Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsozun boyasi tam olarak nedir bende pas olmus tam silindire baglanan yerden zimpara atip boya yapayim dedim ama boya kodu ve ne tur boya fikrim yok
    Isıya dayanıklı siyah sprey boya almalısınız. Bauhaus'larda satılıyordu. Ben başka bir motorumda kullanmıştım ve çook memnun kalmıştım. Tavsiye ederim.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isıya dayanıklı siyah sprey boya almalısınız. Bauhaus'larda satılıyordu. Ben başka bir motorumda kullanmıştım ve çook memnun kalmıştım. Tavsiye ederim.
    Hani su fren kaliperlerine sklan boyalardan bizim burada sanyide vardir tesekkurler

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kardeş. atik motor hakkında çok fazla bilgim yok orda adanalı nickli bir abim vardı onunla muattap oluyordum. gayet iyiydi Bora abi ( adanalı ) işten ayrıldıktan sonra işim de düşmedi gitmedim çok fazla birşey söyleyemiyorum. bana kötü bi izlenim vermedi hepsi bu yeterince yorum yapacak kadar bilgili değilim yani. ama motorda sorun çıkmayacaktır. çıksa bile garanti kapsamında herşey hallolacaktır.

bu arada bende motoru 180 cc yapmaya karar verdim. rahat duramıyorum insanım işte daha fazla güç istiyor güdülerim. işlerimin müsait olduğu bir zamanda halledicem inş.

çok teşekkürler kardesim umarım tanısmakta nasip olur apachi almamın tek sebeblerınden bıtaneside burdaki sıcak kanlılık oldu

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Millet yavaş yavaş Apacheli olmaya başladı arkadaşlarım zenon u bağlattım çok da şık oldu ama resimleri koyamadım forumda okudum nasıl olduğunu ama bi türlü olmuyo.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    TVS Türkiye'nin Apache alan her 10 kişiden 8inde burdaki ortamın payı olduğu için artık topiğe plaket fln vermesi gerekiyo ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Türkiye'nin Apache alan her 10 kişiden 8inde burdaki ortamın payı olduğu için artık topiğe plaket fln vermesi gerekiyo ..
    Reis aynen katılıyorum buna. Adminlere duyurulur

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yine bana çok üstüne düşüyosun kafana çok takıyosun diyeceksiniz ama bi sorunum var bugün 2 kişi bi rampayı çıkarken motor kısmından çıt çıt sesler geldi sadece rampada yapıyo.eski ses değil ama farklı bi ses.
    sen bence motoru sat kafan rahat olsun usta yada gıttıgı yere kadar gıtsın ulan de aynen devam et sonucta cok pahalı bır motor deıl yane ınsanın elınde patlarsa butcesıne buyuk bı vurgun vurmaz

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar malum havalar güzel gezmekten forma ayıracak zaman bulamıyorum geçen hafta sonu balıkesir susurluk motocross yarışlarındaydık bu hafta sonu çeşmeye gittik eşimle birlikte manisa saruhanlı çeşme arası 166 km 2 kişi hiç mola vermeden izmir şehir içi ve manisa merkez haricinde hiç gaz kesmedim sürekli dip gaz manisa izmir arası rappa aşşağı rampa yukarıya hep dip gaz izmir çeşme arası 75 km dip gaz bağzı eğimli yerlerde motor 10.5 devire kadar çıktı bağzı yerlerde 135 km hıza ulaştım hiç acımadım ya patlayacak yada bizi gideceğimiz yere ulaştıracak dedim ama apache gerçekten sağlam makına tık demeden gittim geldim çok şükür bir sorun yaşamadık ve okadar sıkıştırmama rağmen motorun sesinde herhangibir değişiklik olmadı sıcakta ısınıca genleşmeden kaynaklanan ufak tefek sesler olabilir bunları kafanıza takmayın motorum 9500 km oldu sibop ayarı felan yaptırmadım şuan için ihtiyacıda yok bence kurcalatmayın motorları 3000 km sibop ayarı istemez motor benim görüşüm herkeze hayırlı günler kazasız belasız

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

Süvarİ ve kartalizma07 bunu beğendiler.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Süvarİ, kartalizma07 ve harunbir bunu beğendiler.
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa

Süvarİ bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    üzücü haber;
    bu pazar ilk düşüşümü yaşadım
    sevindirici haber;
    motorda ve bende çizik bile yok
    pazar günü garaj grubundan bi kaç abiyi anadolu yakasında benzinlikte gördüm
    geziniz ne tarafa diye sorduğumda KARTEPEYE diye cevap verip beni de davet etme nezaketinde bulundular
    ben de uçarak kabul ettim
    gezi sonunda kartepeden dönerken keskin virajın birinde genişten alınca arabanın biri
    beni geçmeye çalışınca yolun dışına çıktım
    yokuş aşağı mıcırdayım ferene basmayayım
    burası çamur frene basmayayım
    aha şimdi çukura geldim frene basmayayım derken
    bi baktım sonumuz iyi değil
    yan tarafta karı görünce kara doğru kırıp motoru karın üstüne bıraktım
    Allah a çok şükür ben de ve motorda en ufak çizik oluşmadı
    yalnız bu gezimde şunu anladım
    cbf 150 den sonra apacheyle viraja girmek baya bi ustalık gerektiriyor...
    hepinize hayırlı günler tekeriniz düz bassın...
    harley is making love with davidson

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Arkdaşlar motoru Antalyadan alıp korkuteline getiricem. 60-70 km. Rodaj muhabeti felan var. Dip gaz mı gelinmeli ne yapmalı?

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar motoru Antalyadan alıp korkuteline getiricem. 60-70 km. Rodaj muhabeti felan var. Dip gaz mı gelinmeli ne yapmalı?
    60 km hızı gecmemenı tavsıye ederım
    arkadaslar benımde bır sorum var sızlerın vergı daıresı kayıtlarında sılındır hacmı kac yazıo ben bugun dıkkat ettım 126 yazıo benımkınde agırlık olarakta 96 yazılmıs buyuk bır ıhtımal benımkı hatalı yazılmısta bır sıkıntı olurmu acaba ruhsatla uyusmaması ınternetten vergı yatırcaktım tescıl tarıghını fılan gırdım her sey dogru bu ıkı yazılan yalnıs:D keske 124 yazsalarmıs sılındır hacmınede vergı daha az olur du heralde ıkı puanla kacırdık:D

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,az önce sevgili APACHE'mi satmış bulunuyorum.üzülmedim desem yalan olur,bir daha bu kadar az yakan-çok kaçan bu segmentte bir motorum olurmu,bilmem.

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 veya 800 derece olanını tercih edin arkadaşlar.
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzücü haber;bu pazar ilk düşüşümü yaşadım sevindirici haber;motorda ve bende çizik bile yok.
    geçmiş olsun kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar cumartesi günü siyah apacheme kawuştum we aranıza yeni katılıyorum herkese merhabalar...
    Süvarİ ve kartalizma07 bunu beğendiler.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    2012 mc-xle tvssini takas etmek isteyen yok mu

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,az önce sevgili APACHE'mi satmış bulunuyorum.üzülmedim desem yalan olur,bir daha bu kadar az yakan-çok kaçan bu segmentte bir motorum olurmu,bilmem.
    Hayırlısı olsun bora abi bu arada bugün kaynattırdım koruma demirini içine tam oturcak şekilde demir koyduk parça onuda sabitledik güzelce oldu süngerlede siyah mat boya sürdüm biraz sırıtmıyo pek dikkat etmedikçe argon bulamadım normal kaynak yaptırdım.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar rodaj dönemindeyim bana ne gibi tawsiyelerde bulunabilirsinz şuan 150 km deyim

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cumartesi günü siyah apacheme kawuştum we aranıza yeni katılıyorum herkese merhabalar...
    hayırlı olsun kardeşimm kazasız belasız inş.

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    [QUOTE=adanalı;2623859]arkadaşlar,az önce sevgili APACHE'mi satmış bulunuyorum.üzülmedim desem yalan olur,bir daha bu kadar az yakan-çok kaçan bu segmentte bir motorum olurmu,bilmem.

600 veya 800 derece olanını tercih edin arkadaşlar.
    Selam bora bey siz işten çıkarılınca maddi sıkıntılardan dolayı motorumu satıyorum dememişmiydiniz yanlış hatırlamıyorsam ilk ilan verdiğinizde forma üye bir arkadaşımızın sorusuna cvp vermiştiniz işten çıkarıldım maddi sıkıntılarımdan dolayı motorumu satıyorum demiştiniz ama apacheyi satmadan k&n gt 250 almıştınız bu ne çelişki kafam karıştı gerçekten sıkışık olduğunuz içinmi sattınız apacheyi yoksa sizi tatmin etmedide ondanmı sattınız anlamakta güçlük çekiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler