Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkur ederim herhalde tek otobusle gidiliyor dimi donerkende ayni binicem yeni kapiya gitmek icin
    Yanlış anlaşılma var sanırım,Sürat motor Mecidiyeköy'de değil,Kağıthane'de gözüküyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    buraya yazarak satamassın diyen akıl küpü arkadaşım buraya zaten linkini koyuyorum link de sahibinden.com linki, satamassın demişin adam bak hemen altına ortime alalım diyo, buray yazınca seni rahatsız eden kısmı ne onu da anlamış deilim... lastik konusunda ben kuru havada da ıslak havada da kullandım öle abartı bi durum yok lastiklerde,biraz kullanmayla alakalı olabilir,alışınca lastiklere gayet sorunsuz gidebilior hertürlü zeminde...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/

inadına satılık

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik konusunu nasıl halledeceğiz arkadaşlar ya? Fuara gideceğim cumartesi günü, şöyle bir bakınacağım ama bizim makinelere 1e1 uyan lastik üreticisi yok herhalde?
    1e1 uyan yok evet bir tek ayni desen michelinde v3 on 110 70 17 arka 110 90 18 ama on kalin gelir dedi bir arkadas yukarida fiyati baya tuzlu oluyor tek arkayi degistirmek isterseniz irc yada pirelli olabilir ayrica metzeler me 22 de oluyor ama ben hic bir yerde bualamadm bir tek internette var onada guvenemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılma var sanırım,Sürat motor Mecidiyeköy'de değil,Kağıthane'de gözüküyor.
    Evet kagithanede bende istanbulu bilmedigim icin orasi zannettim ama degilmis arabay inip navigasyondan baknca anladm hala nasil gidilir bilmiyorum

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Aslinda su surat motorun yerini bulabilsem daha iyi olacak benim icin adresi var ama feribottan inip nasl gidilir bilmiyorum
    Kardeşim kararlıysan ben sana bi kıyak yapayım hiç uğraşma (: benim bilader istanbulda okuyor zaten benim motoruda gittik beraber aldık sürat motorun adresini biliyor ben sana tarif etsemde zor bulunur mecidiyeköyden inip yokuş aşagı 1 km kdr gidiyosun kağıthane işte çok yakın onu geç kafan karışmasın .. bana bildir ben rica edeyim bi döner ısmarlarsın çocuga yeter :-D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya yazarak satamassın diyen akıl küpü arkadaşım buraya zaten linkini koyuyorum link de sahibinden.com linki, satamassın demişin adam bak hemen altına ortime alalım diyo, buray yazınca seni rahatsız eden kısmı ne onu da anlamış deilim... lastik konusunda ben kuru havada da ıslak havada da kullandım öle abartı bi durum yok lastiklerde,biraz kullanmayla alakalı olabilir,alışınca lastiklere gayet sorunsuz gidebilior hertürlü zeminde...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/
    inadına satılık

özgür kardeş ilk aldığın günden beri motorunu okurum topikteki yazılarını fln şimdi satmak istiyosun iyi hoşta .. kusra bakma uslubuna bence biraz dikkat et millet yardım etmeye çalışıyor öneride bulunuyor tersliyorsun .. buradaki ortamı bilmez gibi davranma aile gibiyiz .. biraz sakin ol kardeşim hepimiz istiyoruz isteğine ulaşmanı ama kalp kırmayada luzum yok (:
    mehmet_gemli, anil89tas ve motoloji bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Evet kagithanede bende istanbulu bilmedigim icin orasi zannettim ama degilmis arabay inip navigasyondan baknca anladm hala nasil gidilir bilmiyorum
    benim tavsiyem en güzeli ara sürat motoru sana tarif etsinler nasıl ve neyle gideceğini,

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    [QUOTE=EneS_Turker;2594775]Kardeşim kararlıysan ben sana bi kıyak yapayım hiç uğraşma (: benim bilader istanbulda okuyor zaten benim motoruda gittik beraber aldık sürat motorun adresini biliyor ben sana tarif etsemde zor bulunur mecidiyeköyden inip yokuş aşagı 1 km kdr gidiyosun kağıthane işte çok yakın onu geç kafan karışmasın .. bana bildir ben rica edeyim bi döner ısmarlarsın çocuga yeter :-D[COLOR="Silver"]

hocam ben ne sizi ne de yorum yazan diğer arkadaşları tanırım.hatta bir motorum bile yok (şuan).adres soran birisine verilen iki farklı yorumu kıyaslayınca açık ara öndesiniz.tebrik ediyorum sizi.bir arkadaş s.ktir et zor orası derken, siz çözüm üretme yoluna gittiniz.gerçekten lazımsınız bu camiaya

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben ne sizi ne de yorum yazan diğer arkadaşları tanırım.hatta bir motorum bile yok (şuan).adres soran birisine verilen iki farklı yorumu kıyaslayınca açık ara öndesiniz.tebrik ediyorum sizi.bir arkadaş s.ktir et zor orası derken, siz çözüm üretme yoluna gittiniz.gerçekten lazımsınız bu camiaya
    Ben bu motoru bu topikte gördüğüm sıcaklık , ilgi ve ortam yüzünden aldım .. arkadaşlar hep yardımcı oldular sağolsunlar .. olmaya devamda ediyolar .. bizde elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz sadece .. teşekkr ederim kardeşm düşüncen için ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    arkadaşlar herkese iyi geceler
    EneS_Turker ve tigrina bunu beğendiler.
    Tek rakibimiz Türk Hava Yolu Allahım sen bizi koru... TVS APACHE 150 2009

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kararlıysan ben sana bi kıyak yapayım hiç uğraşma (: benim bilader istanbulda okuyor zaten benim motoruda gittik beraber aldık sürat motorun adresini biliyor ben sana tarif etsemde zor bulunur mecidiyeköyden inip yokuş aşagı 1 km kdr gidiyosun kağıthane işte çok yakın onu geç kafan karışmasın .. bana bildir ben rica edeyim bi döner ısmarlarsın çocuga yeter :-D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

özgür kardeş ilk aldığın günden beri motorunu okurum topikteki yazılarını fln şimdi satmak istiyosun iyi hoşta .. kusra bakma uslubuna bence biraz dikkat et millet yardım etmeye çalışıyor öneride bulunuyor tersliyorsun .. buradaki ortamı bilmez gibi davranma aile gibiyiz .. biraz sakin ol kardeşim hepimiz istiyoruz isteğine ulaşmanı ama kalp kırmayada luzum yok (:
    enes evvelki yazılarımı okuyosan gayet normal yazıştığımı görebilirsin de bazıları böle bi ukala halleri var buraya yazıp duruyosun diyo sani babasının forumuymuş gibi... satmam lazım satmanın 1.numaralı kuralı da duyurmaktır. kişi nasıl yazıosa ona göre cvp veriorum,yoksa gayet seviyeli yazışmalarım elbette oldu evvelki yazışmalarımı takip ediosan buna da şahit olmuşundur...

uzatmayalım konuyu boşver ben duyurmaya dvm edicem,bu ara satmalıyım diğer motoru kaçırıcam yoksa...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,sakin olalım.burası bir paylaşım sitesidir.bildiklerimizi/tecrübelerimi paylaşmak için kurulmuştur.bildiğiniz gibi bilgi,paylaştıkça büyür,çoğalır.şuanda bana özelden yada buradan soru soran arkadaşlarıma bıkmadan/sıkılmadan elimden geldiğince,bildiğim kadarıyla bilgilerimi paylaştım,paylaşacağım.çünkü vaktiyle abilerimizde bana böyle davrandılar.lütfen yazdıklarımızı CEVAPLA butonuna basmadan bir kere daha okuyalım.burada TÜRKİYE'nin dört bir yanından,ortak hobileri motor olan ve birbirlerini hiç görmemiş belki de hiç görmeyecek kişiler dost oluyorlar,bunu unutmayalım.hepinizi seviyorum.
    jackonbir, EneS_Turker ve umtuls bunu beğendiler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,sakin olalım.burası bir paylaşım sitesidir.bildiklerimizi/tecrübelerimi paylaşmak için kurulmuştur.bildiğiniz gibi bilgi,paylaştıkça büyür,çoğalır.şuanda bana özelden yada buradan soru soran arkadaşlarıma bıkmadan/sıkılmadan elimden geldiğince,bildiğim kadarıyla bilgilerimi paylaştım,paylaşacağım.çünkü vaktiyle abilerimizde bana böyle davrandılar.lütfen yazdıklarımızı CEVAPLA butonuna basmadan bir kere daha okuyalım.burada TÜRKİYE'nin dört bir yanından,ortak hobileri motor olan ve birbirlerini hiç görmemiş belki de hiç görmeyecek kişiler dost oluyorlar,bunu unutmayalım.hepinizi seviyorum.
    AYNEN öyle abi .. (: Ellerinden öpüyorm ..

Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes evvelki yazılarımı okuyosan gayet normal yazıştığımı görebilirsin de bazıları böle bi ukala halleri var buraya yazıp duruyosun diyo sani babasının forumuymuş gibi... satmam lazım satmanın 1.numaralı kuralı da duyurmaktır. kişi nasıl yazıosa ona göre cvp veriorum,yoksa gayet seviyeli yazışmalarım elbette oldu evvelki yazışmalarımı takip ediosan buna da şahit olmuşundur...

uzatmayalım konuyu boşver ben duyurmaya dvm edicem,bu ara satmalıyım diğer motoru kaçırıcam yoksa...
    biliyorum kardeşim anlıyorumda ben seni merak etme .. (: öyle tabiki duyurmadan olmaz ..

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bora abi niye satıyosun hayırdır??
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abi niye satıyosun hayırdır??
    belki biliyorsundur,birkaç hafta önce işten çıkartıldım.şuan hala bir iş yok.daha ne kadar da işsiz kalacağımı bilemediğim için satıyorum.ee kolay değil hem geçinmek,hem de 2 çocuk okutmak emekli maaşıyla.hayırlısı olsun bakalım.

belki biliyorsundur,birkaç hafta önce işten çıkartıldım.şuan hala bir iş yok.daha ne kadar da işsiz kalacağımı bilemediğim için satıyorum.ee kolay değil hem geçinmek,hem de 2 çocuk okutmak emekli maaşıyla.hayırlısı olsun bakalım.
    yapma abi yaa üzüldüm walla, işsizlik benimde başımda kötü durum, hayırlısı olsun satmak durumunda kalmasaydın keşke, inş bulursun bi iş

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    abi inş. bi iş bulursunda apachin kalır yanında
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    inşallah arkadaşlar,sabırla bekliyorum.

geçen hafta elde etmiş olduğum yakıt miktarı beni şaşırttı, genellikle herzaman ölçüm yaparım
    ölçme şeklim ise tutar ile yaptığım km dir, genellikle 10 20 tl lik alırım, 10 tl benzinle 85km giderdi geçen hafta 96km gitti ve şaşırdım
    10 tl / 96 km = 10,4 krş kmde
    şehir içi kullanım, yarısı sabit yani şehiriçinde uzun yol gibi
    birde katkı yağı borpower koydum onunda etkisi oldumu bilmem, koyulmaz demeyin yıllardır 4 motosiklette kullandım hiç zararı olmadı

Motosikleti
    sefa kardeş,bor powerı miktar olarak ne kadar koydun?

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    üzüldüm bora abi hayırlısı olur ins.ben de motoru servise bıraktım ses sübap sesi değilmiş.garanti kapsaminda sorunlu parça ne ise değişim yapılacak.ustamdan haber bekliyorum artık.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardesim cok tesekkur ederim dun gece babamla konustum beraber gidicez havalarn duzelmesiyle hem is gezisi olacak hemde surat motora ugrucaz dusunmen teklif etmen bile yeter cok tesekkur ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler