Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yav benim merak ettiğim konu, şimdi dikkatimi çektide. Bu aküden bir boru çıkıyo ama ucu boşta. Ne işe yarıyo ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Akü suyu tahliye si için akü fazla dolarsa ısınır suyu dışarı kusar onu dışarı atmak için bıdı bıdı bir ise yaramıyor akü biraz zor bozulur cin değil orjınal akusu
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cevaplar yarin.. bu gün istanbul e 5 de fena gazladık rüzgara rağmen....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar yarin.. bu gün istanbul e 5 de fena gazladık rüzgara rağmen....

ramço meraklandırma işte insanı
    evet seni dinliyorum rüzgara rağmen???
    Senin kırmızı motorda zenon farmı var dostum?

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti almış bulunuyorum. Nihayet kavuşabildik

Satışı yapan bayii 12 haziran itibariyle gelen motosikletlerin karbüratörlerin biraz daha farklı olduğunu söyledi...

Birkaç resim...

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...11633788_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...80435785_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...59661299_n.jpg
    hayırlısı olsun tekeriniz hep düz bassın yaww diyorum bu motöre sarı çok yakışıyor beaa
    Gökbörü bunu beğendi.
    ne imzası beaaa

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi geceler arkadaşlar
    ramço bi kaç sorum olacak sana ????
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    iyi geceler sefa..ve diğer arkadaşlar

bugun itibari ile akçay ören aliağa gibi bir gezi planım var sabah..katılmak isteyen olursa bu pazarı değerlendirelim derim
    kartalizma07 ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    Mehmet hayırlısı olsun kardeşim kazasız belasız güle güle kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben izmirde yasayan ve 10/40 motor yagi kullanan biri olarak şöyle söyliyeyim ben en gec 700 km de bir yagi degistiriyorum ve ne yagi koyarsam koyayim yag hep sim siyah cikiyor bu sene apachemle ilk yazim ve su ana kadarki tecrubem izmir gibi sicak iklimli bolgelerde yaz aylarinda 10/40 cok yetersiz kaliyor sanki gerci kullanim farkida var ben çok yüksek devirde kullanıyorum 2 vitesten sonra vites yükseltigim en düsük devir 9000 dir mesela su an menderesteyim tapa gaz geldim motor 126 km hizi gordu ve motor alev alev yagi degistireli 300 km kadar oldu ve 100 km sonra falan bende 15/20 yag kullanmayı düşünüyorum nedersin ramazan sence havayı ve benim kullanım tarzımı düşünürsen sence 15/20 uygunmu yoksa baskabir sey önerirmisin vitesli motorda ilk tecrübem ilk vitesli motorum ve ilk yaz ayım nasıl yag kullanmam lazım çözemedim yardim ve cevap
    için şimdiden teşekkürler....
    Hocam menderese geliyosun insan bi haber verir beaa bende 10 40 koydurdum 650 km de sikistirdinmi yaniyo motor bence 15 40 yada 15 50 kullanmak lazım sicaklarda
    Gökbörü bunu beğendi.

Motosikleti
    benim motorda zenon yok.... şuan takmadım ama yakında olur...

günaydın gelsin sorular....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    yeni modellerin karbüratörünün neyi farklı acaba

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni modellerin karbüratörünün neyi farklı acaba
    ben hiç bir fark göremedim.. eski 2007 ler ile farklı...

bence yemişler farklı diye... bazı uyanık satıcılar 2011 ybr için ejenksiyonlu falan demişti... onun gibi pembe yalan bu.............

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ben hiç bir fark göremedim.. eski 2007 ler ile farklı...

bence yemişler farklı diye... bazı uyanık satıcılar 2011 ybr için ejenksiyonlu falan demişti... onun gibi pembe yalan bu.............
    günaydın arkadaşlar..evet eski ile yeni kasa da karbüratörler aynı..BS26 kodlu vakumlu karbüratör...ybr için söyledikleri enjeksiyonlu muhabbeti de burdan geliyor..ybr esdl lerde de BS25 kodlu vakumlu karbüratör var..

Motosikleti
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar..evet eski ile yeni kasa da karbüratörler aynı..BS26 kodlu vakumlu karbüratör...ybr için söyledikleri enjeksiyonlu muhabbeti de burdan geliyor..ybr esdl lerde de BS25 kodlu vakumlu karbüratör var..
    aynen öyle... insanları kandırmak için ortaya boş laf atıyorlar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

bu arada sitemiz üyelerinden mahonyy sattı motorunu ... ybr125 ini.. sıfır motor alma planlarını yapıyor.. apache ile ybr arasında gidip geliyor..........

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    + ve - leri toplarsak kesinlikle apache..her yönü ile üstün bir motor apache

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aynen öyle... insanları kandırmak için ortaya boş laf atıyorlar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

bu arada sitemiz üyelerinden mahonyy sattı motorunu ... ybr125 ini.. sıfır motor alma planlarını yapıyor.. apache ile ybr arasında gidip geliyor..........
    ramço o mahonini motor çok benzin yakıyordu sıkıntı yı çözebilmişmiy di bi ara birlikte baya konuşmuştuk ama son durumdan haber vermemişti
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço o mahonini motor çok benzin yakıyordu sıkıntı yı çözebilmişmiy di bi ara birlikte baya konuşmuştuk ama son durumdan haber vermemişti
    adamım en son ben tespit yaptım.. dedik karbüratörden hava alıyor o yüzden fazla yakıyor o yüzden bilimum parçaları değiştirdik ama 200-250 arasından aşşağıya düşmedi orjinal eğzostu ile.. en son yaptığım ayarlarla 180-200 arası diyordu.... benim apache şuan 0.090 yakıyor ..... ybr 0.12 yakıyor...

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet hayırlısı olsun kardeşim kazasız belasız güle güle kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Hocam menderese geliyosun insan bi haber verir beaa bende 10 40 koydurdum 650 km de sikistirdinmi yaniyo motor bence 15 40 yada 15 50 kullanmak lazım sicaklarda
    cümnetten günaydın arkadaşlar ferruh sen menderestemiydin orda bizim arkadaşın seraları vardı oraya gittim aksam 8:30 za kadar menderesteydim gün içindede bi kaç kere merkeze indim motorla herkes bana uzaylı gibi baktı 4 5 kişi gelip abi bu kaçlık markası ne falan sordular hatta biri motorcuydu ben biliyorum bu motoru yanımdaki arkadaşa tavsiye ettim ama o bilmiyo memnunmusun falan tarzı konuşmalar geçti sen hiç gezmiyormusun mendereste :D kimse bilmiyo makineyi
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın arkadaşlar motorumu dün öğlen aldım allaha şükür şuan 28km de kız gibi garajda yatıyor.ramço sana haber verecektim ama telfon falan yok internet kullanma imkanıda olmayınca haberleşemedik sen galiba pendik taraflardasın bende sultanbeylideyim yakınız yani bi ara buluşalım bi çay içelim hem bbenim motorun saatini ayarlayamadılar recep amcada ramçoya baktır oda yapamazsa problem var derse 500 bakımında değiştirelim dedi. ilk izlenimlere gelince daha bişey anlamadım sadece şu bariz ortada 500 bakımından önce motor tam anlamıyla oturmuyor şuan benim depo falan sallanıyor sağa sola arka frende baya boşluk var çok aşada kavrıyor falan gibi ayar isteyen şeyler var bunlar zamanla oturunca güzel olucak.şimdilik 28km de pek anlatabileceğim bişey yaşamadım motorumla.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    valla didim'de millet dönüp dönüp bakıyor benim pıtırcığa iş yerimin ön tarafında koca bir otopark var hep gölge olduğundan oraya bırakıyorum yaww içerden bile çağıran oldu bu ne böyle nasıl gidiyor kaç yapıyor diye soru sormak için ) çok garip bir hismiş
    ne imzası beaaa

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    HERKEZE GüNAYDIN..
    Bakıyorumda apache cilerin yüzü gülüyor valla
    evet arkadaşlar 500 km ye kadar hiçbir sesi, ayarsızlığı kafaya takmayın benim motor şuan 1800 küsür inanın motordan inesim gelmiyor ve tek ses egzos dan geliyor. Oda egzos sesi
    ben motorun bujisini değiştirdim ngk iridium yaptım. Motorun gürültülü çalışması kayboldu arkadaşlar. Honda cg de bir ses vardır biliyorsanız gaz verdikce civ civv yapar. Aynı ona benzer bi ses oldu çok hoşuma gidiyor. Motor gaz açtıkça gidiyor valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler