama götürüyorsun bir yağ değişimi yapıcam sabah 10 da gidiyorum akşam 6 da gel al diyor ! acayip yavaşlar bu konuda 9000binde motor servis bakımı geldi valla götüremiyorum ya ! yetkili servisi bir kaşe vurucak diye bu kadar çilemi çektirilir ! geçen gün senelik izne çıkmadan önce gittim 16 ekimde dedi 18 ekimde gel 18 ekimde senelik izne çıktım gittim yanına 19unda gel dedi artık bu servise götürmeyeceğim motorumu yerim kaşesini ! bakım yaptırmadan gittim 830 Km tur a çıktım maşallah motorda tık yok ! geldim şimdi 9200 Km de artık kendi referansıma göre gidicem bir teknik servis e ! 2.si Motor a ön teker alıcam arkadşlar fakat ebatlarında bulamadım birkaç yere baktımda önerebiliceğniz bir yer varmı veya sipariş ile alacağım . Egzos u da değiştiricem bakalım araştırmaktayım .

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs kötü değil sadece kazalı diye herhalde kafadan girmiş bir yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

montajladığım benzin filtresi yeni benzin hortumuyla tam oldu yanlız biraz hava var içinde nasıl çıkartırım

http://i47.tinypic.com/6nvb6c.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

filtre mann marka öteki aldığım büyük geldi o yüzden bu küçüğü aldım ama bursada sadece bir yerde buldum 15 tl fiyatı 10000 km gideceğini düşünürsek çokta değil aslında
    büyük geleni de arabamda mazot filtresine ek olarak ikinci bir filtre olsun diye taktım internetteki 3 tlye olanlarda var acaba benzin hortumuna tam olur mu ki

birde cbflere xenon takılabiliyormuş onların şarj dinamosuyla bizimkini değiştirebilir miyiz acaba
    benim soruma ne diyorsunuz

millet nerdesiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler